Opinie o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Powen - Wafapomp S.A. w Warszawa

a co sadzicie o dzisiejszych premiach ? jak dla mnie wporzadku zawsze coÅ?

kibic

Kto to jest ten irlandzki hokeista bo nie chwytam, musi to być ktoś ważny? Jestem z zewnątrz ale Wam kibicuję.

bo już tam nie pracuję - heh

Ruby

Jak zatrudnią firmę do weryfikacji płac, to będzie to na pewno firma w stylu obecnego RCP (rejestr czasu pracy) tego co na bramach gada po koreańsku lub w jakimś innym narzeczu. Na koniec się okaże że płace to w tej firmie są takie wypaśne że przez następne 3 lasta nie trzeba dawać podwyżek. Ktoś wcześniej napisał że po kilku latach pracy nie dostaje się nawet 2tyś na rękę - POMYŁKA - jak się przepracuje jako pracownik fizyczny nawet 20lat to się tego nie ma. Co do nowej kadry zarządzającej to nawet nie warto pisać, bo nie ma takich słów na określenie ich niekompetencji, głupocie i podejmowaniu decyzji nie mających nic wspólnego ze zdrowym myśleniem - o poprawie produkcji nie wspominając. Przecież malowanie szafek i linii (porez 39) przy rozsypujących się maszynach, układanie przyżądów i odlewów na wyznaczonych stanowiskach w czasie gdy maszyny łata się na przysłowiowy drut i spinacz nie ma nic wspólnego z podnoszeniem jakości. A jednak tych dekoratorów wnętrz ktoś z góry klepie po plecach i chwali, a na dodatek chyba celowo jeszcze dolewa oliwy do ognia aby skłucić załogę. Ciekawe kiedy w końcu Zarząd zrozumi (albo nie zrozumi) że z tej załogi już nic nie wycisną nawet jak będą wprowadzać kolejne obostrzenia. Tu pomoże tylko polityka płacowa, albo ten zakład naprawdę popłynie z rynku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Powen - Wafapomp S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?

jak dla mnie to szitowy zaklad

zirytowany

Ciekawe kiedy zrezygnują z utrzymania ruchu na wydziale, i zlecą naprawy, remonty firmie zewnętrznej ? Chodzą słuchy że mają zostać tylko pracownicy produkcyjni. Co o tym myślicie ?

nie dadzą zarobić! na premię nie ma szans, o potencjalnej podwyżce lepiej zapomnieć a teraz chcą zatrudnić firmę, która przeanalizuje poziom płac!

dr hackenbuszen

No i patrzcie siedzałem sobie grzecznie na stołku nikomu nie przeszkadzałem a tu mnie zwolnili redukcja etatu myslałem ze jakos przeleci do emerytki a tu klops przecierz kontrolowalem zawiesia jezdzilem do warszawy a te [usunięte przez moderatora] mnie zwolnili nie ladnie tyli lat nicnie robile imnie z(usunięte przez administratora)

mechaniczny pracuś

dlaczego tak jest? zapytajcie kolegów ilu pracowników umysłowych przypada w STALKOWENCIE a ilu w GRUPIE stosunek umysłowi do fizycznych, jest prezes jest jego zastępca jest kierownik wydz. i na tym koniec. NIE ma mistrzów rozdzielców i całej tej świty co chodzi co dziennie jak procesja w BOŻE CIAŁO.A na samym wydziale też jest tylko tyle ludzi ile powinno być bez tego całego zaplecza pomocniczego. Ps. nie wiem jak jest dokładnie z umysłowymi w STALKONIE ale z tego co zaobserwowałem ja i moi koledzy to na wydziale jest kierownik, technolog, jedna osoba do obsługi biura, a w GRUPIE to jest stado ludzi którzy tylko chodzą 8 godz. i udawają że coś robią. MASZ ODP. NA TWOJE PYTANIE.

starszy pracownik wydz. mech.

pracuję w tej firmie już kupę lat , kiedyś byliśmy jako jedna całość czyli wydziały mechaniczny , modelarnia, konstrukcja , narzędziownia itp. Obecne nasi niektórzy koledzy mają przyjemność pracować na wydziale konstrukcyjnym czyli obecnie STALKOWENT a reszta pracowników została w tag zwanej GRUPIE.Dlaczego nasi koledzy pracujący w STALKONIE pracują w atmosferze wzajemnego poszanowania jak i przez samych siebie tak i przez kierownictwo na czele z prezesem.Nikt nikogo nie kapuje robią co do nich należy i a przede wszystkim atmosfera pracy jest zupełnie inna jak w grupie.Nadmienię jeszcze że zarobki mają w miarę poprawne jak na te czasy oraz zapewnioną ciągłość pracy (normalnej pracy).DLACZEGO U NAS TAK NIE JEST ?

ziomal

To wynika z flustracji ile mozna wytrzymać? Czy świeta coś zmienią w tej firmie ? NIE! Stosunek do ludzi? Podwładnego?

ja 55

Prosimy o szczegóły

A czy ktoś widział nowy wystrój gabinetów w Powenie?

nick - 2010-04-05 02:11:05 Chlip chlip, wszyscy za tobą płaczą, daj spokój, odszedłeś, wolna wola, szczęśliwej drogi, po co tu wracasz, zgubiłeś coś? Życzymy sukcesów w nowej pracy a nam wszystkim daj spokój. Jeśli firmie życzysz źle to życzysz źle wszystkim pracownikom. I tym na górze i tym na dole. Takie to świąteczno-chrześcijańskie, ech... Wesołych Świąt. I sukcesów! Wesołych świąt piszesz gościu ? Jeżeli ktoś przepracował w tej firmie 20 lat i pisze to co pisze to ma rację. Tak było.Niestety potem wszystko się zmieniło."Ta firma (angielska) was zwolni a my zrobimy firmę rodzinną ,wasze żony nie będą musiały pracować"mówi ci to coś ??Niestety nie :-) bo jesteś z 'nowego" naboru..........i to wystarczy za odpowiedź,A nam prezesie jest naprawdę coraz gorzej !!!!!!!!! Nie tak miało być !!!!

gal anonim - 2010-04-05 11:02:31 A kto bronił Za czasu komuny studia były niepłatne.Trzeba było się nauczyć.Teraz robicie za firmowe pieniądze BHP lub ochronę środowiska i jesteście wielce wykształceni (właśnie za jajka i to nie swoje :-) .Kto by pracował gdyby wszyscy studiowali ??(za jajka)Ja zapraszam na halę pomachać trochę młotkiem lub popracować na maszynie i się wykazać wiedzą i znajomością budowy pompy, bo jeżeli chodzi o zamówienia to od jakiegoś czasu nie ma o czym mówić.Poza tym niewiem o co chodzi autorowi ?? uważa że jedyny problem firmy to nieuzasadnione pretenscje niedouczonej załogi ??

kwazi modo

No wlasnie to miejcie troche szacunku dla nas a w tamtym roku fizycznych tez zwalniali

a to dość zabawnie brzmi bo przez ostatni rok zwalniano prawie wyłącznie "biurowych". A waszym zdaniem jeszcze jest nas za dużo? To spróbujcie nas zastąpic albo pracować bez "biurowych". Niestety jedni bez drugich nie możemy pracować

gal anonim

A kto bronił "ciężko charującemu fizolowi" się kształcić-przecież za jajka w komunie było tak łatwo... teraz też siedziałby na stołku i go pilnował. A po drugie zapraszam do biur, w szczególności do handlowgo-toż to kraina mlekiem i miodem płynąca, a zamówienia na wyroby same spływają...

nick

Wesołych Świąt

nick

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Powen - Wafapomp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Powen - Wafapomp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Powen - Wafapomp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Powen - Wafapomp S.A.
2.3/5 Na podstawie 353 ocen.

Grupa Powen - Wafapomp S.A.