Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Strabag Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Lidia

@Operator ładowarki skoro w lutym nie ma ubrań zimowych to w czym pracujecie? W swoich ubraniach? @Operator to nie miejsce by się kłócić między sobą. Bo i ważna jest praca osób za biurkiem, czyli inżynierów i osób, które potem te projekty wykonują w życiu, czyli pracowników fizycznych. Ważne, by każdy dział był zadowolony. Widzę, że nawet pracownicy fizyczni mogą być zadowoleni z pracy w firmie Strabag, a czy inżynierzy również są?

Operator ładowarki
@Lidia

Taka firma tak dba o swoich pracowników. Ubrania letnie buty prywatne i bluzy pod spodem żeby było cieplej . Negocjuje warunki z inną firmą więc moje miejsce się zwolni jak by kto chciał

Łukasz operator
@Lidia

W pseudo firmie się pracuje gdzie tylko prezesi dyrektorzy i kierowcy są pracownikami reszta to parówki do spełnienia swoich chorych wizji i się nie ma co z nimi liczyć. Mam tak samo też bez ubrań zimowych też na otaczarni. Żenada. Parodia firmy

Łukasz operator
@Lidia

Przepraszam piszę z telefonu miało być że reszta to parobki a nie parówki

Operator ładowarki

Omijać szerokim łukiem.Bagno jakich mało. Jestem operatorem ładowarki na wytwórni i jeszcze nigdzie nie zastałem takiego syfu.Gdy tylko skończy się okres zimowy uciekam. Stawka taka że jej nie widać bo 20zł/h brutto w takiej firmie a wymagania że...... Jak chcesz zarobić to od świtu do nocy i weekendy jeszcze zarezerwuj sobie dla nich. Ciuchów zimowych do tej pory jeszcze nie ma. Fakt kwatery i obiady są ale co z tego skoro 90% miesiąca musisz być dla nich.

operator
@Operator ładowarki

człowieku pisz że17.26 na rękę za godzinę. Za takie pieniądze (usunięte przez administratora) na otaczarni to ja bym wolał w domu siedzieć.

ciesla

Ja pracuje w tej firmie od pazdziernika jako ciesla na budowie w jankach i szczerze uwarzam ze te opinie negatywne sa mocno przesadzone a sam strabag nie jest zlym pracodawcom tylko ktos powinien zrobic pozadek z kadrach bo jest wielu ludzi ktorzy nie maja pojecia i checi do pracy ale najwiecej do powiedzenia! Sam pracuje w brygadzie 9 osobowej w kturej 4 chlopakow ma pojecie i cisnie z robota a reszta sie buja i bawi w chowanego z kierownictwem ale najwiecej maja powodow do narzekan prawda jest taka ze jezeli ktos jest ogarniety w temacie to wiele sie nie napracuje a warunki w mojej ocenie nie sa zle

Mariano
@ciesla

Co rozumiesz przez pojęcie praca? Zakasać rękawy i zapier...lać od świtu do zmierzchu? W kadrach pracują ludzie inteligentni, którzy to udowodnili kończąc np. studia. I nie muszą pracować fizycznie, bo od tego jesteś Ty. Jesteś narzędziem w ich rękach. Oni dbają o to, ażebyś Ty miał pracę, bo to inżynier zaprojektował ten most, inżynier stworzył Ci narzędzia. Inaczej siedziałbyś i tłukł kamieniem o kamień, bo po błędach w Twojej wypowiedzi widać, że miełeś pod górkę do szkoły. Mam do czynienia z robolami i cały czas ten sam scenariusz. Ciągle staraja sie udowodnić, że jest się głupim, a oni mądrzy. Zaprojektuj coś, wymyśl, stwórz coś, oblicz. Wykonujesz tylko to, co ktoś wymyślił i zaprojektował. Zbijasz dechy do kupy, bo ktoś to kiedyś wymyślił. Wymyśl coś i Ty.

Operator
@Mariano

Widać że siedzisz za biurkiem. Te wasze wy myślenia i projekty niejednokrotnie my fizyczni i inni musimy w źycie wprowadzić. Mimo iż wy na budowie bywacie rzadko i wasze pomysły opierają się na mapach z netu nie zawsze odzwierciedlajacych realia. To my zapierdzielamy żebyście mogli wymyślić następne ciekawostki

ciesla

Jako ciesla nie zarobilem mniej niz 5 tys jest pozadna kwatera obiady i pozadne ubrania w dodatku ubezpieczenie od calosci kwoty. Szkoda tylko ze fachowcy sa traktowani na rowni z pseudo fachowcami!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Pracowałem u tego globalnego molocha ponad 15lat jak chciałem odejść to potraktowali mnie jak szmate, strabagu bez miłości zgnijesz do samej kości.

Lidia

@Marcin nie pracuje w dziale PR firmy Strabag. Jestem moderatorem forum gowork.pl i nie mam z firmą powiązań. Nie chcę nikomu narzucać zdania, chce żeby tylko było prawdziwe. Dlatego opisując firmę starajcie się przestrzegać regulamin i piszcie merytorycznie, a nie będę się Was czepiała.

Lidia

@Krystiano może poczekaj na odpowiedź od firmy Strabag Sp. z o.o. Wtedy będziesz pewny stawki, a tu ewentualnie ktoś może gdybać ile dostaniesz na rękę, a potem się okaże, że mniej lub więcej na rekrutacji. Nie sądzisz, że lepiej od razy dostać pewną odpowiedź?

@Lidia

Pracuj dalej nad PR kiepskiej marki jaka jest Strabag moze za jakies 10 lat wyciagniesz ja z bagna zlych opini.

Lidia

Gdy weszłam w zakładkę KARIERA na stronie firmy Strabag rzuciła mi się w oczy Akademia koncernu. Jest to inicjatywa szkoleń dla pracowników firmy opracowane specjalnie dla przedsiębiorstwa i stale rozwijane przez grono ekspertów wewnętrznych i zewnętrznych. W zakres szkoleń wchodzą takie dziedziny jak: technika i technologia, prawo, ekonomika przedsiębiorstw, informatyka, a także rozwój kompetencji interpersonalnych oraz zarządzanie. Brzmi to na ciekawą inicjatywę rozwoju pracowników. Czy ktoś z Was był na takim szkoleniu w Akademii i chciałby się z nami podzielić swoimi odczuciami?

@Lidia

Brakuje pracownikow fizycznych to zatrudnili Cie zebys sprawdzila dlaczego nikt dla Strabag-a nie chce robic ? Hehehe ciezkie czasy, jak nie pomoga ukraincy to umrzecie z glodu na stolkach w pruszkowie bo kontrakty beda na duzym MINUSIE

Operator

Jakie opinie na temat oddziału Olsztyn aktualne? Operator koparki jakie stawki proponują? Gdzie aktualnie wykonują pracę na terenie warminsko-mazurskiego?

Lidia

@ALDi a jakie zajmujesz stanowisko? Czy jest ono w firmie Strabag? Rozumiem, że jesteś z niego zadowolony?

Lidia

@Ktośtam w sensie uważasz, że za ciężką pracę, bez wykształcenia należy się wyższa stawka niż dla inżyniera? A czy to nie jest tych zwykłych pracowników wtedy przełożony? I przełożony zarabia mniej? Może to była tylko stawka początkowa na okres próbny w firmie Strabag?

ALDi
@Lidia

to "frycowe", lecz nie kończy się okresie próbnym. Wiem, znam realia od 2009 w S.... Gdyby nie moje obecne stanowisko i jakieś zarobki lepiej byłoby zostać "drutociągiem" i po roku mieć własną firmę "drutociągów"

Krystiano

Posiadam uprawnienia na ładowarki teleskopowe, przegubowe oraz koparki jednonaczyniowe kl2 oraz 3 lata doświadczenia na tych maszynach. Ile mogłbym zarobić w Strabag jako operator? staram się o pracę w Strabago oddział Gorzów Wlkp oraz oddział Szczecin tu złożyłem Cv.

Lidia

@oli a czy nadgodziny są płatne inaczej? Według relacji @Olin jestem w stanie stwierdzić, że pracownik o nadgodzinach dowiaduje się już na rekrutacji. Czyli Ci co się zatrudniają w Strabag są tego świadomi, że będą pracować więcej niż powinni. Ciekawe jest to, że firma Strabag prowadzi program "Zarządzanie zdrowiem w miejscu pracy", a przecież nadgodziny temu zdrowiu nie służą.

big Tomek

Hej, Wiem, że trochę głupio ale ile zarabia kierownik robót i kierownik budowy w S ? - kubatura.

DD

Olka - jak będziesz milutka dla szefa to dostaniesz premie co lipiec i dodatek mieszkaniowy. Jak nie - to zostanie Ci tylko ciężka robota z najniższą pensją w zespole. Up to you...

sov

Na budowie wyrobi sie 250-280h miesiecznie i pracownicy fizyczni i inzynierowie. Robotnicy maja płatne za nadgodziny bo sa na stawce godzinowej, natomiast inżynierowie i majstrowie maja jakiś smieszny ryczalt za nadgodziny i nawet nie ma kiedy odebrac sobot czy niedziel. Biuro na budowie pracuje od 7.30 i nawet jezeli uda sie wyjsc przed 18 to krzywo na Ciebie patrza. Bardzo wysoka szansa delegacji, bez diet. "Premia" jak sie uda jest tylko raz w roku i tylko dla pracowników umyslowych. Ostatnio duzo pracownikow sie zwalnia (z roznych dyrekcji) i sa zatrudniane osoby od razu po studiach bez doświadczenia i bez wiedzy o funkcjonowaniu budowy. Moj staz pracy w Strabag: niecale 10lat, budowy w Warszawie

olka

a jak jest z wynagrodzeniem na stanowisku asystentka/sekretarka?

Niż

Jeśli niemasz rodziny to strabag czeka

Jeszcze pracownik
@Niż

Niestety to prawda. Oczekiwania szefów to praca od 7 do 19 dzień w dzień.

Lidia

@Zielony dobrze zrozumiałam, że robotnicy pracują po 300h w miesiacu? Przecież to niewykonalne. A jak z nadgodzinami? Są dodatkowo płatne? To ważne informacje dla innych użytkowników.

krystian obsztykultykiewicz
@Lidia

300 h w miesiacu niewykonalne ? zdziwisz sie , nie ma rzeczy niemozliwych :) , ja najwiecej mialem 293 h , wiec do 300-tu to juz niedaleko ;) zycia nie ma , pracoholikiem mozna zostac w takim ukladzie , ja nie wiem w jaki sposob tego kodeks pracy nie reguluje.

oli
@Lidia

tak praca po 300h to częsta norma tylko że wielu pracujących tego chce... sam osobiście pracując w tej firmie wiele lat będąc w "delegacji" wolałem pracować niż siedzieć na kwaterze wiązało sie to z lepszymi zarobkami majac 20zł brutto każda nadgodzina to już 30 a w weekendy 40zł/h oczywiście brutto fakt że zróżnicowanie zarobków ogromne... byli tacy co mieli 12zl i inni z innego oddziału 25

budowlaniec
@oli

Zgodze sie z tym , ale dodam tylko ze czasami bywalo tak ze te 300 h wyrabiales nie z twojej woli tylko z woli twoich przelozonych ktorzy postawiali cie przed faktem dokonanym.

Zielony

Niewolnictwo.Pensja bez szału fizyczni jak i umysłowi chyba że dwa miesiące w miesiacu zrobisz.Dla kawalera/panny co życia nie ma i dla firmy da się z życia wydoić. Jednostki ambitne i pomysłowe nigdy nie zostaną docenione. Kolesiostwo rzadzi. Pracownik to tylko numer. Ludzie odchodzą. Duża rotacja w biurach od budów. Grupy robocze 300h/miesięcznie po kilka miesięcy w roku.W biurach od świtu do nocy. Strabag bez miłości zgnijesz aż do kości.

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strabag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strabag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strabag Sp. z o.o.