Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Jakub Ciec z Umbrelli

Nie polecam tej agencji. Obiecuja co innego a potem wychodzi ze pracujesz za mniej niz powinienes. (usunięte przez administratora)

BYŁY CIEĆ
@Jakub Ciec z Umbrelli

Święte słowa (usunięte przez administratora) Sam też odszedłem.

Rambo
@Jakub Ciec z Umbrelli

Czyli taki drugi Solod czy Juwentus? :)

Patrycja

anonymous, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinię na temat pracy w firmie Umbrella Holding? Dlaczego według Ciebie "firma jest dobra"? @Anton, dlaczego pracownicy mięliby stracić pracę? Czy mogłabyś/mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie Umbrella Holding? @Anonim, czy dysponujesz informacjami na temat tego czy w firmie zaszły jakieś zmiany?

Patrycja

@Nie polecam, przedstawiłbyś dokładnie, co działo się w Umbrella Holding w trakcie Twojej pracy w tej firmie? Co powodowało sytuacje stresogenne, o których wspomniałeś w swoim poście? Proszę Cię o uargumentowanie swojej poprzedniej opinii zamieszczonej na tym forum. Będzie ona interesująca dla innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o tej firmie.

Anton
@Patrycja

A pani może się przedstawi kim jest, bo tak pani wypytuje o wszystko, my się tu przed panią otwieramy a potem my prace stracimy

Dobra firma

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Patrycja

@Anonim, biorąc pod uwagę to o czym wspomniał @Zadowolony, w każdym z oddziałów sytuacja wygląda inaczej. Umbrella Holding posiada sześć oddziałów w całej Polsce. Między innymi w Kielcach, Łodzi, Gdańsku i Szczecinie. Której lokalizacji dotyczy Twoja opinia? Czy uważasz, że ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia w firmie Umbrella Holding?

Właśnie od jakiegoś czasu koordynator ma problemy z organizacją pracy i chce abyśmy codziennie robili abyśmy mieli jak najmniej wolnego przez to można rozwalić życie swoje

@Anonim

(usunięte przez administratora) Brożka albo sam Brożek ????

Zadowolony

W Łodzi nareszcie jest normalnie, zmiany kierownictwa wyszły na dobre. Dziękuję temu który podjął tą decyzję

Nie polecam

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Miałem nieprzyjemność współpracy w Szczecinie. Strata czasu, natłok nerwów nie wart śmiesznych zarobków. Najgorszym punktem są koordynatorzy. Nie polecam, nie pozdrawiam.

Patrycja

Widzę, że duża część z Was ma problem z godzinami pracy w Umbrella Holding. Kto bezpośrednio jest odpowiedzialny za ich podliczanie w tej firmie? Jak myślicie skąd biorą się te nieporozumienia? Może można coś w tej kwestii zaradzić, kontaktując się bezpośrednio z kierownictwem?

andrzej

(usunięte przez administratora) Prawda jest taka, że jeśli komuś zależy na dobrej pracy w ochronie to przede wszystkim musi patrzeć jakie firma wynajmująca ochronę ma podejście do POF. Jeśli oni będą mieć was w (usunięte przez administratora) to każda firma ochroniarska będzie wami kręcić na potęgę.

franek32

Zysky firmy tylko się liczy.....

Bb

Pracuje tu jakis czas ale sie zwalniam bo godzinki mi sie nie zgadzaly kolejny raz. Omijajcie ta agencje

Mila

Pracowalam w roznych firmach (usunięte przez administratora) Zero profesjinalizmu i szacunku do pracownika. Nie dziwne ze ciagle ludzi szukaja bo nikt tam nie chce pracowac. Ludzie przyjda,zobacza jak jest i uciekaja. Odradzam

Alb

Moge potwierdzic. Zanim umowe podpiszesz to obiecuja premie,szkolenia itp a potem okazuje sie ze masz inna stawke niz byla mowa. Zenada

Bodzio

A teraz za prawdę (usunięte przez administratora)

Berbeluch

Nie polecam pracy w tej firmie w Warszawie w szczególności na empikach.(usunięte przez administratora) Omijac z daleka ta agencje. Jest wiele lepszych i pewniejszych w Wawie.

Roman
@Berbeluch

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)w tej agencji omijac szerokim lukiem.

Liza

Kiepska agencja. Nic nie mozna zalatwic z nimi jak cos potrzebujesz. Do koordynatorow sie dodzwonic nie mozna. Obiecuja jakies niby premie a potem i tak ich nie daja. No chyba ze sobie. Odradzam

Patrycja

@nie polecam, czy w zapisach umowy, jaką podpisałeś z Umbrella Holding Sp. z o.o. była mowa o ewentualnych karach np. za nieobecność w pracy? Mimo, że pracowałeś krótko, mógłbyś przedstawić swoją codzienną pracę w tej firmie? Na jakich warunkach, oprócz umowy zlecenia, opierała się Twoja współpraca z pracodawcą?

Una
@Patrycja

Podłączam się

@Una

ja też!

Patrycja

@anonymous, jesteś zainteresowany pracą w charakterze ochroniarza w Umbrella Holding? Co wpływa na Twoją chęć zatrudnienia w tej firmie? Jeżeli uda Ci się zatrudnić w niej na wybranym przez Ciebie stanowisku, to proszę Cię kilka słów na temat procesu rekrutacyjnego w tym miejscu pracy.

Jak Wam się pracuje jako ochroniarze?

Patrycja

@stud, możesz dokładniej opisać z jakich względów uważasz, że Umbrella Holding Sp. z o.o. jest w Twojej opinii lepszym pracodawcą niż Twój poprzedni? Na tym forum powinny znajdować się wyłącznie pełne i merytoryczne wypowiedzi dotyczące tej firmy. Dlatego proszę Cię o napisanie jak zorganizowana jest Twoja praca i jakie są warunki zatrudnienia w oparciu o które wykonujesz swoje obowiązki w Umbrella Holding Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.