Opinie o JTI Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Warszawa

Kontakt z działem HR dramat, odzywają się 21 dni (to nie żart) po umówionym terminie rekrutacji. Nie odbierają tel. Później dzwonią i pytają się o Szymona. Dramat nie polecam nikomu takiego "profesjonalizmu"

Jar+ek
@Marek

Prawda tak było umnie podobnie.

Eryk
@Marek

Tak było. Dramat

Cześć chciałem się zapytać czy firma JTI oferuje swoim pracownikom naukę obcego języka np angielskiego? Jeśli tak to czy wiecie kto uczy, jaka szkoła w Warszawie? Oferują native? Trzeba samemu sobie znaleźć szkołę? Lekcje online czy przyjeżdżają do firmy? W godzinach pracy czy poza nimi. Czy pracownik musi coś dopłacać?

JTI jest bardzo dobra firmą, niestety tego nie mozna powiedziec o wspolpracownikach i o pracownikach ogólnie. Grupa bezkrytycznych ludzi, ktorzy maja wrazenie, ze ta firma zostala stworzona po to, zeby spelniac ich marzenia i potrzeby. a najlepiej jeszcze ich zon, mezow i nie wiadomo kogo jeszcze. Nie wiem skad ta ekipa sie wziela i jak to sie dzieje ze tacy ludzie w ogole tu pracuja. Szef nie pasuje, kasa sie nie podoba, roboty za duzo,itp- to niech ida do innych firm z lepszymi szefami i większą kasą za to że nic nie robia, A firma nie potrafi z nimi zrobic porzadku.!!! To jest wkurzajace. Przez to trudno jest tu pracować. Nie da sie tego już słuchać.

Wikidajlo

Nie płacz chłopaczku, porządek to z tobą koledzy powinni zrobić

@Wikidajlo

Nie zgadzam sie z ta opinia, bo jest wyprodukowana jak zwykle przez jakiegos nieudacznika i frustrata. Wikidajlo, po co tu w ogole jeszcze siedzisz? Idz do innej firmy, gdzie wszystko bedzie super i beda blagali zebys pracowal i placili ci 10 razy tyle z podwyzkami co kwartal.

S

Każda szanująca się osoba nie powinna nawet zastanawiać się nad podjęciem pracy w tej firmie! Wynagrodzenie tragedia, zero podwyżek, a osoby na wyższych stanowiskach są zatrudnieni chyba tylko po znajomosci. Szacunek do pracownika? Żaden!! Podpisuje się pod pozostałymi opiniami. Nie polecam!!

@S

To co tu jeszcze robisz??? idz gdziekolwiek bo tam naprwno bedzie lepiej ????????????

Chcę wyrazić swoją opinię o przebiegu rekrutacji na stanowisko tymczasowe, na zastępstwo 12 mcy, umowa przez firmę Kelly, zatrudnienie w JTI. Kontakt z rekruterką Panią Kasią i potencjalną przełożoną Panią Magdą był naprawdę bardzo profesjonalny, przyjemny, rozmowa rzeczowa, dowiedziałam się zarówno o stanowisku, wymogach, jak i samych osobach. Obie Panie bardzo autentyczne, otwarte, pozytywnie nastawione do współpracy. Etapy były 4 i moim zdaniem za dużo jak na pracę tymczasową na rok, ale rozumiem że chodziło o znalezienie osoby bardzo samodzielnej, bardzo dobrze zorganizowanej, analitycznej która byłaby w stanie samodzielnie zająć się wieloma sprawami i najlepszym rozwiązaniem było sprawdzenie umiejętności dając do zrobienia zadania któe wymagały zastanowienia, przemyslenia, koncepcji, logicznego myślenia, wykazania się kreatywnościa i dobrą organizacją. Wg mnie jednak największym minusem była forma zatrudnienia przez zewnętrznego providera, które nie poznałam podczas rekrutacji. Forma zatrudnienia świadczyła o tym, że JTI chciało zoptymalizować sobie koszty takiej rekrutacji i zminimalizować ryzyko, jednak trochę zabrakło mi większej elastyczności. Rekrutację w całości przeprowadziło JTI, tj. rozmowa z rekruterem, testy, business case, prezentacja, rozmowa z managerem oraz końcowa z dyrektorem i managerem. Z doświadczenia wiem, że leasing pracowniczy, outsourcing w głównej mierze jest korzystny dla Klienta, ponieważ ogranicza się koszty ZUS, podatków, wynagrodzeń za urlopy i innych dodatkowych kosztów, a także ryzyko ponieważ w przypadku kiedy kandydat nie sprawdzi się w trakcie pracy, jest możliwość zmiany. Chociaż z drugiej strony trudno o ryzyku mówić w przypadku tak wieloetapowej rekrutacji, którą sam zainteresowany przeprowadza. Końcowa rozmowa była prezentacją oraz uzasadnieniem swoich odpowiedzi przy business case. Nie do końca jasne dla mnie były niektóre pytania Dyrektora działu, ponieważ osoba sprawiała wrażenie jakby nie zapoznała się z wynikami poprzednich etapów (przypuszczam że jakieś notatki po każdym spotkaniu były robione), zadawała te same pytania i trochę wyrwane z kontekstu. Ta rozmowa najmniej mi przypadła do gustu, ponieważ miałam wrażenie że wdarła się w nim sztuczność, za mało autentyczności. To co na pewno podobało mi się w poprzednich etapach i zachęcało do podjęcia pracy w JTI na tym stanowisku (choć w sumie na podstawie mało pewnej umowy czasowej z dużo mniejszymi oferowanymi benefitami), to na pewno profesjonalizm rekruterki i managerki, ich otwartość, szczery feedback, autentyczność, jasny przekaz. To co mogłoby się zmienić to większa autentyczność, otwartość i transparentność w komunikacji osób na wyższym stanowisku, ponieważ trochę miałam obawy jak wyglądałaby współpraca z taką osobą. Kandydatów było kilku, proces trwał ponad miesiąc, decyzja ostateczna była przedłużona o 2 tygodnie ponieważ podobno trudno było zdecydować się na tego jednego kandydata, co może świadczyć o wyrównanych umiejętnościach, doświadczeniu, ale i wysokich wymaganiach. Stanowisko na pewno wiązałoby się z bardzo dużym nakładem pracy i koniecznością szybkiego wdrożenia i tu miałam wrażenie, że odbyłoby sie to prawidłowo. Nie byłam przekonana jakie oczekiwania ma Dyrektor działu, ponieważ nie zostało to wyartykułowane. Były tylko pytania. Oferowane wynagrodzenie było dla mnie satysfakcjonujące, więc nie można tu mówić o bardzo niskiej pensji, ale zgodnie z doświadczeniem, umiejętnościami godziwej. Ostatecznie tego stanowiska nie dostałam, ale również po głębszej analizie u mnie pojawił się szereg wątpliwości po ostatnim etapie rekrutacji, co myślę mogłoby mi przeszkadzać w pracy i powodować z czasem coraz większy dyskomfort, chociażby sam fakt pracy z ludźmi z JTI, jedną nogą w JTI i drugą nogą w Kelly. Był również roźdzwięk między oferowanymi benefitami, możliwościami rozwoju, możliwościami podjęcia dalszej pracy w JTI. To wszystko wzbudzało wiele niepewności i trochę idea D&I, równości i inkluzywności kłóciła się według mnie z tymi założeniami. Myślę, że zagadnienia, zadania tego działu są bardzo ciekawe i dla mnie byłyby rozwojowe, dlatego nie wykluczam w przyszłości ponownego kontaktu z JTI na inne stanowisko w tym dziale lub innym, ale przy preferowanej formie zatrudnienia przez JTI, umowa o pracę.

Pytania o motywację, doświadczenie w obszarach w których trzebaby sie wykazać tj. koordynacja i project management, umiejętność prezentowania, szybkiego reagowania, analizowania danych, kontaktu z różnymi interesariuszami na różnych szczeblach, logiczne myślenie, risk management.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Nick Heidfeld

Jakimi autami jeżdżą PH?

Bazyli
@Nick Heidfeld

Hyundai Atos

@Nick Heidfeld

Skoda Octavia Combi

@Bazyli

Jasne... moze jeszcze trabantem???. Akurat fury to mamy niezle.

Ph

Dlaczego wasi przedstawiciele są tacy smutni? Widziałem kilku w czasie wizyty handlowej i jakoś tak słabo to wygląda. Abo pracują za karę, albo firma tak słabo płaci?

Bonbel
@Ph

Bo nie maja czasu na uśmiech.

Piko
@Bonbel

Są najszczęśliwsi na świecie. Przecież cały czas mają wyłącznie sukcesy.

misio
@Piko

w sumie udziały w rok poszły o 8% do góry więc zakłada, że akurat sprzedaż w JTI ma dużo lepsze nastroje niż u konkurencji PMI/BAT, która te udziały straciłą :)

przedstawiciel
@Ph

Przy bonusach jestesmy znacznie mniej smutni. a jak ktos nie ma sukcesow to raczej jego osobisty problem.

PH

Witam, pojawiło się ogłoszenie na PH Częstochowa - chciałbym uzyskać kilka informacji i będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki - jaka atmosfera panuje w zespole? -czy można liczyć na realny rozwój i ew. awans? -jak kształtuje się pensja zasadnicza i ew. możliwe premie (netto)?

A ja mam inny temat - skoro firma tak dba o pracowników to dlaczego jeszcze nic nie slychac o podwyzkach??? Inflacja szaleje, kredyty coraz drozsze i raty strasznie wysokie, inne firmy juz dawno sie ruszyły - znajomych bo juz cos dostali, a tu u niby taki super pracodawca i co? - cisza. JEST TAM KTOS? MACIE ZAMIAR COS Z TYM ZROBIC, CZY MAMY SZUKAC INNEJ I LEPIEJ PŁATNEJ PRACY a wy dalej bedziecie robić propagande sukcesu? ide do szefa - nic nie wie i nikt o tym nie mowi. Na dodatek i tak jestem niedoplacany, bo sami nam pokazali gdzie jestesmy, wiec moja pensja w obecnych czasach jest słaba. Człowiek tyle poswiecil tej firmie, tak niby jest dużo o ludziach, a jak jest problem, to jest cisza!!!!!!!!!!!!!!!!. Chore. Ale do zwalniania to sa pierwsi, bo cos im nie zadzialalo.

Top

Zbierają kasę na Top Employer

@Top

NO I PODWYZKI BEDA!! A twoja pojdzie na Top Employer.

brakbiedy

Po przeczytaniu twojego posta - S Z U K A J. Najlepiej juz. Pomachamy ci na pozegnanie

BB
@obecny pracownik

Napisz jeszcze imię i nazwisko. Będzie lepsza podwyższka i premia

Witam! Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko PH w JTI. Zanim wyślę Cv mam kilka pytań i będę wdzięczny za informacje. 1. Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć oraz jakie są widełki premiowe? 2. Jakie są benefity ? 3 Ile realnie wizyt w tygodniu ma średnio PH na punktach i czy da się wyrobić w 8h? 4. Jaka jest atmosfera w firmie Będę wdzięczny za pomoc!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z JTI Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

meta

bo zabraklo papieru w toalecie i musimy przynosic swoj.

Byly pracownik

Ogólnie nie polecam firmy jti firma w ktorej regionalny dostaje dyscyplinarke pracuja w konkurencji po czym zostaje zatrudniony w jti, a i jeszcze rzesza nieudaczników z pmi tez przeszla do jti. Schemat bonusowy jest gorszy od obietnic morawieckiwgo no i jeszcze jak sie trafi przełożony korposmiec tak jak mi pseudonim siusiak. Po rocznej pracy w tym kołchozie nikomu nie polecam motto tej firmy to obiecuj i badz wdzieczny ze pracujesz w jti bo to tak wspaniale miejsce ze pracujac w lidlu na wystawianu towarow zarobisz wiecej i bez audytow :) jedyne co fajne w tej firmie to auto ale co ci z niego jak srednio prqcuje sie 10h w terenie a jeszcze jak ma sie umowy ( mega nie korzystne dla klienta ) zrobic to 12 dziennie jedziesz a slowa dziekuje nie uswiadczysz, zasady pracy sa w zaleznosci od przelozonego moj nic nie potrafil leser dwolicowy faryzeusz ale takich tam szanuja. Serdecznie nie polecam firmy i przelozonego roberta c. Jak by ktos na niego trafil w momencie jak mowi dzien dobry to juz klamie a jak miejsca w rankingu lapie to takiej lewizny jaka on odstawia to malo kto widzial albo obiecuje klientom zlote gora a ty pozniej jedziesz i oczami swieciez bo klient za szafe chce 3000 zl za mc bo tak mu przelozony naopowiadal. Jti to żart.

@Byly pracownik

DOBRZE ZE JESTES JUZ "BYLY", BO TYCH BZDUR NIE DA SIE CZYTAC. Dziwie sie tylko, ze ktokolwiek Cie zatrudnil. Idz, psuj biznes gdzies indziej.

bo tak jest

@obecny pracownik

Lubisz lizac (usunięte przez administratora) tak bardzo ze pewnie twoj przelozony nie uzywa juz papieru toaletowego, idz rob za marne 3600 i ta super premie co 2 miesiace, prace znalazem i za duzo lepsze pieniadze i pracuje z domu a ty (usunięte przez administratora) ukladaj paczki bo audyt czeka :) biznes to ty sprawdz co to slowo znaczy w wikipedii bo ty biznesu nie robisz tylko sprzatasz w sklepie ciueciu.

Slabo

Dziwna polityka firmy, w grudniu byłem na wszystkich etapach rozmowy na PH, po czym przyjęli kogoś bo pracował u konkurencji, ale podziękowali i ze było blisko, ze im się spodobałem, po pół roku zwolnili ta osobę złożyłem od razy CV i potem mailowo odpowiedzieli ze nie pasuje na to stanowisko, raz zapraszają na rozmowę i wszystko spoko, a nagle im coś odwaliło

Nie żałuj :-
@Slabo

nic nie straciłeś :-

@Slabo

widac mieli lepszych kandydatow i tylke

@Nie żałuj :-

Zgadzam sie zmarnowałem rok w tym (usunięte przez administratora) Praca na stanowisku tme to nie praca handlowca tylko marionetki ktora ma wykonywac wszystkie glupoty, ktore super marketing wymysli, a i tak wysla za toba ciecia który tylko poluje by dac ci nagane - matryca kar w tej firmie jest interpretowana dowolnie od sytuacji np handlowiec dostaje nagane bez upomnienia, wypadki w pracy nie sa zglaszane ( ale to juz zglosilem do pipu wiec od wrzesnia beda mieli wesolo), a po ostatnich zmianach to trzeba byc totalnym (usunięte przez administratora) by tam aplikować jak sie szanujecie to nie idzicie tam, szklany sufit jest bardzo nisko a na awans tam nie liczcie, a jak za dobre bedziecie mieli wyniki zrobia z was (usunięte przez administratora) i złodziei wyslom cwoka ktory sie (usunięte przez administratora) o byle glupote dostajesz nagane i pol roku za podstawe (usunięte przez administratora) Najlepszy dzien w tej firmie to wypowiedzenie umowy :)

Kandydat na PH

Witam! Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko PH w JTI. Zanim złoże CV mam kilka pytań i będę wdzięczny za informacje. 1. Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć oraz jakie są widełki premiowe? Czy podstawa jest ustalana indywidualnie czy panują korporacyjne zasady? 2. W ogłoszeniu pracodawca podaje, że Skoda Octavia Kombi do użytku prywatnego - czy z tego tytułu jest potrącana jakąś kwota z wypłaty? (Czy opłatę z tytułu podatku 400 zł brutto za samochód służbowy pracodawca bierze na siebie czy obciąża tym pracownika?) 3. Jaki dress code obowiązuje w pracy? 4. Ile realnie wizyt w tygodniu ma średnio PH na punktach? Będę wdzięczny za pomoc!

Chciałbym aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego. Na jaką podstawe można liczyć? Ile godzin dziennie trzeba pracować,żeby się wyrobić? Jakie auto służbowe i czy jest do dyspozycji?

PH

brutto
@Martin

brutto

Przedstawiciel

Czy ktoś z Was został wezwany na 24.05 na spotkanie?

BuraczekSzaraczek
@Przedstawiciel

Taaaa.... posypały się zwolnienia. Trzym sie krzesła i nie jedź na spotkanie bo papiery w ryj. Poszły grybe ryby na odstawkę więc szaraczki mogę się żegnać...

Więcej konkretów
@BuraczekSzaraczek

O czym piszesz, Gdzie dokładnie?

@BuraczekSzaraczek

Moze wyjasnisz jeszcze kolegom i kolezankom dlaczego "posypaly sie zwolnienia"? Czekamy.

Respect yourself

If I could sum up JTI GBS in one sentence it would be: no salary can compensate for a peaceful state of mind. Remember that.

Agree
@Respect yourself

I agree. I resigned only because I was not able to work and smile knowing that the company is selling poison. It was my conscious decision to join JTI and to leave it when I felt that it’s not where I would like to spend the majority of my time. I personally can’t complain about salary, team and my manager. Culture was also ok. Everyone needs to decide for themselves, and we shouldn’t criticize their decision. In general I have positive opinion about GBS.

cześć. Czy wiesz, ile płaci się za Entity Accounting & Reporting Specialist w JTI? Jakie pytania można zadać? Mam inną ofertę, ale chcę również sprawdzić JTI.

Przedstawiciel

Czy ktoś z Was został wezwany na 24.05 na spotkanie?

Nadal pracownik jeszcze

Nie polecam JTI nikomu kto ma jakikolwiek szacunek do siebie. Puste frazesy i hasła, nic nie wnoszace spotkania ciągnące sie godzinami i pseudo dbałość o pracownika : „rozwijamy cie”, „twoja opinia jest wazna” „ i inne bzdury które zwłaszcza w Warszawie maja sie nijak do rzeczywistosci bo jak juz trafisz z problemem do szefa to cie odeśle do HR-u, w ktorym po poprzejsciu wszystkich bezowocnych poziomow trafiasz na beznadziejna i „komunikatywną królewne - mumie” , która nic nie rozwiąże bo nie wie jak wiec tonie w procedurach, układach i robi dobrze swoim szefom bo po co sie wychylać. Brak spójnej strategii długofalowej, 10 lat za murzynami z innowacyjnymi produktami itd. Shared service to porazka ktora moze niestety pogrzebac ta firme, albo to co z niej zostalo, bo kupa wartosciowych ludzi stracila lub straci prace albo sama juz odeszła. Jezeli chcesz zyc i pracować w normalnym srodowisku bez pustej bufonady i pseudo dbałości o ciebie - to nie polecam JTI w Wawie.

@Nadal pracownik jeszcze

Królewna jest bardzo dobrze zorientowana. A wyuczoną klasę traci za zamkniętymi drzwiami. :-

aspirant na ex pracownika :-)

Heheheee A co kogo obchodzi co robi za zamkniętymi drzwiami?. Niech zrobi przy otwartych. Ten post tez wiele pokazuje... a w ogóle to jakis detal - ta czesc postu nie jest wazna. Zgadzam się z przedmówca ze z firma coś się stało...☹️

Jajakobyly

A weź daj z nia spokoj! Jaka zorientowana i w czym - oby na drzwi z napisem exit. Co za bzdury piszesz. Sama niczego nie stworzyla. Decyzyjnosc ZERO. Tam to wszystko ciagna 3 osoby - jak odejda to wiedza o czymkolwiek odejdzie razem z nimi. To cud ze jeszcze siedza. Niestety to reprezentatywny przyklad. A za zamknietymi drzwiami to sie....

Pr

Nie zalapałeś/aś się do grupy PMI/BAT? :- Pociąg odjechał

Moneytalks
@Nadal pracownik jeszcze

Jak ci zapłacą to będziesz tańczył i się kłaniał. Tak jest, proszę Pana, przepraszam proszę Pana, dziękuję proszę Pana...

Andrew
@Nadal pracownik jeszcze

Zgadzam sie w pelni z kazdym slowem

Franco
@Nadal pracownik jeszcze

To prawda, tu sie dzieje jakis armagedon - klamstwa, puste frazesy, kumoterstwo. Mozesz wyjsc z siebie, a tylko uklady sie licza. Szefostwo jest totalnie skorumpowane. Ludzie odchdza i beda odchodzic coraz bardziej.

@Franco

Jak ktos jest smierdzacym leniem i sie obija to tak ma. Skoro tak duzo ludzi odchodzi to dlaczego nie dołączysz do tej licznej grupy, nie odejdziesz z nimi i nie zrobisz zawrotnej kariery u jakiegos Januszka na za..piu bo tylko tam cie przyjma. Jak szef cie kopnie pare razy w zad, wyplaci ci co uzna za stosowne i kiedy bedzie chcial, to ci sie szybko swiatopogad zmieni. Albo idz na zasilek - nie bedziesz przynajmniej mial gdzie i po co bredzic.

@Franco

bo wiem ze tak nie jest

Dudus

Dodam kilka słów od siebie na temat JTI GBS, ponieważ czytając tak wiele negatywnych opinii mam wrażanie, że dotyczą one zupełnie innego pracodawcy. Ponadto dnoszę wrażenie, że osoby które piszą same negatywy - dużo od siebie nie dały jeżeli chodzi o zaangażowanie. Na początku chciałbym napisać, że jest to praca zdecydowanie dla tych, którzy mają ambicje i chcą zarabiać więcej niż średnia krajowa. JTI GBS to naprawdę świetna firma, w której warto pracować, kładąca duży nacisk na rozwój pracowników pod względem szkoleń i możliwości kształcenia. Możliwości rozwoju kariery są zróżnicowane w zależności od działu, ale możliwe są również międzynarodowe przeniesienia, jeśli jesteś na nie otwarty i spotkałem się z wieloma osobami, które przeniosły się do nowego kraju w celu zdobycia nowych doświadczeń. GBS spośród innych firm, dla których pracowałem wyrożnia wyjątkowa kultura organizacyjna i duch zespołu, bardzo konkurencyjne wynagrodzenie i pakiety świadczeń. w GBSie naprawdę widać, że firma jest po stronie ludźmi - mocno obstajemy przy stanowisku, że ludzie są jednym z kluczowych elementów w osiąganiu wyznaczonych celów. To przywiązanie widać w każdym aspekcie codziennej działalności, poprzez środowisko pracy, bezpieczeństwo, szkolenia, budowanie zespołu, możliwość awansu i tak dalej, nie zapominając o dobrych zarobkach. Proces zarządzania talentami jest merytokratyczny. Tak jak wspomniałem, firma inwestuje w naukę i rozwój swoich pracowników, co nie jest często spotykane w PL. Procesy są dobrze zaplanowane. środowisko pracy jest komfortowe i wielokulturowe, z przyjaznymi liderami. Firma posiada kulturę planowania długoterminowego i inwestuje w przyszłość! Oczywiście, że mogą pojawić się pewne wyzwania czy ograniczenia, ale pod pewnymi względami może to uczynić pracę bardziej interesującą, ponieważ trzeba szukać nowych i innowacyjnych sposobów pracy. Ps. Nie, nie mam płacone za opinie pozytywna.

Andrew
@Dudus

dudus to niezly lizus i widac NIC nie wie co sie tam dzieje naprawde. Kolego - czy ty jak inne dzieciaki wierzysz w te sekciarskie spotkania prowadzone przez panow na gorze? Wszyscy juz wiedza, ze promocje, przejscia to fikcje i odchodza, bo nigdy sie nie doczekaja zlotych gor. To jest czyste kolesiostwo a ty zapewne za jakis czas doswiadczysz tego na wlasnej skorze. U mnie juz caly zespol rozpoznal sprawe.

Franco
@Andrew

pelna zgoda, widze, ze sa tu madrzy ludzie i widza owo seksiarstwo i wciskanie kitu biednym dzieciakom

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska