Opinie o Vivus Finance sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vivus Finance sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vivus Finance sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivus Finance sp. z o.o. w Warszawa

pracwonik vivsu

To nie potwierdzaj bo ci miejsca na stronie zabraknie :D Moi drodzy spam się odezwał, TO NIE SĄ POSTY PRACOWNIKÓW VIVUS. CZYTAJCIE POSTY WCZEŚNIEJSZE PRZED SPAMEM. Vivus to bardzo słaba firma, bardzo małe zarobki i brak możliwości rozwoju . Zwalniają za brak wyników a także po to by zrobić miejsce znajomym poszukującym pracy. Umowa umową, ale ona im nie przeszkadza wręczyć nagle wypowiedzenia! Tak zwolniono ludzi niedawno. Nie zarobicie tu a narobicie się, to praca bez przyszłości na chwilę. NIE WARTO

pracownik vivus

No ja - jak i przedmówcy oraz osoby piszące po mnie a przed tobą drogi SPAMIE w służbie śmiesznej naszej kadry kierowniczej :D Powtórzę zatem, dla przyszłych pragnących aplikować do tej marnej firmy gdzie nędznie płacą i wykorzystują ludzi: Niestety wszystko to prawda - firma słaba, z gatunku tych co szukają młodych frajerów, przyjezdnych z małych miasteczek, miast do Wawy i gotowych (usunięte przez administratora) za grosze, byle mieli pracę. Jeżeli chodzi o zarobki na widnykacji - większość zarabia trochę więcej niż minimalna krajowa a nieliczni - na palcach JEDNEJ ręki można policzyć mają 2kę na rękę - takich forma szybko się pozbędzie, zastępując tanią siłą roboczą, co już ma miejsce. Zatrudniają znajomych na miejsce innych, bez zbędnych wyjaśnień, tak decyduje kadra zarządzająca, więc przestrzegam, bo należy się tego spodziewać. To się działo i dzieje. Do osoby, która chce być liderem - mocno odradzam, nie tędy droga, nie rozwiniesz się i możesz liczyć na szybkie wypowiedzenie umowy, niestety nieelegancko postępuje się w vivus z pracownikami. Mają już "swoich" ludzi, kadnydatów na liderów, nie licz na to, że naprawdę cię potrzebują, może muszą kogoś zatrudnić na chwilę... (usunięte przez administratora) Czytaj opinie i nie rób głupstw. Poszukaj porządnej firmy, stabilnej i szanującej się, gdzie liczy się człowiek, jego kompetencje, zdanie i gdzie otrzymasz GODNE warunki pracy i PŁACY. Co do kadry zarządzającej - wszystko prawda - zgraja przypadków, znajomi znajomych powywalani z polbanku itp. Żenada i niekompetencja do kwadratu. Na podwyżkę i awans nie ma co liczyć. Od dwóch lat nikt nie awanasował poza 2ma osobami znajomymi kierownictwa. W tym jedna pożal się boże liderka, która powinna na wsi w warzywnym pracować raczej. Co do prezesa, no cóż no comments, wszystko zostało napisane wyżej - nie wiem jak z tym lizaniem, na pewno jest obleśny i ma kompleksy, jak większość całej tej śmiesznej kadry. Mało wyględni ludzie, mający skrzywienie w kierunku władzy wynikające z niskiej samooceny a co za tym idzie z potrzeby dowartościowania się za pomocą wszelkich dostępnych środków-takie niedorozwoje. Panie prezesie i cała reszto skrzywiona i śmieszna (tak,tak, śmiejemy się z was i współczujemy wam) - poziom rozwoju istoty wyraża się nie przez dążenie do władzy i kontroli lecz poprzez miłość i współczucie... Jak tylko znajdę normalną pracę - pożegnam to dziadostwo vivusowe... i nie tylko ja...

pracownik vivus

Niestety wszystko to prawda - firma słaba, z gatunku tych co szukają młodych frajerów, przyjezdnych z małych miasteczek, miast do Wawy i gotowych (usunięte przez administratora) za grosze, byle mieli pracę. Jeżeli chodzi o zarobki na widnykacji - większość zarabia trochę więcej niż minimalna krajowa a nieliczni - na palcach JEDNEJ ręki można policzyć mają 2kę na rękę - takich forma szybko się pozbędzie, zastępując tanią siłą roboczą, co już ma miejsce. Zatrudniają znajomych na miejsce innych, bez zbędnych wyjaśnień, tak decyduje kadra zarządzająca, więc przestrzegam, bo należy się tego spodziewać. To się działo i dzieje. Do osoby, która chce być liderem - mocno odradzam, nie tędy droga, nie rozwiniesz się i możesz liczyć na szybkie wypowiedzenie umowy, niestety nieelegancko postępuje się w vivus z pracownikami. Mają już "swoich" ludzi, kadnydatów na liderów, nie licz na to, że naprawdę cię potrzebują, może muszą kogoś zatrudnić na chwilę... Przemyśl i nie brnij w to g...no. Czytaj opinie i nie rób głupstw. Poszukaj porządnej firmy, stabilnej i szanującej się, gdzie liczy się człowiek, jego kompetencje, zdanie i gdzie otrzymasz GODNE warunki pracy i PŁACY. Co do kadry zarządzającej - wszystko prawda - zgraja przypadków, znajomi znajomych powywalani z polbanku itp. Żenada i niekompetencja do kwadratu. Na podwyżkę i awans nie ma co liczyć. Od dwóch lat nikt nie awanasował poza 2ma osobami znajomymi kierownictwa. W tym jedna pożal się boże liderka, która powinna na wsi w warzywnym pracować raczej. Co do prezesa, no cóż no comments, wszystko zostało napisane wyżej - nie wiem jak z tym lizaniem, na pewno jest obleśny i ma kompleksy, jak większość całej tej śmiesznej kadry. Mało wyględni ludzie, mający skrzywienie w kierunku władzy wynikające z niskiej samooceny a co za tym idzie z potrzeby dowartościowania się za pomocą wszelkich dostępnych środków-takie niedorozwoje. Panie prezesie i cała reszto skrzywiona i śmieszna (tak,tak, śmiejemy się z was i współczujemy wam) - poziom rozwoju istoty wyraża się nie przez dążenie do władzy i kontroli lecz poprzez miłość i współczucie... Jak tylko znajdę normalną pracę - pożegnam to dziadostwo vivusowe... i nie tylko ja...

@pracownik vivus

Tak, tak, profesjonalna kadro - umowy o pracę... Trwają rozmowy na temat umów - zleceń... Ciekawe kiedy to nastąpi :P Róbcie zebrania za zamkniętymi drzwiami a nie na korytarzu :P Pozdrawiam, pracownik

FACT

dokładnie, zgadzam się z przed mówcą... obleśny prezes potrafi jedynie obracać swoje pracownice na imprezach, a nie potrafi przeanalizwoać pewnych rzeczy tylko potrafi mówić: "ma tak być zrobione i koniec" a dziewczyny z HR to już patologia, określają system premiowy, który zmeiniają co miesiac, nastepnie ogłaszaja konkursy z których rezygnują w trackie - wnioski: brak stabilnych zasad, co chwila co innego TRAGEDIA. Wpajają że dobrzy pracownicy będą nagradzani, ale to tylko mrzonki

.sdhgk

na wszystkich. ludzie są traktowani przedmiotowo. może i firma wyznacza nowe kierunki na rynku pożyczek, ale z zarządzania ludźmi dwója!!!

fdfds

To co jest wyej napisane to prawda a świadczy o tym sam fakt, że w kwietniu była przeprowadzana ankieta wśród pracowników i wypadła tak źle... że do dziś kierownictwo jej nie omówiło, a zawsze to miało miejsce :D

pracwonik
@fdfds

W każdym.. Nie licz na lepsze traktowanie. To firma krzak, zatrudnia zwlnia, zatrudnia zwalnia itd... Usuwają też niepochlebne opinie z tej strony. Także mocno się zastanów, ja wręcz ostrzegam. NIE aplikuj tam, pożałujesz i stracisz cenny czas.

GRATULACJE
@pracwonik

Drogi Kolego lub Droga Koleżanko... Pracuję też w widnykacji ale nie mogę powiedzieć, który Baket :) DObrze prawisz, gdybym wiedział kim jesteś postawiłbym Ci browarka, a nawet dwa.... 100% prawdy, niech każdy wie, że wszystko się spOOOOOrdoliło!!!!!! Pozdrawiam Kolega z Działu ;)

pracownik vivus

Słuszna uwaga. Zaplo, no fakt. Prezesik się bogaci a pracownikom wciska kit i mydli oczy imprezkami. Co do "liderki" pożal się boże, no cóż, chyba każdy się zastanawiał,jak to możliwe, ale nie ma nad czym, wystarczy popatrzeć, jaki sentyment ma do niej pani dyrektor windykacji...I zabawa się kręci jak dialer, który obsługuje synek windykatora terenowego pracującego dla firmy vivus - oficjalnie awansował "za wyniki" ;-) Wszystko tak się załatwia w "naszej" firmie.

pracownik vivus

Z tym ogoleniem głowy zerżnęli z the woolf of wall street, jaka żenua, ciekawe ile osób widziało ten film i zna tę historię. Jaka kicha. Tanie chwyty, rżnięte z hollywoodzkich filmów. Może niech prezes sobie literke V na interesie wytatuuje i pokaże w TV. Razem z pozostałymi palantami. Zamias zacząć płacić godziwie i zadbać o poprawę warunków zajmują się takimi perdami. Masz rację, ŻAL.

Synek
@pracownik vivus

pracownik vivus

na niskie. trochę więcej niż najniższa krajowa. W firmie dzieje się źle. Dorabia się jedynie prezes. Przestrzegam, czytaj posty.

jula

Cześć, Obecnie szukają do działu windykacji... na jakie zarobki można tam liczyć?

Do TOMTOM

Koleżanko lub kolego... rotacja odpiero zczyna się robić niestety, jak 2lata temu powstała firma wszystko było spoko, pracownicy byli traktowani jak LUDZIE, ale od 6miesiecy są traktowani jak ROBOTY i to dosłownie... dlatego dość spora część szuka czegoś "skrycie". Wydaje mi się, że kierownictwo o tym wie, no ale wiesz wg. nich rotacji nie ma, tylko firma niby się rozwija i potrzebują pracowników :D ogólnie nie polecam w skali 1-5, daje 3-

odradzam. warunki pracy słabe, biuro syfne, wszyscy siedzą sobie na głowach, głośno, wszędzie kamery. brak szacunku dla pracownieka idzie z samej góry, "negatywny feedback" jest w bardzo mało wyrafinowany sposób przekazywany przy wszystkich, kpienie i obrażanie podwładnych jest na porządku dzienny. Pan prezes uwielbia wazeliniarzy i panie, które dla kariery są w stanie się z nim przelizać na firmowej imprezie, co też robi publicznie. taka tania wersja wilków z wall street. poza tym panuje tam haos, dziesieć osób robi tę samą rzecz, nie ma określonego zakresu obowiązku. nazywa się to "dynamiczną strukturą", a po prostu jest to brak zdolności organizacyjnych.

ggddf

nie polecam... pracuje w dziale windykacji, nie ma rewelacji. Kierownictwo to jakaś porażka!!!! - byli wywaleni pracownicy polbanku nie mają odpowiednich kwalifikacji. Pracuję 1,5roku i szukam pracy pomimo że te 2000mam, rutyna robi swoje... można się wykoćzyć

UWAGA

NIE SĄ TO WYPOWIEDZI PRACOWNIKÓW LECZ KADRY KIEROWNICZEJ PODAJĄCEJ SIĘ ZA PRACOWNIKÓW

do anonimowy

A czy za te nadgodziny przynajmniej płacą? Czy karzą odbierać?

potwierdzam - na dzien dobry umowa o pracę na 3 miesiące, potem kontrakt na 5 lat. Atmosfera miła, pracownicy nie narzekają na wynagrodzenie, jest na czas, wszystko się zgadza i widac, że dbają o pracowników

odpowiedź

Hej, mozna zauważyć, że ostatnia wypowiedź jest niespójna z realiami, dlatego już tłumaczę. Itóż tak w(usunięte przez administratora) są umowy o pracę na okres 5 lat - w porównaniu do tego co się dzieje na rynku (pracodawcy podpisują umowę zlecenie bądź zobowiązują do założenia właśnej działalności) w (usunięte przez administratora)l chyba nie jest tak źle :) Praca w trybie zmianowym, jeden z Departamentów pracuję przez cały rok - po to, aby być dostepny dla Klientów.

niedoszły pracownik

czy to prawda że proponują "śmieciowe umowy" żeby bez problemu pozbywać się pracowników?

Vivus
@niedoszły pracownik

Witamy! U nas wszyscy pracownicy zatrudni są na umowę o pracę. Pozdrawiamy, Vivus.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Vivus Finance sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vivus Finance sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vivus Finance sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vivus Finance sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vivus Finance sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vivus Finance sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vivus Finance sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 149 ocen.

Vivus Finance sp. z o.o.