Humaneo

Opinie o Humaneo

bp

pani prowadząca bardzo miła i wyrozumiała dzięki czemu ukończyłam szkolenie bezproblemowo, ze stażem było zresztą podobnie, polecam wszystkim wahającym się

Aleksandra

Polecam wszystkim tą firmę, dzięki ich projektowi udało mi się znaleźć super pracę :))

Ewelina

Chciałabym pochwalić prowadzącą w szkoleniu ''Droga ku zatrudnieniu " .

Sandra

Po konsultacji z działem Rekrutacji Panem Łukaszem oraz Michałem wybrałam i ukończyłam kurs z którego jestem bardzo zadowolona. Przybliżył mi wiedzę na temat zagadnienia które chcę teraz samodzielnie pogłębiać. Polecam Humaneo.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
karol

jakis czas temu uczestniczyłem w projekcie organizowanym przez humaneo z nowego sącza, wszystko super, liczne korzyści z udziału w projekcie, kilku znajomych też brało udział i byli zadowoleni

monika

polecam współpracę z tą firmą, konkretne projekty z możliwością rozwoju, świetna sprawa

Uczestniczka

Dzień dobry, biorę udział w projekcie Z POWEREM DO ZMIAN i jestem bardzo zadowolona z tego jak dba się o uczestników, zawsze można liczyć na pomoc trenera i można się wiele nauczyć, pozdrawiam i polecam

Kamil

Świetna konkretna fundacja, brałem udział w wielu różnych projektach organizowanych przez inne firmy tego typu ale tutaj nie trzeba było się o nic martwić i nic samemu załatwiać bo wszystkim zajmował się koordynator, świetna sprawa 5/5

Maria

Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych przez Humaneo, zarówno ja jak i współuczestniczki nie miałyśmy żadnych uwag co do przebiegu, wszystko bardzo dobrze zorganizowane i dopracowane. :)

FG

Biorę udział w projekcie skierowanym na osoby bezrobotne, można zyskać cenne doświadczenie i wiedzę, ogólnie polecam.

GDTR

10/10 solidna firma, wszystko dopięte na ostatni guzik…

dominika

serdecznie polecam współpracę z fundacją, wszystko przebiegło ok, pozdrawiam

Magdalena

Uczestniczyłam w projekcie "Stała Ścieżka Rozwoju", wszystko zgodnie z umową, wypłaty na czas, nic dodać nic ująć :)))

Paweł Z

Za namową znajomej wziąłem udział w jednym z projektów organizowanych w województwie warmińsko-mazurskim. Trafiłem na bardzo fajną grupę i z przyjemnością brałem udział w kolejnych formach wsparcia. Dziękuję za szansę. 5/5

mac11

kolega polecił mi skorzystanie z projektu który był inicjatywą stowarzyszenia, nie byłem zbytnio przekonany, ale zaryzykowałem i zmieniło to wiele na dobre w moim życiu, pozdrawiam przemiłą prowadzącą

jw

super projekty sam bralem udzial w jednym z nich i dzieki waszej pomocy znalazlem porzadna prace w czyms co lubie robic

UP

chciałam pozdrowić panią Małgorzatę która w świetny sposób poprowadziła nasze szkolenie, świetni ludzie, oby więcej takich inicjatyw w naszej okolicy bo niestety nie dzieje się tu zbyt wiele :)

Katarzyna

Biorę udział w projekcie organizowanym przez tą firmę, rzetelne szkolenie i staż pozwoliły mi wyciągnąć wiele pozytywów a zajęcia z IPD pozwoliły mi lepiej poznać samą siebie za co jestem bardzo wdzięczna, polecam z czystym sumieniem.

Fajny kurs i fajni konkretni ludzie.

Fajny kurs i fajni konkretni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo