Humaneo

Opinie o Humaneo

Liburcia

Projekt „ Ku integracji „ w Elblągu . Fajne projekty . Dużo wiedzy . Dobre obiadki . Przyjemni opiekuni .

Czarny sezam

Polecam serdecznie szkolenia u Pani Pauliny MOS. Rzetelna, sympatyczna, kompetentna i zabawna zarazem osoba. Szkolenia nie są nudne. Czas szybko minął. Polecam!

Joanna
@Czarny sezam

Dzięki za polecenie. Super, że szkolenie Ci się podobało. A jak ceny Twoim zdaniem za szkolenie? Przystępne?

Elżbietka

proszę mi odpowiedzieć z czego wynika kara za nie znalezienie pracy po 3 miesiącach od ukończenia kursu .Tu akurat kurs na wózek widłowy . Czyżby za co ta kara . To tak jakby polonista płacił karę za ukończenie studiów bo został sprzedawcą Chyba to nie jest w porządku Jakie na to są przepisy prawne

Łukasz
@Elżbietka

Serio mają takie zapisy w umowie szkoleniowej? Jeśli tak, to przypomina praktykę nakazów pracy w PRL-u. W sumie dobrze, dbają by każdy potencjalny szkodnik społeczny zapracował na własne utrzymanie :D

Random
@Elżbietka

Teoretycznie w umowie (papierach podpisanych pierwszego dnia, których notabene nam nie dali w formie kopii) pisze o karze 13k czego też sobie nie przypominam... Mam nadzieje, że praktycznie to tak nie działa... bo prawie minął mi 3 miesiąc a dalej nie mogę znaleźć pracy.. a o karze dowiedziałam się niedawno. Ciekawe co z osobami, które też jeszcze nie znalazły i nic na ten temat nie wiedzą.

Zofia
@Random

Jak to dopiero niedawno się o tym dowiedziałaś? Nie czytałas umowy?

Darek
@Zofia

Witam, chciałbym zapytać o co chodzi z karami? Niedawno podpisałem umowę na kurs i nie wspomniano mi o żadnych karach a nawet o to pytałem.

Teri

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania pod względem merytorycznym. Pani Paulina Mos jest bardzo miłą, sympatyczną i wykwalifikowaną Panią psycholog. Program był dostosowany do naszych potrzeb. Szkolenie odbywało się w miłej i ciepłej atmosferze.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Nati

Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Panią Paulinę Mos. Bardzo rzeczowa i konkretna kobieta. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania, materiały zostały dobrane profesjonalnie. Bardzo przydatny kurs i konstruktywnie spędzony czas.

Magda

Uczestniczyłam w programie "z POWERem do zmian" z Panią Justyną ;) Cudowna kobieta, polecam serdecznie!

@Magda

Jak miło, a co to za program? I czy miałaś oferte pracy po zakończeniu tego programu?

marzena

uczęszczam na staż zorganizowany przez humaneo, wszystko profesjonalnie i rzetelnie, jest to na pewno fajna szansa na rozwój i zrobienie kroku naprzód jeśli chodzi o rynek pracy

Bożena
@marzena

A ja (usunięte przez administratora) za 100 złotych na stanowisku za cztery tysiące ...soboty niedziele !!!!

Elżbieta
@Bożena

O jakim stanowisku piszesz? 4 tysiące na nim zarabiasz ale razem z weekendami czy źle załapałam?

Bożena

Bardzo miła atmosfera ale także mile panie prowadzące dużo się nauczyłam polecam szkolenia i kursy humaneo

Edyta Sz.

Biorę udział w projekcie w Nowym Sączu. Ukończyłam spotkania z psychologiem. Pani Paulina Mos to przemiła, sympatyczna i empatyczna osoba. Uświadomiła mi, że nie ma rzeczy niemożliwych jak się tylko chce. Wystarczy wierzyć w siebie i dążyć do celu. Podbudowała moje własne poczucie wartości. Polecam każdemu uczestnictwo w projektach Humaneo. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści.

Małgorzata

Pani Paulina Mos jest bardzo rzetelną osobą właściwy człowiek na właściwym miejscu w skali od 1 do 10 napewno 11 a nawet 12 życzę sobie I wszystkim kto miał z nią zajęcia aby na swojej drodze spotykali tylko takie rzeczowe i kompetentne osoby

Małgorzata

Pani Paulina Mos jest bardzo kompetentną osobą właściwy człowiek na właściwym miejscu w skali od 1 do 10 napewno 11 a nawet 12. Jest bardzo miła pomocna i życzę sobie i innym aby na swojej drodze spotykali tylko takie rzeczowe osoby.

Natalia

Uczestniczyłam w projekcie " z POWERem do zmian " organizowanego przez firmę Humaneo. Proces rekrutacyjny przebiegł łatwo i bezproblemowo. Spotkania odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze. Na moją prośbę trener wyraził zgodę w szybkim czasie na zorganizowanie spotkań(praktycznie dzień po dniu), aby przybliżyć możliwość rozpoczęcia stażu. Podczas zajęć rozmawiałyśmy na tematy pedagogiczne, ze względu na miejsce odbywania mojego stażu. Temat ten był bardzo bliski dla Pani Justyny, ponieważ ma ona wykształcenie w tym kierunku, co pozwoliło nam na płynne i przyjemne rozmowy. Zostały polecone mi różne kursy które sprawią, że moje doświadczenie i umiejętności wzrosną. Bardzo dobrze wspominam ten czas.

ar

współpracowałem z tą firmą, fantastyczne szkolenia z którego można wiele wyciągnąć, następnie fajny i ciekawy staż, w tych czasach to bardzo ważne, by dawać ludziom takie możliwości do rozwoju

Edward
@ar

Maz racje. To duży plus załapać doświadczenie. Płacili ci za ten staż, czy był darmowy?

Ssciera

Bardzo dobrzy instruktorzy Bardzo dobre szkolenie

Izabela

Pozytywnie oceniam współpracę ze Stowarzyszeniem Humaneo z siedzibą w Nowym Sączu w zakresie realizacji wsparć indywidualnych i szkolenia zawodowego. Zajęcia odbywały się terminowo i zgodnie z zawartą umową. W efekcie ukończonego kursu otrzymałam niezbędną wiedzę i umiejętności zwiększające moją aktywizację zawodową na podjęcie zatrudnienia. Stowarzyszenie Humaneo polecam jako godnego partnera. Z pełną odpowiedzialnością wyrażam pozytywną opinię o Stowarzyszeniu Humaneo zarówno na etapie szkolenia jak i działań organizacyjnych z których Stowarzyszenie wywiązało się starannie. Podsumowując polecam Stowarzyszenie Humaneo jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych.

MICHAL

POLECAM FIRME HUMANEO ZA PROJEKTY KTORE ORGANIZUJA BRALEM UDZIAL W JEDNYM Z NICH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZNAJOMI ROWNIEZ

up

firma załatwiła mi super staż, wcześniej chodziłam też na szkolenia i spotkania ze specjalistami, które wiele mi dały, teraz szukam pracy na stałe ale jestem dobrej myśli, dziękuję za wszystko :))

fvr

szkolenie w porządku catering mógłby być lepszy ale zawsze coś

Piotrek

Brałem udział w kursie prowadzonym przez Humaneo. Pełen profesjonalizm, zajęcia na wysokim poziomie merytorycznym. Polecam każdemu, kto ma możliwość wzięcia udziału w podobnej formie zajęć.

Jola

Fantastyczni ludzie - pomogli mi w znalezieniu pracy, do tego nauczyłam się na szkoleniu wielu przydatnych rzeczy, polecam z czystym sumieniem :))

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo