NB Polska

Opinie o NB Polska

Janusz

Wiecie cos na temat tego goscia co robi na Slonecznej i ma konflikt z szefostwem? Podobno ostro im tam pruje. Ostatnio glosno o nim bylo.

@Janusz

Musisz pytać tego gościa@he he bo widzę że on dużo wie

He he

Ja jestem na kolejowej i niestety nie wiem o kogo chodzi. Pewnie wyjdzie to za kilka tygodni, a na razie góra próbuje zatuszować to i owo.

@He he

Ludzie cos tam wiedza ale piate przez dziesiate. Niby facet napisal skarge do Danii na elite fabryki.

kipa
@Janusz

To sam napisał ??? To Związku już nie ma ? Czy istnieje tylko teoretycznie ... ???

@kipa

Nie wiem co ze Zwiazkami jest ale list wyslal na nich bo go kantowali czy cos.

@kipa

Nie wiem co ze Zwiazkami ale napisal list bo go tam kantuja czy cos.

@kipa

Sorka ze dwa razy ale cos nie wchodzilo :P

@Janusz

Związki ?śmieszne tu związki nie istnieją zobaczcie paroc jak wywalczyli wszystko dostają stażowe itp a tu co macie wielkie go

@Adam

Co ty za farmazon klepiesz? Gdyby nie związki to nawet w niedzielę byś chodził do pracy!!!

@Adam

Okazuje sie ze facet wszedl do Komisji Zwiazkow i sypal prawde o traktowaniu ludzi przez przelozonych. Zaczelo sie to im nie podobac wraz z gora i goscia zaczeli gnebic i kantowac prawnie dlatego sie wkurzyl i napisal do Danii.

pracownikkkk
@Janusz

Jeszcze więcej ludzi po podstawówkach, zawodówkach i elity marginesów społecznych itp niech pchają oczywiście celowo na stanowiska brygadzistow, osob zarządzających. A później sie dziwic że takie akcje. Awans z cha ma na pana. Ale firmie tacy odpowiadają.

Arnold
@Janusz

Slyszalem o tym. To gruba sprawa. Facet byl z montazu i zostal przeniesiony na inna hale bo kieras sie dowiedzial ze ten wszedl do Komisji Solidarnosci to szybko sie go pozbyl. Pozniej gosc byl na dluzszej elce bo go zajechali. Pozniej byly akcje ze go wysylali na badania do Poznania bo odrzucili mu zdolnosc z ograniczeniami, wciskali mu urlop chociaz nie powinni. Nawet w domu u niego byli ale nie wiem po co. No i byly akcje z listami gdzie podobno jakas obraza na niego poszla od dyra wiec sie wkur...l i napisal do Danii. Pod koniec listopada Dania(usunięte przez administratora)dyra ale czy cos sie zmieni to nie wiadomo. Gdyby nie pandemia to pewno by przyjechali.

@Arnold

No to faktycznie niefajna sprawa. Ale dobrze ze znalazl sie odwazny kto nie bal sie im powiedziec prawdy. Oni sa takimi samymi pracownikami jak my bo to nie ich prywatna firma. Roznimy sie tylko tym ze my mamy w sobie kulture a oni nie.

Q
@Arnold

Mało prawdopodobne żeby go zajechali jak zaraz po przeniesieniu poszedł na elkę, wracał na dzień czy dwa i znowu elka. Niepodobalo mu się to że został przeniesiony i myślał że przez związki będzie mógł załatwić sobie powrót u dyrektora, a tu nici z powrotu.

D

A co nie chodzisz w niedzielę na nockę się idzie nie patrząc Ti niedziela nie na 2 zmiany i weekend wolny tak powinno być

Arnold
@Q

Nooo, skoro mial od lekarza medycyny pracy ograniczenia (cos ze sprawami ortopedycznymi) to znaczy ze mial podstawy.

@Q

Niewiadomo jak bylo. Ale jesli jest to prawda co pisze Arnold to brawa dla goscia ktory napisal do Danii list. Oby wiecej takich pracownikow! Niech wywala ta elite i zatrudnia kogos z Danii. Bo jakos nie widac tego modelu skandynawskiego.

NN
@Arnold

Sprawy ortopedyczne? A rowerem mógł jeździć w czasie zwolnienia i to na długie przejażdżki. Z niego tez niezle z ziółko, myślał że jest nietykany. Ale nietykalność się skończyła po zmianie kierownika i brygadzisty.

@NN

Doszły mnie słuchy, że na tej stronie stałem się gwiazdą numer jeden. Otóż informuję, że takie rozmowy prowadźcie sobie w szatni, kantynie albo toalecie waszego zakładu a nie publicznie. Kto was upoważnił do dyskusji na mój temat? (usunięte przez administratora) was obchodzi moja sytuacja! Pierd*sy jesteście i tyle. Zajmijcie się robotą, bo okna muszą wyjechać! Janusz, Arnold, NN, Q, Pracownik itd. - kto wy jesteście tchórze? Wiedziałem, że tam jak się puści bąka to słychać go w drugiej fabryce. A co do ostatnich wpisów... to H6 się kłania. Ptasie móżdżki, a najgorsze ptaki to wróble!!! Same anonimy...więcej odwagi życzę.

@Kris

Nie wiem kim jesteś, bo ja jestem na hardware ale powiem Ci tylko tyle, że właśnie po to są takie strony, aby mówić o wszystkim bez jakichkolwiek konsekwencji. Jeżeli Ci się to nie podoba, to śmiało możesz zgłosić dane komentarze, ale w ten sposób pokażesz tylko swoją słabość. Wkurzasz się, bo nie wiem na 100% kto stoi za danymi komentarzami i nie możesz się rozmówić z taką osobą. Ale to akurat dobrze, bo przynajmniej tutaj moz a poznać cala prawdę o tym zakładzie, o kadrze oraz o zwykłych pracownikach.

@He he

Strony tego typu są dobre kiedy pisze się ogólnie o danej firmie, pracownikach, czy kadrze zarządzającej, a nie obgaduje się konkretnego pracownika wyciągając przy tym prywatne i delikatne sprawy, które są plotkami albo wymysłem ludzi żyjącymi innym człowiekiem. A moją siłą jest spojrzenie ludziom w oczy i powiedzenie im prawdy. A jak nie można osobiście to pisemnie i nie jako anonim. Dlatego tak bardzo wielu nie mogło mnie przetrawić. Mam nadzieję, że temat o mnie zakończy się przynajmniej na tej stronie, a ci którzy tak wypisują (a już domyślam się kto) to nie będą miały odwagi spojrzeć mi w oczy (a mieszkamy blisko siebie).

@Kris

Właśnie po to sobie takie strony, by takie sprawy ujrzały światło dzienne. Nie mam na myśli spraw prywatnych, a całej firmy. Złożenie skargi w samej Danii na firmę już jest sprawa całej firmy, a nie tylko tego pracownika. To wszystko się przeniosło już po prostu na szersze forum. Ponadto dzięki tej stronie możemy się dowiedzieć o sprawach w drugim oddziale. Być może tylko ja nic nie wiedziałem, ale nie było słychać o sprawach na Windowsie.

@Janusz

Pozdrawiam ludzi co w(usunięte przez administratora) i idą tylko na 8 godzin odbebnic ????????

@He he

To w takim razie dobrze, że dowiedzieliście się o liście. W nim była opisana sprawa dotycząca mojej osoby ale również sytuacji, które działy sie w stosunku do innych pracowników. Zresztą każdy z Was ma wyrobione zdanie o tym zakładzie. Mnie już nie interesuje co będzie dalej. Dania otrzymała informacje, że tu śmierdzi, a czy posprzątają czy będą chcieli mieć brud to ich sprawa. Ja Ci HEHE mogę życzyć poprawy sytuacji w tym zakładzie i tym wszystkim, którzy mnie popierają, a reszta która plotkuje i obgaduje to mnie nie interesuje. A ankieta GES wszystko zweryfikuje.

@Kris

Właśnie o to chodzi w tej stronie, by potwierdzać lub zaprzeczać danym plotkom, by było wiadome co jest prawda. Dziś pytałem kilku ludzi w hardware, czy coś może słyszeli, to większość była zdziwiona.

Robiłem i nie polecam ,przerwa jedna 15 min nie zdąży człowiek zjeść ,dzwonki jak w szkole ludzie (usunięte przez administratora) Przełożonych,limit jest 4 robią po 7 żeby orzypucowac przełożonej a ona wyżej ,dla mnie tragedia zarobki male na 3 zmiany

Hsjdhjwh

Ludzie co za bzdury... przecież nikt nie stoi z kijem nad wami i nie zmusza do przychodzenia na 6 nockę albo w sb. Pojawiają się pytania, prośby... A nie zmuszanie. Chyba takie jest życie że trzeba pracować? Nawet jeśli czasami trzeba zostać 2h dłużej albo przyjść w sb... w czasach covidowych mamy normalną pracę, za normalne pieniądze...A nie 80% jak w innych firmach...trochę się ogarnijcie. Pozdro

@Hsjdhjwh

To chyba nie jesteś rozeznany w sytuacji ponieważ istnieje takie coś jak POLECENIE SŁUŻBOWE i nie musi już być to na piśmie wystarczy że zakomunikuje to Twój bezpośredni przełożony ustnie i jesteś zobowiązany do wykonania i przyjścia do pracy w sobotę i to tyle w tej kwestii a dokładniej przeczytaj sobie w kodeksie pracy Zgodnie z literą art. 100 Kodeksu pracy, pracownik ma obowiązek stosowania się do poleceń przełożonych, dotyczących pracy ,Polecenia służbowe mogą przybrać dwojaki charakter. Po pierwsze mogę mieć charakter indywidualny i dotyczyć konkretnej osoby, albo mieć charakter zbiorowy i odnosić się do grupy pracowników. Samo polecenie może przybrać formę pisemną lub ustną.

He he

Pragnę tylko dodać, że polecenie poleceniem, ale nadal musi liczyć się z limitami nadgodzin oraz przerwami miedzy zmianami, czy przerwa weekendowa. Tak, to też jest w kodeksie pracy.

@He he

Najpierw poczytaj ten Kodeks Pracy a póżniej komentuj Art. 133. §1. Pracownikowi przysługuje w każdym tygodniu prawo do co najmniej 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku, obejmującego co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego. §2. W przypadkach określonych w art. 132 § 2 oraz w przypadku zmiany pory wykonywania pracy przez pracownika w związku z jego przejściem na inną zmianę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy, tygodniowy nieprzerwany odpoczynek może obejmować mniejszą liczbę godzin, nie może być jednak krótszy niż 24 godziny. Także jak jesteś faktycznie Pracownikiem tej firmy to wiesz jak jest możesz iść sobie na popołudnie w sobotę a w niedzielę na nockę i nie złamie się zaleceń kodeksu pracy. WSZYSTKO LEGALNIE i możesz sobie dalej pracować i nie pisać bzdur że jest łamany Kodeks Pracy.

He he

@Pracownik Tylko pamiętaj, że polecenie nadgodzin MUSI spełniać jeden z dwóch powodów: 1) Niepełny skład brygady spowodowany chorobą i ryzyko nie dokończenia produkcji; 2) Nagła - podkreślam NAGŁA - sytuacja w firmie. Np. dla odpowiednio przeszkolonych pracowników usuwanie awarii maszyn, czy ratowanie ludzi i - jeżeli to możliwe - mienia firmy. Również za nagłą sytuację uznaje się zagrożona produkcja i nie wysłanie towaru na czas, z tym że nie może to trwać dłuższy czas. A tak to teraz niestety wygląda na pewnej hali, gdzie pewien kierownik wręcz nakazuje nadgodziny i nie uznaje odmowy, bo inaczej grozi zwolnieniem. Kobiety z tej hali wielokrotnie wychodziły z płaczem z biura po rozmowie z owym kierownikiem. A też żadna z nich się nie odezwie do wyżej przełożonych osób, bo boi się o swoją pracę, a jak wiemy, czasy obecnie są BARDZO niepewne...

Pracownik.
@He he

To chyba domyślam się o jaką halę chodzi i jest to chyba na kolejowej my na słonecznej też pracujemy prawie wszystkie soboty ale tutaj jest trochę lepszy kierownik najpierw jest lista tak od wtorku kto by chciał przyjść w sobotę.

@Pracownik.

My podejrzewamy, że na tej hali lista jest wypełniona już w poniedziałek, a kierownik "dziekuje" za samowolne zgłoszenie się na ochotnika xD

@He he

Muszę Ci odpowiedzieć że się mylisz listę robią brygadziści i każdego z osobna się pytają czy się chce przyjść w sobotę a jak ktoś jest chętny to go wpisuje na daną kartkę i jeszcze w gwoli wyjaśnienia że tak jest to na ostatnich sobotach było na każdej zmianie tylko połowa obsady osób z danej zmiany i po prostu część stanowisk była obsadzona a część nie i wiem co piszę.

Wheh
@Hsjdhjwh

A ty jesteś kierownik lider że takie głupoty piszesz to jest (usunięte przez administratora) w ch 7 dni w tyg robisz sob nadgodziny niedziela nocke zaczynasz np

Mateusz
@Hsjdhjwh

Tak działa temat że tamci przychodzą to ja przyjdę też żeby nie gadali na mnie tak to działa powinna być lista kto chce nadgodziny przychodzi i się wpisuje sam w nie chodzenie przyjdziesz przyjdziesz w sobotę (usunięte przez administratora) soboty

@He he

Jaka przerwa weekendowa jak jutro idę 7 dzień pod rząd do pracy ????

Whw
@He he

Jak widzę brygadzistka pytajaca się czy bede na nadgodzinach c dostane nie chce mi się robić 5 dni a gdzie w sobotę jeszcze i w niedz na nockę (usunięte przez administratora) jeszcze w czwartek daje wypowiedziane i spierd z tad nie polecam

Whw

Kiedy puścicie wypłaty ??w czwartek święto jest w poniedz 10 ??siano potrzebne żeby zapisac się na kurs walec i spierd z tad aż miło ????normlanie do pracy ci zarobię 4 z przodu a nie ochłapy na 3 zmiany

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NB Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Szogun

Nigdy więcej takich błędów w życiu, jakim była praca w tym zakładzie . (usunięte przez administratora) Zero organizacji ,rączka rączkę myje. Szkoda czasu i nerwów.

Gocha Lider

Mam pytanie teraz wypłata za grudzień kiedy będzie ???bo 10 to poniedziałek w czwartek święto 3 króli dlugiml weekend co nie jeden zrobi jets ktoś z kadr i da znać ???

Zaba
@Gocha Lider

Nie wie lider

@Gocha Lider

W takim wypadku przelewy puszczą pewnie w środę.

Tomuś

Ciekawe kiedy wypłata będzie i ile sypną tej premi itp co mówicie ???

@Tomuś

W piątek już musi być na koncie, więc obstawiam, że w czwartek już powinna być. Może nawet w środę. A co do premi, to na hardware wszystkie działy maja 100%, nie wiem jak słoneczna ma.

Zdzichu
@He he

Montaż dostał od dyra 90% a pozostałe hale 100%.Jakoś nie chorowałem więc wpadnie 110????

@Zdzichu

Jak nie chorowałeś, to masz dodatkowe 10%. To jest pewne.

Rafał
@He he

Fajne w sumie te premie. W ciągu roku też macie jakieś dodatki? Czy tylko na święta takie bonusy? :D

@Rafał

Na wakacje dostajemy kasę na "wczasy pod gruszą". Około 1000, w zależności od dochodów. Dawniej ten socjal był podzielony na dwie części, pierwsza część latem, druga zimą na święta. Od chyba 2 lat jest wszystko na lato.

Ola

czy może ktoś z państwa napisać jaka jest praca dla kobiet we veluxie na Kolejowej , staram się przez Agencję może mi ktoś pomoże co tam się robi

rozczarowany
@Ola

Byłem jeden dzień w tej pracy na Hali 10 normalnie napiszę masakra czułem się jak w jakimś zamkniętym (usunięte przez administratora) z dzwonkami oznaczającymi przerwy śniadanie i szybko jeść bo zaraz zadzwoni następny dzwonek i trzeba będzie (usunięte przez administratora) znowu na linii normalnie masakra liczy się tylko ilość ile można jak najwięcej wyciągnąć z maszyn i z pracownika i naprawdę nie dziwię się że tam nikt nie chce pracować. Wytrzymałem ledwo jeden dzień i dałem sobie już spokój z tą firmą..

Masakra
@rozczarowany

Strata czasu ludzie... (usunięte przez administratora) to malo powiedziane

@rozczarowany

Może się czepiam, ale pytanie było o kolejowa, nie słoneczna.. A H10 jest na słonecznej właśnie...

Nie polecam
@He he

Teraz boicie się, że prawda wychodzi na jaw jaka jest praca,jacy ludzie pracują i jaka panuje atmosfera na 10 ,nie polecam

Tosia
@Ola

Przez agencję jeszcze wogole nie ids tam nic się nie należy ani premi tej 100 zł śmiesznej ani paczek jak.masz dzieci ani na wakacje kompletnie nic się nie należy firma jaka firma dobra zatrudnia przez agencję (usunięte przez administratora) na dzwonki śniadanie nonchory system robiłam ale po tyg dałam spokój sobie to praca dla.plmurzynow i dupolizow

Tosia
@He he

Na słonecznej też jest hala 10 profil tzw darek tam rządzi i ma 3 swoich dupolizow

Czarna
@Ola

Przez agencję się starasz??tam każdego biorą jak leci nie sprawdzają nic wiem bo sama przez to przeszłam chce pani robic tak ok na następny dzień tel nie było zbytnio pytań co gdzie itp jaka dobra firma zatrudnia przez agencję same wyzyskiwacze nie polecam

@Nie polecam

Kolego, ja niczego się nie boję. Tylko wyprostowałem Twą bezsensowna odpowiedź na zadane pytanie. Pytanie dotyczyło kolejowej, a Ty piszesz o słonecznej o,0 @Tosia H10 jest TYLKO na słonecznej. Na kolejowej nie ma tyłu hal.. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. Nie jestem żadnym liderem, czy kierownikiem. Na kolejowej u mnie jedni i drudzy mają swoje za uszami, ale nie wiem, czy to samo, co na słonecznej. Fakt jest taki, że pytanie było o kolejowa, nie słoneczna, więc odpowiadajcie odnośnie kolejowej jak w pytaniu jest. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Arek93
@Tosia

Miał też jednego swojego informatora ale przeniósł się na kolejową i teraz tam ponoć kabluje

Patrycja
@Ola

Robilam tam przez tydzień daj spokój (usunięte przez administratora) jeszcze przez agencję nic się nie należy ani złotówki premi stawka jak wsEdzie zarobki też 2300 a nocki nie nocki

@Arek93

A kto jest tym kapusiem? Jakieś inicjały chociaż lub przezwisko?

Patrycja

Same kapusie jeden na 2 donosi a moja była brygadzistka to prostaczka je.

Bartek

Jakieś paczki itp na święta są tutaj ???nie wiem robię od września i nigdy nie pytałem (usunięte przez administratora)miałem jakaś premia na święta coś ???

@Bartek

Na święta są paczki rozdawane pod w drugiej połowie grudnia. Zwykle na wigilię zakładowa, ale ta pewnie znowu będzie odwołana. Dodatkowo jak masz dziecko do lat 14, to po wcześniejszym wypełnieniu formularza dostaniesz po jednej paczce na takie dziecko.

@He he

Kurde nogę złamałem z przemieszczeniem nie ma mnie już 4 miesiące w robocie o do stycznia na pewno nie będę to nie dostanę do dzieci paczek ??bo jak.wypelnic coś jak mnie nie ma chore w papierach mają że mam dzieci jeszcze coś wypełniać żenada

@He he

A jak to wypelnic jak jestem na L4 a nikt nie poinformował mnie zbytnio że muszę wypełnić jakieś kwity jak to zrobić jak mnie nie ma fizycznie porazka i 2 pytanie jak ktoś jest na chorobowym to co samemu ma odebrać paczki jak jest na L4

@Bartosz

Najlepiej zadzwoń do kadr i się wtedy dowiesz, czy nie jest za późno. Podejrzewam, że i tak będziesz musiał przyjechać z kimś wypełnić ten formularz. Z drugiej strony jest to chore, że rzadko kiedy przełożeni myślą o pracownikach w takim przypadku. Koledze kiedyś nie dali kasy na wczasy pod grusza, bo w momencie wypełniania formularzy był na ojcowskim...

@He he

Zero kontaktu jak za późno może być jak nikt nic nie napisał itp szczerze się dowiedziałem nie chcący o w wniosku że jakieś wnioski chore w CH

Mikołaj
@He he

Chory to jest ten zakład cały

@Bartosz

Maja tam jakiś swój termin na wypełnienie wszystkich papierów, no i oczywiście wykonanie tych paczek. A skoro paczki mają być już lada moment, to raczej nikłe szanse, ze coś się uda jeszcze zdziałać. Ale spróbuj dodzwonić dodzwonić do Sylwi, ona Cię pokieruje dalej.

Tomuś

Hej ma ktoś email do HR do kadr ???na słoneczną ??

Jak złożyć wniosek o paczki na dzieci jak jestem na L4?

@Adam

Najlepiej będzie jak zadzwonisz do kadr ,dziewczyny wszystko Ci wyjaśnia.pozdrawiam

kolooo

pewnie chodzi o ucho p.Darka ... . szkoda czasu na tą firmę . ludzie szkoda czasu ... !!!

Xxxx
@kolooo

Ucho prezesa!!!!! To jest masakra co tam się dzieje i, że jeszcze ona tam pracuje.Nikt nie ma nad tym kontroli jacy ludzie są wybierani na takie stanowiska? Tak samo z liderami też nik tego nie kontroluje jacy ludzie są wybierani . Hala 10 to liderzy dostają kalendarze zwane kapownikami i chodzą jak takie pieski i węszą jakas masakra lepiej niech się naucza jak się nazywają poszczególne komponenty bo nawet tego nie potrafią. Oni mają planować i nadzorować produkcję jakas masakra. Śmiechu warte.

Bartek
@Xxxx

A kto jest uchem darasa ???dojechać CH po robocie I tyle

Zzzz

Jeśli jesteś ze słonecznej to nie trzeba pisać o kogo chodzi wszyscy wiedzą, że o niebieskich z lakierni zwłaszcza i z profilu

Xxxx
@Bartek

Do takiego poziomu nie będę się zniżać jak to oni robią z nami i nas dojeżdżają w pracy

Piotrek
@Zzzz

Będzie coś na mikołaja i na święta ??

Zzzz

A może czas zmienić nie załogę tylko tych niebieskich i kierasa to może wtedy się coś zmieni! I będzie dobrze .

Wozkowy

Zarobki są bardzo małe jednak człowiek musi robić na 3 zmiany odpowiedzialność jest presją i dostanę ta wypłatę 2800 i co to jest jak tyle sprzedają tych okien co chwilę zwiększają produkcje a płacą strasznie te 3500 powinno być na start jak ktoś wchodzi już jako operator maszyny ale.nie ma i nie będzie od stycznia idę do innej pracy na wózek sorry ale na 1 zmianę i 3 z przodu na start więc (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Wyzysk straszny!

Człowiek veluxa Piotruś nawet palce stracił dla firmy ????????????????

Będzie dziś wypłata kasa potrzebna kasa powinna być odrazy na poczatku miesiąca 1 2 3 max a nie trzeba czekać do ostatniego dnia kasy nie ma tak dobrze zarabiam w tej firmie ????????????????

@Adam

Niestety w umowie masz napisane jasno, ze wypłatą ma wpłynąć do 10-tego każdego miesiąca, a to z kolei wg prawa oznacza, że NAJPOZNIEJ 10-tego masz mieć wypłatę na koncie. Tez bym wolał mieć pensje od razu na początku miesiąca, ale jest to jednak zrozumiałe. Księgowość też musi swoje zrobić i mieć na to wystarczająco czasu, by nie było pomyłek.

Nikt

Zenada taka duża firma a oni na 80lat działania firmy dają jakieś śmieszne bluzy . Taka bluzę mogę sobie samemu kupić lepiej kasę mogli by dać

Jola

Ile można zarobić we veluxie przez Agencje

Paweł j
@Jola

CH zaronisz przez agencję 2200

@Jola

Wielki CH zarobisz minimalna praktycznie

Ciekwe

Miałem jechać na rozmowę o pracę ale dałem sobie spokój dzięki waszym opiniom... Zarabiam 3,5 netto i czytając te kosmosy stwierdziłem że nie warto.. Ludzie stwierdzam że Polacy to ................................. .

@Ciekwe

3500 na rękę nawet ja nie mam, a robie juz 10 lat tutaj...

??????
@Ciekwe

U nas to tyle nie mają nawet liderzy

Paweł j
@??????

Liderzy mają dobrze liza du kierownika łażą nic nie robią na nockach czasem jak raz zobaczę moja brygadzistke to jest dobrze a na rano by się osrali latają co chwilę żeby kieras widział robota (usunięte przez administratora) na maksa ja odchodzę i wali mnie to

TakaTam

Brygadzistko , ogarnij się i przestań przyjmować w biurze tego pajaca , co powinien mieć na koszulce zamiast VELUX- "UPRZEJMIE DONOSZĘ" ,bo na Ciebie w końcu doniosą. A pajac do roboty niech się weźmie. Rzygać się chce jak się widzi .

Zdichu
@TakaTam

O którą hale chodzi??? Ja H6.

ktos
@TakaTam

Czyzby chodzilo o h 10...

?????
@ktos

Pewnie o 10 chodzi bo tam też się dzieją cuda!

zdziwiony
@?????

A co takiego dzieje się na tej H 10 że tak stanowczo zareagowałeś że to na pewno H10 w swojej odpowiedzi na wcześniejsze kogoś tam zapytanie???

??????
@zdziwiony

Wolę zgłosić to wyżej niż pisać tu na forum bo wam niebieskim lub biurowym nie można ufać!

O kogo chodzi parowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o NB Polska - Gniezno

• Jak się pracuje w NB Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NB Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 19 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NB Polska