Gabit Sp. z o.o.

Opinie o Gabit Sp. z o.o.

Jak wyglądają obecnie oferty pracy w tej firmie?

@Nowy

Dzień dobry! Aktualne oferty pracy znajdują się pod linkiem: https://gabit.eu/praca/ Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy!

Były Gabiciak

Fajni ludzie w biurze! Widać, że zależy im na pracy, ale też między sobą tworzą spoko relacje. Pracowałem rok i ze względów rodzinnych i wyprowadzki musiałem zrezygnować z pracy...szkoda, bo dobrze się z tymi ludźmi pracowało :.(

@Były Gabiciak

Dziękujemy za miłe słowo i pozdrawiamy!

Szukająca pracy

Wysłałam CV do kilku firm w Bytowie i czytam opinie na ich temat w sieci. Od znajomych usłyszałam dużo pozytywów o Gabcie, zaglądam tu i widzę jednak zdania podzielone. Ale chyba zdam się na opinię moich znajomych, bo z tego co widzę to tutaj może każdy napisać co ślina na język przyniesie, oczy bolą normalnie...a w negatywnych opiniach o Gabicie tutaj powtarzające się błędy i sposób pisania, to chyba jedna i ta sama osoba pisze...

@Szukająca pracy

Zapraszamy do naszego zespołu! Aktualne oferty pracy znajdzie Pani w tym linku: https://gabit.eu/praca/ Pozdrawiamy!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gabit Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry Firma GABIT udostępnia wszystkie narzędzia niezbędne do realizacji zadań, w zależności od stanowiska pracy i czynności z nim związanych. Prosimy o wskazanie, o jakie konkretnie stanowisko chodzi, chętnie doprecyzujemy odpowiedź :) Pozdrawiamy! Zespół GABIT

@Pracodawca

Narzędzia narzędziami, ale jak już państwo chcą doprecyzować to mnie interesuje stanowisko pracownika biurowego :). Widziałam w ogłoszeniu, że wymagany jest język niemiecki w stopniu komunikatywnym. W jaki sposób przebiega weryfikacja języka?

Nowy wpis

Dzień dobry Jeśli chodzi o weryfikację języka, to dokonujemy jej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy! Zespół GABIT

Czy pracodawca Gabit Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dzień dobry Jeśli chodzi o sposoby motywacji pracowników, to mamy różne formy motywacyjne, uzależnione od działu i stanowiska pracy. Ustalane są standardowo przez bezpośrednich przełożonych danego działu. Pozdrawiamy!

Jakie są tegoroczne wymagania co do pracy informatyka? Weszłam w link podany w jednym z komentarzy i są wskazane stanowiska, na które prowadzone mogą być nabory, lecz nie widzę przy tym żadnych szczegółów. czy cos źle klikam? Czego potrzeba żeby złożyć cv? i jak wygląda rozmowa? Był ktoś teraz niedawno?

Dzień dobry Dziękujemy za wiadomość! Podstawowe wymagania u osób ubiegających się o pracę na stanowisku INFORMATYK, to m.in.: - znajomość środowiska SQL - znajomość chociaż jednego języka programowania skryptowego (Python, itp.) - znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość systemu ERP Pozostałe szczegóły ogłoszenia pozna Pani kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo: e-mail: praca@gabit.eu tel.: 59 822 15 50 Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu :)

Jak wyglądają obecnie oferty pracy w tej firmie?

@Nowy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gabit Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

A jak praca od strony biura wygląda? Zauważyłam, że w ostatnich opiniach padały rozbieżne odniesienia co do efektów z pracy. kogoś ostatnio potrzebowano? I czy współpraca zdalna / hybrydowa byłaby możliwa?

Były Gabiciak

@Były Gabiciak

Dziękujemy za miłe słowo i pozdrawiamy!

Szukająca pracy

@Szukająca pracy

Tak wam się chlać za darmo chce, jak się nie podoba to powergift szuka, tam jest przyjaźnie, płacą na czas i kolosalne zarobki, robić się wam nie chce, (usunięte przez administratora)

PowietrznyGumiś

Dokładnie! Kiedyś rodzinna atmosfera, dwie imprezy rocznie. W tym roku nic

@SprężarkaNaMagazynie

Gdzie są imprezy zakładowe? Pracuje tutaj 10 lat, zawsze coś było. Teraz cisza

Ktoś obcy!!!

Czytam, czytam ... I nie dowierzam ☹️ Zastanawiam się kiedy P.Prezes zrobi porządek z ludźmi którzy psują renomę firmy. Dlaczego osoby które same robią zamieszanie jeszcze tam pracują. Jestem osobą która pracuje w firmie. Jeden pod drugim dołki kopie. Każdy patrzy tylko na swój ... Gdy pracował Lechu, było o 100 % lepiej, atmosfera lepsza, nie było spychologii!!!! Wiadomo Lechu nie wróci. Ale czy nie widać , że szanowny Pan ,,Piotr,,, jest królem zamieszania!!! My ludzie na linii to widzimy!!! Szefie pobudka, bo stracisz najlepszych pracowników!!! A konkurencja nie śpi!

@Aceterma123

To co tu dzieje się to już przesada

Mały szary człowiek.

Firma spada na psy....Pracowałem w wielu firmach , ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim brakiem organizacji. Większą część pracowników biurowych jest niekompetentna, oraz nie ma jakiego kolwiek pojęcia na temat wykonywanej przez nich pracy. Nie będę dłużny wobec kierownika produkcji i jednego brygadzisty. Ci panowie zostali zatrudnieni chyba po znajomości. Brak merytorycznej wiedzy na temat produkcji stolarki okiennnej, oraz organizacji pracy na hali produkcyjnej. Ludzie po zawodówce mają więcej oleju w głowie niż ci panowie....

Ktoś

Tabelki nie mają wpływu na firmę tylko te osoby które zarządzają . Co do fzodzin spróbuj się odezwać to zaraz cię pogonią ,tak szczerze to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i widać że firma ma problem siada na pupę coraz bardziej

Ktoś

Witam w tabelke wpisujesz zlecenie klienta i kwotę zależy ile przerobisz tyle mniejwiecej zarobisz praca po 9 h płacone za 8 h dyżur sobotni jak ci przypadnie to nie płacone. Tabelkę sprawdza niby jakiś tam prezes najbardziej dwu licowy człowiek którego znam i jego trzy pieski Just... Szym.. i ten najważniejsze co na niczym się nie zna bara. Maci.. ,dlatego ta firma traci na dobrej opini

Urszula
@Ktoś

Wyjaśnisz szerzej tematykę omawianej tabelki? Z jakich przyczyn ma ona taki wpływ na firmę, że będzie ona z tej przyczyny tracić? Jak powinno zostać to według ciebie zrobione inaczej? Co do tych dziewięciu godzin, w jakich okolicznościach powstają i dlaczego nie można ich wyegzekwować?

Noo

Witam tabelki żałosne lepiej by wzięli się za poszukaniem fachowców bo ta firma traci z miesiśca na miesiąc swój wizerune i klientów spada na (usunięte przez administratora)i tyle

Mirka
@Noo

Czyli jednak są jakieś tabelki? No i w jaki sposób prowadzone? Kto te wyniki tak naprawdę zbiera? Padło stwierdzenie, że firma traci na mieście, ale w jaki sposób się to przejawia? Stale są kandydaci?

Ooo

Zauważyłem, ze w ostatnim czasie ludziom na forum wpadła w oko oferta dla brygadzistów, bo coś ten temat zaczał się powielać. opiszcie mi lepiej jak się dzisiaj robi na serwisie bo bym reflektował. jakie zarobki i za jaki konkretnie nakład pracy? warto się interesować? jakies porady?

Nie warto
@Ooo

Nie warto wywala cie jeśli krzywo tylko spojrzysz na chociażby pannę Jus**** nie polecam, bez skrupułów zwalniają ludzi z dnia na dzień.

ooo
@Nie warto

Krzywe spojrzenie miałoby być powodem? A z tych bardziej zawodowych już pominąwszy atmosferę? Mam na myśli zakres obowiązków oraz umiejętności, co jest istotne? Zbiera się wyniki? Są tabelki?

Wiecie, czy Gabit Sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Witam szanowną władze Gabitu na pewno słyszeliście co zrobila dziewczyna z Drutexu ,przez brygadzistę który używał mobbingu co do niej w Gabicie jest tak samo , kierownik i jego prawa ręka Kam.. to samo robię tylko tyle cwanie że bez świadków oby nie doszło do dragedi w firmie jak w konkurecji . Ludzie mają dość już wiadomo nikomu nie powiedzą bo na pracy im zależy czas coś z tym zrobić

Maja

Była na forum opinia od całej załogi w związku z jakimiś odejściami. pracownicy zawsze są tak zgodni? na stronie widziałam, że są oferty i wśród nich znajduje się stanowisko brygadzisty. czy na tę pozycję można awansować? Jeśli tak to pod jakimi warunkami i z jakim stażem? Jak praca w ujęciu praktycznym przebiega i w jaki sposób będzie wynagrodzona?

Zostaw merytoryczną opinię o Gabit Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Gabit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gabit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gabit Sp. z o.o.