OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Mezo

(usunięte przez administratora) robota będę polecać każdemu Pozdro

Pozdrowienia dla buźki. Największy sprzedawczyk w całej firmie. Radzę uważać na tego maślaka.

Barbara

A skąd masz pewność co on robił?

Piekny
@Gość

A ty dalej nie mozesz sie pogodzić z tym ze sie po prostu nie nadawales? Miernota to za mało powiedziane.

Mercedes-Benz
@Piekny

nie mogę być z dziewczyną która pokazywała mi swoje czarne stringi będąc w związku z Wojtkiem P. Nie mogę być z dziewczyną która na prawym lub lewym nadgarstku miała 3 blizny w postaci pionowych kresek które ewidentnie świadczą o tym, że ta dziewczyna cięła się żyletkami lub innym ostrym narzędziem. Fakt jest taki, że w (usunięte przez administratora) wdepnąłeś chodzisz uśmiechnięty z tego powodu i nie chcesz tego (usunięte przez administratora) usunąć bo buty masz wygodne.

@Piekny

A ty dalej nie możesz pogodzić się z tym, że sprzedajesz ludzi i nie przyszedłeś do roboty jak tchórz na drugi dzien, bo bałeś mi się spojrzeć w oczy? Kto w dwa tygodnie ma się nauczyć tego co ktoś w kilka lat. Zadales sobie takie pytanie dzbanie? Ciesze się , ze tam mnie nie ma, bo to jest najgorsza firma w Inie.

E60-tka
@Gość

A ty nadal na zasiłku ze tu wypisujesz?

Danuta
@Gość

Przepraszam że się wtrącam, ale to nie ma szkolenia dla nowych pracowników? Jest tak, że ktoś się nie sprawdzi w ciągu tylko dwóch tygodni, to ma wyjście tylko się zwolnić z pracy czy co?

Ktos
@Danuta

Przyjdź i zobacz jak jest w tym zoo. Jak nie dostosujesz się do tego (usunięte przez administratora)to sama odejdziesz.

luzak

WITAM WSZYSTKICH!!! JAK WYGLĄDA PRACA W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI I JAKIE PIENIĄDZE ZA PRACĘ DLA KONTROLERA JAKOŚCI FIRMA OFERUJE ,POZDRAWIAM

Iwona
@luzak

W ogłoszeniu wymagają doświadczenia, posiadasz jakieś? W ogóle to czemu zainteresowałeś się pracą w tej firmie akurat?

luzak
@Iwona

PO PROSTU SZUKAM CIEKAWEJ PRACY,A JEŚLI CHODZI O DOŚWIADCZENIE TO JE POSIADAM(METALURGIA)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Opak Met? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@@@

Telefon, limuzynę z szoferem i kartę służbową na,, drobne'' wydatki.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Nowu

Witam jak z premiami do podstawy ?

A co, obiecali jakieś?

Podobno 70 procent premii od podstawy za wyrobienie normy100 %

@Nowu

Wow, a nie wiesz czy ciężko wyrobić tą normę?

@Edyta

zależy na jakim dziale, i wszystko co zrobisz musisz wbijać w komputer. i podstawe masz niską, bez premii to cienka wyplata.

@Nowu

A gdzie na Twoje oko jest najluźniej?

Ofertujacy
@Barbara

W Technologi w ofertach jest podobno luzik.

Renata
@Ofertujacy

no a jak tutaj sie wyrabia normę, przychodzac 100% dni do pracy, czy cos jest do wyrobienia ?

STX ST MC

Cześć, pracowałem jakiś czas w tej firmie. warunki zatrudnienia są w porządku, Umowa o prace, Badania lekarskie, szkolenia BHP czyli wszystko tak jak być powinno. Lecz ludzie którzy zarządzają tzw. brygadziści, kierownicy czy technolodzy mają za przeproszeniem piórko w (usunięte przez administratora). nie obrażając tu wszystkich bo są także w śród nich ludzie bardzo pomocni i sympatyczni np. pan Dominik L. Lecz i tak cały dzień obrzydzi każdemu pan Krzysztof B. który jest arogancki, chamski, niekulturalny, i powinien się zająć zbieraniem pomidorów a nie zarządzaniem i przydzielaniem pracy pracownikom. Chodź i tak pewnie pomidory miały by go dość. Co do atmosfery to jest ona straszna pod groźbą mandatu czy reklamacji co wiąże się oczywiście z potrąceniami z wypłat, a co tygodniowe spotkania z przełożonymi i kierownikami są niczym innym jak wytykaniem co robimy źle i jacy to źli jesteśmy, pochwał brak. To się nazywa motywacja do pracy w stylu Opak Metu. Pozdrawiam i szczerze odradzam lepiej Iść do pracy na stacje benzynową. pieniądze takie same lecz zdrowia mniej stracimy.

Opakmetowicz
@STX ST MC

Zagadzam się, Pan B sprawia że chęci do pracy znikają. Jest to osoba dokładnie jak wyżej napisane, wywyższa się i rozkazuje nowym niczego nie wiedzącym pracownikom. Nowy zrobi to co on powie bo jest nowy. Nie chcę obgadywać ale przyjemniej by się zrobiło bez niego, bo osoba pracująca już kupe lat ma ochote odejść przez ów osobe.

STX ST MC
@Opakmetowicz

Czy on bedzie czy nie to już nie od nas zależy, ale zęby to by mógł umyć bo jest to kolejnym powodem do odejścia z firmy świeżych i nieświeżych pracowników.

To do wasz jakaś "dziewczynka" po kursie z psychologii w wyższej szkole tańca i podskakiwania z filiom w Koziej Wólce szuka spawalnika?

Prawda boli
@141

Tak.musza używać hrów juz nikt nie chce w tym kiblu działać buhahaha.bardzo dobrze niech bankrutują

@Prawda boli

Niby czemu nikt już nie chce?

maxim

Witam. Czy jest tu możliwość dostania się na staż?

@maxim

Nie kojarzę, żeby były tutaj organizowane staże (ale to nie moja działka) napisz na maila do kadr może z pytaniem

@maxim

Maila masz na stronie w zakładce kariera

@DżonyEnglisz

Dziękuję, zaraz tam napiszę i może się czegoś dowiem

Tak tylko
@maxim

Nie żebym się czepiał ale mogłeś to zrobić w pierwszej kolejności. Czasu byś zaoszczędził.

@Tak tylko

ale liczyłem przy okazji na jakąś opinie jeśli są

@maxim

Okej, nigdzie o opinię nie zapytałeś, więc ciężko było się nią podzelić.

@DżonyEnglisz

Ty, faktycznie. Ale już mogłeś coś napisać...

@maxim

Jeśli masz na myśli opinię ogólnie o pracy to jest w porządku, dobra wypłata, a sama firma stabilna i rozwojowa

No i dziękuję

Ona
@DżonyEnglisz

Oprocz tego że każdy kierownik (usunięte przez administratora) A w szczególności Pan A ????

@Ona

Dlaczego masz o nim takie zdanie? :/

Slawk242

Witam. Opakmet poszukuje kandydata na technologa. Ktoś pracował na tym stanowisku wie jak to wszystko w tym dziale wygląda. Wypłata jest taka jaka sie ustala!? Pozdro

Bananowe klocki
@Slawk242

Daruj sobie.lepiej idź do biedronki.oszukuja na kasę.klamia i śmieją się z ciebie między sobą i dzieła przemiłą.pan główny technolog nic nie pomoże tylko szczerzy do Ciebie.tam pracują tylko ci co mają plecy wszyscy z zewnątrz uciekli po chwili.sprawdz sam stare opinie

Slawk242
@Bananowe klocki

Ok dzięki za info. W takim razie muszę się zastanowić czy składać CV. Nie mogę znalleźć tych starych opinii ale trudno. Fakt ze tyle ile tu komentarzy odnośnie opakmet to dawno nie widziałem, ale co gorsza że praktyczni wszystkie albo neutralne albo negatywne to już daje do myślenia. Szkoda bo teoretycznie kasę dają niezłą ale jak mówisz że robią nawet w technologi ludzi w (usunięte przez administratora) no to lipa. Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat działu technologicznego może jakiś aktualny pracownik? Dzięki za odp.

Wyjaśnienie.

Pragnę Pana poinformować, że moja osoba nie jest autorem komentarzy niżej wypisanych i tak: 1. użytkownik Slawk242 w dniu 16.05.2022 12:45 2. użytkownik Slawk242 w dniu 16.05.2022 14:49 3. użytkownik Ania w dniu 15.05.2022 13:37 4. użytkownik Ona w dniu 25.03.2022 19:19 5. użytkownik markos w dniu 11.03.2022 13:55 Moja aktywność w portalu GoWork ogranicza się do przeczytania mniej lub bardziej wiarygodnych opinii i na ich podstawie wyrobienia sobie prywatnego osądu odnośnie warunków pracy, płacy i innych tego typu rzeczy w danej firmie. Teza którą Pan stawia, że to niby ''Ja'' jestem autorem komentarzy a w szczególności nr 1 i 2 jest tezą absurdalną, niedorzeczną i nie mającą swojego odzwierciedlenia w żadnym fakcie. Będąc użytkownikiem Gowork cenię sobie jakość zamieszczanych tutaj opinii. Cenię sobie merytoryczność, spójność a także autentyczność wypowiedzi co w obliczu coraz większej ilości komentarzy które nie mają nic wspólnego z pierwotnym profilem działalności tego portalu jest coraz trudniejsze do weryfikacji. Mając na uwadze odpowiedzialność karną oświadczam, że stronię od pisania komentarzy w domenach publicznych których celem jest zniesławienie, pomówienie oraz przedstawienie fałszywego obrazu danej sprawy. Opakmet Sp. z o.o. sp. k. jako przedsiębiorca ma prawo do dochodzenia swoich praw wobec oszczerstw pojawiających się w przestrzeni publicznej a właściciel/administrator portalu na wniosek odpowiednich organów państwowych jest obowiązany do wydania chociażby numer IP komputera z którego został wysłany nieodpowiedni komentarz. Zwracam uwagę na fakt, że możliwość pisania komentarzy tutaj jest w żaden sposób ograniczona chociażby przez fakt posiadania konta użytkownika, które znacząco ukróciło by pisanie pomyj tudzież prowokowania innych użytkowników czy wylewania hejtu.. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że możliwość pisania komentarzy tutaj jest nieograniczona i może robić to każdy kto ma dostęp do internetu w dowolnym miejscu świata. Podsumowując z ww. komentarzami nie mam nic wspólnego i proszę nie przypisywać mojej osobie ich autorstwa. Będąc przekonanym o słuszności mojego wyjaśnienia, jestem gotów udostępnić numer IP komputera w celu porównania go z numerem IP prawdziwych autorów komentarzy. Na samym końcu życzę wszystkim pracownikom Opakmetu lżejszej pracy, lepszych zarobków, corocznego karpiowego i więcej uśmiechu. Pozdrawiam serdecznie.

Kneck

Kiedyś byłem na chorobowym 3/4 danego miesiąca i co jest najciekawsze dostałem o 200 zł więcej wypłaty niż jak pracowałem cały miesiąc. Moje wnioski są takie,że im więcej zarobisz tym więcej jakoś mogą od tego uciąć:DSkoro chorobowe to 80 procent to powinien mieć mniej a tu taka niespodzianka.Jednak jak tu musi być na opak:D

@Kneck

To prawda

Adii66

Czasy pandemii są ciężkie dla wszystkich ale frima, która Cię zatrudnia MUSI trzymać się nadal obowiązujących przepisów. Niestety ta frima nie dba całkowicie o pracownika!!! Nie zapewnia odpowiedniej odzieży po czym każe przez wiele godzin pracować w zimę na dworze bez odzieży ochronnej. Dodatkowo nie obchodzi ich kradzież na terenie zakładu !!! Brak odpowiedzialnosci za pracownika każą robić nadgodziny kosztem zdrowia! Brak słów (usunięte przez administratora) moim zdaniem powinny się tym zająć odpowiednie instytucje.

dr. dick
@Adii66

W tej firmie jest na odwrót jak sama nazwa mówi ;) na opak

Lolek
@Adii66

Ta firma to jest dramat. Jeszcze sobie oceny podwyższają jak i tak każdy pisze o niej negatywnie. Bogacą się na cudzej krzywdzie. Jedynie co można zrobić to stamtąd odejść i (usunięte przez administratora)ich wszędzie gdzie się da.

Xyz

Cała prawda

Gururu
@Adii66

Jak najdalej od tego (usunięte przez administratora) Najgorszy zakład w mieście zero szacunku do pracownika. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

@Gururu

A czym niby się objawia ten brak szacunku dla pracownika?

Staszek

Wie ktoś jak jest z parkingiem pod firmą? Bez problemu da się zaparkować dla kandydata czy trzeba szukać czegoś w okolicy?

dudu
@Staszek

jest duży parking, Miejsca starczy dla każdego pracownika

heno
@dudu

na jakim stanowisku tu pracujesz mogę spytać?

heno
@dudu

chcę się dowiedzieć czegoś więcej o firmie

@heno

Pytaj..

@Dudu

No spytał, na jakim stanowisku pracujesz? :D Tak ciężko odpowiedzieć od razu?

@Edyta

Wkoncu dyrektor zrobił porządek z tymi tabliczkami i miejscami parkingowym to był śmiech dziewczyny po roku czasu robią a one miejsca parkingowe zarezerwowane to była żenada już nie długo to za portiernię by zarezerwowali

Barbara

Rezerwowane? Ale co to one jakiś problem z parkowaniem miały, że na łatwiznę trzeba było im robić?

Witam forumowiczów.Na olx pojawiło się nowe ogłoszenie na montera.Może ktoś powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku?W ogłoszeniu piszą o samych superlatywach:)

Nowa
@Adam

Hej .czy na magazynie jest praca dla kobiet? Jak zarobki ? Atmosfera? Koledzy z pracy i kierownik? Chciałbym złożyć CV

gargamel
@Adam

ja mam pytanie o magazyn, wie ktoś o przyjęciach?

@gargamel

Na stronie ich widziałem ale nie mam pojęcia czy aktualne bo nie ma daty ani nic. w sumie jest że obecnie poszukujemy. nie wiem, pisał tam ktoś może?

Rumcajs
@Kojboj

jak chcesz się zatrudnić to napisz sam a nie czekasz aż inni zrobią to za ciebie i powiedzą ci jak było

@Rumcajs

Ja tylko pytam...nie każe nikomu niczego robić za mnie, pytam, bo może ktoś to ma za sobą i jest się w stanie podzielić informacją, tylko tyle i aż tyle...

fredek
@Kojboj

Ja wysłałem ostatnio, ale nie mam jeszcze odpowiedzi od nich więc nw czy co z tego będzie

@fredek

Dzięki za tę garść bezcennych informacji...

fredek

jakie pytanie taka odpowiedź

@fredek

Po miesiącu chciało ci się tu wrócić i odpisywać? get a life, man....

mini
@DżonyEnglisz

pracują tu też kobiety? ktoś już pytał to tutaj zapytam lepiej

@mini

Tak

dementi

Czy w firmie mogę liczyć na stołówkę, w której jedzenie jest w sensownych cenach?

@dementi

I jak ogólnie sytuacja w firmie? Dużo jest pracy? Ja nad cnc się zastanawiam

@dementi

Są stołówki, ale nie ma kateringu w którym można by kupić jedzenie, a szkoda. Jest dużo pracy ..

@Dudu

Zawsze coś jakby nie patrzeć. Dzięki.

yesst
@dementi

No dużo pracy, firma się rozwija. Nudy nie ma, ale to lepiej niż stać i nie mieć co robić

Damian
@yesst

na początku ciężko się przyzwyczaić?

yesst
@Damian

Ale tak ogólnie? Trudno mi powiedzieć. Zależy od stanowiska na pewno i od tego jakie ty masz doświadczenie

@Dudu

Ale są stołówki i standardowe obiady firmowe tak? Bo to tak zabrzmiało jakby tylko kantyna na własne jedzenie była. A zastanawiam się właśnie jak z tymi posiłkami czy jako tako zbilansowane oferują

Zbilansowana stołówka
@Barbara

Tak bardzo zbilansowane i dietetyczne; smród z kibla i karaluchy.tebnormalne i ludzkie.

ambaras
@Zbilansowana stołówka

Do której z powyższych kategorii należysz ty? ;)

Pojawiło się na stronach urzędu pracy mnóstwo ofert pracy. Niestety oferta tylko Ukraińców. Można powoli zacząć rozglądać się za nową pracą. Tańszy (usunięte przez administratora) ze wschodu niż Polak z ambicjami który chce godnie żyć i zarabiać.

markos
@pracownik

Takie komentarze w obecnej sytuacji na wschodzie są nie na miejscu.

...

to masz argument chłopie rzeczywiście. takie teksty brzmią jakby ktoś specjalnie chciał coś takiego napisać, słyszy sie w tv jakie to teraz prowokacje robią byleby tylko właśnie skłócić i po co to? jaki to ma cel? i nie obchodzi mnie co pod tym napiszesz bo sobie wystawiasz świadectwo nie mi.

Operator frezarek

Jestem zupełnie z innego województwa... za jakiś czas będę się przeprowadzał do Inowrocławia ... Mam jakieś 10 lat stażu na CNC .. Głównie Siemens i HH .. Mam kilka pytań odnośnie obrabiarek i nie tylko bo na stronce firmy nic konkretnego nie piszą... Są jakieś frezarki? Na jakim oprogramowaniu pracujecie? Jak wygląda robota w tym zakładzie? Operator to zwykły guzikowy,czy jak ta małpa? Firma ma dość ciekawe opinie... Może ktoś coś poleci w tym INOWROCŁAWIU, lub w okolicach bo na necie ciężko znaleźć coś...

@Operator frezarek

Będziesz guzikową małpa za wszystko odpowiedzialna.stare wyjadacze zwala na Ciebie winę za wszystko i sam zrezygnujesz.mozesz iść na przeczekanie ale szkoda życia.ta firmą to dni dna tam się nie szanuje nikogo i niczego.pierwszy miesiąc będą Ci słodzic i wyciągać Pomysly,które trafią dzień m trafem do realizacji przez inne osoby ale będzie już za późno bo już się polapiesz w tym o czym pisze.potem zamienisz się w nic nieznaczące (usunięte przez administratora). jak się będziesz stawiał to będzie gorzej i na twoje miejsce będą już innego szukać.tak robią z wszystkimi a pan ołner o tym wie i udaje jasełka.wzywa Cię na rozmowy i pyta czemu słyszy wszędzie że tak dobrze zacząłeś i się wypaliłem.myslisz wtedy że może faktycznie czegoś nie zrobiłeś i wpadasz w paranoję a oni śmieją się i patrzą jak się wiesz i czy już się zuzyles.tak ta firmą funkcjonuje.po tylu latach istnienia byliby europejskim potentatem ale ze kultywują to o czym pisze nigdy nie będą dalej niż na progu przetrwania.to przykład wsadzenia kwatratowego koła z ameba jako sterownik do promu kosmicznego szkoda życia na cofanie się do układów między ludzkich z czasów wąchania sobie (usunięte przez administratora)

Super nowość

Chamstwo w chamstwie. Oddawanie krwi więcej niż raz w roku dyskwalifikuje karpiowe ? Ludzie, krwią się ratuje ludzkie życia. Ktoś będzie mniej oddawał krew żeby dostać kasę a tak ktoś może bez tej krwi nie przetrwać. MASAKRA, wstydu nie macie !

Hugo
@Super nowość

Tak jest opak sponsor tam i tu gdzie można się pokazać a tu takie coś wszędzie napiętnować takie zachowanie gdzie się da

Lolek
@Super nowość

Zabieraja hajs i są z tego dumni. Najlepsze jest to, że ciągle kogoś mają. Zdziwią się jak w końcu nikt już tam nie przyjdzie. Pazerność góry nie zna granic, ale czyim kosztem.

Kita
@Lolek

Już brakuje ludzi na laserach czy frezarkach dziwi mnie to że nie widzą ze wydając dobre roboty do kooperacji a zostawiając samą lipę gdzie nie mozna sie wyrobić tracą pracowników ale z kooperantami ktoś ma jakieś układziki

OMG
@Lolek

Najlepsze jest to, ze już wiedza kim jesteś … a mimo to dostałeś premie …No już , już … wylej swoje żale , ze saldo na koncie za małe …

pomocnik

Na pomocnika lakiernika przyjmują bez doświadczenia?

@pomocnik

jak sama nazwa wskazuje jest to stanowisko pomocnika więc pomagasz komuś kto ma doświadczenie i się na tym zna by się też tego nauczyć. więc nie, nie trzeba miec doświadczenia

Nie rób tego
@pomocnik

Kolega nie wspomniał,że będziesz ścierwem mimo,że będziesz kumaty. Nieważne co umiesz tam skrzypce gra najgorszy typ "człowieka". Jego (usunięte przez administratora) jest tam pseudobrygadzistka i nie dadzą ci nic poza upokorzeniem bo gdzieś indziej by pracy nie znaleźli.lepiej idź na czarno sprzątać bo wspomnisz moje słowa po tygodniu.to jest miejsce gdzie chęci i wiedza to herezje. Zobaczysz jak poznasz buraka z pamięci i jego kolegów.

@Nie rób tego

bo kolega tak nie uważa, w związku z tym nie będzie tak pisał. i daj człowiekowi doświadczyć czegoś na własnej skórze, zamiast "łaskawie" odradzać podjęcie pracy. każdy ma inne standardy i potrzeby, więc niech oceni sam. ja nie narzekam, ale nikomu narzekać nie zabraniam, więc ty nie zabraniaj innym pisać w inny niż negatywny sposób. za to twój szacunek do innych jest na wspaniałym poziomie, wcale nie upokarzasz ludzi pisząc o nich publicznie na forum....

Wieprzowina
@Nie rób tego

Potwierdzam wypowiedź żeby tam nie iść Od razu widać że wysłannik firmy został zobligowany do napisania.nagle ktoś odpisał .taka prawda.usuniete komentarze o bójkach i zbydleceniu na tym dziale to prawda.nikt i TAM nie chce pracować bo pracuje tam karaluch, który wie wszystko i ma ochronę innych jego podobnych. Brak słów.szkoda życia

hahah
@Wieprzowina

hahaha dobre. ciekawe czy tak w twarz potrafisz komuś powiedzieć czy tylko tu taki do przodu jesteś.

@Wieprzowina

nikt mnie do niczego nie zobligował, ale myśl sobie co chcesz. Życze bardziej otwartej głowy, żebyś umiał pojąć, że ludzie mają różne opinie, a nie tylko takie, jak ty sam. Pozdro.

Wieprzowina
@hahah

Do wieśniaka nic nie trafi poza tidel prosto w oczy to moja odpowiedź.tam trzeba zaorać razem z pakością i zasadzić las - wtedy będzie ok. Ta firmą to jeden wielki żart.nikt tam nie chce już pracować a Ci co pracują wiedzą ile życia stracili i albo grają w grę dalej albo z nienawiścią wstają codziennie żeby do tego (usunięte przez administratora) wrócić.powodzenia.niedlugo chinole i Bałkany zabiorą zlecenia będą produkować kwietniki do marketów

hah
@Wieprzowina

czyli jednak ta druga opcja jak mniemam. też jesteś pracownikiem tak tylko przypomne

@Wieprzowina

Ty masz jakiś kompleks niższości, czy co?

@Wieprzowina

Wizytówkę sobie świetną robisz, nie ma co. Ale cóż, to świadczy już tylko o tobie.

Misiek

Mam pytanie. Co z pracą na magazynie? Jaka atmosfera i zarobki?

Misia
@Misiek

Atmosfera spoczko, u kilku dziewczyn kierownictwo wymusiło konsultacje z psychiatrą. A po za tym to spoko !

Nowa
@Misia

To jak tam pracować zeby nie zwarjowac ?

pakość
@Misiek

ukraincy żądzą

smoki
@Misia

a w tej bajce były smoki ciekawe jak hahaha

Kassela

Wiem, że każdy ma jakieś swoje priorytety, ale dla mnie np. bardzo liczą się godziny pracy. Kiedyś jak jeszcze pracowałam po 12h wytrzymywałam, ale teraz w zyciu bym tak nie pracowała, tutaj mam albo 7-15 albo 8-16 i to są dla mnie świetne godziny, bo wracam do domu i jeszcze mam czas, żeby sobie poogarnywać i odpocząć. Wole chodzić codziennie a krócej niż co drugi dzień, ale na dwunastki.

Taya
@Kassela

Na każdym dziale w administracji obowiązują te same godziny pracy?

Kassela
@Taya

Godziny te co powyżej, ale to już zgodnie z ustaleniami danego działu, czy zaczyna się o tej, czy o tej.

Gar
@Kassela

z tego co wiem to np. na magazynie mogą przyjść trochę później np. na 10, więc nie zawsze trzeba zaczynać tak wcześnie, ale wiadomka, że wtedy dłużej zostajesz

Madd
@Gar

ja chyba zawsze jednak wolałem wybrać te wcześniejsze godziny, niby czasowo to wychodzi podobnie, ale jakoś wole wstać wcześniej i potem mieć bardziej wieczór wolny niż dłużej pospać, a wcale tak nie odczuwam tego snu na tyle, no ale ile ludzi tyle opinii

Orland
@Madd

ja właśnie też nie odczuwam tej dodatkowej godziny snu, czy wstane wczesniej czy później to czuje sie dokładnie tak samo wypoczęty, więc bez sensu, żebym poźniej jechał do pracy i później kończył

gargamel
@Orland

a na magazynie jakie godziny pracy?

X
@gargamel

Powie ktoś bo też muszę wiedzieć wcześniej

Coconut
@X

Jak tak bardzo musisz wiedzieć, to sobie zadzwoń.

nilso
@X

Skoro @Gar napisał wcześniej, że można przyjśc na później np na 10 to chyba mniej więcej pozwala stwierdzic jakie są godziny pracy, a jak chcesz konkretnie to faktycznie tam zadzwon, bo tu sie możesz niedoczekac odp

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.