OPAKMET Spółka z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Aktualność
Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, Drzwi Otwarte w Opakmecie!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w branży metalowej, a w szczególności szlifierzy/ślusarzy i monterów konstrukcji.
Ninja Nowy wpis
Inne

@Pracodawca w jakim czasie można się spodziewać podwyżki ? Ostatnia była rok temu a o kolejnej ani słuchu.

Nowy wpis

@Ninja

Dzień dobry, w temacie podwyżki prosimy o skierowanie się do bezpośredniego przełożonego. Pani / Pana wpis jest za mało konkretny żeby cokolwiek odpowiedzieć, nie wiemy nawet na jakim wydziale Pani/Pan pracuje. Pozdrawiamy,

KretKredytobircaKartKredytowyc
Inne

Czy w opakmecie jest stałe wynagrodzenie czy istnieje system premiowy? Jeśli tak to czy jest on zbiorowy czy każdy odpowiada za swoją premię? Czy premie są sprawiedliwe, czy są równi i równiejsi jak w Orwellu?

@KretKredytobircaKartKredytowyc

Są równi i równiejsi. Premia jest, ale może jej nie być. Premia jest częścią Twojego zasadniczego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Były pracownik Nowy wpis
@KretKredytobircaKartKredytowyc

Są premie, ale premia to nie są dodatkowe pieniążki tylko te co zarobiłeś. Sprytnie podzielone na podstawę + premię. Finalnie podstawa z premią to to co Ci obiecali na rozmowie, to co zarobiłeś. Ale jeden mały błąd i po części premii. Najlepiej jak za byle co dostajesz od razu 10 minusów. Wtedy zostaniesz byłym pracownikiem jak wielu z nas.

N Nowy wpis
@KretKredytobircaKartKredytowyc

Sa równi i równiejsi, nie dość że nawalasz nadgodziny i czujesz się jak w więzieniu to i tak jeszcze potrafią ci urwać z 10 % premii tak dla zasady żebyś nie dostał czasami za dużo wypłaty

Słoneczko
Kandydat

Czy na stanowisko kontrolera jakości konieczna jest znajomość rysunku technicznego czy przyuczają Państwo ?

@Słoneczko

Dzień dobry, znajomość rysunku technicznego jest mile widziana, skraca to okres wdrożenia pracownika na dane stanowisko. Nie jest to warunek konieczny, jest możliwość przyuczenia, dlatego jak najbardziej zachęcamy do przesłania aplikacji CV. Pozdrawiamy,

@OPAKMET Spółka z o.o.

Witam, jakich jeszcze szkoleń wstępnych można się spodziewać w takim wypadku? Oraz w ramach zestawienia co jest warunkiem koniecznym bez którego CV nie zostanie pozytywnie rozpatrzone?

Oni
@OPAKMET Spółka z o.o.

Znajomość rysunku technicznego jest obowiązkowa i jest podstawą przyjęcia

Oran
@Oni

To jak to w końcu jest? Firma pisze że nie trzeba, Ty piszesz ze obowiązkowo... @Pracodawca możecie wyjaśnic?

@Oran

Dzień dobry, rysunek techniczny to nieodłączna część w pracy w Opakmecie. Jest on potrzebny tak naprawdę na każdym stanowisku produkcyjnym. Mamy też przypadki zatrudnienia nowych osób bez znajomości rysunku, w takich sytuacjach osoby te w pierwszych miesiącach nabywają umiejętność czytania rysunku technicznego przy wsparciu doświadczonego pracownika na tym wydziale.

Maniek
Kandydat

Witam czy nowy pracownik dostaje umowę o pracę czy umowę zlecenie. Dziękuję pozdrawiam

Marcin
@Maniek

Każdy nowy pracownik dostaje umowę próbną na 3 miesiące (mówię z własnego doświadczenia), później możesz przedłużyć

Oran
@Marcin

Stawka zmienia się po okresie próbnym? Można od razu negocjować?

@Maniek

Dzień dobry, jest to kwestia ustalana w trakcie procesu rekrutacji.

@Oran

Dzień dobry, jeśli pracownik przychodzi już z doświadczeniem i okres próbny ma służyć wprowadzeniu w standardy pracy w Opakmecie. Wtedy stawka jaka ma być po okresie próbnym może być już ustalona na samym początku podczas rekrutacji. W przypadku braku doświadczenia w danym obszarze stawka po okresie próbnym będzie ustalana wraz z przełożonym w trakcie trwania umowy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Kosiak

Zatrudniasz się na jedno stanowisko, a wykonujesz obowiązki z dwóch innych.

Domi
Inne

W ogłoszeniu dla montera konstrukcji stalowych napisane jest, że stawka godzinowa może wynieść od 28 do 36 zł od godziny. Może mi ktoś wyjaśnić skąd się bierze te 8 zł różnicy? Jest o kwota ustalana na samym początku czy jednak zawsze rusza się od tych 28?

Marcin
@Domi

Jak masz jakieś wcześniejsze doświadczenie to i masz stawkę wyższą, im mniejsze doswiadczenie tym mniejsza stawka

Aktualność
Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, Drzwi Otwarte w Opakmecie!
Inne

Od czego w ogóle jest zależna wysokość stawki na spawacza? Ogłoszenie pokazuje między 39 a 50 zł za godz, różnica jest. Pytanie na ile można liczyć, nie wiem czego się spodziewać, no bo jak to jest liczone, w zależności od doświadczenia?

@anonim

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą na spawacza. Najwyższą stawkę na spawalni mają pracownicy z najdłuższym stażem pracy, największym doświadczeniem oraz ci, którzy posiadają doświadczenie w spawaniu różnymi metodami (wszechstronność). Zapraszamy do kontaktu / złożenia CV oraz do pierwszego etapu czyli wykonania próbki spawalniczej. Na podstawie weryfikacji próbki ustalana jest stawka na start dla pracownika. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Ptak
@OPAKMET Spółka z o.o.

Czy do wynagrodzenia poza podstawowa stawka liczy się jeszcze premią czy inne dodatki. Pozdrawiam

@Ptak

Ciekawe czy to nie zależy przypadkiem od stanowiska, na które się aplikuje. W ofercie dla operatora maszyn cnc jest np. napisane, że występują „dobre warunki wynagrodzenia” tylko ciekawe jak je należy rozumieć... Jako sama podstawę czy też i dodatki? Może ktoś zna więcej szczegółów :)

Inne

Operator frezarki CNC jakie te godziny tam ma w sumie? W ogłoszeniu dali info o 2 zmianach, no to mi się kojarzy z innych firm , że rano i popołudnie, ale nie wiem, jak tutaj macie. Przydałoby się wiedzieć, mam nadzieję, że nocek nie ma, bo odpada.

@anonim

Dzień dobry, na frezarkach CNC pracujemy w systemie dwuzmianowym - rano i popołudniu. Zapraszamy do przesłania CV. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Lakiernik
Kandydat

Witam chciałbym zapytać o stanowisko lakiernik na lakiernię mokra jakie opinię i zarobki doświadczenie jest zawud lakiernik samochodowy dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

@Lakiernik

Dzień dobry, cieszymy się że zainteresowała Pana nasza oferta pracy. Lakiernik z doświadczeniem może liczyć na stawki między 27,00 do 30,00 zł na rękę. Pierwszym etapem weryfikującym jest wykonanie próbki, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Puszek
Kandydat

Dlaczego tak czesto pojawia sie ogloszenie na montera konstrukcji stalowych? Az tak bardzo firma sie rozwija czy tak duza rotacja? Ogloszenie praktycznie nie schodzi

@Puszek

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi. Rzeczywiście Dział Montażu na przestrzeni ostatnich 2-3 lat rozwija się w naszej firmie. Zatrudnienie na tym wydziale wzrosło o 50%. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Inne

Chciałbym się zorientować w liczbie potencjalnych nadgodzin, takie pytanie już wcześniej zostało zadane ale nie widzę konkretniej odpowiedzi na nie. myślę oczywiście o pracy spawacza, od paru dni jest wystawiona oferta z oznaczeniem pracy od zaraz. z jakich powodów prowadzone są teraz nabory?

@anonim

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą pracy! Chciałbym podkreślić, że dołączając do naszego zespołu, nie tylko zyskasz możliwość pracy w dynamicznym środowisku, ale także możesz być częścią nowych projektów. Wraz z rozbudową działu spawalniczego, otwieramy drzwi dla kreatywnych i zaangażowanych osób, które chcą rozwijać się w swojej dziedzinie. Liczba potencjalnych nadgodzin wynosi 36 miesięcznie, co może zapewnić dodatkową elastyczność finansową. Zachęcam Cię do przesłania CV i dołączenia do naszego zespołu. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Frezer z nad morza
Kandydat

Witam... Za jakiś czas się przeprowadzam do Inowrocławia... Jakie macie stawki dla samodzielnego operatora frezarki z kilkuletnim stażem? Obecnie pracuje ponad 5 lat na sinumeriku

Żaklina
@Frezer z nad morza

Ciekawa jestem ile Panu zaproponują, bo mój partner jest w podobnej sytuacji i sam może by się przeniósł. Tylko nie wiem czy będzie na tyle miejsca, ciekawe ilu operatorów jest tu potrzebnych?

@Frezer z nad morza

Jesteśmy wdzięczni za wyrażone zainteresowanie możliwością dołączenia do naszego zespołu. Chcielibyśmy przedstawić aktualne stawki wynagrodzenia na stanowisku frezera CNC, które wahają się od 38 do 43 PLN brutto za godzinę, uwzględniając różnice w umiejętnościach i doświadczeniu kandydatów. W naszej firmie cenimy indywidualność i wkład każdego pracownika. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Twoje umiejętności i doświadczenie mogą stanowić znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy Cię do przesłania swojego CV. Jest to doskonała okazja, by dołączyć do dynamicznego środowiska pracy i rozwijać swoje umiejętności wraz z nami. Oczekujemy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję na przyszłą owocną współpracę. Z wyrazami szacunku, Opakmet Team

FzM
@OPAKMET Spółka z o.o.

Dziękuję za odpowiedź... być może odezwę się w przyszłym roku

Poszukujący pracy
Kandydat

W ogłoszeniach szukacie młodych, piszecie że nauczycie. Czy facet przed pięćdziesiątką któremu nie w głowie wyjazdy , rodzina ustabilizowana ma jakiekolwiek szansę?

@Poszukujący pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi. Chcielibyśmy podkreślić, że w naszej firmie priorytetem jest profesjonalizm i umiejętności kandydatów, niezależnie od wieku czy życiowej sytuacji. Oferujemy pracę zmianową bez wyjazdów, co może być atrakcyjne dla osób mających ustabilizowane życie rodzinne. W procesie rekrutacji dokładamy starań, aby wybierać kandydatów z różnym doświadczeniem zawodowym, dając możliwość rozwoju i wdrożenia na dane stanowisko. Zależy nam na odpowiedzi na każde wysłane CV oraz na znalezieniu najlepszego kandydata dla naszej firmy, niezależnie od wieku czy innych czynników. Zachęcamy więc do aplikowania i dalszej współpracy. Z poważaniem, Opakmet Team

Inne

Cześć : ) jest taka oferta na lakiernika w malarni natryskowej. Właśnie wyczytałem ten punkt związany z tym, że „ucieszy nas Twoje doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika”, w tym zakresie będę musiał niestety Pracodawcę rozczarować ale gwarantuje, że szybko się uczę. Zastanawiam się mimo wszystko jaka ja stawkę mogę mieć zaproponowana a jaka osoba z doświadczeniem?

@anonim

Cześć, lakiernik z doświadczeniem może liczyć na stawki między 27,00 do 30,00 zł na rękę. Zależy nam na pozyskaniu pracowników, którzy mieli już styczność z malowaniem natryskowym. Jeżeli jest Pan zainteresowany to prosimy w pierwszym etapie o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie dostępne na olx lub na Goworku. Pozdrawiamy,

@OPAKMET Spółka z o.o.

Witam czy zawsze można otrzymać feedback? Zastanawiam się czy mogę liczyć też na ten negatywny w przypadku gdybym nie spełniał wymagań. Nie mam doświadczenia ale uważam, że szybko się uczę, więc chcę spróbować

@anonim

Cześć, Dziękuję za zainteresowanie ofertą. Feedback po przeprowadzeniu procesu rekrutacji jest dla nas ważny, nawet jeśli nie zostaniesz wybrany do zatrudnienia. W miarę możliwości staramy się udzielać informacji zwrotnej wszystkim kandydatom, aby pomóc im w dalszym rozwoju zawodowym. Jeśli zdecydujesz się na udział w procesie rekrutacyjnym, zapewniamy, że Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona, a Ty otrzymasz od nas odpowiedź. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Twoje CV. Pozdrawiamy,

Spawacz 123
Kandydat

Witam, na jakie zarobki może liczyć doświadczony i wykwalifikowany spawacz? I czy jest możliwość zwrotu kosztów dojazdu dla osób z po za miejscowości? Pozdrawiam.

@Spawacz 123

Dzień dobry, spawacz z doświadczeniem w naszej firmie zarabia od 29,00 zł do 35,00 zł na rękę. Ostateczną stawkę proponujemy po wykonaniu próbek spawalniczych. Na chwilę obecną nie zwracamy kosztów dojazdu, ale jest to kwestia którą możemy rozważyć. Jeżeli jest Pan zainteresowany to zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy,

Inne

Niektórzy tu wątpili widzę w sens podwyżek w firmie, no a jak to wyszło w praktyce?? Po Nowym roku podnieśli jakoś te stawki? Interesuje mnie dokładnie oferta kierownik logistyki wewnętrznej. Ogłoszenie jest ale zarobków podanych - brak.

@anonim

Witamy, jesteśmy w trakcie rozbudowy działu logistyki wewnętrznej. Dział się rozrasta ze względu na konieczność obsługi dwóch lokalizacji i zwiększenie taktu produkcji. Oprócz rekrutacji wewnętrznej dajemy też szansę kandydatom spoza firmy. Wynagrodzenie zależne jest posiadanych kompetencji i mieści się w zakresie 5 - 6,5 tyś zł netto, dodatkowo premiowane jest spełnienie wskaźników nałożonych na dział.

@OPAKMET Spółka z o.o.

Takie wypłaty chyba z sobotami i nadgodzinami.

@Pracownik

A znasz konkretny aktualny przelicznik nadgodzin oraz sobót, że tak stwierdzasz? W tym roku ile z nich wychodzi? i co do nadgodzin to jak często się teraz zdarzają? na przykład w tym miesiącu?

@anonim

Przepraszamy za niejasność. Stawka netto podana w informacji dotyczy podstawy wynagrodzenia, bez uwzględnienia dodatkowych elementów, takich jak nadgodziny. Dodatkowe godziny pracy są rozliczane zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami i przepisami dotyczącymi wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych i pracę w dni wolne.

Inne

Monter konstrukcji stalowych jakie ma te 2 zmiany co w ofercie wspominają? Ranna i popołudnie ? Czy inne jakies ? Bo przeważnie są takie, ale wolę się upewnić, bo już np. nocki mi nie pasuje kompletnie. Dziękuję z góry

@anonim

Dzień dobry, tak jest to praca II zmianowa (Ranna i popołudniowa).

@tomaspaw
Inne

Witam czy mozna pobierać od państwa pracę na zlecenie

@@tomaspaw

Witam, proszę sprecyzować swoje pytanie. Czy dotyczy to pracy na umowę zlecenie czy przyjmowania zleceń jako podwykonawca?

Ok
Inne

@Pracodawca tylko pytanie czy podwyzka obowiązuje pracowników którzy mają stawkę większą od najniższej krajowej ?

@Ok

Dzień dobry, podwyżki otrzymali również pracownicy zarabiający więcej niż najniższa krajowa

Inne

Czy z tego co piszesz może wynikać, że po prostu nie wszyscy jak na razie? mieliście to jakoś wyjaśniane? zastanawiam się czy może o staż pracy przypadkiem nie chodzi? albo może w lipcu cos się podciągnie? O których stanowiskach w waszym przypadku mowa?

Pracodawca

O, to brzmi jak dość niefortunny żart losu! Wydaje się, że ten aneks wędruje po świecie w poszukiwaniu swojego właściciela. Może wkrótce przyleci do Ciebie na skrzydłach gołębia pocztowego! Ale żarty na bok, wydaje się, że to jest sprawą, którą warto wyjaśnić. W końcu, po okresowej ocenie kompetencji, ważne jest, aby wszystkie sprawy były jasne i klarowne. Może to być tylko prosta pomyłka, ale dobrze byłoby się upewnić. Więc, bez obaw, czas wyjaśnić tę zagadkę, a myślę, że Twoi przełożeni chętnie pomogą rozwikłać ten aneksowy dylemat.

Inne

Zarabiałeś inaczej, że tak piszesz? Zresztą patrząc na ten komentarz niby nie jest napisane, że „wszyscy” otrzymali podwyżkę, więc mogło to zależeć od innych czynników? Któryś z nich nie spełniałeś? Nie można prosić o wyjaśnienie wątpliwości?

@anonim

(usunięte przez administratora) zmiany wynagrodzeń od Nowego Roku dotyczyły blisko 200 pracowników. Są pracownicy których wynagrodzenie zmieniło się chociażby od września 2023 r., stąd nie otrzymali aneksów teraz. Proszę z pytaniami o wynagrodzenia kierować się tylko i wyłącznie do przełożonych. Napisanie komentarzy anonimowo na Goworku nie rozwiązuje sprawy i nie rozjaśnia Waszych wątpliwości w tej sprawie. Pozdrawiamy,

@Ok

Witamy, podwyżka objęła wszystkich pracowników, którzy spełniali wymagania do jej otrzymania. Oprócz nielicznych pracowników z najniższą krajową wzrost wynagrodzenia objął wszystkich spełniających wymagania matrycy kompetencji. Rocznie stawiamy pracownikowi cel do osiągnięcia, nauczenie się czegoś nowego, obsługę nowej maszyny czy zmianę metody spawania. Oceniamy dotychczasowe osiągnięcia, umiejętności i zaangażowanie. Taka ocena jest podstawą do otrzymania podwyżki niezależnie od dotychczasowego poziomu zarobków. Pracownicy mają szansę rozwoju, uzależnioną od ich zaangażowania. Średnia podwyżka dla pracowników powyżej najniższej krajowej wyniosła 6%.

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.
Przejdź do nowych opinii