OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Aktualność
Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, Drzwi Otwarte w Opakmecie!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w branży metalowej, a w szczególności szlifierzy/ślusarzy i monterów konstrukcji.
Nowy wpis

Aktualność
Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, Drzwi Otwarte w Opakmecie!

Od czego w ogóle jest zależna wysokość stawki na spawacza? Ogłoszenie pokazuje między 39 a 50 zł za godz, różnica jest. Pytanie na ile można liczyć, nie wiem czego się spodziewać, no bo jak to jest liczone, w zależności od doświadczenia?

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą na spawacza. Najwyższą stawkę na spawalni mają pracownicy z najdłuższym stażem pracy, największym doświadczeniem oraz ci, którzy posiadają doświadczenie w spawaniu różnymi metodami (wszechstronność). Zapraszamy do kontaktu / złożenia CV oraz do pierwszego etapu czyli wykonania próbki spawalniczej. Na podstawie weryfikacji próbki ustalana jest stawka na start dla pracownika. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Ptak Nowy wpis
@OPAKMET Spółka z o.o.

Czy do wynagrodzenia poza podstawowa stawka liczy się jeszcze premią czy inne dodatki. Pozdrawiam

@Ptak

Ciekawe czy to nie zależy przypadkiem od stanowiska, na które się aplikuje. W ofercie dla operatora maszyn cnc jest np. napisane, że występują „dobre warunki wynagrodzenia” tylko ciekawe jak je należy rozumieć... Jako sama podstawę czy też i dodatki? Może ktoś zna więcej szczegółów :)

Operator frezarki CNC jakie te godziny tam ma w sumie? W ogłoszeniu dali info o 2 zmianach, no to mi się kojarzy z innych firm , że rano i popołudnie, ale nie wiem, jak tutaj macie. Przydałoby się wiedzieć, mam nadzieję, że nocek nie ma, bo odpada.

Nowy wpis

Dzień dobry, na frezarkach CNC pracujemy w systemie dwuzmianowym - rano i popołudniu. Zapraszamy do przesłania CV. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Lakiernik

Witam chciałbym zapytać o stanowisko lakiernik na lakiernię mokra jakie opinię i zarobki doświadczenie jest zawud lakiernik samochodowy dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

@Lakiernik

Dzień dobry, cieszymy się że zainteresowała Pana nasza oferta pracy. Lakiernik z doświadczeniem może liczyć na stawki między 27,00 do 30,00 zł na rękę. Pierwszym etapem weryfikującym jest wykonanie próbki, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Puszek

Dlaczego tak czesto pojawia sie ogloszenie na montera konstrukcji stalowych? Az tak bardzo firma sie rozwija czy tak duza rotacja? Ogloszenie praktycznie nie schodzi

@Puszek

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi. Rzeczywiście Dział Montażu na przestrzeni ostatnich 2-3 lat rozwija się w naszej firmie. Zatrudnienie na tym wydziale wzrosło o 50%. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Chciałbym się zorientować w liczbie potencjalnych nadgodzin, takie pytanie już wcześniej zostało zadane ale nie widzę konkretniej odpowiedzi na nie. myślę oczywiście o pracy spawacza, od paru dni jest wystawiona oferta z oznaczeniem pracy od zaraz. z jakich powodów prowadzone są teraz nabory?

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą pracy! Chciałbym podkreślić, że dołączając do naszego zespołu, nie tylko zyskasz możliwość pracy w dynamicznym środowisku, ale także możesz być częścią nowych projektów. Wraz z rozbudową działu spawalniczego, otwieramy drzwi dla kreatywnych i zaangażowanych osób, które chcą rozwijać się w swojej dziedzinie. Liczba potencjalnych nadgodzin wynosi 36 miesięcznie, co może zapewnić dodatkową elastyczność finansową. Zachęcam Cię do przesłania CV i dołączenia do naszego zespołu. Pozdrawiamy, Opakmet Team

Frezer z nad morza

Witam... Za jakiś czas się przeprowadzam do Inowrocławia... Jakie macie stawki dla samodzielnego operatora frezarki z kilkuletnim stażem? Obecnie pracuje ponad 5 lat na sinumeriku

Żaklina
@Frezer z nad morza

Ciekawa jestem ile Panu zaproponują, bo mój partner jest w podobnej sytuacji i sam może by się przeniósł. Tylko nie wiem czy będzie na tyle miejsca, ciekawe ilu operatorów jest tu potrzebnych?

@Frezer z nad morza

Jesteśmy wdzięczni za wyrażone zainteresowanie możliwością dołączenia do naszego zespołu. Chcielibyśmy przedstawić aktualne stawki wynagrodzenia na stanowisku frezera CNC, które wahają się od 38 do 43 PLN brutto za godzinę, uwzględniając różnice w umiejętnościach i doświadczeniu kandydatów. W naszej firmie cenimy indywidualność i wkład każdego pracownika. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Twoje umiejętności i doświadczenie mogą stanowić znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy Cię do przesłania swojego CV. Jest to doskonała okazja, by dołączyć do dynamicznego środowiska pracy i rozwijać swoje umiejętności wraz z nami. Oczekujemy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję na przyszłą owocną współpracę. Z wyrazami szacunku, Opakmet Team

FzM
@OPAKMET Spółka z o.o.

Dziękuję za odpowiedź... być może odezwę się w przyszłym roku

Poszukujący pracy

W ogłoszeniach szukacie młodych, piszecie że nauczycie. Czy facet przed pięćdziesiątką któremu nie w głowie wyjazdy , rodzina ustabilizowana ma jakiekolwiek szansę?

@Poszukujący pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi. Chcielibyśmy podkreślić, że w naszej firmie priorytetem jest profesjonalizm i umiejętności kandydatów, niezależnie od wieku czy życiowej sytuacji. Oferujemy pracę zmianową bez wyjazdów, co może być atrakcyjne dla osób mających ustabilizowane życie rodzinne. W procesie rekrutacji dokładamy starań, aby wybierać kandydatów z różnym doświadczeniem zawodowym, dając możliwość rozwoju i wdrożenia na dane stanowisko. Zależy nam na odpowiedzi na każde wysłane CV oraz na znalezieniu najlepszego kandydata dla naszej firmy, niezależnie od wieku czy innych czynników. Zachęcamy więc do aplikowania i dalszej współpracy. Z poważaniem, Opakmet Team

Cześć : ) jest taka oferta na lakiernika w malarni natryskowej. Właśnie wyczytałem ten punkt związany z tym, że „ucieszy nas Twoje doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika”, w tym zakresie będę musiał niestety Pracodawcę rozczarować ale gwarantuje, że szybko się uczę. Zastanawiam się mimo wszystko jaka ja stawkę mogę mieć zaproponowana a jaka osoba z doświadczeniem?

Cześć, lakiernik z doświadczeniem może liczyć na stawki między 27,00 do 30,00 zł na rękę. Zależy nam na pozyskaniu pracowników, którzy mieli już styczność z malowaniem natryskowym. Jeżeli jest Pan zainteresowany to prosimy w pierwszym etapie o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie dostępne na olx lub na Goworku. Pozdrawiamy,

@OPAKMET Spółka z o.o.

Witam czy zawsze można otrzymać feedback? Zastanawiam się czy mogę liczyć też na ten negatywny w przypadku gdybym nie spełniał wymagań. Nie mam doświadczenia ale uważam, że szybko się uczę, więc chcę spróbować

Cześć, Dziękuję za zainteresowanie ofertą. Feedback po przeprowadzeniu procesu rekrutacji jest dla nas ważny, nawet jeśli nie zostaniesz wybrany do zatrudnienia. W miarę możliwości staramy się udzielać informacji zwrotnej wszystkim kandydatom, aby pomóc im w dalszym rozwoju zawodowym. Jeśli zdecydujesz się na udział w procesie rekrutacyjnym, zapewniamy, że Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona, a Ty otrzymasz od nas odpowiedź. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Twoje CV. Pozdrawiamy,

Spawacz 123

Witam, na jakie zarobki może liczyć doświadczony i wykwalifikowany spawacz? I czy jest możliwość zwrotu kosztów dojazdu dla osób z po za miejscowości? Pozdrawiam.

@Spawacz 123

Dzień dobry, spawacz z doświadczeniem w naszej firmie zarabia od 29,00 zł do 35,00 zł na rękę. Ostateczną stawkę proponujemy po wykonaniu próbek spawalniczych. Na chwilę obecną nie zwracamy kosztów dojazdu, ale jest to kwestia którą możemy rozważyć. Jeżeli jest Pan zainteresowany to zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy,

Niektórzy tu wątpili widzę w sens podwyżek w firmie, no a jak to wyszło w praktyce?? Po Nowym roku podnieśli jakoś te stawki? Interesuje mnie dokładnie oferta kierownik logistyki wewnętrznej. Ogłoszenie jest ale zarobków podanych - brak.

Witamy, jesteśmy w trakcie rozbudowy działu logistyki wewnętrznej. Dział się rozrasta ze względu na konieczność obsługi dwóch lokalizacji i zwiększenie taktu produkcji. Oprócz rekrutacji wewnętrznej dajemy też szansę kandydatom spoza firmy. Wynagrodzenie zależne jest posiadanych kompetencji i mieści się w zakresie 5 - 6,5 tyś zł netto, dodatkowo premiowane jest spełnienie wskaźników nałożonych na dział.

@OPAKMET Spółka z o.o.

Takie wypłaty chyba z sobotami i nadgodzinami.

A znasz konkretny aktualny przelicznik nadgodzin oraz sobót, że tak stwierdzasz? W tym roku ile z nich wychodzi? i co do nadgodzin to jak często się teraz zdarzają? na przykład w tym miesiącu?

Przepraszamy za niejasność. Stawka netto podana w informacji dotyczy podstawy wynagrodzenia, bez uwzględnienia dodatkowych elementów, takich jak nadgodziny. Dodatkowe godziny pracy są rozliczane zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami i przepisami dotyczącymi wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych i pracę w dni wolne.

Monter konstrukcji stalowych jakie ma te 2 zmiany co w ofercie wspominają? Ranna i popołudnie ? Czy inne jakies ? Bo przeważnie są takie, ale wolę się upewnić, bo już np. nocki mi nie pasuje kompletnie. Dziękuję z góry

Dzień dobry, tak jest to praca II zmianowa (Ranna i popołudniowa).

@tomaspaw

Witam czy mozna pobierać od państwa pracę na zlecenie

@@tomaspaw

Witam, proszę sprecyzować swoje pytanie. Czy dotyczy to pracy na umowę zlecenie czy przyjmowania zleceń jako podwykonawca?

Ok

@Pracodawca tylko pytanie czy podwyzka obowiązuje pracowników którzy mają stawkę większą od najniższej krajowej ?

@Ok

Dzień dobry, podwyżki otrzymali również pracownicy zarabiający więcej niż najniższa krajowa

Czy z tego co piszesz może wynikać, że po prostu nie wszyscy jak na razie? mieliście to jakoś wyjaśniane? zastanawiam się czy może o staż pracy przypadkiem nie chodzi? albo może w lipcu cos się podciągnie? O których stanowiskach w waszym przypadku mowa?

O, to brzmi jak dość niefortunny żart losu! Wydaje się, że ten aneks wędruje po świecie w poszukiwaniu swojego właściciela. Może wkrótce przyleci do Ciebie na skrzydłach gołębia pocztowego! Ale żarty na bok, wydaje się, że to jest sprawą, którą warto wyjaśnić. W końcu, po okresowej ocenie kompetencji, ważne jest, aby wszystkie sprawy były jasne i klarowne. Może to być tylko prosta pomyłka, ale dobrze byłoby się upewnić. Więc, bez obaw, czas wyjaśnić tę zagadkę, a myślę, że Twoi przełożeni chętnie pomogą rozwikłać ten aneksowy dylemat.

Zarabiałeś inaczej, że tak piszesz? Zresztą patrząc na ten komentarz niby nie jest napisane, że „wszyscy” otrzymali podwyżkę, więc mogło to zależeć od innych czynników? Któryś z nich nie spełniałeś? Nie można prosić o wyjaśnienie wątpliwości?

(usunięte przez administratora) zmiany wynagrodzeń od Nowego Roku dotyczyły blisko 200 pracowników. Są pracownicy których wynagrodzenie zmieniło się chociażby od września 2023 r., stąd nie otrzymali aneksów teraz. Proszę z pytaniami o wynagrodzenia kierować się tylko i wyłącznie do przełożonych. Napisanie komentarzy anonimowo na Goworku nie rozwiązuje sprawy i nie rozjaśnia Waszych wątpliwości w tej sprawie. Pozdrawiamy,

@Ok

Witamy, podwyżka objęła wszystkich pracowników, którzy spełniali wymagania do jej otrzymania. Oprócz nielicznych pracowników z najniższą krajową wzrost wynagrodzenia objął wszystkich spełniających wymagania matrycy kompetencji. Rocznie stawiamy pracownikowi cel do osiągnięcia, nauczenie się czegoś nowego, obsługę nowej maszyny czy zmianę metody spawania. Oceniamy dotychczasowe osiągnięcia, umiejętności i zaangażowanie. Taka ocena jest podstawą do otrzymania podwyżki niezależnie od dotychczasowego poziomu zarobków. Pracownicy mają szansę rozwoju, uzależnioną od ich zaangażowania. Średnia podwyżka dla pracowników powyżej najniższej krajowej wyniosła 6%.

Ok

Czy przewidywane są jakieś podwyżki dla pracowników ze względu na wzrost najniższej krajowej od nowego roku ?

@Ok

OCZYWIŚCIE, ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 14 września 2023 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2024 r. Na podstawie art. 2 ust. 5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2020 r. poz. 2207 oraz z 2023 r. poz. 1667) zarządza się, co następuje: § 1. Od dnia 1 stycznia 2024 r. ustala się minimalne wynagrodzenie za pracę w wysokości 4242 zł. § 2. Od dnia 1 stycznia 2024 r. ustala się minimalną stawkę godzinową w wysokości 27,70 zł. § 3. Od dnia 1 lipca 2024 r. ustala się minimalne wynagrodzenie za pracę w wysokości 4300 zł. § 4. Od dnia 1 lipca 2024 r. ustala się minimalną stawkę godzinową w wysokości 28,10 zł. § 5. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2024 r.

KM

konkretna

Martysia

Przynajmniej wszystko jasne. Powiedzcie tylko kiedy aneksy podpisywaliście? Tez wraz z dniem 1ym stycznia wtedy gdy rozporządzenie już miało docelowo wejść? I czy to bezwzględnie oznacza, że na więcej nigdy nie będzie co liczyć?

Słoneczko

Czy na stanowisko kontrolera jakości konieczna jest znajomość rysunku technicznego czy przyuczają Państwo ?

@Słoneczko

Dzień dobry, znajomość rysunku technicznego jest mile widziana, skraca to okres wdrożenia pracownika na dane stanowisko. Nie jest to warunek konieczny, jest możliwość przyuczenia, dlatego jak najbardziej zachęcamy do przesłania aplikacji CV. Pozdrawiamy,

@OPAKMET Spółka z o.o.

Witam, jakich jeszcze szkoleń wstępnych można się spodziewać w takim wypadku? Oraz w ramach zestawienia co jest warunkiem koniecznym bez którego CV nie zostanie pozytywnie rozpatrzone?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Opakmet Sp. z o.o. Sp. k?

Chyba było wcześniej napisane, że do biura raczej nikt nie będzie potrzebny w najbliższym czasie ale z tego co widzę w pewnym sensie taka osoba jest poszukiwana, skoro oferta dla pracownika administracyjno-magazynowego jest teraz dostępna. Nie wiem tylko jakie są opinie z pracy i ile mogą wynosić jakieś średnie zarobki, lub widełki. czy pomożecie?

Witam, tak jak wskazano wcześniej żeby śledzić oferty na portalach to mnie właśnie wyskoczyła ta dla technologa ds. pakowania i opakowań. Zakres wymóg rzecz jasna spełniam, stąd moje zainteresowanie. proszę o opinie na temat pracy aktualnych pracowników. Ilu kolegów docelowo pracuje teraz na jednym dziale? jaka jest atmosfera? czy na tym stanowisku jest sama podstawa czy również jakaś premia lub dodatek? Nie widzę tu informacji w opisie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą pracy. Cały dział technologiczny składa się z 18 pracowników. Stanowisko technologa ds. pakowania to zupełnie nowe stanowisko. Atmosfera jest dobra, co możemy potwierdzić długim stażem pracowników w tym dziale. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii wynikającej z umowy – szczegóły mogą być przedstawione podczas rozmowy. Zachęcamy do przesłania CV, Pozdrawiam,

Czy na tego pracownika sekretariatu dostać to się można jeszcze ? Coś tu z września widziałem, ale jak w tę ofertę wchodzę to tylko na całą stronę komunikat, że nie znaleziono takiej oferty. Czego oni tam teraz w ogóle wymagają? Bo nawet nie poczytam nic już w tym ogłoszeniu pustym

Dzień dobry, w firmie Opakmet nie było prowadzonej rekrutacji na stanowisko pracownika sekretariatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, które dostępne są na portalu olx, Gowork oraz stronie firmowej Opakmetu.

@OPAKMET Spółka z o.o.

Witam na jakie stanowiska biurowe przewidujecie zatem Państwo nabory w najbliższym czasie? Mam na myśli już ten okres po nowym roku. czy biuro będzie jakkolwiek powiększane pod tym względem?

Witam, na chwilę obecną nie przewidujemy na początek 2024 roku dodatkowego zatrudnienia na stanowiska biurowe. Nasze aktualne ogłoszenia znajdziecie Państwo na portalu olx, Gowork oraz stronie firmowej Opakmetu w zakładce "Kariera". Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy. Pozdrawiamy,

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.