OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Leon

Widocznie nie jest tak różowo skoro dopiero po kieliszku ludziom się języki rozwiązały i dali upust niezadowoleniu stąd taka hryja na wigili

Zenek
@Leon

Jakie niezadowolenie masz na myśli ? rozumie, że wiesz w czym problem ?

AS
@Zenek

To że się dwóch facetów poszarpało to nie znaczy że ma to jakikolwiek związek z pracą

@AS

W trakcie wigilii pracowniczej miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja? Możecie napisać, czy z okazji świąt Bożego Narodzenia firma Opak Met podarowała zatrudnionym pracownikom jakieś upominki? Może ktoś będzie w stanie opisać, w jakiej atmosferze przebiegała wigilia pracownicza? Zachęcam do przedstawienia, jak to wszystko wyglądało.

@AS

Dokładnie. Sprzeczki zdarzają się wszędzie.

slodziaczka
@Leon

co za skandal żeby w wigilie pracowniczą takie rzeczy ?

Witam potrzebują ludzi do pracy w Opak Met? Trzeba mieć jakieś uprawnienia?

Lessi
@Zainteresowany

A gdzie tam, na czyszczenie każdego wezmą !

@Lessi

Dzięki stary! A co to za czyszczenie ciulowa robota?

Yep yep
@Zainteresowany

Teraz szukają osób do obsługi robota spawalniczego jak i technologa

@Yep yep

Możesz napisać, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na stanowisku obsługi robota spawalniczego w firmie Opak Met? Jest to praca zmianowa, czy może tylko na jedną zmianę? Zastanawia mnie, czy pracodawca organizuje szkolenie wprowadzające dla nowo zatrudnionych osób? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Adonis

Pozdrowienia z Londyn. Jak tam u was nada 1900pln/m ????

Montażysta
@Adonis

Sezon na ogórki już się skończył? Nie zostałeś "Miszczem" sortowni? Pewnie chcesz wrócić. Hmm.. szkoda bo na montażu teraz mało roboty mamy.

@Adonis

Nada 1900zł cieszy mnie to i w dodatku dawaja karpiowe 480zł pod warunkiem że nie weźmiesz przez cały rok chorobowego, od listopada choruje na angine nie mogę się wyleczyć bo musiałem pracować ale mam nadzieję że dzięki tym wolnym okresie świątecznym się wykuruje.

Adonis
@Montażysta

Typowe dla ludzi twojego pokroju. Pozdrawiam, wesolych swiat.

Roli
@Adonis

Adonis jak takie eldorado uprawiasz w UK za wielgachne pieniążki to czego szukasz na forum firmy w twoim mniemaniu ''dziadowskiej'' ? Tęsknisz za kadrową ? A może lepiej było pracować w Opakmet zamiast tyrać na ogórkowni nadwymiar czasowy i robić z siebie number one ? heee I tak w tej firmie byłeś TRZECI na starcie. Skończyłeś się tak szybko jak Twoje mistrzowanie, a raczej łajzownie. A później przychodziłeś na magazyn i gadałeś jakie to debile pracuję w tej firmie a Ty jesteś za dobry na to i nikt nie docenia Twego fenomenu... no aż (usunięte przez administratora) więdnie jak tu coś napiszesz... jakbyś miał prawdziwe jaja to potrafiłbyś zarobić w PL a nie u obcych na zmywaku i ogórkach branzlować się nie wiadomo czym !

Twój wróg
@Adonis

Nie kozacz chłopczyku Nie byłeś w stanie zostać brygadzistą w Polsce to tym bardziej nie zrobisz kariery w UK Możesz tylko robic najprostszą robotę której nie chcą robic angole

abc
@Adonis

Zależy co komu do szczęścia potrzebne.

As

Jeżeli poziom firmy jest równy poziomowi wigili no to jest istne dno.

@As

co masz na myśli? Co na wigilii Ci się nie podobało?

@As

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził..

@As

Jeśli koleś po wigili trafia do szpitala po pobiciu to jest ok. Schody w krwi. Policja.

@As

Nie należy porównywać poziomu firmy z pracownikami, którzy nie potrafią się zachować i opanować i tyle w temacie.

ASY x @
@As

Firma odpowiada za zachowanie pracowników ? Dorosłych ludzi ??

@ASY x @

Ale firma zatrudnia takie osoby

@As

Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy umiejętności zawodowych. Pracodawca nie ma prawa wtykać nosa w prywatne kwestie, jeśli pracownik sobie tego nie życzy. Rozumie, że osoba która wypiła o 1 kieliszek za dużo powinna być zwolniona z pracy ? Chory tok myślenia. Proszę wskaż firmę w której są same mohery.

asssssss
@As

czyli na rozmowie o pracę musi polać każdemu wódki i zobaczyć jak się zachowuje jak mu odwala to go nie zatrudniać?

Gok
@As

zawsze można zrobić jak karaluch na wigilii uciec po godzinie wtedy jest się z miarę bezpiecznym bo ludzie nie są jeszcze tak mocno upici

@Gok

Bo najłatwiej to śmiać się z kogoś. Pił to źle, nie pił - jeszcze gorzej.. Ludzie zajmijcie się ważnymi sprawami :)

Jaś i Małgosia
@As

AŻ mnie korci żeby zapytać czy Ty człowieku nigdy błędu nie popełniłeś?? Pracujesz w ogóle ?

Gok
@Jaś i Małgosia

ten as to pewnie karaluch, uciekł z wigili a teraz próbuje wybielać się na forum ...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
ZADBAJCIE O PORZĄDEK

Witam. Mam nadzieję że czasem zagląda tutaj Prezes i coś z tym zrobi. Mianowicie chodzi o Panie które ,,sprzątają'' jeżeli możemy to tak nazwać. Czy posprzątane pomieszczenia wyglądają w ten sposób? Niby posprzątana szatnia damska w której jedzą dziewczyny wygląda jakby tam było nasrane za przeproszeniem, zapchana toaleta od tygodnia że nawet papier się nie spłukuje,zlewy i lustro wycierane szmatą tą co czyszczą kibel i mało tego tą samą ścierką wycierane są stoły na których się je....Stołówka totalna masakra,białe krzesła które oczywiście kiedyś były ,,białę,, wyglądają jak wyglądają,lustro,automat do kawy i zew o samo. Czy jest to na rękę wszystkim kierownikom i głównie Prezesowi że tą samą szmatą one wam wycierają biurka ? Głównie podsumowując (usunięte przez administratora) JAK (usunięte przez administratora) !!!!

Piętka

Wigilia na takich samych standardach jak co roku, czego się więcej spodziewać ? Chlanie, bójki, rzyganie ...

one night in bangkok

Duży nacisk na rozwój firmy. Atmosfera ok. Nerwowo ? A gdzie nie jest ;) Pieniądz na czas. Polecam

volf van graf
@one night in bangkok

Rozwój firmy = rozwój zawodowy pracownika. Atmosfera przyjazna. Zarząd motywuje do działania. Polecam

Miętus
@volf van graf

Pracuję kilka lat.Wynagrodzenie zawsze na czas, nadgodziny jeśli są, zawsze zapłacone . Czasem stres, jak wszędzie. Atmosfera w porządku.

@one night in bangkok

Widzę tu opinie o zakładzie pisze szefostwo i pupile.Nie wiem skąd te dobre opinie.

Pupil

Jest rynek pracownika, nic na siłę Zmień robotę jak ci nie pasuje

one night in bankok

Nie trzeba być pupilem żeby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Dobre zdanie ze strony szefostwa jest bardzo ważne i motywujące, jednak każdy odpowiedzialny człowiek wie po co pracuje - nie tylko dla poklasku. Strona ma służyć przede wszystkim jako rzetelne źródło opinii, dla osób poszukujących pracy. "Przepychanki" są zbędne.

Jura
@volf van graf

Weź się za robotę a nie wypisujesz w czasie pracy

volf van graf
@Jura

mam urlop ;P

Pupil2

Czas zmienić okulary, bo coś słabo widzisz.

Na L4
@one night in bangkok

Pozdrawiam urodzonych w czeku co się nie nadają do roboty pupilków

szeregowiec Ryan

Dołącz do pupili też TY ;) pozdro 600

Były Pracownik od paru miesięc
@one night in bangkok

Ja też bym chciał pozdrowić z magazynu Teroryste Sujkota na kam.

Jabol
@one night in bankok

Motywujące jest wynagrodzenie, dobrym słowem siebie i rodziny nie wyżywisz!

bry.
@Jabol

kasa jest ok

Młodszy Brat

panowie i panie uwaga na wigilii zakladowej bo pewnie karaluch będzie patrzyl w monitoring i weryfikowal czy aby przypadkiem pracownik nie przekroczył wyznaczonej dawki zywności oraz alkohulu. I pójdą donosy a ten typ ma syndrom konfidenta... nie ogranicza się do swojego dzialu kabluje ile tylko mozna.... pozdrawiam z sytuacji dziś rano...ciekawe czy gdzie indziej będzie miał tyle do powiedzenia co na hali ?

@Młodszy Brat

Nic nie potrafi tylko co potrafi to podpier. .....

@Żigolo

Na jaki dzień przewidziana jest wigilia pracownicza w firmie Opak Met? Każdy dział organizuje wigilię odrębnie, czy może wszyscy pracownicy razem? W związku z tą wigilią zastanawia mnie, czy organizowana jest może zrzutka na produkty, które mają na niej być, czy może całość wydarzenia organizuje firma? Ktoś może przedstawić, jak to wygląda? Zachęcam.

Gbur

Wszystkie kobitki idące na wigilię uwaga na pawka bo biega napompowany

Ford

Ktoś wie cos może jakie atrakcje będą się szykować na tegoroczną wigilię ? To dopiero moja pierwsza w tym roku, od kolegów z działu słyszałem, że w ugiegłych latach były pokazy poprawnego picia prowadzone przez technologa z malarni :+D

@Ford

Jak oceniasz swój pierwszy rok pracy w firmie Opak Met? Jesteś zadowolony z warunków, które otrzymałeś od pracodawcy? Jeżeli możesz, to napisz nam, jakie wynagrodzenie firma oferuje dla nowo zatrudnionych pracowników i czy może być ono zwiększone po jakimś określonym czasie? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

wolf van graf
@Ford

żenujące że akurat takie kwestie są interesujące..

@Ford

Ford zarzygalem cała podłogę i nie tylko polecam takie imprezy :)

MilkaK.

firma zatrudnia 260 ludzi, czyli jedna z największych w regionie. Praca ciekawa, pensja zawsze na czas, nie zatrudniają na czarno i na szaro. Atmosfera u mnie na wydziale bardzo ok. Koksiasty kierownik się nie wtrąca ;-)bardzo fajni klienci, nasze części jeżdżą w pociągach, tramwajach i metrach nie tylko w Polsce i Europie, ale i Australii, Stambule i Dubaju. Klientami są sami najwięksi producenci pojazdów szynowych. Szefowi bardzo zależy na pozyskiwaniu nowych klientów i zleceń a to się rzadko zdarza. Roboty jest baardzo dużo. Kupują nowe maszyny i ciągle przyjmują do pracy bo tyle jest zamówień. Jedna z niewielu firm w Inie, która nie dyskryminuje przy zatrudnianiu i oferuje przyuczenie do każdego stanowiska produkcyjnego. Są babeczki na spawalni, na montażu. Jest nerwowo, bo jest dużo pracy. Oby każda firma miała takie problemy

@MilkaK.

Czy osoby zatrudnione w firmie Opak Met mają szansę awansować na wyższe stanowiska? Zastanawia mnie, czy pracodawca oferuje zatrudnionym pracownikom jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Będzie to ważna informacja dla osób, które chciałyby rozwijać się w stałym miejscu pracy.

Pracownik.
@MilkaK.

Zgadzam się atmosfera w pracy jest dobra kierownik produkcji też bardzo rozsądnie zażądza i uczciwie przede wszystkim. Wiadomo są terminy realizacji zlecenia i czasami trzeba zostać by nadgonić czas ale firma za to płaci. Wypłaty są zawsze na czas pracuje już długo i nigdy nie było sytuacji by nie było wypłaty w terminie. Awans kilka osób w firmie z produkcji przeszło do biura myślę że wystarczy tylko chcieć i wykazać zaangażowanie w pracy a firma doceni takiego pracownika.

MilkaK.
@Zbigniew

w biurze struktura jest płaska- kierownik i podlegli pracownicy, awansu za bardzo nie można się spodziewac, ale podwyżki tak. Natomiast na produkcji zwłaszcza dla pracowników, którzy się przyuczają jest jasno sprecyzowana ścieżka rozwoju. Kadrowa objaśnia każdemu co i jak. Poza tym każdy dział ma dodatkowe zadania, które są płatne/premiowane dodatkowo, no i można dorobić na nadgodzinach.

@MilkaK.

Czy każdego dnia można zostawać po godzinach, aby zwiększyć swoje miesięczne wynagrodzenie za pracę w firmie Opak Met? Możesz przedstawić, jak pracodawca wynagradza pracowników za nadliczbowe godziny? Jest to stawka wyższa aniżeli w trakcie normalnych godzin, czy może taka sama? Napisz, proszę, jak to wygląda, ponieważ może być to ważna informacja dla potencjalnych pracowników.

żbik
@MilkaK.

Czyli same plusy ;) składam podanie i czekam na telefon!

Goji

Pracuję w Opakmecie od ponad roku i jetem zadowolona. Praca jest ciekawa a inni pracownicy mili i pomocni. Oferowane wynagrodzenie bardzo korzystne jak na okoliczny rynek i zawsze na czas. Pracodawca oferuje wiele możliwości dodatkowego zarobku i rozlicza się za wszelkie nadgodziny. Polecam pracę w Opakmet osobom szukającym stabilnego zatrudnienia oraz możliwości awansu.

Wiech
@Goji

Zgadzam się z koleżanką, pracuje dobrych parę lat i nie narzekam. A jak czytam opinie poniższych narzekaczy i uciskanych rencistów to mi się słabo robi. Jak się komu nie podoba to w Polsce nie ma przymusu pracy i nikt na siłę nie będzie trzymał

Barbara

@Gwiazda, Twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z pracą w firmie Opak Met, dlatego, proszę, aby dodawać tylko i wyłącznie komentarze, które mają w swojej treści merytoryczne informacje o tym, jak wygląda praca w tym miejscu. Dodatkowo każdy wpis nie na temat zupełnie nie jest potrzebny forumowiczom przeglądającym ten wątek.

@Barbara

Albo jesteś firmowym trollem albo kiepskim bootem wypisującym same peany i pochwały dla tej firmy. Ja wiem jedno dzięki pracy w tej "firmie" straciłem zdrowie jako eksploatowany ponad wszelką miarę pracownik ze statusem osoby niepełnosprawnej w zakładzie pracy chronionej ,którym to ten zakład szczycił się na wszelki możliwy sposób w necie i nie tylko . Bo trudno nazwać pracę osoby niepełnosprawnej ładującej na jedną zmianę trwającą nie 8 godzin a 12 (bo takie były zapotrzebowania produkcyjne) ponad 40 ton materiału przy produkcji francuskiego kontrahenta idące w dziesiątki tysięcy detali na jedno zamówienie a szło ich miesięcznie kilka żeby nie powiedzieć kilkanaście. Dział głównego technologa opracował nawet i wdrożył dodatkowe (nawet nie przewidziane instrukcjami obsługi maszyn) oprzyrządowanie . Więc jak mam tą firmę traktować jako przyjazną pracownikom ????

Zbigniew

Nie widzę, aby powyższy użytkownik w jakiś sposób wychwalał firmę Opak Met. Ja też chętnie dowiem się coś więcej o warunkach, które oferowała firma nowo zatrudnionym pracownikom. Rozumiem, że osoby niepełnosprawne również miały szansę, aby otrzymać pracę w tym miejscu? Dla tych osób były przewidziane lepsze warunki płacowe?

Gwiazda

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie (usunięte przez administratora)

Barbara

@Gwiazda, chętnie poznamy Twoją szczegółową opinię na temat pracy w firmie Opak Met. Co możesz napisać o atmosferze, która panuje w tym miejscu pracy? Zarobki, które oferuje pracodawca, są dla Ciebie satysfakcjonujące? Rozwiń swoją opinię.

Gwiazda

A ja tam nie narzekam☺

Barbara

@Fu..k Baska, takie wypowiedzi nie powinny pojawiać się na forum, które jest publiczne i ogólnodostępne dla czytelników, ponieważ Twoja wypowiedź zawiera wulgarne i niekulturalne słownictwo. Zapoznaj się z regulaminem, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin @MiKaS, możesz rozwinąć swoje informacje na temat pracy w firmie opak met? Nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać swoim wpisem, więc zachęcam do sprecyzowania poprzedniej wypowiedzi.

Fu.ck Baska

Coś z tą Baska jest nie tak chyba faceta w domu nie ma a wiadomo że baba bez ból a dostaje pier.olca.

MiKaS
@Fu.ck Baska

Liderów powybierali na których trzeba robić bzdura.Tylko same znajomki i komfidenci.

Morske
@MiKaS

Widać zazdrość Ciebie dopadła

MiKaS
@Morske

Kazdy wie co ma robić im więcej rządzących tym gozej.

Barbara

@Paulo, często dodawane są opinie, które nie są w żaden sposób uzasadnione i uargumentowane, dlatego napisałam, że opinie powinny być dodawane zgodnie z prawdą. Tylko takie opinie w oczach czytelników są opiniami, które można uznać za rzetelne i merytoryczne. Ktoś z Was może napisać coś jeszcze na temat pracy w firmie opak met? Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zapraszam do aktywnej dyskusji.

Paulo
@Barbara

Ogólnie praca dobra, wiadomo nie wszystkim się podoba ale jak się przepracuje się kilka miesięcy to się człowiek przyzwyczaja.

Barbara

@Paulo,@Były pracownik, pragnę Wam wyjaśnić, że tak szczegółowe pytania odnośnie pracy w firmie opak met mają zadanie przedstawić potencjalnym przyszłym pracownikom tej firmy warunki, które oferuje dany pracodawca. Dzięki Waszym opiniom osoby, które czytają ten wątek mają zobrazowane, jak obecnie wygląda praca w tym miejscu oraz czy takie warunki odpowiadają ich wymaganiom. Dlatego tak ważne jest, aby swoje opinie dodawać zgodnie z prawdą i rzeczywistością.

Paulo
@Barbara

Pisze po raz kolejny bo chyba coś z Tobą jest nie tak. "Opinie czyli co sądzisz o firmie bądź jej pracownikach". To nie jest forum PYTANIA I ODPOWIEDZI lub PODAJ PRZYKŁAD i WYJAŚNIJ. a Twoje ostatnie zdanie "aby swoje opinie dodawać zgodnie z prawdą i rzeczywistością" to już jest mistrzostwo ponieważ jak opinia może być prawdą lub rzeczywistością to chyba tylko Ty wiesz. Wpisz sobie w goglach "co to znaczy OPINIA" i później pisz na forum bo jak czytam Twoje wpisy to czuję się jakbym czytał jakąś książkę napisaną przez dziecko pięcioletnie.

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.