OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Ludzie którzy tam pracują nie mają szacunku do siebie.

Tort

Strasznie musisz być zahukany i nie mieć pomysłu na życie. Praca jest jaka jest, pieniądze dosyć dobre jeśli chodzi o nasze miasto, po ośmiu godzinach (lub więcej jeśli chcesz dorobić ) wychodzisz do domu zostawiajac to za sobą i mając pewność, że wypłata napewno będzie na czas.

Były pracownk
@Tort

Nie jestem zahukany.To nie jest praca tylko (usunięte przez administratora).Przewodnik że idziesz do WC już wymyślili? Jaka jest norma na siku,a jaka na kupę? Proszę cię dobre pieniądze?

@Były pracownk

Pani lub pan moderator,poproszę poprawić mój nick z poprzedniego wpisu gdyż uciekła mi jedna literka.Proszę też nie usuwać prawdy.Proszę też dodać opcję wszystkie działy,bo w biurach też ludzie cierpią.

Good job
@Tort

O ile jest robota i nie musisz iść na "chorobowe", urlop lub przepustkę :) pozdro

Gkm

Najlepszy w tej firmie jest kapus Stojkot dziwie ze ma jeszcze cale paluchy ze maly mu nie uzar bo tylko trzyma te lapy w kieszeniach i obaerwuje kogo tu podje albo (usunięte przez administratora)

Mielone
@Gkm

O kogo chodzi ? Stojkot to mały Steryd z kontroli czy donosiciel Stulejka z magazynu ? Dużo tych odmienników ksyw...

Aligator

Ten urwany okap od biurowca to nowe patenty parowania (usunięte przez administratora)?Nikt się nie spodziewał, że narażone na stłuczkę będę też rzeczy w powietrzu hehe

Kobi

A to niezła akcja była:DTen gruby technolog co jeździ dacią walnął w passerati typa z montażu i spierdzielił z parkingu jakby nigdy nic. Niestety nikczemny plan nie wypalił bo przypadkowo przyczaiła go z drogi jakaś babka i miał przypał.Swoją drogą propsy za prawidłową postawę prospołeczną dla tej dzielnej pani a dla uciekiniera karny pindol. Się dziwicie,że błędy w rysunkach są a jak taki,,technolog’’nie umie ujechać 10 metrów na parkingu żeby nic nie odwalić to jak ma dobrze być zrobione:D

Torro
@Kobi

Inowroclaw to społeczniaku, koronki i 60siatki. Pozdro 600.

@Kobi

"Taka była dokumentacja kienta". A to że brakuje gdzies paru(nastu) centymetrów po zespawaniu 1000 elementów. No cóż, zdarza się.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Laleczka czaki

Jak tam telenowela? Który to już sezon?

Jozin z bažin
@Laleczka czaki

Za robotę się weź, a nie bzdetami się interesujesz.

Shaki
@Laleczka czaki

Moda na OpakMet. Odcinek 2012. Firma buduje zaawansowany technologicznie plac odkładczy na rowery. Na środku parkingu nadal stoi (usunięte przez administratora)który można ominąć z każdej możliwej strony i nie służy niczemu innemu jak dawaniu zajęcia portierom na bezsensowne otwieranie i zamykanie go pierdylion razy dziennie. Deski w głównej sralni są tak mocno oszczane, że przy odrobinie nieszczęścia można się przykleić (usunięte przez administratora) przy wyrzucaniu potwora.

MisterSpawacz

Kierownik działu zapewnienia jakości przyodział się we wzmacniacze patrzenia. Czy jest szansa, że dostrzeże teraz swoje błędy ???

@MisterSpawacz

Może zauważy czy jest z przodu czy z tyłu w prezesie.

Śląskie

Złe traktowanie pracownika to zasługa buraczanego kierownika produkcji firma od lat nie ma szczęścia do obsady tego stanowiska i jest coraz to gorzej dzięki nieszanowaniu i poniżaniu ludzi stąd konieczność zmiany tego kierownika

Montażysta
@Śląskie

Jak robisz swoje to nie jest źle, gorzej jak jest chwila że szukasz roboty a w tym momencie wchodzi on (albo karzeł). Zła organizacja jest powodem wszystkiego co złe w tej firmie. Zrobić w 8 za 10 osób do 14.00 a potem w 4 za 10 osób. Jakby to ktoś porządnie ogarnął i zmienił kierowników produkcji i Kj to na prawde dałoby się tu pracować bez stresu.

Spaw

To fakt...w Opakmecie telenowela. A traktowanie ludzi poniżej poziomu krytyki. Też się męczyłem 2 lata i teraz stwierdzam, że o 2 lata za długo. To nie te czasy, żeby tak traktować pracowników. Są firmy, które potrafią normalnie traktować ludzi a socjal wygląda czysto i schludnie....bo w Opakmecie to niewiadomo było czy się do czegoś człowiek nie przylepi. Także nie marnujcie zdrowia na tę fimę. W promieniu do 1 km jest kilka zakładów gdzie jest spoko i przyjmą cie z pocałowaniem ręki. Pozdrawiam Miśka! ;)

Kobi

Łoo Pany;-D odkąd pracuje pamietam,że trochę się tu przewinęło tych lewych akcji jak,,niesterydowa siłownia’’ pana kierownika.Jakieś tam macanki cacanki na imprezach firmowych,wiraże na wyjazdach integracyjnych.Były czasy,jak główna kadrowa miała parcie na pracowników produkcyjnych.Z oficjalnych źródeł wiadomo,że przeleciała minumum 3 osoby z montażu,,rożnego typu’’. Później tak nazwany przez jakąś część zakładu,,przydupas’’pana Stulejki toczył dzikie harce w budce na wejściu magazynowym podczas nieobecności reszty załogi tego bunkru z dość ładną dziewczyną siedząca w kadrach. Szczerze mówiąc do dziś nawet nie wiem jak ma imię i czym się więcej zajmowała wtedy niż chodzeniem na magazyn i noszeniem mu jedzenia.Teraz owa uwiedziona... a nie, przecież uwodzicielka zdecydowała przeżyć swoją drugą młodość z atrakcyjnym panem programistą zostawiając byłego niepracującego tu już partnera na rzecz odkrywania nowych lądów.Także dzieje się dzieje.Ja sam odstawiłem w domu seriale paradokumentalne bo w pracy mi ich wystarczy,ale za to żona nadrabia domowy limit absurdu telewizyjnego za mnie;)Jak obstawiacie, kto zaromansuje następny?

Simba
@Kobi

Jesień wiec jelenie maja rykowisko :D

Szakal
@Simba

Radziłbym uważać na choroby weneryczne i zbyt używane egzemplarze :)

Ciciorka

Ale ze co ona nie była temu winna? Jak lata jak w trakcie rui to już biedna kobieta, a jak facet uwiódł to złoczyńca itd?

Uwiedziona

A może to ja go uwiodłam? Drodzy moi, zapraszam. Odpowiem na wszystkie pytania, bo widzę, że macie jakieś wątpliwości. Przedmiotem tego forum powinien być obiektywny obraz pracy w firmie Opakmet, a nie sensacje kto z kim sypia. Tak też bardzo proszę odważnych o bezpośredni kontakt. pOzdrawiam

Ciocia klocia
@Uwiedziona

jakto mówią potwór nie potwór ważne ze... także nie pochlebiaj sobie ;)

Pozdro 600

A o innych parach cisza ??? Ludzie to forum o warunkach pracy itd. a nie prywatne love story..

Rolnik
@Pozdro 600

Czemu się dziwisz? Przecież Inowrocław to wiocha wiec rolnik szuka żony pasuje tu idealnie.

Tesla

Co tam słychać? Dalej bida z nędzą?

Kontrollerro

Ale tu cicho. Pewnie w firmie po super pomysłach wszechwiedzących jest teraz cudownie?

Technolog

Warto podjąć pracę jako technolog?

Nolelo
@Technolog

Jak lubisz otrzymywać ochrzan za nie swoje błędy. Robić papierologie do nocy możesz spróbować.

Grzegorz
@Nolelo

Napisz, czy na tym stanowisku można ubiegać się o premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Wysokość zarobków jest bardzo istotna, więc liczę, że o tym napiszesz.

Kwark i pozytron
@Grzegorz

Pensja hmm. Radzę walczyć o wysoka podstawę premia jest uznaniowa i zależy od widzimisie. System plusów i minusów wpływa na premie. Nie jest on w żaden sposób znormalizowany. Np spóźnisz się masz minus robisz nadgodziny to nie plus a twój obowiązek. Wyjdzie coś co wynika z cudzego błędu ale na twoim elemencie masz po premii. Dlatego tylko podstawa jest w miarę racjonalna stawka na która możesz liczyć.

Toja
@Kwark i pozytron

Nadgodziny nie są obowiązkowe i nikt do nich nie zmusza, to twoje dodatkowe pieniądze. Czego jeszcze za to oczekiwać?

Technolog
@Toja

Czy nadgodziny są płatne 150% od stawki podstawowej?

Iskierka

Moja opinia o firmie. W skali 1 do 10 dam 5. Pamiętam czasy Remika i Wolskiego. Brak szacunku i traktowanie ludzi jak idiotów. Teraz czas Pavla myślę że jest podobnie i dalej to samo. Nic się nie zmieniło tylko obsada . Pozdrawiam produkcję.

Amigo
@Iskierka

Skończyła się era Remika i Marcinka a nastała Sterydomana i Karła ! :D W sumie masz rację to samo. Może mnie stresu w zakresie pracy ale więcej głupich tekstów Pawełka i napinania bicepsa na produkcji. Taki kontrast, chudy remik - paker ciasto. Czyli jak to opakmet :)

Ja jestem zadowolony stawki jak wszędzie prezes zaczol robić jest nowa stołówka ale ludzie i tak nie dbają bo nie za ich nowy parking jak zwykle ludzie nie potrafią nawet auta zaparkować a później że prezes nic nie robi a rygor trochę musi być bo dałby palec a co niektórzy wzięli by cała rękę nie raz jest nerwowo ale nikt od razu za biurko nie posadzi. Pozdrawiam zarząd i kierownictwo opakmet.

Nemeczek

Wszedzie? Chyba w Inowrocławskiej wsi. Zobacz w Wawie Gdańsku Kato Krakowie Rzeszowie i otwórz oczy :c

Szuka pracy

Co powiecie o pracy na wózku w tej firmie?

Tede
@Szuka pracy

Ze się nie kala bo lipa w ino. Przeprowadź się z wiochy będzie dobrze.

Pracować trza

Witam. Jak z pracą na magazynie? (usunięte przez administratora)

Szaman
@Pracować trza

Kamila nie widać dość długo a kierownikiem tak jest nadal Andrzej. Typ chodzi i strzela dziwne szneki. Trzeba uważać ogólnie na gościa bo poza swoim wydziałem interesuje się też innymi i wszystko chce wiedzieć. A podpieprzyć się także nie waha. Taki drugi Karaluch się zaczyna z niego robić, kariera i pieniążki pozwalają czuć się ,,wyżej'' niż inni gracze w tej firmie.

@Szaman

A kto jest jeszcze prócz Andrzeja na magazynie? Na pakowni te same osoby?

Dorota
@Pracować trza

@Pracować trza Używanie imion i innych danych personalnych nie jest na miejscu. Powiedz na jakim stanowisku pracujesz w Opak Met i co należy do Twoich obowiązków?

@Dorota

Czemu? Przecież nikogo nie obrażam. I nie mam zamiaru zadaje pytania jak jest obecnie, czy coś się zmieniło..

Trena
@Pracować trza

Bo ktoś odpowie, powie prawdę o kogoś coś zaboli. Nie wiesz jak się teraz szkoli społeczeństwo? Żeby było cicho i widziało same superlatywy xD

Odpowiedź
@Pracować trza

Proszę nie zwracać uwagi na ten portal. Na jeden z postów z pytaniem czy są zewnętrzne szkolenia odpowiedziałem " Są" i został on usunięty

Czy w Opak Met są szkolenia zewnętrzne?

Ponton

Szkolenia hahah dobre sobie.

Anonimowy Astrolog

Firma jako nieliczna w Inowrocławiu jest przyjazna dla ludzi, którzy lubią być na podwójnym gazie.Przy odpowiednim upojeniu alkoholowym nie trzeba mieć uprawnień na kierowaniu wózkami widłowymi, po prostu wsiadasz i jedziesz a bomba wyostrza zmysły także nie ma możliwości, żeby doszło do jakiegokolwiek wypadku.Safety first.Polecam!

Tenor
@Anonimowy Astrolog

Tak to jest jak się wynajmuje bhp gdzie jeszcze oszczędności poszukasz prezesiku? Byle zyski wykazać...

Sowa
@Anonimowy Astrolog

To akurat była średniawka :D Najlepsze jaja były, jak Łysy doszedł do takiej(usunięte przez administratora)na nocce, że chciał rejestrować przewodniki w maszynie do wydawania tarczek xDDD i jak zaczynał śpiewać disko polo :D

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.