OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Kontroller

Odradzam.

TigMig
@Kontroller

Tak jest Krzychu !!! Byłeś bardzo dobrym kontrolerem, bardzo pomocnym i co najważniejsze bardzo w porządku. Szkoda, że poleciałeś ale w sumie nie twoja wina i nic na to nie mogłeś poradzić. Mówiłeś jak jest, nie chodziłeś na siłownie i Twój kierownik stwierdził, że się nie nadajesz ... ;/ Trzymaj się, zawsze dobrze Cię wspominamy na firmie ! Pozdrowionka !!! ;)

Kontroller
@TigMig

Jeszcze się taplam w tym błocie ale fakt pozdrawiamy Krzysia!(tego z oczami na poziomie wzroku a nie tego któremu moglibyśmy napluć na głowę oczywiście).

Kox

Chora firma. Na produkcji kręci się 3 "kierowników" z mózgiem na poziomie ameby. Nie da się normalnie pracować a przy próbie przekazania informacji zarządzającym przegrzewaja im się styki. Jedno wielkie dno.

@Kox

Pracuje tu już kilka lat i nie było takich sytuacji że problem został nie roztrzygniety. Nikt nie musi lubić swoich kierowników i najlepiej obsmarowac ich anonimowo w internecie (to jest dopiero odwaga - gratulacje! ). Ludzi których nie lubisz w rzeczywistym świecie też hejtujesz anonimowo w necie? Bardzo "dorosłe" zachowanie....

Miś Opakmetek

Ocho! Akcja naprawiania reputacji ruszyła, hahaha. Aż dziw bierze, że dopiero dziś. Nikt nie musi lubić kierowników? I szanować się też nie trzeba? Co za bzdury..

Kox
@Miś Opakmetek

Bo kogoś dotknęło....

Papajapa
@Kox

(usunięte przez administratora) Czemu? Zgodzi się na wszystko co mu góra przekaże, ściąga hejt na siebie, góra jest czysta. Dlatego jest taki z kreatyna zamiast mózgu i złączami nerwowymi zapchanymi metanabolem i omadrenem. Potem coś maleje, agresja rośnie.

Yoda
@Miś Opakmetek

Mroczek... kierownikiem musisz być docenianym... za pracę, podziwiamy... za mądrość. A Ty z szacunkiem i lubieniem Cię wyskakujesz. Pablo jak to osiągniesz to będą Cię na rękach nosić. Ale chyba szybciej małpy docenia Twoje starania niż ta banda bezmozgow co tu na go work siedzi????

bobas
@Kox

Szacunek i sympatia to dwie różne sprawy...

WujoDobraRada
@bobas

to prawie tak jak jakość i jakoś sam wiesz które jest u nas :D

Spawaczop

Jak tam z Spawaczami?, dostalem oferte pracy i mam mozliwosc sie zatrudnienia jako spawacz i teraz mysle czy warto? niewadwno bylem w intermetal i tam jako spawacz praktycznie ciagle cos trzeba bylo szlifowac lub robic inne rzeczy niz spawanie(takie wykorzystywanie mlodych i nowych prawocnikow) Jak to jest w opakmet? nowy pracownik po 1 misiecznym doswiadczeniu na Mag/Tig da rade sie wybic? czy raczej pracownik taki jest od czarnej roboty i gdy cos zrobi to jeszcze zabieraja wyplate lub daja minusy? Oplaca sie tam isc? chodz mi o to ze szybko sie ucze, na kursach instruktor wychwalal ze daleko zajde bo pokazujac inne pozycje np okapowe, dawalem rade, pierwsze spawanie na okapie i wychodzily nawet dobrze, w 3 dni moglem robic probki na tig i to nawet rurki jezeli jest tam mozliwosc aby ktos przyuczyl i mowil co zle czy co dobrze, tlumaczac lub majac cierpliwosc to napewno cos by z tego wyszlo ale czy ta firma tak dziala? czy poprostu nawet nowym pracownikom daja detale i musi po spawac nawet jak nie wie jak, a gdy powie ze niepotrafi to odrazu zazenowanie i dogadywanie?

WujoDobraRada
@Spawaczop

Mało jest pozycji wymuszonych. Tam nie ma monterów, sam se zmontujesz przeszlifujesz, ustawisz, pospawasz i sprawdzisz. Jak sam se nie poustawiasz tak żeby ci gabaryt pasił nie licz na technologów, kierowników. (usunięte przez administratora) ci jeszcze minusa.. Miał Szkolenia jako takiego nie ma dla młodych, uczysz się przez robotę. Miał być ktoś od szkolenia, ale nikt nie chce tego robić bo słabiutkie warunki. Nauczyć się nauczysz zawsze czegoś. Ale na dłuższą metę nie polecam. Naucz się i uciekaj na pomorze albo za granicę. Taka moja rada.

Pyszczak

Oto kilka zdań o Opaku. Było dobrze w finansach, była Tesla i trochę oddechu dla pracowników. Teraz firma stacza się po równi pochyłej. Nerwowo, (usunięte przez administratora) dnia codziennego, napuszczanie ludzi na siebie. Trzech zakompleksionych kolegów z siłowni każdego dnia wyładowuje swoje frustracje na pracownikach. Nie mają najmniejszego pojęcia o zarządzaniu. Wśród osób funkcyjnych nie ma kobiet ( żona Prezesa to nadal żona Prezesa I notabene synowa Szefa). Reklamacja goni reklamację, karty braków, minusy, odwołanie imprez integracyjnych.. to tylko kilka ostatnich tygodni. Panika, bo w kasie nie ma oczekiwanych zysków a każdy pracownik to zło, ktore trzeba gnoić. Pochwały, awanse, wyróżnienia za osiągnięcia to bardzo obce pojęcia dla Kierownika Produkcji i jego kolegów. Wielka szkoda, bo firma ma ogromny potencjał. Na rynku inowrocławskim nie ma niestety firmy, która etyką pracy podniosła by poprzeczkę do ludzkiego traktowania. Póki co, ludzie tam pracują. Niektórzy muszą, inni traktują to jak przystanek, jeszcze inni przyjechali z daleka i wolą to od głodu. Pisanie, że pracownicy są nieambitnymi nieudacznikami jest wysoce krzywdzące. Szanowny Prezesie, Kierowniku Produkcji i inni zarządzający: czy na prawdę jesteście z siebie dumni? Jesteście dumni z tego, że Opakmet cieszy się najgorszą opinią na okolicznym i nie tylko rynku? Jesteście dumni z tego, że specjalistów których na rynku pracy nie brakuje nie chcą za żadne pieniądze przyjść do Was do pracy? Że żaden z pracowników nie jest lojalny, tylko zastraszony? Że zamiast ufać ludziom musicie otaczać się donosicielami (spokojnie, przy pierwszej okazji na Was też doniosą)? Prezesie, przejżyj CV ludzi, którzy dla Ciebie pracują, porozmawiaj z ludźmi. Posłuchaj, co chcą Ci powiedzieć. Przewietrz trochę ten stęchły od siłki, diet i korków "zarząd" a zobaczysz, że możesz wspiąć się na prawdziwe stabilne wyżyny. Bez metod siłowych, zastraszania. Szacunek idący z obu stron może pomóc firmie, Tobie i ludziom, którzy dla Ciebie pracują. Ps. Zarabianie ludziom rozmów między sobą i wymiany uśmiechów kwalifikuje fimę pod kolejny (usunięte przez administratora).

PanTadeuszIKońRafał
@Pyszczak

Prawda, prawda pora zmienić nazwę na odpadmet. Bo tyle jest odpadu. Tak to jest jak z firmy robi się familiadę :D.

@Pyszczak

Tyle mądrych zdań. Taka wymiana myśli. Dlaczego żaden z Was , wypowiadający się na forum , jeszcze nie zarządza ? Skoro firma jest tak słaba , to zarząd już dawno powinien tańczyć jak im TUTAJ gracie . A może jest to jedyna możliwość , by ktokolwiek zwrócił uwagę na takich jak Wy , bo w realu jakoś brak odwagi na szczerość ...

@Hardcorowy Koksu

Niestety, przeskoczenie trójki kolegów z siłki nie jest takie proste. A sam Prezes mało zainteresowany rozmowami z ludźmi. Temat rzeka. Jedno jest pewne, chłopaki często tu zaglądają, krytyki nie przyjmują. Potem "narady" w akwarium i polowanie można zacząć. I nie pisz proszę, że "zarząd" ma tańczyć na skinienie osób z tego forum, bo dobrze wiesz, że nie o to chodzi. To w jaki sposób traktowani są ludzie, a na co też przyzwala sam Prezes kwalifikuje się pod sąd pracy. Prędzej czy później znajdzie się ktoś, kto nie wytrzyma gnębienia i poniżania, głupich zasad plusów, minusów, pseudo zasad spóźnień i innych dziwactw wymyślnych przez Kierownika Produkcji. Niemniej, miłego dnia Ci życzę, i wszystkim obecnym też. Bez względu na humory i kaprysy chłopaków.

CyniczneEgoPrez
@Pyszczak

Co ty chcesz, od podwładnych jak sam prezes nie jest słowny i mija się z prawdą. Kiedyś mam nadzieje jakaś zbiorówka przytrzeć im wszystkim nosa.

robot
@Hardcorowy Koksu

Nikt nikogo na siłę nie trzyma..

Koki
@robot

Twoja trzyma mi drabinę jak wieszam pranie.

@Pyszczak

Nie ma rozwiązań idealnych. Bolą minusy... a o dodatkowej kasie za plusy nikt nie wspomina, o premiach również. Cieszy się papa jak cyferki na koncie pokazują znacznie wyższe kwoty niż ustalona pensja. Biedne żuczki ciężko pracujące na kawałek chleba...

@Hardcorowy Koksu

Dlaczego w każdej wypowiedzi obrażasz i poniżasz? Jesteś tak bardzo przesiąknięty pogardą? Czy musisz połechtać swoje małe, żeby nie powiedzieć niskie ego? Nikt, kto w taki sposób wypowiada się o drugim człowieku nie powinien zarządzać ludźmi. Pamiętaj, że gardząc ludźmi sam zbierasz pogardę. A propos mitycznych plusów i minusów. Słabo (!) z zasadami ich przyznawania, otwartych statystyk i klarownych przekazów. Przestań więc obrażać ludzi za to, że ktoś sobie coś wymyślił, nakazał stosować a osoby, wobec których jest stosowane nie mają ani wpływu ani bieżącego wglądu do tych "pseudo zasad zarządzania wysokością wynagrodzeń pracowniczych".

Andzia
@Pyszczak

Nie stresuj go to typowy rolnik z zaścianka. Niech żyje w swoim światku.

@Pyszczak

Nie obrażam , nie poniżam. Ego mam zaj... wysokie. Nie zarządzam. Nie użalam się nad sobą. Pracuję w tej firmie dobrych, kilka lat. Nie narzekam. praca ok, kasa ok. Różne scieżki kariery widziałem i bolesne upadki. Uważasz, ze celne uwagi stawiasz dlaczego nie ma Ciebie wśród kierownictwa. Wielu z nich awansowało oddolnie. A Ty ? Mądrzysz się bo siedzisz w klimatyzowanym biurze, bo kawkę spijasz, bo kasa jest na czas. Zejdź na produkcję. Sprawdź jak jest fajnie w 40stopniach pracować.

@Hardcorowy Koksu

Klimatyzowane biuro i kawka są mi obce. Stawiam celne uwagi i to bardzo wkurza, co nie? Ego jakie masz i jak bardzo musisz obrazić drugą osobę wszyscy widzą. Nie jestem świeżakiem w firmie i też sporo "awansów" i niszczenia karier było mi ujrzeć. Niestety. Niemniej, mimo Twoich frustracji życzę Ci miłego dnia. W wolnej chwili polecam poczytać to forum. Bez spiny. Ale tak ze zrozumieniem, bo to ważne, żeby zrozumieć przekaz.

@Pyszczak

Szukają teraz osób do działu sprzedaży . Zastanawiam się czy warto? Możesz coś więcej napisać ? Z tego co widzę dużo wiesz .

@Kandydat

Jeśli masz dużą odporność na stres, związany nie tylko z naturą pracy, ale też i z ciężką atmosferą, dziwnymi zasadami plusów i minusów, ogólnie panującym chaosem to zapraszam. Jak głosi legenda: podobno są tacy, którym się to nawet podoba. Na koncie pieniądze są zawsze na czas, ale jak złapie cię choroba, to z kroplówką a do pracy musisz przyjść, żeby nie stracić premii świątecznej. Decyzję pozostawiam Tobie. Na razie nie zanosi się na poprawę warunków pracy, ale kto wie. Może pewnego dnia Prezes się ocknie i zamiast oddawać decyzyjność w ręce trzech pakerów, zacznie słuchać i zatrudniać wykwalifikowaną, kadrę przede wszystkim kierownicą.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Chester

Tak sobie siedzę i czytam jak jedni i drudzy się przekrzykuja. Bo ten jest koks tamten ma dwie lewe ręce. Jak dzieci w piaskownicy. Osoby które mają najmniej do powiedzenia o kierowaniu średnim przedsiębiorstwem udzielają wskazówek ludziom którzy robią to już kilka lat . I osoby które nie mają pojęcia o fizycznej pracy też piszą głupoty. Technolodzy się wyzalaja i mają rację bo mają dużo na głowie jak każdy z nas. Opiekunowie klienta, kadry i księgowość, Prezes i Szefo. Łatwo oceniać ale postawic sie na kogos miejscu juz trudniej. Jesteście wspólnotą spędzicie z rodziną podobną ilość czasu co z znajomymi twarzami w pracy. Wiec po co te przekrzykiwania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich ????

@Chester

(usunięte przez administratora) Pare lat robię i takie odnoszę wrażenie.

zirytowana

Plusy, minusy jak w szkole. I na lekcje mi się nie spóżniać. Ot cały opakmet :D

Armin
@zirytowana

Dokładnie, cały OPAKMET ! Tylko jak organizacja nie szła, dalej nie indzie. Terminowość to jakiś żart. Szef to pewnie nie ma pojęcie co tam się odwala na produkcji. Pewnie, że pracownik najgorszy a to Ci co mają nad pracownikami czuwać i organizować to środowisko nie poradzili by sobie nawet a maku na kasie. Przykre to :(

andy
@Armin

Nie dziw się. Jeśli ktoś chce być jak duże korporacje, a jest małą mrówką w małym mieście to tak właśnie się dzieje. Firma jedzie na garbach albo ukrainców albo pracowników którym sie już nie chce w życiu niczego zmieniać.

@zirytowana

Firma stosuje adekwatne metody do poziomu pracowników jak nie wiesz, że nie wolno się spóźniać to trzeba ci dać minusa żebyś się dowiedział

@andy

duże korporacje też kiedyś były małymi firmami pokaż ile jest większych firm produkcyjnych w tym małym mieście?

Sek
@zirytowana

(usunięte przez administratora)kierasie zmądrzej w końcu.

troskliwy miś
@zara

Bydgoszcz nie jest daleko, a korporacje nie robiły podwykonawstwa tylko miały własną myśl techniczną i dlatego wybiły się - tego w opakmecie nie doświadczysz. Tylko dlatego że w Ino nie ma większej konkurencji dalej macie pracowników i tylko dlatego możecie sobie pozwalać na brak szacunku do nich.

Anonimowy hejter
@troskliwy miś

Panie Troskliwy miś, Prosimy o przykłady braku szacunku, prezes chętnie zrobi z tym porządek. Średnia pensja w opakmet jest wyższa niż średnia województwa. Zarobki fachowców są wyższe niż 3000 zł netto. Jeżeli ktoś zarabia mało to tylko dlatego że daje z siebie za mało. Biuro prezesa było zawsze otwarte na uwagi pracowników, wysłucha każdego. Zawsze lepsze jest narzekanie i zgłaszanie uwag u właściciela firmy niż narzekanie i hejtowanie tutaj. Korporacyjne rozwiązania? - są lepsze i bardziej sprawiedliwe niż subiektywna ocena zależna od czyjegoś humoru np mistrza czy kierownika.

Poszukujący
@troskliwy miś

czytam opinie o wszystkich firmach z Inka i wszędzie jest hejt, narzekanie, krytyka To tylko potwierdzenie że takie fora to po prostu miejsce wylewania pomyj przez nieudaczników bojących się powiedzieć prawdę w oczy Szukam pracy, ale po przeczytaniu tych opinii mogę tylko cieszyć się że mam tak dobrego pracodawcę

Popi
@Poszukujący

A ja myślę, że tu więcej jest prawdy niż w tych udawanych uśmieszkach na korytarzach. Bo nikt nie krępuje się i mówi jak jest. Idź do szefa i mu powiedz, że jest taki i taki. Będziesz odważnym bezrobotnym. Prawda jest taka jak tu się pisze. Niektóre firmy na tym portalu mają mieszane opinie, czy nawet pozytywne, a tu są w większości negatywne. I nie są one pisane przez jedną osobę. O czymś to świadczy. Z anonimowości sam korzystasz, równie dobrze możesz być prezesem, który chce się wybielić i zachęcić ludzi by aplikowali bo dziury kadrowe zaczynają cię boleć.

Viesiek

Piszą, że mają nowoczesny sprzęt - tak naprawdę nic ciekawego. Piszą, że dofinansowują szkolenia, a robi to urząd pracy. Piszą o dobrych warunkach płacowych, a nikt w firmie chyba nie wie jak naliczana jest premia. Parking to dziura na dziurze, tak samo pomieszczenia socjalne nie są pierwszej świeżości. Pakiety medyczne to standard w średnich firmach, a spotkania integracyjne ech szkoda gadać. Atmosfera w pracy też nie należy do najlepszych.

@Viesiek

nie pozostaje ci nic innego jak zmienić robote ale z tego co czytam to takiemu jak ty nigdzie nie będzie dobrze

troskliwy miś
@zara

Siedź dalej za ścianą prezesa i pij kawę. Tam ci dobrze. Mało roboty, klima działa parobki na ciebie robią. Raj dla ludzi bez ambicji, wykształcenia i chęci samorozwoju - zostań w tym swoim małym światku, a i wytykaj innym że mówią prawdę, może się jakaś premijka nawinie. Troszcz się troszcz bo jakby przyszło co do czego pracownik produkcyjny, inżynier, dobry marketingowiec sobie fuchę znajdzie, gorzej z tobą :D

robson

Od dobrych 3mc jest oferta pacy na technologa spawalnika do firmy. Wymagań specjalnych niema, a mimo wszystko proces rekrutacyjny trwa tyle czasu. To jakaś ściema, nieudolni rekieterzy, a może szukają ludzi za miskę ryżu ?

Gwiazda
@robson

Tylko człowiek o twardej psychice wytrzyma na tym stanowisku. Będąc na tym stanowisku będziesz miał bardzo dużo pracy. Jak pójdzie coś nie tak to są wstanie zabrać dużo kasy z wypłaty.. Naprawdę dużo. System działa tak że jeżeli pracownik produkcyjny się pomyli i coś zepsuje to nie tylko pracownik dostaje tak zwane minusy ale również technolog bo nie wymyślił czegoś żeby zapobiec błędu pracownika. W firmie są wykonywane trudne elementy złożone z wielu elementów i wymagania są na wysokim poziomie. Powiedzmy że dostajesz kilka projektów i każdy od Ciebie wymaga terminowości i kierownictwa nic więcej nie obchodzi. No i tak jak pisałem wcześniej za wszystko dostajesz po (usunięte przez administratora) No i przygotować się musisz często na pracę od rana do wieczora bo sam musisz latać po firmie i prosić się innych mistrzów żeby coś wykonali. Na tym stanowisku jesteś porostu taką czarną owcą. Wyrazie jakby coś nie wyszło albo nie zostało zrobione w terminie bo samochód już przyjechał po elementy, choć nie z twojej winy to i tak znika ci wysoka część premii. Bo dla nich jesteś ty odpowiedzialny za wszystko i tyle. Oczywiście fizycznie będziesz pracować po godzinach jeśli będziesz chciał się wyrobić z wysyłką ???? tak więc młotek i szlifierka w ręke????

Tomek K.
@Gwiazda

Nie wiem kim jesteś, ale mógłbyś nie wypowiadać się na temat mojego stanowskia pracy? Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie. Nie podoba Ci się to zmień robotę. Pozdrawiam Tomek K.

rrr
@Gwiazda

czemu piszesz takie głupoty? czy znasz firmę w której nie wymaga się terminowości? albo czy znasza firmę w której nie masz premii za dobre wyniki? zastanów się zanim zaczniesz pisać o czymś o czym nie masz pojęcia musisz być strasznie słaby skoro znikła ci duża częśc premii, z tego co ja wiem premie są tak ustawione że można zarobić a nie stracić

Kolejny anonimowy hejter
@Tomek K.

Tomek, szacunek, że potrafiłeś się podpisać w dobie anonimowych hejterów. Uważam, że jesteś jedną z niewielu osób w tej firmie, która potrafi przyznać się do swojego błędu i potrafi powiedzieć odpowiednim osobom (np przełożonemu) że coś Tobie nie odpowiada, zamiast hejtować na boku. Pozdrawiam

Kolega Tomka
@Tomek K.

Brawo Tomasz! Takich hejterów trzeba tępić, a Ty zrobiłeś to w piękny sposób :-)

Dawid
@Kolega Tomka

W piękny sposób rośnie liczba reklamacji na medkomie, robota spartolona a później firma nic nie zarabia przez miesiąc... pewnie jak zamiast wysyłać towar do klienta to przyjmujemy reklamacje. Brawo TECHNOLOGIA !

@Dawid

Zatrudnianie ludzi bez pojęcia o czymkolwiek licząc że się nauczą od tak samo "wyuczonych" brawo opakmet.

robson

Dzięki za informacje

monterospawaczolakiernik
@Kolejny anonimowy hejter

Tomuś jakby ci tak dobrze było to byś roboty nie zmieniał.

Kuba

Panowie co się (usunięte przez administratora)z godzinami w firmie ??? Nie można sprawdzić, nie wiadomo ile się ma. Czy to nowy sposób aby pracowników wydymać na siano ???

Hejter

A mnie się wydaję że oszukała Ciebie ręka, bo zbyt wolno pracowała.

Placek
@Kuba

Godziny można sprawdzić u brygadzisty więc jaki sens blokowania tego dla pracowników

TomaszNZM

Witam opłaca się podjąć tam pracę jako spawacz? jak z zarobkami i z ludźmi?

Nie. Odradzam.

spaw2
@TomaszNZM

A ja zachęcam robią fajne rzeczy, pensja na czas, dobry poziom jak na inko robota na 2 zmiany

@Spawaczow

Dlaczego? mógłbyś rozwinąć?

@spaw2

A inny mi odradza, więc jaka będzie to opinia? mam licencję na MAG/TIG na MAG spawam bardzo dobrze, na TIG'u dlugo nie spawałem i nie wiem czy jeszcze potrafię czy umiejętność na MAG wystarczy? i czy bym mógł przypomnieć jak spawało się na TIG w waszej firmie?

spaw
@TomaszNZM

w firmie jest instruktor spawania który pracuje z każdym nowo zatrudnionym spawaczem można też poćwiczyć TIG ale Mag na początek jest ok

Leon
@TomaszNZM

(usunięte przez administratora) Odradzam firmę.

Były spawacz
@TomaszNZM

Detale sprawdzają osoby bez odpowiednich uprawnień na szybkiego przeszkoleni bo nie trzeba im tyle płacić. A od ich decyzji zależy w pewnym stopniu twoja wypłata

Trynki
@TomaszNZM

Nie coś kombinują stałe z normami i czasami patola

Kontrollerro

Logika Opakmetu: zwolnić najlepszych pracowników żeby pracowała holota bez pojęcia o czymkolwiek. Najlepiej za miskę ryżu.

Były kontroler
@Kontrollerro

Dokładne tak jak napisałeś. Pierwsze co by się tam przydało to wymiana kierownika albo nauczyć się dobrze posługiwać chociaż podstawowymi narzędziami pomiarowymi i wtedy dopiero wymagać czegoś więcej od innych! Kontrolerki muszą tyrać i w razie czego zbierać nagany. A tam w budzie szczelnie oszklonej spotyka się elita headmasterów i w większości zajmuje się układaniem planów treningowych oraz dyskusją kto więcej wypakuje na siłowni. Niektórzy się uważają się za nieomylnych i swoją niekompetencją obarczają innych.

Obecny kontroler
@Były kontroler

Wszyscy wstają i klaszczą

Proszkowi

dziś (usunięte przez administratora) zdewastował nam głośniki na lakierni bo mu się nudziło ...... naprawdę jest się czym chwalić. Gratulujemy mądrości.

Montaż
@Proszkowi

Wcale się mu nie dziwię. Pracuję obok Was i miałem dosyć Waszej muzyki i zachowania jak w zoo. Powinien jeszcze zwolnić większość ekipy na malarni i zatrudnić takich którzy docenią swoją pracę i zaczną postępować tak, żeby malowanie było wzorem dla innych działów. Teraz jest tam dno.

Ariel
@Proszkowi

Jeżeli kierownikowi nie podobała się muzyka/była zbyt głośna lub nie można takowej słuchać na danym dziale powinien profesjonalnie w dyplomatyczny sposób rozwiązać ten problem reprezentując swoją osobę na danym stanowisku. Pokazanie, że chodzi się na siłownie i umie zniszczyć sprzęt, na który pewnie chłopaki się zrzucali i chcieli sobie umilać czas podczas pracy jest bardzo prymitywne. Rozwiązywanie konfliktów siłowo pokazuje jedynie, że osoba nie panująca nad swoimi emocjami znalazła się na niewłaściwym miejscu w firmie.

Lakiernik

Szukanie próbek dla detalu który był 10 razy przemalowywany . Próbka oddaje faktyczny stan powloki lakierniczej. Takie rzeczy tylko w Opakmet. Technologia level hard.

Domino
@Lakiernik

Hehe, no a później jest, że powłoka ma centymetr. Ale to pewnie grubościomierz niedokładnie pokazuje...

Xyz11

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Jakie zarobki i atmosfera?

Proszę nie trollować

Polecam

@Xyz11

Dno zaraz pod dnem produkcji

Bolord

Dno

@Bolord

Zamiast wyrażać pozytywne opinie proszę obiektywnie wypowiedzieć sie o firmie Opakmet

Serathon

Przydałoby się założyć monitoring w toaletach. Wczoraj ktoś nasrał na podłogę a później rozmazał (usunięte przez administratora) papierem po podłodze. Aż strach było wczoraj korzystać w WC. Nowy pracownik przed przystąpieniem do pracy powinien zdać najpierw egzamin w zakresie poprawnego korzystania z toalet !!! SKANDAL

@Serathon

Jaki poziom firmy taki pracowników

stefw

czy firma zmienia profil produkcji

@stefw

Tak

ElPedro
@Zainteresowany

Przydałoby się zmienić profil sprawności kibli i drzwi od portierni ... z tym już są ogromne problemy.

B29

Porażka co się na tym montażu wyrabia ... Pracownicy zamiast rzetelnie pracować i skupiać się na swojej pracy są odciągani od pracy na rzecz ,,skuterka’’. Na dodatek jeden z pracowników montażu wyjeżdża w trakcie pracy aby zakupić materiały na rzecz tej prywatki. Ciekawy czy zapłaci za wszystko osoba zlecająca tej projekt czy wrzuci się to w koszta i straty poniesie szef. Przypominam, że temat ciągnie się już od zeszłego roku ...

Spawaczow

Witam wie ktos moze jak wyglada sytuacja z spawaczami?, czy nadal kogos potrzebuja i jak tak to czy wezma kogos po kursach podstawowych? lub czy jest mozliwosc poduczenia sie lub zrobienia kursu ponadpodstawowego wlasnie w tym zakladzie? Jak wygladam tam sprawa z pieniedzmi lub z szybkoscia wykonywania pracy?, mozna robic sobie przerwy od czasu do czasu ze zmeczenia lub od"spaniecia", czy poprostu pracuje sie tam jak robot? wiekszosc zakladow w jakich pracowalem nikt nie mowil ze trzeba robic czybciej lub nie zwracali uwagi jak ktos robil sobie przerwe na papierosa czy zeby odpoczac od nadmiaru dymu lub swiatla. i tez slyszac o tych Plusach i minusach, czy mozna takie cos dostac za wolne wykonywanie pracy lub wlasnie przez takie przerwy?np zamiast po ciaglym spawaniu detal za detalem zrobic sobie 2min przerwy na poprawienie przylbicy czy wyczyszczeniu luski

Gwiazda
@Spawaczow

A więc tak... o papierosie to zapomnij, chyba że się wpiszesz na listę jako palący to dostaniesz jedna przerwę na 10 min i skasują cie za to 420 zł miesięcznie:) co do odpoczynku chwilowego to spoko, nikt ci nic nie powie.. ale zrobić swoje musisz bo jest AKORD. Firma jak najbardziej jest otwarta na nowych pracowników i ich przyuczenie. Temat plusów i minusów.... minusa dostaniesz bardzo łatwo a o plusa to musisz się dużo postarać, nie pamiętam ile dokładnie zabierają z premii np. za 6 minusów zabiorą ci 25% premii.. a za 6 plusów dostaniesz chyba 14% więcej. Chcesz to przyjdź zobacz sam jak jest.

@Gwiazda

Pytalem sie o te przerwy na papierosa bo zazwyczaj w zakladach gdy osoby palace robily sobie przerwe to inni do nich dolaczali, niewazne czy palili czy nie, ja sam nie pale wiec jest chyba + A co do tego Akordu to moglbys, lub ktos kto wie napisac jak to mniej wiecej dziala?, czy trzeba robic normy, robic jak najwiecej lub poprostu dostaje sie ze musisz zrobic np 80 puszek zeby pospawac i masz na to 8godzin, jak nie dasz rady to siedzisz nadgodziny lub masz minusa?, strasznie nienawidze gdy nie wiem ile mam zrobic materialu lub ile powinno byc pospawane, potem czlowiek nie wie czy moze isc sobie spokojnie do toalety czy zrobic przerwe na picie/rozprostowac kosci czy cos.

@Gwiazda

I tez napisales ze Firma jest otwarta na nowych pracownikow lub przyuczenie, mimo tego ja od 2 tygodni probuje sie tam dostac na przyuczenie+ kursy poprzez Urzad pracy i jakos dostac sie nie moge, dzwonie i kaza wysylac CV, a CV u nich lezy od 3 miesiecy.

Sknera

Po prostu fantastycznie w ogłoszeniu o pracę proponują po cztery tysiące i lepiej a na miejscu za 2250 niech ta pani Michalina co umieszcza te ogłoszenia o pracę się zastanowi zanim napiszę takie bzdury o wysokości proponowanego wynagrodzenia bo po prostu oszukuje potencjalnych kandydatów do pracy.

Wierny
@Sknera

Ona nie ustala wynagrodzenia tylko to idzie z góry

Wierny
@Sknera

Ona nie ustala wynagrodzenia tylko to idzie z góry

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.