OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Barbara

@Były pracownik, błędnie interpretujesz moją osobę oraz rolę na tym forum. Nie jestem zatrudniona w firmie opak met i nie bronie jej w żaden sposób. Chcę, aby w tym wątku pojawiały się merytoryczne i potwierdzone informacje na temat warunków pracy, które oferuje pracodawca. Moje pytania są szczegółowe, ponieważ nie chcę, aby został przeoczony, któryś z ważnych elementów, które składają się na pracę w tej firmie. Napisałeś, że duża część osób, która pracowała w tej firmie nabawiła się chorób, które doskwierają im do dziś, dlatego opisz jak wyglądały obowiązki pracownika na stanowiskach, które opisujesz? Jesteś pewny, że nie można napisać nic dobrego na temat tego miejsca pracy? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

Paulo
@Barbara

Skoro nie pracujesz w firmie to po co się udzielasz na tym forum !!! Jest dokładny opis forum "Opinie o opak met" więc każdy powinien pisać co chce a Twoje szczegółowe pytania to możesz zadawać np, na Dworcu ( ile kół ma autobus, jakiego jest koloru i jaka jest pojemność silnika)

@Paulo

Masz rację Paulo takie szczegółowe pytania z daleka pachną podejrzanie

Barbara

@Burito, bardzo, proszę, o zachowanie należytego szacunku do innych użytkowników dyskusji oraz do mojej osoby tym bardziej, że nie jestem, jak to określiłeś "trollem". @NieBarneYGeY, pracownicy za Twoich czasów korzystali z możliwości rozmowy z szefostwem firmy opak met na tematy, które mogłyby usprawnić pracę tych osób? Były sytuacje, gdzie firma w jakiś sposób reagowała na zgłoszenia pracowników? Napisz, jak to wyglądało.

@Barbara

Mam pytanie : powiedz przy jakim biurku i przy jakim korycie siedzisz skoro aż tak bardzo bronisz tej "firmy" ? Ja w tym "zakładzie" kiedyś dawniej szumnie nazywanym zakładem pracy chronionej na którą szef odbierał super kasę za każdego "niepełnosprawnego" z PEFRON przepracowałem kilka lat i dorobiłem się jako osoba "niepełnosprawna" (tylko z nazwy ! ) dodatkowych chorób dzięki , którym jestem np. po operacji kardiologicznej. Wiem,że w tej "super firmie" do dziś pracują ludzie którzy byli zatrudniani jako "niepełnosprawni" żeby statystyka dla PEFRON się zgadzała a MUSIELI podkreślam MUSIELI pracować ciężej od tych niby "zdrowych" żeby wyrobić swoje dniówki itp itd . Wielu z moich współpracowników z lat mojej pracy w tej pseudo-firmie jest już wrakami ludzi z ciężkimi chorobami a wielu z nich z powodu tych chorób już nie ma między nami. Popytaj "starych"pracowników związanych z tą "firmą" od wielu lat. Oczywiście jeśli zechcą w obawie o utratę pracy opowiedzieć Ci o szczegółach ich pracy !!!! Dlatego ponawiam moje pytanie i żądam kategorycznej odpowiedzi na moje pytanie : Ile szef płaci Ci za takie bzdurne wypowiedzi na tym forum i kim w tej firmie jesteś skoro tak bardzo boisz się o swój ciepły stołeczek i dodatkową kasę za takie wpisy.

Kalwi

Wypłaty zawsze są na czas I nigdy sie nie zdażyło, że nie było ich w terminie. Praca jest ciekawa I mozna sie wiele nauczyć gdy tylko się chcę. Jak w kazdej firmie znajdą się osoby narzekające na co kolwiek. Wiadomo, że są też osoby które nie wiedzą co to szacunek do drugiej osoby I mają wspaniałe speech'e... Propaganda oraz dramy w każdej firmie mają miejsce co ma bardzo proste podłożę.. Odwrócenie uwagi od siebie I skierowanie dalej. Na produkcji sporo ludzi narzeka bo ich horyzonty są płytkie I nie widzi, że to od nich samych zależy to ile dostaną przez własną pracę I przedewszystkim zaangażowanie które jest zawsze zauważone... Mogę śmiało polecić pracę w OPAKMET

Alfred
@Kalwi

Uwaga komentarz zawiera lokowanie produktu

@Kalwi

A Ciebie Bozia chyba opuściła. Albo jesteś ściśle związany z naczalstwem skoro takie bzdury wypisujesz.

Kalwi

Bzdury.. No pewnie.. Skroro nie wiesz o co chodzi I nie doszczegasz, że pracownik na niewazne na jakim jest stanowisku I czym sie zajmuje to w jakiejś materii od niego samego zależy wypłata, warunki zatrudnienia, pracy I etc.. Co dla mnie jest podłogą to dla Ciebie może jest sufitem. I gdy tego nie rozumiesz to w kazdej pracy bedziesz niezadowolony I miec o byle co pretensje do wszystkich a nie do siebie. W OPAKMET jest praca tych co chca pracowac.

Arczi99
@Kalwi

Zawsze można być mistrzem montażu przez 2 miesiące nie odnajdując się nawet na produkcji. To się nazywa być specem...

Paulo Mariano Koleś
@Arczi99

Odpier...ol się od mistrza montażu.. chłopak robi co może. a ze nie ma śrubek i innych rzeczy do skompletowania zestawu który jest potrzebny żeby dać to dalej to nie jest jego wina... . A ogólnie praca spoko, ale i tak ludzie będą narzekać.Podobno jest problem z wyrównywaniem godzin. hmmm.. zobaczymy jak to będzie. Bo wątpię że ludzie tam zostaną jak dostaną "okrojone" wypłaty. Czyżby szykowały się masowe wypowiedzenia ???

@Paulo Mariano Koleś

To prawda ostatnie ogniwo ma najgorzej... Bo zbiera pokłosie opóźnien od wszystkich poprzednich działów bo ich termin wykonania jest w dniu wysyłki a trzeba to jeszcze wszystko zebrac zmontowac I drżeć o to czy wszystko jest kompletne, rozdzielnia NIE ISTNIEJE

@Kalwi

Powiem Ci jedno kiedy Ty zajadałeś się kaszką manną z soczkiem ja w tej firmie przewalałem tony żelastwa kiedy szła produkcja konstrukcji do namiotów dla Norwegów. Więc mi nie pieprz o pracy w tej firmie. Ciekawe czy szefostwo płaci Ci za takie durne wypowiedzi i komentarze? Popytaj o rodzaj i ciężkość pracy np na pile gdzie były cięte np. profile 150x150x8 i długości 12 metrów a potem się wypowiadaj i krytykuj

Kalwi

Woow to wielka szkoda że tak pracowity pracownik się zwolnił.. Nie jestem Ghostwriterem ( zgoogluj co to jest) wyrażam swoje odczucia I opinie które są nadwyraz pozytywne tak jak I współpraca z tą firmą. Nie wszystko jest szare I czarno białe jak I kolorowe nie chcę szukać prywatnych wyciecieczek ale właśnie tacy ludzie jak Ty z chorobami paranoidalnymi nie wnoszą nic więc nie chcę schodzic do tego pułapu więc przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.. Wypowiadam się owszem ale nie krytykuję więc widzisz swoją niekonsekwencję I brak logiki w tym co piszesz? Jak nie to przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedz a następnie zastanow sie nad przesłaniem swojej wypowiedz. OK dam jeszcze w gratisie jedna wskazówkę - jest to portal odnosnie opinii nt. firmy nie poszczególnych osób w niej pracujących czy tych co pracowali. I jeszcze jedną bo z tym pewnie trudniej masz gdy jestes w wieku poprodukcyjnym ciezko styrany pracą fizyczną I wzrok juz nie ten powoli wkrada się demencja ale gdy troche teraz skoczylo Panu cisnienie to przeczyta Pan że gdy zatwierdza sie wpis jest zapis : pamiętaj aby Twoja wypowiedz była jak najbardziej merytoryczna I zgodna z regulaminem. A teraz myśl Pan jakby tu(usunięte przez administratora) żeby potwierdzić syndrom kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie albo gdy nie mam racji to chociaz spróbuję osmieszyć. Ubolewam nad tym, że ludzie nie doceniaja pracy jakby nie była. Kazdy jest kowalem wlasnego losu I zal mi osob, które musza tak ciezko fizycznie pracowac a nie robic cos bardziej ambitnego. No cóz oczywiscie tacy są też bardzo potrzebni ba mało tego są filarami firm tak jak to się mianują samozwanczo bo gdyby nie oni to wszystko by padło

Pumba

Haha a suwnicy nie uzywales tylko recznie ladowales ?tuz to garba z skoljozą masz teraz po tym

@Kalwi

Powiedz ile szefostwo Ci płaci za takie bzdury.Co do chorób o których piszesz to właśnie w tej "super" firmie dorobiłem się tętniaka przy sercu dźwigając tony żelastwa ręcznie bo suwnice to w tym zakładzie względna nowość.Przepracowałem w opaku prawie 7 lat i zdążyłem go poznać na tyle żeby móc wyrobić sobie złą opinię o tym zakładzie.

@Pumba

Suwnice to nabytek tej firmy z ostatnich lat. Na poprzedniej lokalizacji zakładu przy Poznańskiej nawet nikt nie marzył o takim luksusie. Popytaj starych pracowników to opowiedzą Ci o warunkach pracy.

ja z takim pytaniem jest możliwość pracy na czarno

@anonymous

szukam jednego gościa ponoć tam pracuje na czarno

@anonymous

pomożesz?

@Kalwi

Poszła Ci w pięty moja opinia o tym "zakładzie" dawniej szumnie nazywanym zakładem pracy chronionej na którą szef odbierał super kasę za każdego "niepełnosprawnego" z PEFRON ? Wiem,że w tej "super firmie" do dziś pracują ludzie którzy byli zatrudniani jako "niepełnosprawni" żeby statystyka dla PEFRON się zgadzała a MUSIELI podkreślam MUSIELI pracować ciężej od tych niby "zdrowych" żeby wyrobić swoje dniówki itp itd . Wielu z moich współpracowników z lat mojej pracy w tej pseudo-firmie jest już wrakami ludzi z ciężkimi chorobami a wielu z nich z powodu tych chorób już nie ma między nami. Popytaj "starych"pracowników związanych z tą "firmą" od wielu lat. Oczywiście jeśli zechcą w obawie o utratę pracy opowiedzieć Ci o szczegółach ich pracy !!!! Dlatego ponawiam moje pytanie i żądam kategorycznej odpowiedzi na moje pytanie : Ile szef płaci Ci za takie bzdurne wypowiedzi na tym forum i kim w tej firmie jesteś skoro tak bardzo boisz się o swój ciepły stołeczek i dodatkową kasę za takie wpisy.

@Pumba

Po Twoim wpisie widać jak młodym szczawiem jesteś w tej "firmie". Popytaj starszych pracowników od kiedy w tym zakładzie istnieją suwnice a potem dodawaj takie posty. Kiedy inni teraz schorowani niekiedy ciężko pracownicy zapieprzali w tym "zakładzie" to ty skakałeś u taty z jajka na jajko !

Barbara

@Marcquez, czy opinia, którą dodał użytkownik NieBarneYGeY wymaga jakiegoś uzupełnienia? Widzę, że również masz doświadczenia związane z pracą w firmie opak met, więc może jesteś w stanie coś dodać do tej obszernej opinii? Zachęcam do dyskusji.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Aaa

Opakmet to jedna wielka ściema ogłoszenia na Olx po 9000 tys brutto a realia to średnia krajowa rozbita z premiami :dd za wiedzę się płaci, a nie liczy na naiwność ludzi..... Kadra zarządzająca to jakieś nieporozumienie, wyluzowanie to trochę za mało by być cool, trzeba miedź wiedzę o firmie o jej produktach itd a nie stwarzać pozory. Nie wierzyłem puki nie usłyszałem: + i - panowie to przedszkole czy firma produkcyjna, komuś widzę coś świeci ale nie dokonca wie co i jak.( Jak to usłyszałem myślałem że to żart....) Są inne metody podniesienia morali załogi począwszy od premii motywacyjny które lepiej się sprawdzają niżeli przyzwolenie na donosicielstwo. Wskaźniki zapewne się zgadzają na słupku ale czy z finansami panie prezesie. Nie neguje młodych kierowników ale neguję odczuwalne układy i kolesiostwo.. Nie polecam

@Aaa

Zgadzam się z Tobą, kolesiostwo i ustawianie pracy. Kto co dostanie i na jakie czasy zarobi. Wszystkie prace są rejestrowane a czasy na przewodnikach z rękawa wyciągnięte. Jeden może zrobić 24godz w 8 godzin a drugi 2 godziny w 8godzin pracy zapierdzielając aż miło. Technologia leży, nie znają realnych czasów wykonania operacji, nagrywają telefonami Twoją pracę żeby określić rzeczywisty czas pracy a później wrzucają czasy na przewodniki inne niż w czasie dokonania pomiaru. Są działy gdzie ludzie mają jak pączki w maśle a są działy gdzie mimo że człowiek zapierdziela nie zrobi normy. Ludzie to numery jak obozach koncentracyjnych i nikogo nie obchodzi to ile zapierdzielasz. Możesz wziąć detal z dobrym czasem i go zrobić tak że pół dnia będziesz ściemniać a możesz wziąć taki że cała zmiana "warta" będzie 4 godz. To tyczy się każdego działu, wie o tym każdy z mistrzów, kier produkcji, kontrola jakości, technologia a nawet szefostwo. Jeśli zgłaszasz zmianę czasu na przewodniku to już technologia dostaje sygnał, ty otrzymujesz kolejny przewodnik z weryfikacją technologa gdzie musisz zawołać gościa z technologii który będzie stał i patrzył Ci na ręce jak robisz, ile i w jakim czasie, do tego nagra to na telefonie żeby zweryfikować czasy. Jednym słowem przyjdzie koleś który sprawdzi jak pracujesz i jak się ruszasz że nie możesz wrobić czasu z przewodnika. Temat rzeka. Każdy wie, widzi i komentuje, czasem dojdzie coś do kierownika i może nawet spróbuje coś zmienić ale na moje to liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Szefostwo podejrzewam czyta te komentarze i śmieje się że znajdą się takie osoby co poświęcą swoje 8godz życia dla ich dobrobytu. Jak nie ten to znajdzie się kolejny który przerobi pół roku z nadzieją na lepsze pieniądze, zwolni się to przyjdzie kolejny. To jest fabryka i ktoś musi być na stanowisku żeby szła produkcja a reszta jest nieistotna

Marcquez
@NieBarneYGeY

Kolego zgadzam się !!

PotencjalnyNowy

Witam. Widziałem ogłoszenie tej firmy w sprawie pracy operator CNC z możliwością przyuczenia. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii co do pracy na tym stanowisku. Wynagrodzenie, jaki system pracy? 3 zmiany? Pozdrawiam

Knobs
@PotencjalnyNowy

Tak praca bardzo spoko ja tam polecam. Cnc to mały dział fajni ludzie robota też niczego sobie. Technologia trochę utyka czasy czasami oszukane ale wszystko zależy od podejścia.

Bodzio
@Knobs

Z wyjątkiem kilku podpierdalaczy jest całkiem spoko.

Przemyslaw
@Bodzio

O jaka osobe Tobie chodzi????!!!

@Przemyslaw

a dlaczego ty Przemysław o to zapytałeś? ...

Endzi

Halo!! W OPAK MET Wiecej idzie zarobic jako ślusarz czy operator CNC? Prosze o odpowiedź:)

@Endzi

Zależy jak często (usunięte przez administratora)

@Endzi

Więcej możesz zarobić jako operator CNC. Mowa o regulaminowym czasie pracy. Na ślusarni mają umowy zlecenie i zapracowują się po 10 czasem 12 godz i wychodzą lepiej. Natomiast operator CNC ... to zależy gdzie chciałbyś pracować, lasery dobra fucha ale zapomnij o 8 godz na 5 dni pracy. Chcesz zarobić musisz robić więcej godz. Frezarki, można zarobić najlepiej żebyś robił na dwóch na raz wtedy wyrobisz dobre czasy. Kwestia krawędziarek CNC to zależy gdzie trafisz... i ile zapier..papier 8 godzin na 5 dni w tyg to pieniazki rzędu słabego TV 42" a przewalisz parę ton na rączkach. Wspomnieć warto że firma robi w stali... 4mm inox 5 mm inox 6, 8 10 stal czarna... detale po 100kg

Barbara

@Nowy, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą w firmie opak met? Jak ocenisz współpracę pomiędzy pracownikami oraz relację na linii pracodawca - pracownik? Czy pracodawca daje poczucie bezpieczeństwa swoim pracownikom oraz stabilność pod względem rozwiązywania losowych problemów? Napisz proszę coś na ten temat.

@Barbara

Nie ma czegoś takiego jak relacja między pracownikiem a pracodawcą. Szanowne szefostwo traktuje pracowników jak numerki, nic poza tym. Szanowni Prezesowie przechadzają się dwa razy w ciągu dnia po halach produkcyjnych bez słowa "dzień dobry" a co mówić o relacjach... Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej Stasiu miał jeden dzień dla pracowników przeznaczony na zgłaszanie zażaleń i rozmowy... Ogólnie temat rzeka

Barbara

@Witold firma aktualnie poszukuje osób do pracy jako: -technolog - kontroler jakości, - spawacz, - operator maszyn CNC, - lakiernik proszkowy, - ślusarz Tu znajdziesz szczegóły dotyczące oferty i wymagań wobec kandydatów: http://www.opakmet.com.pl/index.php?id=27&l=pl Widzisz coś dla siebie? Zamierzasz aplikować? Proszę również pracowników opak met o opinie o pracy na wyżej wymienionych stanowiskach. Będzie to wskazówka dla potencjalnych aplikantów.

Ślusarz
@Barbara

Na ślusarni trzeba być odpornym psychicznie, tam panuje dyktatura Mr Fingera.

@Ślusarz

A mr Finger to który? Mietek? Pozdro z lepszego świata ;-)

Barbara

@Nico, skąd posiadasz informację odnośnie ewentualnego przyjęcia nowego pracownika do pracy w firmie opak met? Było jakieś aktywne ogłoszenie w internecie w związku z tym stanowiskiem? @fkj, co chciałeś wnieść to tematu swoim komentarzem? Rozwiniesz myśl, którą ukrywa Twój wpis?

Burito

Bacha zamilcz trolu.

Nico

A co się dzieje z liczydłem podobniesz do biura została przyjęta kierownik Pawel ja przyjał?

fkj
@Nico

bunga bunga

Barbara

W dalszym ciągu pracodawca firma opak met poszukuje pracowników na wolne stanowiska w swojej firmie http://opakmet.com.pl/kariera,13,pl.html Czy są wśród forumowiczów osoby, które składały już swoje CV wraz z listami motywacyjnymi na któreś z wolnych stanowisk? Jeżeli tak to, czy pracodawca informował już może o rozmowie rekrutacyjnej? Napiszcie, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Mam plany

Czy na stanowisku analiz jest bardzo duzo pracy? Czy w 8 godzin pracownik spokojnie wypelni obowiązki? Praca w jakich godzinach? W inowrocławiu.Dziekuję za odp

Barbara

@ADONIS @Kapitan Bombeczka @Wamp @Pioter @anonymous cieszę się, że jesteście aktywnymi użytkownikami forum, ale chcę jednocześnie przypomnieć, że służy ono do wymieniania opinii na temat miejsc zatrudnienia. Dzięki nim, potencjalni pracownicy mogą łatwiej podjąć decyzję czy wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w danym miejscu. Domyślam się, że jesteście pracownikami opak met. W związku z tym proszę o podzielenie się Waszymi spostrzeżeniami odnośnie tej firmy jako pracodawcy. Czy jesteście zadowoleni z warunków jakie oferuje?

@Barbara

4 miski ustępowe i 1 pisuar na tylu pracowników to za mało zdecydowanie, szafki śniadaniowe na hali produkcyjnej gdzie się kurzy, jedna z szatni bez umywalni . Wymieniać można dalej...

ADONIS

Siema jak tam na montażu? Pzdr UK????

Kapitan Bombeczka

Bardzo dobra robota!

Wamp
@ADONIS

A jak tam na ogórkach w UK ? Zostałeś już tam mistrzem sortowni, czy nadal na produkcji ? :)

ADONIS
@Wamp

Haha dobre ????ale w Londynie nie zbiera się ogórków można równie dobrze naprawiać samochody no chyba że jest się skazanym na opakmet haha pochwal się ile zarabiasz? A co do mistrzowania to Ty w stadzie owiec i tak będziesz baranem

Pioter
@ADONIS

W Uk tez kadrowe obracasz????

@Pioter

Tak Cię to boli?

Witold

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Endzi

Czy warto składać CV? Ile idzie zarobić na poczatku i później jako operator maszyn CNC? Pozdrawiam

Napiszcie coś pracy w kontroli jakości. Jak z zarobkami czy duzo pracy. .

Adamsss
@Andrzej

Pracy raz więcej... raz mniej. Rożnie i podróżnie ..

@Andrzej

Praca jak to w kontroli kj pracy od groma, a zarobki takie sobie

sympatyk
@Andrzej

Jak umiesz robić kawę to będziesz się piął po szczeblach kariery

sympatyk sympatyka
@sympatyk

Co za głupie komentarze. Praca dobra, wymagająca. Dużo można się nauczyć, możliwość robienia kursów, szkoleń. Jak ktoś ma poukładane w głowie to sobie poradzi. Ogólnie polecam

Piotruśewicz Sebastian
@sympatyk sympatyka

Popieram praca umożliwiająca rozwój. Chyba że studencik oportunista chce na wejście 5 tys bez żadnej wiedzy, to nie polecam.

DoAndrzeja
@Piotruśewicz Sebastian

Jest cudownie. Możesz robić pseudo studia na pseudo szkole a szefostwo ci jeszcze za to zapłaci....

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

XXX

Witam , jestem zainteresowany pracą spawacza w firmie Opak Met na jaką stawkę można liczyć na początku i jaka umowa o pracę oraz jaka atmosfera panuje w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.