OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Castelgandolfo

Może byście mydło uzupełnili na umywalni? Chyba że zwykła woda ma wytarczyć robaczkom do umycia się po pracy.

@Castelgandolfo

Do kogo to? Co, admini goworka mają ci to zrobić? Koledzy z roboty? Co chcesz osiagnąć tym poleceniem akurat tutaj?

Castelgandolfo
@Teo

W pracy nie ma kolegów. A forum jest chyba o OpakMecie czyż nie?

@Teo

w koncu ktoś coś mądrego powiedział.. to wylewanie żali na goworku mnie po prostu smieszy

@Castelgandolfo

a forum jest o opakmecie ale to nie jest pamiętnik w którym się pisze co komu na serduszku leży i na dodatek w takich sprawach które się załatwia w firmie a nie w internecie

@Castelgandolfo

chyba że kolega jest taki jak większość czyli do gadania a raczej pisania to pierwszy ale do roboty to już niekoniecznie

@Castelgandolfo

Przykro mi, że ich nie masz. Forum jest o opakmecie, zgadza się, ale nadal nie wiem co chcesz tym wpisem zyskać, bo prawdopodobnie nie trafi nawet do grupy docelowej. Chyba, że chciałeś sobie tak o napisać, nie oczekując efektu, to nie wnikam.

@Wezyr

O, właśnie.

Pantera

Cześć wszystkim, pracuję w tym zakładzie już chwilę i co prawda przyznam, że nie zawsze jest kolorowo i wesoło, pracy sporo itd. ale to co się tutaj dzieje na forum to już trochę przesada. Przede wszystkim stabilność jest dla mnie w moim wieku ważna, nie muszę się martwić, że nie będzie zaraz na chleb. Wcześniej pracowałem na zleceniówce, teraz mam umowę o pracę, mogę liczyć na L4 i inne rzeczy. Minusy są przyznawane to fakt, też mi się oberwało raz, ale plusy przecież też są i z tego co pamiętam są więcej warte niż minusy. Nie widziałem, żeby ktokolwiek to powiedział. Łatwo na coś narzekać ale też czasami trzeba docenić więc postanowiłem to zrobić. I ludzi też, pracuję ze spoko osobami. Chyba tyle ode mnie, miłego popołudnia.

Uli
@Pantera

i od początku jest umowa o pracę?

Polek
@Uli

to już zależy od stanowiska, bo ci biurowi i np. jakieś kierownicze stanowiska zaczynają umową o pracę a pozostali najpierw zlecenie, potem o prace

Uli
@Polek

hmm ale ile ona ogólnie trwa? ta umowa zlecenie na początku?

Gar
@Uli

tyle, żeby zobaczyli że się nadajesz, a ty zobaczysz, że ci odpowiada. ja nie miałem z tym problemów i po paru miesiącach już miałem UOP normalnie

brien
@Pantera

ta, dobrze pamiętasz, plusy są więcej warte niż minusy. i okej, różnica kolosalna nie jest, ale grosz do grosza itd. dużo osób narzeka na minusy, podczas gdy pro tip jest taki - nie odwalać fuszery i będzie okej. także te minusy to postrach leni i partaczy. sumienny pracownik nie ma się czego obawiać.

@brien

trzeba się jakoś wybitnie wykazać, żeby zarobić plusa?

żenuła

zapodaj jakiś namiar na ten hit co po necie krąży bo nie widziałem albo napisz co wpisać

Lolek

Bo to stek bzdur.

Masa

Firma rozwija się prężnie jak mięśnie po sterydach.Ucinane wypłaty to tylko skutki uboczne!

Cześć mam pytanie o pracę w magazynie jest ogłoszenie na brygadzistę w dziale pakowania.Jaka atmosfera? Warto aplikować?

Czarna ciężarna
@Kasia

Atmosfera super, ludzie przemili, kierownik zawsze pomoże w potrzebie, nic tylko aplikowac

@Czarna ciężarna

Serio? To chyba nie o ten dział chodzi

gargamel

a jakie godziny pracy na tym magazynie?

vladimir ни хуя

planowo 8 h ale w piątki do wieczora aż załadujecie wszystkie tiry

@vladimir ни хуя

i to wtedy jako nadgodziny tak?

?

no a jak myślisz?

Ehh
@?

Umiesz czytać ze zrozumieniem to przeczytaj jeszcze raz co wyżej napisali... zaczynam wątpić.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Wolny

Co tam na magazynie słychać?

ee
@Wolny

a co ma być niby słychać konkretnie?

Szpak

Pytam się babci jak było za czasów (usunięte przez administratora) a ona do mnie, pracujesz w opakmecie to już co nieco wiesz... Niech ktoś mi powie,że starsi ludzie nie mają poczucia humoru:)

Pioter

A który to kieras poszedł do Busterka robić porządki?

adam

hej, jak zarobki w "biurach" i atmosfera?

@adam

czemu biuro w cudzysłowie?

Gloria
@gargamel

to ktoś pracuje w biurze może? jakie tam stanowiska? jest coś dla osób bez doświadczenia?

Onotono
@adam

A jakie stanowisko masz na myśli?

where are the opinion?

gdzie się podziały ostatnie opinie gdzie ludzie pisali prawdę o tym co się dzieje w firmie i dlaczego od razu ocena skoczyła w górę?

opinions*
@where are the opinion?

pewnie spadły z rowerka za łamanie regulaminu ja w mojej nie złamałem, a też mi admini usunęli, takie życie jak się pisze na jakimś portalu, to trzeba się dostosować do jego zasad (co zresztą się zaznacza przy dodawaniu każdego komentarza)

zolw
@opinions*

i co więcej kazdy se regulamin może przeczytać tylko się nikomu nie chce a do pretensji to pierwsi

polomarket

nie giną wam euro palety? stany magazynowe okay?

Kogol

dla mnie firma spelniła moje oczekiwania i nie będę mówić, że jest inaczej. w zasadzie wszytskie aspekty pracy są na plus, czasem są gorsze dni albo można sie z kimś posprzeczac, no ale to jak w życiu. mam umowe o prace, czuje sie pewnie i to jest teraz dla mnie ważne

Boss
@Kogol

a jakie stanowisko?

@Boss

jestem na stanowisku programisty aktualnie

karp
@Kogol

uuu to spoko fuszka, gratki. przyjmują jeszcze na takie stanowiska teraz?

@karp

luknij sobie na główną stronę i zobacz sobie oferty

@karp

ja na przyklad jak szukałem znalazłem na stronkach z ofertami typu pracuj.pl i tym podobne

ed

po czym niby wnioskujesz?

@ed

a jest ktoś z magazynu? jakie godziny pracy i na ile zmian?

Odpowiedź
@gargamel

magazyn najczęściej I zmiana, czasami się różnią te godziny

@Odpowiedź

ale to zależy od dostawy czy w tygodniu one się różnią ale to jest stałe?

Rolek

Prosty ze mnie człowiek.Może nie za mądry,ale.Co tyle ludzie gadają na firmie,żeby walczyć z hejtem na gowork to nie lepiej przestać (usunięte przez administratora) ludzi,żeby nikt nie musiał w ramach frustracji siadać to tego pisania.Wydaje mi się,że problem można załatwić na samym początku jego powstawania.

Mściciel

Ta firma powinna być dawno zamknięta. A z tym, że trzeba prosić się o swoje pieniądze to jest prawda.

Marko
@Mściciel

ja musialem miesiac sie prosic o to zebym dostal to co mi sie nalezalo a koniec koncow dostalem i tak mniej niz powinienem.......

Grzegorz
@Mściciel

Duże te opóźnienia w wypłacie? Bo to faktycznie duża niedogodność. Co miesiąc jest taka sytuacja?

Grzegorz

Co takiego się stało, że tak się wyrażasz o przełożonym? Takie konfliktowe sytuacje są na co dzień czy tylko ty sobie nie radzisz?

Zenin

Trening w tej firmie po rozmowie z kierownikiem był obiecywany na dwa miesiące. Jak ktoś nie robił przy takich maszynach to okres 3 tyg to zdecydowanie za mało. Chcą szukać doświadczonych czy takich co nie znają się na rzeczy? Zadajcie sobie takie pytanie a potem piszcie te bzdury.

Ze
@Zenin

Po 3 tyg widać ze ktoś nie ogranie nawet jakby miał się uczyć 3 lata

Waclaw

Nękanie pracowników to jest chleb powszedni tej firmy. Narzucanie norm i żadnych pakietów socjalnych. Na początku umowę zlecenie a potem jak jesteś dobrym parobkiem to zrobią ci wielką przysługę i może cię zostawią. Tragedia po całości.

Stefan

Te miejsce przypomina zoo. Brak organizacji pracy i końskie normy. 30zl za minus, który jest ściągany z twojej wypłaty to jest totalny brak szacunku do ludzi. A tych minusów możesz mieć i nawet 10 w ciągu miesiąca. (usunięte przez administratora)Jednym słowem dramat.

viva

myślałem że tik toka to tylko dzieci oglądają.... życie wciąz mnie zaskakuje

Mściciel

(usunięte przez administratora) dają tobie 2 tyg umowę zlecenie a potem się ciebie pozbywają i szukają kolejnych jeleni. Jednym słowem szukają tam nie wiadomo kogo. Mam nadzieję, że te ich wieczne szukanie ludzi doprowadzi do zamknięcia firmy czego im z całego serca życzę. (usunięte przez administratora)

Masakra

Co symulować? W tej firmie po kilku miesiącach pracy nie da rady normalnie funkcjonować. Niestety prawda jest taka, że jeżeli ktoś bardzo się stara a dostaje za to po łbie wtedy ludzie nie wytrzymują psychicznie. Wielu dobrych pracowników nie dało rady. Smutne

Terapeuta

Układając rozwój sytuacji chronologicznie: Pracownik ma zakoszone 1/3 pensji nie wiadomo za co. Idzie na l4 ( albo symuluje albo faktycznie dostaje zapaści) bo nie chce pracować za półdarmo. Jakie możemy wniosku tutaj wysnuć ? Proste ! Drogie kierownictwo zmusza pracownika do takich zachowań a później mówią, że pracować mu się nie chce. Teoretycznie, kierownictwo uważa pracownika za jelenia propagując zachowanie jelenia. Mamy tu do czynienia z tak zwanym paradoksem Opakmetu. Im więcej ludzi z Pakości(łącznie z tymi z siłowni) zarządza firmą tym bardziej pracownik jest poszkodowany co skutkuje l4:)

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.