OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Szukający

Witam jak zarobki na spawaniu MAG? 5 lat w zawodzie wiek 25 jakieś tam pojęcie mam. Chce zmienić firmę na lepszą. Na jakie zarobki mogę liczyć w OpakMet? Czy soboty płatne 100% i nadgodziny ?

Collins
@Szukający

Z takim doświadczeniem pewnie spoko finansowo wyjdziesz ja zaczynałem jako praktycznie zielony, więc nie wiem ile ci zaproponują, ale myślę, że nie będzie źle

@Szukający

mówisz swoje i patrzysz czy na to pójdą. a prawo pracy dotyczy chyba każdej firmy.

@Szukający

w ogóle młodo zacząłeś. szacun.

kolo
@Htpu21

Chyba??

@kolo

no jak nie dawno patrzyłem to tak było. tak mi się powiedziało.

Rotek
@Szukający

mam takie proste pytanie... dlaczego po prostu nie pójdziesz na rozmowę i nie ponegocjujesz na temat warunków i stawek jakie moga ci zaproponować? co z tego ze ktoś tu ci napisze że dostaniesz tyle i tyle jak to wcale nie musi być prawda bo nie do niego należy decyzja. bez sensu

niv
@Rotek

Czy ja wiem czy bez sensu, normalne, że chce się wiedzieć już coś wcześniej, zanim się zaangażuje w rekrutację itd.

niv
@Rotek

Choćby czysto szacunkowe sumy

kontrola jakości

Pierwszy naleśnik nigdy nie wychodzi, bo jest robiony na zbyt zimnej patelni.

hgcdgfxdfzxf

kiedy to prawda. co, prawda w oczy kole

naleśnik
@hgcdgfxdfzxf

bo trzeba umieć

Collins
@naleśnik

Może przeniesiecie się na forum kulinarne?

kolo
@Collins

Albo filozoficzne, bo już się sam pogubiłem na czym stoimy

Kawior

W Opakmet jest inaczej.W normalnej firmie cieszysz się,że szef dał bonus na święta.Tutaj cieszysz się,jak nic Ci nie zabiorą:)

Piekuś

A co tam za nowości? Karpiowego nie dali? Jak widać opakmet nigdy nie traci formy :D Jednak szkoda mi ludzi bo znałem tam takich którzy nawet z połamanymi nogami chodziliby do pracy po to żeby mieć więcej kasy na święta, a tu niespodzianka... W innych firmach dają bonusy na święta nawet kiedy w tym samym miesiącu weźmiesz L4 bo w końcu zdrowie jest najważniejsze ;) A podobno rekordowe obroty były w ciągu roku :D (usunięte przez administratora) Jeden wielki wyścig szczurów... pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

pracownik innej firmy

Spokojnie. W europanels zero świątecznego. Nawet składaliśmy się na wigilię zakładową bo szef nic nie dołożył.

Polo
@pracownik innej firmy

nie wiesz jak to jest? trawa zawsze wydaje się zieleńsza po drugiej stronie. ale życie szybko weryfikuje. nie mozna mieć wszystkiego niestety

Bonus CNC

Firma nie dla każdego. W firmie zdecydowanie można zarobić dobre pieniądze - przynajmniej jak na Inowrocław. Wypłata zawsze na czas i nie ma problemu, żeby się doliczyć każdej złotówki. Jest to też dobre miejsce, gdzie można nabrać doświadczenia, bo tematy na produkcji w większości przypadków nie należą do łatwych. I to jedyne plusy tej firmy, które przychodzą mi do głowy, bo cała reszta to jeden wielki b*rdel. Ciągłe ciśnienie na wyrabianie normy, sprawia, że przychodząc do pracy można już czuć niewidzialny bat nad głową. Dodatkowo to ciśnienie na normę sprawiło, że na producji pospolitym zjawiskiem stało się zwykle (usunięte przez administratora) i wyrachowanie. Dział technologii to całkowita porażka z perspektywy pracownika produkcji. Dokumentacja techniczna jest czytelna i przeważnie dobrze wykonana. Problem jest taki, że większość osób, które tam pracuje, to zwykłe (usunięte przez administratora) którzy sprytnie wykorzystują swoje przywileje, aby wywinąć się z każdego (usunięte przez administratora) Mówimy tutaj głównie o unikaniu konsekwencji własnych błędów, ale trzeba samemu to przeżyć, aby zrozumieć jakie tam siedzą ciołki :D Z kadrą kierowniczą jest tak, że im wyżej tym gorzej. Nie zapominajmy, że za całą złą atmosferę w firmie odpowiada Prezes, bo to właśnie od niego wszystko się zaczyna i spływa w dół niczym (usunięte przez administratora) w kanalizacji. Szereg narzędzi na zabieranie pieniędzy, brak realistycznego podejścia do produkcji, co widać, gdy Prezes wpada na jakiś „genialny” pomysł, tylko po to, żeby za kilka tygodni ludzie pod nim musieli ogarniać chaos, który sam stworzył. No jednym słowem dramat. Jeżeli chcesz od pracy przede wszystkim spokoju, to radzę omijać tą firmę szerokim łukiem, bo tutaj go nie znajdziesz. Jeżeli oczekujesz przede wszystkim dobrych pieniędzy, to tutaj je znajdziesz, jednak należy pamiętać, że przyjdą one bardzo wysokim kosztem. Ja pracowałem w firmie dwa lata i mogę powiedzieć, że było to bardzo ciekawe doświadczenie :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
dexter

Oczekują doświadczenia od kandydatów na lakierników, czy bez jest szansa?

@dexter

jak masz dryg manualny, znasz rys techniczny, masz jakieś tam wykształcenie (zawodowe) i nie jesteś łamagą techniczną, to jest szansa ale doświadczenie zawsze w cenie

@Morisson

Okej, dzięki Mam, ale bardzo niewielkie, wiec się zastanawiałem jak to wygląda

@dexter

jak będzie wyglądało konkretnie w twoim przypadku, to nie przewidzę

chyba wątpię

Nie rozumiem?

dexter

Ale może to i lepiej, że nie kminię, nie chcę się zagłębiać nawet

dexter

Najważniejsze, że odpowiedź już mam, więc myślę, że nie trzeba nic dodawać

Były lakiernik
@dexter

Nawet nie myśl żeby tam iść.szkoda życia.tule mogę napisać bo prawdę i tak wykazują.

ruti

te ogłoszenia na stronie są aktualne? czy raczej szukać gdzie indziej?

@ruti

Jak wiszą to chyba są aktualne nie?

@ruti

Jak masz wątpliwości to tam zadzwoń zresztą. Chyba tam podali jakiś numer do haerów nie

alfonso

tak to prawda...

Ktos

A niby kto odchodzi? Pokaż klase i zgłos sie sam na brygadziste a nie jęcz w po internetach.

uczciwy

Te opinie gdzie podkreśla się że jest umowa o pracę. To jakiś żart. Firma nie powinna nawet w ogłoszeniu tego pisać. To powinien być STANDARD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brak miejsc parkingowych, przyznacie że mam rację. No i ludzie. Wielu tzw. liderów chyba nie rozumie stanowiska na którym są zatrudnieni. Myślę że w domu są pod tzw. ,,miotłą''

Paul Newman

Witam, Ogłoszenie na magazyniera - Jakie warunki? Kierownictwo? Opłaca się?

Nickodel
@Paul Newman

Warunki w porządku. Z kierownictwem da się dogadać. Całkiem się opłaca, ale to też zależy czego oczekujesz. Pójdź na rozmowę i się dowiesz wszystkiego o warunkach. Nie jest źle, podsumowując

Edmu
@Paul Newman

rzecz jasna na to jak twoja praca będzie wyglądała, wpływa też twoje nastawienie i chęć do pracy

Luk
@Paul Newman

Pracuję tu już chwilę i jest ok. Zawsze można się dogadać, ludzie są kontaktowi. Decyzja należy do ciebie ale ja jestem zadowolony.

Bar

idź już się zajmij swoją nową pracą, skoro jesteś byłym pracownikiem, bo ta firma w zasadzie już nie powinna cie interesować

Luk

Nie wmawiaj mi czegoś, co nie jest prawdą

Golo

Mi jak najbardziej pasuje

Nik
@Golo

nie ma co sie czepiać, jest stabilnie

@Nik

przyczepić zawsze się można do czegoś, grunt, żeby nie chodzić i nie wyszukiwać dziury w całym na siłę, bo na co to komu

@Nik

co do stabilności się zgadzam

Kodex

Co wchodzę to zmniejsza się ilość opinii o około 5.Te prawdziwe(niewygodne dla firmy znikają).Pracuję i widzę,że są prawdziwe i nikt tego z palca nie wyssał(usunięte przez administratora)Czas start... pozdrowienia serdeczne dla ludzi walczących o wypłaty.Bo wynagrodzenie za wykonaną pracę to za mało.Jeszcze walka.Miłego wieczoru koledzy.

@Kodex

zanim zaczniesz wydawać osądy, to przeczytaj regulamin, który klępnałeś przy dodawaniu opinii sorry, ale połowa z wpisów podchodzi pod paragrafy w nim, więc nic dziwnego, że znikają, przecież tutaj siedzi jakiś admin i wywala treści, które się nie nadają na forum publiczne forma ma znaczenie, piszecie kocopoły o obraźliwym charakterze, o innych osobach, z przekleństwami i całą masą innego szitu, a potem płacz, że usunęli opinie i węszenie spisku...

Wrrrr

Słaba płaca ciężka praca

@Wrrrr

kwestia indywidualna. robota lekka nie jest, ale są osoby, którym warunki finansowe odpowiadają

Conan

Jest szansa na uzyskanie premii (fizyczne stanowisko? Jak tak, to za co? Na jakie finansowe dodatki można ogólnie liczyć? Nie wchodzę już w konkretne wysokości i kwoty, bo rozumiem, że nie każdy chce o tym pisać, ale prosiłbym o takie ogólne info co i jak

@Conan

regulaminowa (w zależności od wyrobienia czasowego), uznaniowa, za plusy też dostajesz hajs (analogicznie za minusy ucinają, ale moim zdaniem wcale nie tak łatwo minusa zgarnąć, jak się normalnie pracuje, to to nie grozi)

rtl noca
@brien

co Ty piszesz. minusa możesz dostać nawet za krzywo położoną paletę

@rtl noca

no ja nie zebrałem, piszę na swojej podstawie, innych z tego nie rozliczam

brien

to po co krzywo patrzysz na ludzi?

Doświadczony

Witam, jestem fachowcem o 5-cio letnim stażu na krawedziarkach cnc. Jakie zarobki są na tym stanowisku??? Pozdrawiam.

@Doświadczony

Zapraszam do mojego zaspołu. Proszę o kontakt z działem Kadr. Miłego dnia.

Ktos
@Doświadczony

Czy firma pracuje w wakacje czy ma postój

Nowa
@Ktos

Magazyn czy kontrola jakości gdzie aplikować cv? Praca dla kobiety

@Nowa

Do innej firmy :)

Wrrrr

Najniższa krajowa + premia uznaniowa 200 zł

Feflun

Wali chociaż wariat ma więcej rozumu niż zarządzający dziadek za miesiąc na emeryturę a oni na jego miejsce dopiero kogoś szukają poebowo

Obserwator

Tak mnie rozbawiła ostatnia rozmowa kadry kierowniczo-brygadzistowej że postanowiłem się nią podzielić:DZastanawiali się dlaczego ekipa której ostanio obcięli wypłaty z montażu jest na chorobowym i prawdopodobnie szukają innych prac.hahaha normalnie umysły bystre jak w naszej polityce:D

Sta

Dlaczego ukry są faworyzowani w firmie norm nie muszą wyrabiać powie ja nie znaju i nikt się takiego nie czepia a ci z kontroli to wogule zero pojęcia nie dość że przelażą 8 godzin to jeszcze mogą nadgodziny

Kryspin

Szuka naleśników :)

Opakmetowicz

W firmie płaca na tle innych w Inowroclawiu nie wypada źle, a to dlatego że jest system premii 70% . Tak naprawdę kuszą tą ofertą ale tak naprawdę kiedy chcą to ci zabiorą te 70% i nic z tym nje zrobisz bo to tylko premia uznaniowa jak pracodawcy widzimi się. Na czas aktualny firma szuka oszczędności i słyszałem że niektorzy dostali mocno po wypłacie jak nie mieli wyrobienia, a przecież wczesniej przez pare lat kazdy miał chciaż tą część dobijaną ze wzgędu na to że nikt nie bedzie pracować za najniższą krajową. Mam nadzieję że bedzie lepiej, bo teraz dużo osob narzeka.

worker

Firma szuka kolejnych oszczędności.. oczywiście kosztem pracownika jak to zwykle bywa. Rozrabianie mydła z wodą, często jego brak, usuwanie operacji z przewodników i nowa lista za co można dostać minusa... od nowego roku zapewne zostanie ogłoszony zakaz nadgodzin :D firma z tradycjami... Niekoniecznie dobrymi ;) nigdy nie można być w niej niczego pewnym

Piekny
@worker

No i dzisiaj rozeszla sie fama ze prezes minusami sypnal za zle segregowanie smieci. Nie przedstawil zadnych dowodow, zdjec czy czegokolwiek. Szuka oszczednosci nie tam gdzie trzeba. No chyba ze w jego audi za ponad pol banki sie cos zepsulo i stad te minusy za nic.

na hajuu

jacy my jesteśmy biedni , kurde nie zarobię 300k na miesiąc. i oczywiście karpiowego raczej nie będzie.

Śmietas
@na hajuu

Ekipa czy w tym roku bedzie impreza wigilijna ? A jak nie to co z naszym socjalem?

ananas
@Piekny

czy minusy są za nic to można się kłócić... poza tym, no ok, tu sie nie ma z czym kłócić, minusy są (no nie powiem, żebym był fanem...) ale o plusach już nikt nie mówi, a plusy mają większą wartość pieniężną jednak i też idzie je zgarnąć

Turas
@Śmietas

Kolego złoty z czego impreza? Prezes do interesu dokłada z własnej kieszeni. Mydło trzeba rozrabiać z woda a i tak nie zawsze jest a ty marzysz o wigili pracowniczej? No ogarni sie. Ciesz sie ze masz gdzie pracowac.

@Piekny

Ja robię 5 lat w firmie i nigdy nie dostałem minusa nigdy ale swoje obowiązki jakie donie należą wypełniam ponad sto procent. Prezes jakby każdemu puszczał to by firma plajtla dawno by go roznieśli. Na forum piszą ludzie którym się robić nie chce którzy myślą że za siedzenie na stołku będą im płacić. Jedyny minus w firmie to nawalone kierowników liderów itd. Jak komuś się nie podoba zawsze może sobie polepszyć gdzie indziej

Piekny
@Turas

Doklada do interesu? Wolne zarty. Ksiegowosc mowi ze firma zyski przynosi. I to niemałe. Gdyby byly straty to firma juz by ludzi zwalniala a nie zatrudniala ;)

WSRH

Czy odrazu w tej fimie można otrzymać umowę o pracę ?

aBSOLUT

umowę na stałe po kilku latach dostaniesz.

On
@WSRH

Idzie dostać. Ja miałem najpierw zleceniówkę, ale nie było problemu, żeby przejść na uop.

Pablo II Kąśliwy

są też plusy przecież. już nic się nie da napisać na tym forum, żeby nie zostać zjechanym do gruntu? niech każdemu się podoba lub nie jak chce.

PIIK
@Pablo II Kąśliwy

O, widzę, że już nie widać na co odpowiadałem... no trudno. Uop jest o tyle fajny, że już bardziej stabilnie się pracuje.

Wiater
@PIIK

ja uop dostałem bardzo szybko, więc nie wiem skąd ten komentarz wyżej....

ed
@Wiater

Może nie pracował na tyle dobrze, żeby ktokolwiek chciałby dać mu stałą umowę...

Wiater
@ed

no zdarza się i tak

Rick
@aBSOLUT

głupoty rozpowiadasz, nie wiem gdzie tak dają na pewno nie tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.