OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

FanKaszuby

Jak dostaniecie zieloną koszulkę to macie zielone światło - można (usunięte przez administratora) i nie dyskutować.Mistrz!!! Oby więcej takich edukacyjnych filmów!

Lesz

od kilku miesięcy pracuje na magazynie i jak komuś pasuje tego typu robota fizyczna to polecam, bo do niczego nie można sie przyczepić, kasa spoko, ludzie do pogadania i przynajmniej jest stabilność, bo dają umowę o pracę a nie jakieś byle papierki

queB0
@Lesz

A są jakieś integracje organizowane dla pracowników?

Władysław

Dziekuje tobie za szlugi...

Czy istnieje możliwość rozwoju w Opak Met?

Tak, jest taka możliwość choćby przez szkolenia zawodowe

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Dreik

Witam ile trzeba realnie trzeba czekać na podwyżkę w Opakmet?pracuje już prawie pół roku i miałem dostać jak się sprawdzę i niby się już sprawdziłem.teraz jestem na etapie mitycznej krainy ,,zaraz będzie''.Głupio już pytać tak po kilka razy w tygodniu.To taka zagrywka firmy na czas? Czy może się ktoś wypowiedzieć na ten temat?;)

Pacześ

Świetna recenzja! Daję 10/10.Sama prawda zawarta w tym artykule,brawa dla autorki.

Witam nie rozumie sam chce tam sie zatrudnic a widze same negatywne opinie ..... Pytam jak kolega prosze o szczera odpowiedz jestem spawaczem czy warto tam isc . oferte , ktora znalazlem przedstawia firme jako ok dobre zarobki ... wiec nic juz nie rozumie a mam byc w piatek na rozmowie . Dziekuje za odpowiedz .

Pelo
@pracownik

Przyjdź, zobaczysz opinie z gowork.pl w realu :)

4K

Bo to wszystko ściema jak koń trojański aby ktoś chciał się zatrudnić.A dlaczego nie ma logo firmy w ogłoszeniach na olx?Bo jak ktoś przegląda ogłoszenia i skojarzy to już wie aby lepiej tu nie aplikować.

Xxx

A znajomy znajomej chwali się że zarabia tutaj po 6 tyś co miesiąc na produkcji. To chyba coś tu nie pasuje.

On
@Xxx

Chyba przez 3 miesiące

Danuta

Cześć, w poprzednich opiniach jedna osoba napisała, że w dziale kontroli jakości praca nie jest zbyt dobra. Konkretnie była mowa o tym, że atmosfera, jaka tam panuje, jest nie do zaakceptowania. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w tym konkretnym dziale Opak Met. Co dokładnie stanowi problem?

Insekt

Ciekawa reakcja Kto ma wiedzieć ten wie

Witam pracownik kontroler jakości ile zarabia i jaka jest atmosfera panujaca?

Walus

Kiedyś był wporzadku ale stanowisko zmienia ludzi

Gnk

Nie wiem co to za firma zwalnia się fachowców a Zatrudnia ludzi z ulicy którzy generuja braki jakie piękne filmiki wrzucają na FB odnośnie stanowiska pracy a co do czego nie realne normy

Krzysztof

Mam pytanie.Jest ogłoszenie na stronie firmy, że zatrudnią brygadzistę na dział pakowania.Chcialbym się dowiedzieć jaka atmosfera w pracy i na jakie zarobki można liczyć.Czy można liczyć na kolegów z pracy i na szkolenia nowego pracownika.

Kto

Co tam nowego w firmie,

Bartek

Co się wyprawia w tym Opak Met. Była u was oferta pracy dla Technologa - Spawalnika więc postanowiłem aplikować. Odzewu, żadnego nie było więc pomyślałem, że byli lepsi. Minęła chwila (2 może 3 tygodnie), a tu na Linkedin zaczepia mnie jakiś Headhunter i zachęca by wziąć udział w procesie rekrutacji. O co kaman ??

Bartek

Dzięki za info. Będę pamiętał na przyszłość. Puki co już dawno znalazłem nową robotę i nie szukam nowej firmy.

Monter

Dziełem na który aplikował kolega jest dział technologiczny którym też nie zarządza wybitna jednostka. Dlatego taki bałagan.

Kolejnego kierownika magazynu szukacie? Brawo właściciele.

Praca

A co z poprzednim ?

@Praca

(usunięte przez administratora) Brud i syf na magazynie to każdy ucieka. (usunięte przez administratora)

Młody

Witam. Mam pytanie do pracujących i byłych pracowników, jak jest atmosfera w tej firmie i zarobki?I jakie jest szefostwo?

Mati

(usunięte przez administratora) , i fatalne podejście do ludzi każdy ponad każdym , niektórzy normalnie starają się robić swoje ale zarządzanie naprawdę na poziomie przedszkola, No (usunięte przez administratora) leci z góry a tam na szczycie no mają ludzie troszkę z głową i tak sobie spada aż trafia na produkcję ???? tak że spoko szefostwo, no prekursorzy podejścia do ludzi tacy życzliwi pomocni wyrozumiali ;D tam się tylko kwit liczy ale nie twój pracowniku

MB

Jaki sa zarobki na krawedziarkach ?Pracownik z kilkuletnim doswiatczeniem!

Xxxx123

Witam! Mam pytanko,jakie sa zarobki na krawedziarkach?

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.