OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Koliber

Babka z php goniła nas i spisywała za brak maseczek na twarzy. Niby spoko, bo chodzi o bezpieczeństwo. Po chwili dostrzegłem ją jak (usunięte przez administratora) z innym gościem na producji o głupotach - oczywiście maska odsunięta z twarzy. Hipokryzja jak zawsze wysoki poziom.i co, zdrowie ważniejsze a kasa ....?;D

@Koliber

Jak php co to jest chodziło ci o BHP tylko nie wiesz jak to napisac. Jakbyś miał trochę chonoru to byś się podpisał z imienia i nazwiska ale widać twój poziom intelektualny jest poniżej krytyki. Opisując kogoś spójrz najpierw na siebie i swoje zachowanie.

Koliber

Wiem jak się to poprawnie pisze, autokorekta zrobiła psikusa;-) Za to ,,chonoru’’ piszemy przez samo h. Tak powinno wyglądać to poprawnie: honoru. A gdzie Twój... cytuje ,,chonor” pracowniku, podpisany bez imienia i nazwiska ? Czyli wytykasz jeden błąd robiąc taki samo i dodatkowo dokładając jeszcze jeden. Witam Panie DZBAN:) Odpisując komuś weź do ręki słownik ortograficzny i nie kopiuj mojego zachowania.

Koliber

Pff ... jakie pd ? To kim niby jestem ? No dawaj śmiało cwaniaczku. Hahaha Jak masz na myśli jednego z tych tępaków z montażu to zbyt mądry nie jesteś ani Twoi ,,szyfrowacze’’:D Jeszcze jedno. Pisze się ,,lepsi’’ nie ,,lebsi’’. Każdy Twój komentarz to jakiś błąd. W sumie nie wiem kim jesteś ale z takim poziomem to strzelam, że pracownik czyszczenie albo technologii. Tam tylko pracują ludzie, od których wymagać zbyt dużo nie można ;-)

@Koliber

Panie Piotrze tak słownik pisze pozdrawiam wszyscy wiedzą kim jest koliberek także spokojnie informatyczku może szefostwo też czyta jakie komentarze wypisujesz

Vanson
@Koliber

W jednym wpisie obraziłeś trzy działy: montaż, czyszczenie i technologie. Najwyraźniej jesteś kiepski w swojej pracy a w życiu prywatnym jesteś piz..ą życiową bo tylko ubliżanie Ci wychodzi...

Medcom
@Koliber

jak jesteś taki cwany kolego to podejdź na dział do nas i się przedstaw inaczej pogadamy jak masz tyle odwagi krecie

Covid99

W firmie już pierwsza osoba została objęta kwarantanną,Współkoledzy uważajcie na swoje zdrówka.

@Covid99

Kto taki?

Covid 69
@Covid99

Kogo znowu upolowałeś?

Marcel

Ten Gracjan z cnc mordy. Szefostwo milczy na ten temat ale takie są fakty. Mają nas gdzieś i chcą coraz więcej zarobić. Na moim dziale 1 para rękawic na tydzień. Świetnie, tak bardzo szef dba.

Job machine
@Marcel

Taki już nasz los, jesteśmy maszynkami do zarabiania pieniędzy. Zepsujemy się to wymienią nas na nowe :) pozdro

spawacz997

JA NIE MOGE, GDY SIE JEST CZŁOWIEKIEM Z OGRANICZONYM UMYSŁEM TO MOŻNA BYC CHYBA JEDYNIE TECHNOLOGIEM W TEJ FIRMIE!!! Przewodnik : malowanie a później czyszczenie. Następnie spawanie i kontrola.BRAWO PANIE L. Nic dodać nic ujac. Szef nie wiem za co wam płaci a wy nawet psa byście na spacer nie umieli zaprowadzić.

Ciastek

Dlaczego mówią że ten miesiąc w zyskach firmy będzie na 0 jeżeli produkcja cały czas idzie normalnie

klawisz
@Ciastek

bo prawie szystko jest magazynowane

Worker
@klawisz

Jak magazynowane jak busy i ciezarowki codziennie podjezdzaja i biora towar. Ten miesiac niby ma byc normalnie wyplacony,a co bedzie dalej to niewiadomo

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
WuhaN

Ale teraz pseudo-koksy Opakmetu będą mieć spadki. Spartan zamknięty,chińska meta przez pandemię nie dotrze do paczkomatu. Hiuston mamy problem :D

Sheep

Czy pracownicy portierni zostali przeszkoleni z obsługi termometru? Temperatura mierzona jest w złym miejscu i chyba oni sami nie wierzą w to co pokazują te termometry :)

Corona

Czy ktoś już myślał o telefonie do sanepidu w sprawie tego co dzieje się w firmie? Ludzie z podejrzeniem koronawirusa są wpuszczani do zakładu, częsty brak mydła do mycia rąk, stan toalet (porażka). Pieniądz jest ważniejszy od życia lub zdrowia człowieka?

RMF FM podało że burmistrz Pakości nie przestrzega kwarantanny z uwagi na powrót z zagranicy i koronaświrusa MY wiemy z naszego podwórka że z Pakości nie ma zbyt mądrych rządzących -pozdro dla sterydów.

Grzesiek

Dziś światowy dzień pracownika. Pracodawcy pokazują jak szanować pracownika. Opakmet pokazuje jak najlepiej wy**ać pracownika :)

Aaa

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie opakmet. Jakie są zarobki jako monter lub brygadzista. Pozdrawiam

Grzegorz
@Aaa

Jeśli uzyskasz odpowiedź na swoje pytania z innego źródła, to koniecznie podziel się tu swoją wiedzą! Takie wpisy są cenne dla innych potencjalnych kandydatów, więc warto dzielić się każdą informacją.

@Aaa

Ja też tylko że jestem kobietą i chciała bym pracować na jedną zmianę i jestem ciekawa jakie zadania mają kobiety w pracy

Magazyn
@Nowa ja

Kobieta? Jedna zmiana? - MAgazyn, pakowanie, administracja.

Rec
@Aaa

Monterowi dadzą najniższą i zapewnią że jak się sprawdzi to dadzą podwyżkę po czym przepracuje pół roku dopominając się o parę złotych po czym prędzej się zwolni zanim zobaczy podwyżkę a najlepsze jest to że w ofercie pracy proponują po 4 tys.ktoś znów się skusi i historia zatoczy krąg i kolejny jeleń na pół roku za najniższą

Murano

Hej. Jakie sa zarobki na stanowisku technologa? Pozdrawiam

Carlos99

Czyżby kierownik tejże firmy zmieniał branże odchodząc od siłowni i próbując swoich umiejętności jako fotograf? Haha kto wie kto wie

Vege
@Carlos99

Nie.Fotografowanie regałów smartfonem z biedronki to nie jest profesjonalna fotografia,(usunięte przez administratora)

Byly

Nie polecam, pracowałam rok , nie.polecam , zboczeńcy, poniżanie jest na.pożądku dziennym.

Baran

Firma jak firma.. Zawsze potrzebują ludzi, bo co chwila ktoś się wk... I odchodzi. ???? A kierownictwo to chyba ma płacone za dojeżdżanie ludzi także chłopaki muszą swoją normę wyrobić ???? serdecznie nie pozdrawiam i nie polecam pracy jeżeli chodzi o zatrudnienie na dłuższy okres czasu - chyba że ktos lubi być poniżany ????

@Baran

A kobiety jak na działach gdzie pracują kobiety myślę o złożeniu cv bo szukam pracy na jedną zmianę

XxXx
@Nowa ja

Zależnie od działu i ilości prac do wykonania kobiety pracują na 1 lub 2 zmiany.

@XxXx

Bardzo by mi pasowało jedno zmianowo np6 do 14....

XxXx
@Nowa ja

To w czym problem? zostaw CV w kadrach, powiedz jaka praca Cię interesuje itd.

@XxXx

Sama nie wiem tyle się na czytałam że mam wątpliwości.. Każdy pisze różnie o tej firmie zależy pewnie kto co doświadczył. Nie chciała by być macana ????

FrostiRege
@Nowa ja

Co do macania to musiałabyś jedynie uważać na kebabów,mieszczą się w budzie przy budce brygadzistów.Pracownicy z tej hali powiadali,że dziwne sytuacje czasami tam rejestrują:D a tak to chyba nie ma już większego zagrożenia.Kieras bicepsem próbuje czasami skusić nowe pracownice ale to raczej obiekt drwin niż szał baj najt.Jak nie jesteś frywolna jak kadry i biurowiec to także nie zdobędziesz złej sławy więc można spoko pracować.

xxx
@FrostiRege

Kebaby są spoko. Te wszystkie "legendarne sytuacje" to tylko mity albo spiecie (usunięte przez administratora) i brak poczucia humoru przez osoby o nich opowiadające. Gorzej jak " ekipa kierownicza "zacznie nawijać o wpływie sterydów na erekcję. Powodzenia!

Pani z biura
@xxx

Oj tam oj tam macanie nie jest takie złe. Niektórym nawet się podoba xD

Bubu

Możesz mi napisać czy to jest praca jedno zmianowa i od której do której się pracuje

Krk

Firma OPAKMET rozwija się w zawrotnym tempie, cały czas depczemy po piętach sąsiadom z zachodu a może i nawet już ich wyprzedziliśmy ! W ostatnich latach zaszły i zajdą wielkie zmiany : 1982 rok - podłączenie kranu z zimną wodą do zlewu w toalecie ( kamień milowy w firmie ) 2020 rok - podłączenie podgrzewacza wody ( wdrożenie polegające na możliwości mycia rąk w ciepłej wodzie ) 2040 rok - przyłączenie podgrzewacza do sieci 230 v ( po udanym wdrożeniu uda się umyć ręce w ciepłej wodzie )

Teoretycznie

Na czym polega polityka kadrowa firmy? Zwalnianie ludzi a potem szukanie na te same stanowiska jaki w tym sens?

@Teoretycznie

Od której do której pracujecie

Nowa ja

Jakie zarobki są dla początkujących i czy kobieta może liczyć na zatrudnienie

@Nowa ja

Wynagrodzenie zależy od stanowiska. Kobiety mają szansę na zatrudnienie

@Tom

A jaka pełnia funkcje kobiety co należy do ich obowiązków

@Nowa ja

Panie pracują w każdym dziale firmy. Na magazynie pakują detale. Na malarni przygotowują detale do malowania. W technologii pracują nad dokumentacją i przewodnikami. W zakupach są odpowiedzialne za kontakt z dostawcami. W marketingu za kontakt z klientem. Na kontroli sprawdzają zgodność detali z dokumentacją itp

@Tom

Dziękuję Ci za odp... no raczej pewnie ja bym poszła na pakowanie.. A to jest praca jedno zmianowa bo na tym mi najbardziej zależy

@Nowa ja

W ofercie pracy jest informacja o pracy jednozmianowej, ale najlepiej o takie szczegóły dopytac/zadzwonić do koleżanek z działu kadr. Sądzę że chętnie pomogą i udziela więcej informacji

Bunga bunga

A co tam się znowu odjaniepawla? Chyba jestem do tyłu z nowościami w opakmecie :D

Nowy rok

Opakmecie jak mnie przywołasz?

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.