Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Qwer

Najgorsza robota, zarobki porazka, (usunięte przez administratora)

nn

no nikt sie nie zwalnia bo kazdemu praca potrzebna bo jesli chodzi o zarobki to jest ok ale po jakims czasie ludzie psychicznie nie wytrzymuja tej atmosfery i tego traktowania (usunięte przez administratora)A przyjecia sa caly czas

Virtu

Witamy serdecznie, Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Produkcji. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie produkcja, pakowanie i przygotowanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych. WYMAGANIA: - gotowość do pracy na hali produkcyjnej - umiejętność pracy w zespole - zdolności manualne - mile widziana książeczka sanepidowska Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego CV prosimy przesyłać do siedziby firmy: Virtu Sp. z o.o. Sp.k Ul. Łośnicka 35 42-400 Zawiercie lub na e-mail rekrutacja@virtu.com.pl tel: 32 67 036 16

Rafi
@Virtu

Witam,pierogi macie bardzo smaczne,cena równierz dobra,dziękuję i pozdrawiam pracowników produkcji.

Czy w virtu pracuje sie w sobote i niedziele?

nn

ale nie powinno tak byc wlasnie bo wtedy jest atmosfera nie miła bo nie wiadomo co do kogo powiedziec

kk

wszyscy kierownicy mają rodziny i każdy gdzieś pracuje, żona z mężem na pokrewnym stanowisku, w każdym zakładzie tak jest

kk

syl

Niezadowolony ! Nie byłeś chyba w Elektroluksie Siewierz a dużo ludzi z Zawiercia tam robi tam jest po prostu jak w wojsku 2 x 15 min na wszystko ! i nikogo nie obchodzi że zejście z taśmy w tą i z powrotem zajmuje 5 min musisz si,ę wyrobić z jedzeniem paleniem i sikniem PILNUJĄ JAK W WOJSKU

Aaaaa

I w Tesco

szogun

a jakie proponuja wynagrodzenie na magazynie???????????????????

on
@szogun

Niskie

Nie zgadzam się w wypowiedzią ania 21 jakie 3100 -chyba przy pracy 12 h wtedy tak zgodzę się na pizzy nie zarabia się dużo co innego na pierogach czy farszach więc nie pisz bzdur Praca jak praca ogólnie jest ok

Oferty Pracy

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości Virtu-Services Sp. z o.o. 2015-04-23 Żródło: Gowork.pl Zawiercie (śląskie) Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych, poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości Miejsce pracy: Zawiercie Obowiązki: Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna  za  prawidłowy przebieg kontroli procesów technologicznych, Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji,   Prowadzenie

vixen

Ja też przyjęłam się w 2013r 1600 brutto w 2014r brutto 1680

pio

Praca niezbyt ciężka ale monotonna. Pensja taka sobie(usunięte przez administratora)

ania 21

Przyjelam sie do virtu w 2013 roku od razu po maturze. Zaznaczam że na produkcje (pizza). Dostałam na dzieńdobry 2500 brutto w styczniu 2014 dostałam 200 podwyżki a w styczniu 2015 300 zl podwyżki. Mam teraz 3100 i nie jest źle.

slon

na dzien dobry mozna liczyc na 2000 brutto, tyle ze co rok jest 200-300 zl podwyzki. POLECAM!!

olo

praca jak praca lekko nie jest ale niech dadza ludzia odpoczac w wekend bo my mamy rodziny a nie tylko virtu pracownicy apelujmy do pani prezes by wekendy byly wolne jak bylo kiedys dla calego zakladu

nn

nie powinno byc tak ze na tym samym dziale pacuje ktos z rodziny a tym bardziej jesli ktos jest na stanowisku kierowniczym i ma pod soba zone albo kogos z rodziny a w virtu tak niestety jest

bohun

apropo marketingu to nie wiecie może czy nie szukają właśnie kogoś młodego i zdolnego (ale doświadczeniem już jakimś zawodowym) do pracy w reklamie i marketingu? nie chcę zostać po moich studiach byle pakowaczem pomiataczem, interesuje mnie właśnie taka kreatywna i lepiej platna praca, czy jest ona osiągalna tutaj?

Anak

myślę że stwierdzenie że znajdują się każdej dobrej siecie handlowej to chwyt marketingowy. Ciężko określi czy dobry czy zły, ale myślę że daje im pewność że człowiek wybierze się i będzie szukał tych produktów jeśli go zainteresują. Coż, to jest jakiś sposób na pozyskanie nowego klienta, nie powiem że nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.