opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Virtu Production

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 1353 ocen
Opinie(346)
Dodaj opinię

Opinie(346)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Polityka jakości
  • .
  • Nagrody
  • .
  • W mediach
  • .
  • Praca
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O firmie

Polityka jakości

Nagrody

W mediach

Praca

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zawiercie
  • Zawiercie Nowe
  • Kuźnica Masłońska
  • Turza
  • Fugasówka
  • Skałka
  • Poręba
  • Kopaniny
  • Ciągowice
  • Rokitno Szlacheckie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zawiercie
  4. /
  5. Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Virtu Production Zawiercie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Virtu Production Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    mlodyyy

    22.07.2011 18:26

    Inne

    czesc. moze mi kots powiedziec mniej wiecej ile mozna zarobic na kuchnii??
    ReviewUserIcon
    limar

    18.07.2011 15:14

    Inne

    Prawda, niektórzy by chcieli za nic kasę brać, Virtu jest ok, pracujesz, ale wiesz po co, bo wypłata jest zawsze w terminie
    ReviewUserIcon
    Dąbek

    30.06.2011 14:18

    Inne

    Nie marudźcie, zrobili nam super wyjazd w weekend, kto był ten wie ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2011 18:31

    Inne

    chciałem sie spytac ile tak wogole mozna na poczatek zarobic ?? prosze odpiszcie
    ReviewUserIcon
    Tofik

    22.06.2011 08:20

    Inne

    W Virtu źle się nie pracuje. Wiadomo, każdy by chciał zarobić a się nie narobić, ale te czasy już minęły
    ReviewUserIcon
    hahaha

    09.06.2011 19:08

    Inne

    No, wiele się dzieje...
    ReviewUserIcon
    felka

    31.05.2011 19:10

    Inne

    A ja uważam, że to całkiem fajna praca.
    ReviewUserIcon
    makusia

    30.05.2011 14:55

    Inne

    Tak patrząc na obecną sytuację jaka panuje, ile bezrobotnych jest, powinniśmy się cieszyć, że mamy pracę
    ReviewUserIcon
    felek

    10.05.2011 15:28

    Inne

    zgadzam się z Tobą
    ReviewUserIcon
    Mika

    09.05.2011 23:02

    Inne

    Przecież niektóre osoby tam pracujące mają długi staż, więc widocznie da się pracować. W każdej firmie są różni ludzie, jedni będą zadowoleni, drudzy nie. Wszystko po części zależy od nas ;)
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    09.05.2011 21:45

    Inne

    Mile wspominam tamten czas. Pracowało się ok., trzeba było się starać, ale to jak w każdej pracy. Wypłata zawsze na czas
    ReviewUserIcon
    kirsty

    04.05.2011 10:22

    Inne

    Pewnie, że dobrze, zawsze jak są nowi to tak jakoś fajniej jest a co za tym idzie lepsza atmosfera. Mika, zgadzam się z Tobą, być może niektórym nie udało się dłużej tam popracować i teraz tak piszą.. No ale nie można wszystkim się tak przejmować ;)
    ReviewUserIcon
    aaaskaaa

    02.05.2011 20:39

    Inne

    moze i dobrze
    ReviewUserIcon
    prawda

    27.04.2011 21:59

    Inne

    jest sporo nowych twarzy. chyba to dobrze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2011 21:58

    Inne

    A ja sądzę, że nie jesteście obiektywni - najlepiej jest narzekać i marudzić. Do roboty się weźcie.
    ReviewUserIcon
    Mika

    27.04.2011 15:28

    Inne

    Może po prostu osoby wypowiadające się tutaj zostały zwolnione z jakiś przyczyn i teraz takie negatywy wypisują?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    26.04.2011 23:11

    Inne

    No dokładnie, są osoby, które mają dosyć tej pracy no to wiadomo, że wypowiadają się negatywnie, a tym co praca odpowiada/odpowiadała ( tak jak w moim przypadku ) piszą, że jest ok. Pracowałam kilka lat w Virtu na PRODUKCJI ( NIE W ŻADNYM BIURZE ) a mimo to nie chce mi się wierzyć w te wszystkie negatywne opinie. Niestety byłam zmuszona zrezygnować z tej pracy, bo przeprowadziłam się do innego miasta.
    ReviewUserIcon
    Mika

    26.04.2011 18:37

    Inne

    Wszyscy piszą, że ten portal jest po to, aby móc napisać swoje zdanie, tak? To co się czepiacie tych osób co mają pozytywne odczucia co do pracy w Virtu??
    ReviewUserIcon
    jakas

    09.04.2011 10:49

    Inne

    A jaka panuje tam atmosfera?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2011 15:14

    Inne

    co racja to racja, trzeba pracowac, zeby kasa byla
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Virtu Production?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Virtu Production Sp. z o.o.

    Łośnicka 35 42-400 Zawiercie

    NIP:6491863652

    REGON:273731545

    KRS:0000631796

    http://virtu.com.pl
    Branże: Artykuły spożywcze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    sara

    30.03.2011 19:32

    Inne

    Praca jak praca, wiadomo jeśli chce się zarabiać to trzeba dać również coś od siebie, pieniądze same od siebie nie pojawią się w portfelu
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2011 19:05

    Inne

    a ja chetnie chodze do tej pracy
    ReviewUserIcon
    kinia

    18.03.2011 09:47

    Inne

    W każdej firmie zawsze są osoby zadowolone z pracy jak i niezadowolone z niej, do których w większości należą pracownicy fizyczni, którzy muszą wyrobić jakąś normę. Dla mnie i tak najważniejsze jest to, że wynagrodzenie jest zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2011 14:59

    Inne

    No oby, oby, ale myślę, że wszystko się zmienia na jeszcze lepsze.
    ReviewUserIcon
    ajajaj

    26.02.2011 15:27

    Inne

    Ogólnie jest ok, teraz sporo zmian, trochę nowych ludzi, ale chyba na dobre te zmiany
    ReviewUserIcon
    Carla

    25.02.2011 08:42

    Inne

    Mnie się podoba ta praca, nie narzekam i nawet fajna atmosfera panuje w firmie, więc jest ok.
    ReviewUserIcon
    hhh

    31.01.2011 14:03

    Inne

    a ja lubie te prace
    ReviewUserIcon
    zosia

    28.01.2011 12:40

    Inne

    Nie ma co gadać, czasem jest cięzko i czlowiek caly dzien ostro pracuje, ale ja daje rade, a tak w ogole to się ciesze ze jest praca i kasa na czas, tyle w tym temacie
    ReviewUserIcon
    aj

    18.01.2011 21:39

    Inne

    g32 - dobrze gadasz. Nasza narodowa mentalność jest okropna. Ludzie osiągają sukcesy, a otoczenie tylko patrzy, jak tu ich opluć.... Malkontentów ci u nas dostatek...
    ReviewUserIcon
    g32

    18.01.2011 11:51

    Inne

    Nie pracuje w Virtu, ale patrząc na to ile osób zatrudnia i jak dużo jest go w sklepach można wywnioskować, że właściciele wiedzą co robią. Stworzyli potężną firmę i pewnie dalej się ta firma będzie rozwijać... Ale to takie polskie powiedzieć "ja bym to zrobił lepiej...". Co stoi na przeszkodzie? Zakładaj firmę i spróbuj swoich sił, ja w każdym razie życzę ci powodzenia. A tak w ogóle to jednak jesteśmy strasznie zawistnym narodem.
    ReviewUserIcon
    x

    11.01.2011 17:46

    Inne

    nigdzie nie jest łatwo, wszędzie ciężko ważne żeby kasa była na czas!i ludzie z tobą pracujący są ok to wystarczy:) miłej pracy pracownikom życzę!
    ReviewUserIcon
    cd a....

    11.01.2011 17:38

    Inne

    a co do produktów bardzo dobre:)polecam i zakład czysty!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.01.2011 21:50

    Inne

    A czy pracuje się w weekendy?
    ReviewUserIcon
    ona

    03.01.2011 21:11

    Inne

    Chciałabym tam pracować....
    ReviewUserIcon
    zora

    23.12.2010 13:24

    Inne

    Nie znam wszystkich, ale ogólnie to normalni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Aska

    20.12.2010 23:06

    Inne

    Zora. A szefostwo fajne? a dyrektorzy jacy? Wyrozumiali czy nie?
    ReviewUserIcon
    zora

    20.12.2010 13:42

    Inne

    Co tu pisac? Pracuje w virtu nie cały rok i jakoś wytrzymałam. Pracy jest sporo, ale da się normalnie pracować. Ogólnie jest niezle i nie zamierzam póki co zmieniac pracy.
    ReviewUserIcon
    Reszka

    06.12.2010 10:16

    Inne

    Jest pracy dużo, nie ma co ukrywać, ale ja tam się cieszę, że mam gdzie pracować. fox współczuję CI sytuacji i mam nadzieję, że znajdziesz zajęcie.
    ReviewUserIcon
    fox

    03.12.2010 08:59

    Inne

    ilu jest ludzi, którzy narzekają na swoja prace, je niestety jestem bezrobotny i wiele bym dał, żeby móc pracować
    ReviewUserIcon
    chudy

    29.11.2010 11:06

    Inne

    Ja pracuje na magazynie i jest masa roboty, ale nie ma co narzekać. Poza tym to bzdura, ze niby do szczyrku jechały jakieś szczególne osoby - ja np. bylem a nie jestem bog wie kim. Poza tym tam było z 300 osób.... Zawsze kasa mogłaby byc lepsza, ale i tak nie jest złe. Tam gdzie wcześniej pracowałem, nawet tyle nie dostawałem.

    Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.