Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Natalia

Co możecie powiedzieć o pracy w Virtu Production? Zaszły jakieś zmiany w firmie od ostatniego wpisu? Piszecie, że praca jest ciężka a pracownicy mają krótkie przerwy, czy to prawda? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Natalia

Słyszeliście już o planowanym na pierwszy kwartał 2018 roku otwarciu nowego zakładu produkcyjnego? Tym samym stworzone zostanie 130 nowych miejsc pracy. Co zapewne istotne jest dla lokalnych mieszkańców, gdyż w województwie śląskim region zawierciański jest jednym z rejonów najbardziej dotkniętych bezrobociem. Co jeszcze warto wiedzieć o tej inwestycji?

Łukasz
@Natalia

Umów się ze mną

ANAWA

Piekne wpisy pochodza od gory nie sciemniajcie niech ludzie dowiedza sie prawdy jak tu sie zapier. ILE GODZIN TYGODNIOWO

Asia

Bardzo dobra firma !! Sama mieszkam w Zawierciu i jestem dumna, że ta firma tak się rozwija i kojarzy ja coraz więcej osob. Jeżeli chodzi o pracę to pracuje tam mój znajomy na produkcji i z tego co wiem jest zadowolony. Podobno dbają nie tylko o pracownikow administracyjnych, ale o produkcyjnych rowniez.

Adrian
@Asia

Widzę, że pracownicy wyższego szczebla z Virtu piszą sami sobie opinię aby tylko ktoś przyszedł do tego obozu pracy. Brakuje już Ukrainców na rynku pracy?

Lewy
@Asia

Hahaha dobry zart. Kadry pieknie za PR robia

ANAWA
@Adrian

ZGADZAM SIE Z TO BA TA FIRMA TO WYKONCZALNIA PRACA BARDZO CIEZKA I WYCZERPUJACA I MALO PLATNA CO DO TEJ PRACY.W BIURZE JEST ICH JAK ZYDOW A MY NA NICH ZAPIER.

Beat

Chcialabym podziękować za zanizona wyplate na swieta kolejny raz wstyd. Nie szanujecie swoich pracownikow ludzie zaczna odchodzic ukraincy rowniez uciekna.

@Beat

Tylko za święta płacą po 10 stycznia. Coś ściemniasz Beata. Ja dostałem wypłatę i jestem mega zadowolony. Nie siej fermentu

Beat

Trolla za to sie placi zeby wszystko ladnie pieknie opowiadali prawda?

fiszu

no nie jest łatwo, bo to produkcja a nie kawiarnia nie ? stoisz i robisz, jedziesz z koksem, tzn. z pierogami. Nie każdy ma takie szczenscie że kocha swoja prace bo to jego pasja albo jest taka mega, że oddaje sie jej w pelni. Praca w virtu daje mi zarobek i normalne życie dlatego sie ciesze

Robol
@fiszu

Normalne życie brawo TY... Pracując 6 dni w tygodniu ty żyjesz....

Mark

Witam, czy ktoś może napisać jaka praca na produkcji? Ile zmian? Czy czterobrygadowka? Ile przerw? Czy jest palarnia? Bo w niektorych zakaldach nie mozna palic. Jak liderzy i zarobki? Dziekuje I czy mozna sie jakos dostac z dworca pkp? Dojde na pichote? jak dlugo albo czy sa autobusy Duzo pytan, sory i dzieki za odpowiedz

Jerzy
@Mark

Miałem nieprzyjemność pracować tam kilka lat temu. Mam nadzieję, że coś od tamtego czasu się zmieniło. Więc po kolei : -Przerwa jedna w trakcie zmiany, niby 15-minutowa, ale tak naprawdę góra 10minutowa. Stołówka jest daleko od hali i dojście na nią zajmuje jakieś 2.5min w jedną stronę . -Człowiek czuje się w pracy jak więzień gdy za każdym razem gdy wchodzi i wychodzi z hali musi się odbić i przejść przez specjalne bramki jak na lotnisku. -Z dworca w Zawierciu do zakładu masz jakieś 3km, więc bardzo daleko -Płaca to minimalna krajowa -Atmosfera beznadziejna, Kobiety które tam pracowały miałem wrażenie, że są zadowolone, że mają jakąkolwiek pracę i przez to nawet jak narzekały to po kryjomu. Reasumując, mam nadzieję, że w tych czasach, gdy praca czeka na nas na każdym kroku coś się zmieniło i nikt nie wykorzystuje człowieka jak jeszcze kilka lat temu za 1500zł. W dodatku w ciężkich warunkach.

Mmm

Witam,mozecie powiedziec mi jak wyglada praca na magazynie jakoe stanowiska , obowiazki,placa,atmosfera,kadra? I czy w tej firmie mozna w jakis sposob awansowac czy nie ma szans kazdy jest robolem?serio jest jedna przerwa 15min?

Arco
@Mmm

Pracowalem na magazynie surowcow porazka

zainteresowany

Witam widze ze pojawiło się pare nowych ofert do pracy w virtu potrzebują na produkcje do magazynu i na dział inwestycji budowlany jak wyglądam tam praca jakie stawki atmosfera ? możecie cos napisac o dzialach

@zainteresowany

Cześć, praca wygląda wspaniale, sielanka od samego rana, ludzie życzliwi, chętnie pomogą. Kierownictwo to anioły nie ludzie, chętnie pomagają nowym pracownikom a i nawet dobrym słowem uświadczą. Płace są jak na warunki na wyrost jak widzisz pasek to masz chęć oddać połowę kierownictwu bo jak na warunki Zawierciańskie to aż za dużo. A co do awansów to za przykład podam Zarząd. Jak to piszą, bardzo dobra firma!!

Andreas
@Ania

Anka bierz mniej tego gówna albo zmień dilera. Jak można tak w tyłek wchodzić ....

Zawiedziony klient

Kupiłem wczoraj sajgonki firmy Virtu. Dziś je odgrzałem i spróbowałem zjeść. Okazało się, że są to zwykłe naleśniki. Po prostu nadzienie jest zawinięte w naleśnik, nie w papier ryżowy. Są tylko zawinięte tak, aby przypominały sajgonki. Jedyne co tam przypomina sajgonki to sos słodko-kwaśny. Firma ma klientów za idiotów, myśląc, że nie jedli oryginalnych sajgonek. Nigdy już nie kupię niczego, co wyprodukował Virtu. Totalny badziew.

Krisse

Na jakim dziale jest najlepsza atmosfera ? Jak podchodzą do nowych pracowników ? I czy w ogóle warto się przyjmować?

Aleksandra H.

Długo szukałam pracy i znalazłam przez agencję pracy POWERJOBS, polecam osobom, które produkcji się nie boją

Blablabla

Z eksportu????

Niezadowolony

Widze ze portal usowa komentarze,a ja tylko kulturalnie pytalem o prace tu,boicie cie ze ktos napisze mi prawde?

Karol

Długo szukałem pracy, wystarczyło poszukać i znalazłem ją na www.foodjobs.pl . Jestem technologiem i bez doświadczenia ciężko było się przebić ale udało się polecam zainteresowanym. Jest to pierwsza strona poświęcona branży spożywczej

Agata
@Karol

Ja również znalazłem pracę w branży żywieniowej. Polecam powerjobs.pl

Natalia

@Apokalipto jeśli zamieszczony wpis nie został zamieszczony za wątku, oznacza to, że musiał naruszać regulamin portalu. Jest to jedyna podstawa do niezamieszczenia/usunięcia wpisu. Więcej szczegółów znajdziesz w treści regulaminu, który akceptuje się podczas zostawiania opinii. Tutaj link do jego treści: https://www.gowork.pl/regulamin

Czy ktos jest zorientowany jakie sa stawki w dziale utrzymania ruchu, jaka jest atmosfera?

krokiet KG

Na dzisiaj nie polecam pracy na żadnym stanowisku w Virtu ponieważ ogrom obowiązków przerasta każdego, a co najgorsze nie ma się wsparcia w przełożonych. Jeżeli chodzi o prace na magazynie to wszyscy magazynierzy szukają innej pracy, bo pracy jest coraz więcej, a zarobki stoją w miejscu. Prawdopodobnie na jesieni br. ma wystartować nowy zakład gdzie maja zatrudnić w nim około 500-osób.(usunięte przez administratora)

Liliana
@krokiet KG

eee tam ludzi na produkcji przybyło w ostatnich tygodniach to i roboty troche mniej

Magik

Czy to prawda że w Virtu (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.