Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Oferta

Jakie wynagrodzenie brutto otrzymuje doswiadczony inz mgr z biegłym angielskim, biegłym niemieckim ? Powyżej 14 000pln jak w większym mieście czy nie jest to stawka konkurencyjna na tle dużych miast?

Brzydulka z Zawierciowa

Chciałabym się zapytać gdzie można zrobić w Zawierciu uprawnienia na wózek widłowy i ile to kosztuje. Być może po takim kursze zatrudniłabym się na waszym magazynie. Pozdrawiam strasznie brzydka dziewczynka

Bam Bam
@Brzydulka z Zawierciowa

Polecam Centrum Kształcenia Ustawicznego na Rataja u Pana Szczygła. Profesjonalne podejście z dwutygodniowym szkoleniem zakończonym egzaminem państwowym UDT a nie jak w większości parę dni i do egzaminu UDT jesteś zielony guguła. Wielu moich znajomych bardzo cenią sobie tego pana i również osobiście polecam..

Bam Bam
@Brzydulka z Zawierciowa

Polecam Centrum Kształcenia Ustawicznego na Rataja. Kurs trwa dwa tygodnie zakończony egzaminem państwowym UDT.

nick

ZDZ Katowice niedaleko dworca PKP. Tam zrobisz kurs jaki chcesz

michał
@Brzydulka z Zawierciowa

czemu tak piszesz o sobie

Z Lwowa

Czy zarobi się tu więcej jak w Lwowie?

Teresa
@Z Lwowa

Niestety nie wiem jakie wynagrodzenie jest oferowane w Lwowie. Czy możesz więc napisać jakie wynagrodzenie by Ciebie satysfakcjonowało? Sama jestem ciekawa na ile można liczyć w Virtu Production. Ktoś będzie tak miły i napisze?

Zarobki wysokie

Czy tu są wysokie zarobki?

Na jakie benefity można liczyć w Virtu Production Sp. z o.o.?

Kuba

To zależy od stanowiska i spółki. Generalnie są posiłki regeneracyjne, opieka medyczna, część pracowników ma karty wstępu do aquapark. Liczne premie, z tym że niezbyt wysokie. Pracodawca dopłaca do ubezpieczenia na życie

Wysoka

Cała Wysoka za STRAJKIEM KOBIET. Wszyscy z Wysoki na profilach na Facebooku i NK mają nielegalną błyskawicę

Patryk

Jakie są obowiązki lidera?

Stefan Batory

Witam! Pojawiły się oferty pracy na stanowisko "Lidera obszaru produkcji" i "Pracownika magazynu". Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie? Jaka panuje atmosfera na produkcji? Jakie są warunki dla pracowników (ciepło, zimno, itp. itd.) Czy ludzie są przyjaźnie nastawieni? Pomogą się przyuczyć? W jakich godzinach zakład pracuje? Na co zwrócić uwagę a czego się wystrzegać? Czy ktoś może powiedzieć jakie są widełki wynagrodzenia i czy są nadgodziny? Z góry dziękuje za wszelkie uwagi i informacje.

@Stefan Batory

Człowieku szkoda Twojego czasu na tą marną wypłatę co dają, normalnie żenada.Odradzam każdemu kto się tam wybiera przecież to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

@Jolka

@Jola możesz pisać tak żeby administrator nie usuwał części wypowiedzi?

Ciekawy

Czy może ktoś uczciwie napisać jak wyglada praca w virtu? Jakie są zarobki, czy ludzie są pomocni, czy praca jest ciężka, jak wyglada wprowadzanie nowych pracowników. Proszę o szczerą odpowiedź

@Ciekawy

Zależy w którym dziale i na jakim stanowisku. Bo jest bardzo różnie

Sacha

Region nie jest rozwinięty. Dominuje popyt na low cost pracownika. Osoby z Zawiercia jeżdżą masowo do pracy w okolice Katowic. Czy to oznacza że ta spółka korzysta Max z okazji i proponuje niskie stawki? Jak tu jest?

ktos
@Sacha

Sam pracuje w Dąbrowie, w Zawierciu szkoda mi czasu ośmieszać się za te pieniądze

@Sacha

Normalnie (usunięte przez administratora) koła na miech i Leżysz 8 godzin

Wiola

Czy ta spółka ponownie szuka do działu eksport? Dlaczego?

@Wiola

Tak na eksport na Ukrainę haha

Locker

Witam! Ktoś może powiedzieć czy są przyjęcia do waszej firmy?

Dlaczego pyta

Dlaczego jest poszukiwana osoba do działu eksport? Często jest poszukiwana? Czy non stop jest poszukiwany kandydat? Ludzie odchodzą? Dlaczego? Czy warto? Dlaczego? Co oferują? Zarobki? Awans? Dofinansowania do szkół?

Witold

A ja pracowałem przez 5 lat dla pewnej firmy ochroniarskiej z Warszawy (nazwy na forum nie podam) . Owa firma na Umowę zlecenie nie zapłaciła mi ani złotówki na ZuS i Fundusz pracy. Banda Wieprzy.

kris

Dzień dobry- mam takie pytanie, czy rekrutujecie też osoby niepełnosprawne będące na rencie- sprawne fizycznie a niepełnosprawność jest G luchota- lat 54 z Myszkowa.

@kris

Tak biorą wszystkich jak leći.Chcąc się zatrudnić musisz mieć kilka zawodów:sprzątaczka,informatyk i wiele innych.Polecam.....

Dora

Gdzie to jest Wysoka? tam zaraz zrobimy porządek

Czy zdarzają się nadgodziny w Virtu Production Sp. z o.o.?

Author

zdarzają sie zwłaszcza w okresie świątecznym, do tego bardzo często pracujące soboty. Gdy jeszcze pracowałem to mieliśmy 6 dniowy tydzień pracy :)

Internauta

Czy w waszym zakładzie wyrabia się normy

Tykpyk
@Internauta

Tego mechanika/elektryka to szukają do głównego zakładu na Łośnickiej, czy do 2 zakładu na Marciszowie?

@Internauta

A jakie zmiany u was są? Czterobrygadówka czy normalne trzy po tygodniu? A jak z weekendami?

Ania w

Mam pytanie jakie zmiany u was są? Czterobrygadówka czy normalne trzy zmiany po tygodniu? A jak weekendy wolne?

Ania w

Mam pytanie jaki system pracy u was jest? Czterobrygadówka czy trzy zmiany po tygodniu? A jak weekendy, wolne?

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.