5 Dodaj opinię
5 1292 260 5 1

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Zawierciak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, na jakie stawki może liczyć nowo przyjęty pracownik? Jak wygląda praca, ile razy w tygodniu? Czy weekendy też się pracuje? Obecnie zarabiam około 2400/2600 na rękę, lecz nie pracuje w Zawierciu. Chciałbym wiedzieć czy w Virtu zarabia się podobnie, bo chciałbym pracować na miejscu. Dziękuję, pozdrawiam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Virtu Production Sp. z o.o.?

Beata Nowy wpis

Mam pytanie czy jest klimatyzacja na hali produkcji jak w normalnym zakładzie?

miiron

rzetelny i uczciwy pracodawca. Pieniądze zawsze o czasie na koncie, stawki też w porządku. Firma ciągle się rozwija i szuka nowych ludzi do pracy, osoby, które już są w zespole mogą liczyć na rozwój scieżki zawodowej i awans.

TakNie8
Teresa Nowy wpis
@miiron

To super. Właśnie szukają pracownika produkcji. Myślisz, że dość drobna kobieta da sobie radę z przygotowywaniem i pakowaniem wyrobów Virtu?

TakNie4

Czy w Virtu Production Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tak2Nie4
Xyz
@Pytanie

Raczej nie,to takie małe korpo

Tak5Nie
DALLA

polecam Vfirmę Virtu! Pracowałam tu przez prawie rok. Komfortowe warunki pracy, umowa, niezła pensja. Na plus dobra atmosfera wśród załogi.

TakNie7
Bol
@DALLA

Fajne opinie twoja i karolajny. Obie wstawione w podobnym czasie ,obie pozytywne i obydwie już nie pracujecie w tej fajnej ,przyjaznej i dobrze płatnej pracy . Dziwne ,niezła ściema.

Karolajna

pracowałam w VIRTU przez prawie rok. Było okej, uczciwe stawki, fajna atmosfera.

TakNie5
Marek

Widzę że jest ogloszenie na stanowisko handlowca na rynek niemiecki. Jaka panuje atmosfera w biurze? Warto aplikować?

Tak1Nie7
lex
@Marek

Lepiej poszukaj czegoś innego, moja rada???

Pierożek

Jaka temperatura jest na produkcji?

Tak3Nie
Stefan
@Pierożek

Twoje pytanie związane jest z rozważaniem ewentualnego zatrudnienia w firmie Virtu Production? Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisku pracownika produkcji, dlatego zastanawia mnie, czy planujesz aplikować na to stanowisko? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Stefan

Tak, rozważm ofertę pracy w firmie Virtu i bardzo mnie interesuje czy jest na hali zimno :)

Helena
@Pierożek

To fantastycznie! Virtu Production oferuje bowiem osobom na tym stanowisku bardzo atrakcyjne warunki, bo chociażby: pracę w systemie 3- zmianowym; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz, co szczególnie ważne, atrakcyjny pakiet socjalny. Tu znajdziesz szczegóły dotyczące oferty: http://virtu.com.pl/article/job_offer,72/ Z uwagi na produkty, które wytwarza ta firma należy sądzić, iż temperatura na hali musi być dosyć niska, ale musi to zweryfikować osoba, która tam aktualnie pracuje. Daj nam znać, jak już się zdecydujesz na podjęcie tam pracy.

TakNie6
pracownik07
@Pierożek

Na produkcji ciepło i duża wilgotność. Na pakowalni i magazynie ze względu na żywność stała ok 4 stopni.

Tak4Nie4
Andrzej
@pracownik07

Pracownicy pracujący w firmie Virtu Production są w Twojej ocenie odpowiednio zabezpieczeni przed działaniem warunków, które obowiązują na magazynie? Skoro jest tak niska temperatura, to chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na odpowiednią odzież ochronną? Odpowiedz, proszę.

Nie ma szans
@Pierożek

Duża pot leje się z każdego

Danuta
@Nie ma szans

A zatem trochę niepokojące jest to, że pracownicy Virtu Production pracują w nieodpowiednich warunkach. Należałoby w takim przypadku jak najszybciej odpowiednio zareagować. Czy rozmawialiście wspólnie - jako pracownicy - bezpośrednio z samym Dyrektorem tego przedsiębiorstwa? Chyba wypadałoby zacząć działania od właśnie takiego kroku. Jak sądzisz?

Tak3Nie2
fhhjjjjj
@Pierożek

nie jest upał istna majorka

@Pierożek

Teraz aktualnie jest ok bo temperatury za oknem niskie ale latem istna sauna i tropikalny deszczyk z sufitu gratis

Tak3Nie1
andrew
@pracownik07

Tak 4 stopnie ,a nie zapomniałeś przypadkiem o chłodni -23 stopnie , i pozostałych 4 halach przy produkcyjnych o temperaturze -6 stopni o jeszcze zapomniałbym o myciu karcherem tych mroźni raz w tygodniu

Zbigniew
@andrew

Czy praca w takich temperaturach jak podałeś sprawia, że dostaje się dodatki finansowe? Ktoś wcześniej wspominał o odzieży ochronnej. Czy dział BHP pilnuje, żeby wszyscy pracownicy ją nosili?

Vika
Nazwa działu: Produkcja

Jaki jest stosunek do innych ludzi pracujących w fabryce? (usunięte przez administratora)

@Vika

Hm dużo by mówić w skrócie niektórzy brygadzisci uwielbiają (usunięte przez administratora) szczególnie chłopów... Paranoja w tym zakładzie. Jedynie (usunięte przez administratora) po kanałach na to wszystko!

Joanna
@Tychy

Szukam właśnie jakiegoś info o pracy w Virtu Production. Twoja opinia jest trochę mało pomocna, szkoda, że nie napisałeś nic konkretnego. A w jakim systemie pracujecie?

@Joanna

System trzy zmianowy, robota ciężka ale da się robić atmosfera jest do bani może przez kilka osób pracujących w zakładzie. Gdyby nie one było by fajnie, co mogę powiedzieć może masz pytania to śmiało pytaj

Joanna
@Tychy

Rozumiem - dzięki wielkie za odpowiedź. Wspomniałeś, że praca w Virtu jest trudna, co mnie jakoś nie odstrasza. A co z zarobkami? Czy są one właśnie adekwatne do tej pracy?

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.

Jak to wszystko wygląda? ?

Nazwa działu: Produkcja

Planuje aplikować na stanowisko Pracownik Produkcji. 1. Jaka odległość z dworca w Zawierciu do zakładu pracy? Jak bardzo daleko? 2. Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? 3. Jakie wynagrodzenie pracy? Dziękuję

Nazwa działu: Produkcja

Planuje aplikować na stanowisko Pracownik Produkcji do Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie 1. Jaka odległość z dworca w Zawierciu do zakładu pracy? Jak bardzo daleko? 2. Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? 3. Jakie wynagrodzenie pracy? Dziękuję

Raf

Witam .jakie warunki panują w firmie czy umowa zlecenie czy umowa o pracę ,wypłata na czas ?mam doświadczenie na magazynie chciałbym coś zmienić z obecnej pracy niech ktoś napisze z pracowników czy warto spróbować ,bo różne opinie słyszałem z góry dziękuję .

Mirosław
@Raf

Jakie opinie słyszałeś o pracy w firmie Virtu Production? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytanie, to chciałbym, abyś napisał, co takiego wiesz o tym pracodawcy. Również nie mam doświadczeń związanych z tym miejscem pracy, dlatego każda informacja będzie cenna.

Tak1Nie
Pierożek

Daj znać co i jak. Powodzenia :)

Tak1Nie1
Urszula

Na stronie internetowej firmy Virtu Production znalazłam kilka ofert pracy. Obecnie poszukuje się pracowników w charakterze magazyniera, pracownika produkcji - pakowacza, pracownika budowlanego, operatora maszyny pakującej oraz elektromechanika. Znajdziecie je tutaj: http://virtu.com.pl/page/kariera,275/ . Co o nich sądzicie? Czy któraś z tych ofert zainteresowała kogoś z Was?

Anna

jaka kasa? jaka umowa? ktos cos?

ziomek
@Anna

nie polecam (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem tak jak powiedział kumpel najlepiej to zebrać ludzi (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

ja

Witam. Przeczytałam że firma Państwa poszukuje pracownika na stanowisko - pracownik administracyjny magazynu. Proszę o informacje ile się zarobi na tym stanowisku. Chciałabym aplikować ale wiem że podczas rozmowy pada pytanie jakie wynagrodzenie chciałabym otrzymywać.

Była
@ja

Zamiast pracy administracyjnej dzwga się towar. Nie jet to lekka praca. Cały czas siedzisz na magazynie, mało to się ma do pracy biurowej

@Była

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na wspomnianym przez Ciebie stanowisku? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? Porusz tę kwestię w swojej wypowiedzi, ponieważ może ona zainteresować @ja oraz innych użytkowników obecnych na forum.

Ona

Czy dostaje się na święta Bożego Narodzenia benefity w postaci pieniędzy czy bony?

Tak13Nie2

Ona
@Ona

Pierw pokaż czy umiesz pracować

@Ona

Co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Czy wspomniane profity i ewentualne premie są tylko dla wybranej grupy pracowników? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie wymagania należy spełnić, żeby kwalifikować się do ich otrzymania w Virtu Production.

Pracowniktejirmy
@Ona

Oczywiście dostajesz benefit w formie karty podarunkowej na kwotę (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)zł. Kwota ta przyprawia każdego pracownika o zawrót głowy, ponieważ nie wie na co ją przeznaczyć. Wnoszę o taki benefit świąteczny dla prezesa, niech kupi coś rodzinie na przykład.

Ania

napiszcie proszę jaka stawka i czy umowa o pracę dzięki!

Zawiercie

Witam czy pracownicy dostają jakieś benefity na świeta Bożego Narodzenia??

pracownk888

Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie i szczerze jeśli ktoś chcę pracować to wcale nie jest tak źle. Na początku nadzorowała nade mną jedna osoba, która tłumaczyła mi powoli co i jak, wprowadzając mnie w całą 'politykę' firmy. Na resztę pracowników z danej zmiany także mogłam liczyć. Jeśli chodzi o kierownictwo też nie było na co narzekać, zazwyczaj szli mi na rękę. Zarobki, nie wiem jak na innych stanowiskach ale ja byłam zadowolona, zawsze wypłata + premia wpływała na konto terminowo . Jedynie jeśli chodzi o kadry tam załatwić coś było ciężko, lepiej sprawę było kierować do np. kierownika zmiany . Zwolniłam się ze względu na 3 zmiany, które na dłuższy okres nie pozwalały mi realizować innych planów. Ogólnie polecam ten zakład pracy .

Bogdan
@pracownk888

Czy wynagrodzenie i warunki zatrudnienia zmieniały się wraz ze stażem pracy w Virtu Production? Zachęcam Ciebie także do napisania, od czego zależała ewentualna premia w firmie. Warto poruszyć te kwestie, gdyż niektórym użytkownikom pomoże ona w podjęciu decyzji o ewentualnej aplikacji do niej.

Arkadiusz

Panie Jerzy to nie prawda, praca na linii produkcyjnej w Virtu jest przyjemna i godna polecenia. Pracuje rok i nie zamierzam odchodzić. A co do przerwy i odbijania się to taki jest regulamin w wiekszości zakładów i podpisał go pan przy podpisaniu umowy...

Tak3Nie2

@Arkadiusz

Nawet w innych obozach pracy w okolicy nie ma czegoś takiego... Czy w czasach kiedy to firmy szukają pracowników warto marnować czas na pracę w tak niemiłej atmosferze i w dodatku za głodową pensję? W sąsiedniej Dąbrowie Górniczej w każdym zakładzie produkcyjnym płacą kilkaset złotych więcej na rękę...

Tak5Nie

Arkadiusz
@Jerzy

Panie Jerzy, wolne żarty... To może wszyscy zrezygnujmy z pracy i jedźmy opalać się na Bahamy. Chwila, tylko za co?

@Arkadiusz

A czy ja napisałem, że mamy nie pracować? Chodzi mi o to, że jest w okolicy wiele ciekawszych alternatyw. Za dużo większe pieniądze i w lepszej atmosferze.

Tak4Nie
Lolek
@Jerzy

Panie Jerzy zapraszam do firmy Brembo na dział odlewnia można tam zarobić 2100-2200

@Lolek

Akurat pracowałem w Brembo na odlewni i mimo cięzkiej pracy nikt nie kazał mi odbijać się przy wyjściu i wejściu na hale niczym więzeń, kartą. Poza tym obecnie w Brembo na odlewni zarabia się bez nadgodzin 2600 netto.

Tak2Nie2
ANAWA
@Lolek

PANIE LOLEK ALE ILE NADGODZIN TEGO CZLOWIEKU NIE PISZESZ

Mimi
@Jerzy

(usunięte przez administratora)ty chyba nie znasz realiów pracy na Zawierciu,tu narzekasz to idź do Villa Verde,gdzie mówią,że praca po 8 godzin a wychodzisz po 11,13 bez zapłaty i odbioru. Spróbuj tam,gdzie kłamstwo pogania kłamstwo za psie pieniądze,gdzie pupilki kierowniczki mają widoczne względy i dopiero opiniuj. Inne miejsce po 8zl na godzinę ,gdzie musisz zasłużyć sobie na wypłatę albo bar,gdzie robisz wszystko,a twoja wypłata jest tajemnica zawodowa.

Natalia

@krokiet k/g, rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy Virtu? Czy poziom organizacyjny i wysokość zarobków były głównymi powodami Twojej decyzji? Czy próbowałeś negocjować swoje wynagrodzenie? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy.

Musia
@Natalia

Chyba nie w tej firmie. Tu nie docenia się w ogóle pracownikow z doswiadczeniem - dodaje się im jedynie obowiązków co nie jest równoznaczne ze zmianą wynagrodzenia.

Tak6Nie
ktos
@Musia

niestety to prawda.

Kandydatka

@Natalia, to była rekrutacja na stanowisko biurowe. Na początek umowa na okres próbny, standardowo 3 miesiące. Benefity typu zniżki na produkty firmy i wejściówki na basen w Łazach.

Musia
@Kandydatka

benefitu przysługują również w okresie próbnym - tylko czy o benefity chodzi kiedy szukasz pracy ??? możliwość zakupu produktów - jak lubisz codziennie jeść gotowe jedzenie to się opłaca - ceny towarów bardzo korzystne, a basen - 2h/ miesiąc - dużo ??? Ważne jest chyba jednak wynagrodzenie podstawowe, jakie uzyskach po okresie próbnym - to ustal na początek ...

ktos
@Kandydatka

w jakim dziale jeśli można spytać?

Tymon

Virtu Production to świetna firma i jeśli komuś nie odpowiada praca to powinien ją zmienić !!!

Gogol

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Natalia

@Kandydatka Rozumiem, serdecznie dziękuję za odpowiedź. Wspomniałaś, że na początku jest trzy miesięczny okres próbny. Czy możesz powiedzieć, jaką formę zatrudnienia wtedy oferuje firma Virtu Production takiemu pracownikowi? Ponadto, orientujesz się może, czy podczas okresu próbnego opisane przez Ciebie benefity przysługują już pracownikowi? Gdybyś mogła jeszcze rozwiać te wątpliwości, to będę zobowiązana.

Natalia

@Kandydatka Dziękuję za wypowiedź. Chciałabym spytać o to, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Ponadto, jakbyś mogła napisać, na jakie stanowisko aplikowałaś to będzie super. Oczywiście, nie pytam o takie kwestie jak wynagrodzenie, gdyż to kwestia indywidualna. Chodzi mi o pozostałe warunki.

Kandydatka

Dzień dobry, Uczestniczyłam ostatnio w procesie rekrutacyjnym firmy Virtu i jestem mile zaskoczona. Bardzo profesjonalne podejście do kandydata, merytoryczna rozmowa i przyjazne nastawienie. Chociaż w efekcie procesu nie została podjęta współpraca, zdecydowanie pozytywnie oceniam sam proces rekrutacji. Mam nadzieję, że inni lokalni pracodawcy będą brali przykład z Virtu przynajmniej w tym aspekcie.

Zostaw opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

Chcę opublikować: