Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

krokiet KG

Na dzisiaj nie polecam pracy na żadnym stanowisku w Virtu ponieważ ogrom obowiązków przerasta każdego, a co najgorsze nie ma się wsparcia w przełożonych. Jeżeli chodzi o prace na magazynie to wszyscy magazynierzy szukają innej pracy, bo pracy jest coraz więcej, a zarobki stoją w miejscu. Prawdopodobnie na jesieni br. ma wystartować nowy zakład gdzie maja zatrudnić w nim około 500-osób.(usunięte przez administratora)

Liliana
@krokiet KG 23.08.2017 12:02

eee tam ludzi na produkcji przybyło w ostatnich tygodniach to i roboty troche mniej

Magik

Czy to prawda że w Virtu (usunięte przez administratora)?

Apokalipto

Ja pisalem tu komentarz i nawet go nie opublikowali ta strona jest opłacona przez virtu

Apokalipto

Nie warto przychodzić do Virtu

Natalia

Słyszeliście już o planowanym na pierwszy kwartał 2018 roku otwarciu nowego zakładu produkcyjnego? Tym samym stworzone zostanie 130 nowych miejsc pracy. Co zapewne istotne jest dla lokalnych mieszkańców, gdyż w województwie śląskim region zawierciański jest jednym z rejonów najbardziej dotkniętych bezrobociem. Co jeszcze warto wiedzieć o tej inwestycji?

Ponczek

Witam, jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu

Ponczek

Witam, jak wygląda paraca w utrzymaniu ruchy

Amsterdam

Praca w virtu obecnie stała się ciężka i uciążliwa. Jest duże parcie na nowości, cały czas są duże zamówienia, produkcja ledwo się wyrabia, pakowalnia tym bardziej. Panuje nerwowa atmosfera, ludzie są źle traktowani, obecnie dużo osób rezygnuje z pracy, nawet stara doświadczona gwardia. Na zakładzie jest gorąco (Trzeba przemieszczać się między zimnymi chłodniami) ciasno, wszystko jest upychane gdzie się da, na nic nie ma właściwego i przeznaczonego miejsca bo jest wszystkiego za dużo. Nikt nie porusza ważnej kwestii, a mianowicie tego że nocna zmiana w Virtu startuje w niedziele, a 6 nocek to obecnie standard, często też jest 6 ranek w tygodniu. Kiedyś było lepiej w tym zakładzie...

Rufus
@Amsterdam 24.07.2017 20:33

A jeżeli chodzi o pracę na magazynie? Jakie opinie?

barek
@Rufus 26.07.2017 20:54
A jeżeli chodzi o pracę na magazynie? Jakie opinie?

Nerwówka i zapiernicz, chociaż tyle że magazynierzy trzymają się razem i atmosfera jest dość przyjemna, nikt nikogo nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Natalia

@Slotrozumiem, że jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Możesz powiedzieć o niej coś więcej? Coś Cię podczas niej zaskoczyło? Co możesz doradzić osobom, które obecnie są w trakcie procesu rekrutacyjnego do firmy?

W czwartek pozdrawiam

Slot

Witam Poproszę o informację na temat pracy PH Virtu Zostałem zaproszony na rozmowy. Jak przebiega rekrutacja jakieś dziwne pytania scenki itp. Jak atmosfera w firmie jaka kaska warunki narzędzia. Dziękuje i pozdrawiam

Były
@Slot 26.06.2017 17:09

A kiedy ma Pan tą rozmowę?

slot
@Były 27.06.2017 13:05
A kiedy ma Pan tą rozmowę?

I jak możesz pomóc?

Slot

Witam. Czy ktoś się może orientuje na temat pracy Przedstawiciela Handlowego. Jak przebiega rozmowa warunki narzędzie itp. Pozdrawiam

Slot

Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa PH w tej firmie? Warunki narzędzia atmosfera kasa. Na co można liczyć? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Dziękuję i pozdrawiam

fiszu

no nie jest łatwo, bo to produkcja a nie kawiarnia nie ? stoisz i robisz, jedziesz z koksem, tzn. z pierogami. Nie każdy ma takie szczenscie że kocha swoja prace bo to jego pasja albo jest taka mega, że oddaje sie jej w pelni. Praca w virtu daje mi zarobek i normalne życie dlatego sie ciesze

viki

to czemu ludzie uciekaja jak tak dobrze

Pietja

A smoki tam były? Polacy tacy są albo mściwi albo wiecznie niezadowoleni. Dla mnie to praca konkret, umowa jasna przejrzysta, wiem na czym stoję, co jest moim obowiązkiem. Pracuje 8 h wychodze i sie mam dobrze. I o to chodzi. Pierogow moglo by byc mniej ale daje rade xd

Margaret W

Ludzie wy jestescie dziwni przeciez kazdy wie ze praca na produkcji jest ciezka. ale jak sie chce z czegos utrzymac, to cos robic trzeba. zarobki w virtu sa ok. nigdy nie mialam problemu z kadrami, robie swoja robote dobrze wiec wszyscy sa zadowoleni. praca jak na razie mi odpowiada i nie bede jej zmieniac

luk

A jak wygląda praca na magazynie bo bardzo często poszukują nowych?

Katarzyna

czy w Virtu pracuje się w niedzielę ?? chodzi mi o pracę na produkcji ??

koko

od zawsze wiadomo że do roboty idzie się robić a nie szukać znajomości od tego są kawiarnie do tego wiadomo że w każdej firmie jest pełno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w i podpieprzaczy a co do zarobków Polakowi zawsze będzie mało i tyle w tym temacie

bebebebe

od 1350 do 2300 zależy na jaki dział się trafi

ads

Witam - interesują mnie obecne zarobki w virtu !

Artemizja231

Witam pracuje w firmie ponad 14 lat i jak czytam te opinie to jestem w szoku piszecie małe zarobki to jest nie prawda oczywiście zawsze by się chciało więc odbijanie przy bramkach one przede wszystkim służą do odbicia kiedy zaczynasz pracę i kiedy kończy się a nie do odliczania czasu na przerwie wiadomo że przerwa jest 15 min ale nigdy tyle nie trwa a co do kierowniczkek i brygadzistow wykonują tylko swoje obowiązki to one odpowiadają za produkcję, za jakość, za czystość za bezpieczeństwo pracy i dlatego nie wszystkim się to podoba. A tak naprawdę jak ktoś chce pracować to będzie oczywiście nigdzie nie ma idealnie ale nie mogę się zgodzić z twierdzeniem że jest to obóz pracy bo kto chce to pracuje a komu nie odpowiada to odchodzi i taka osoba nie napisze ze nie dała rady tylko obwinia wszystko i wszystkich

nikola

witam jakie teraz sa zarobki w virtu na produkcji na reke? dzieki z gory

zauroczony

Pozdrawiam Piękną i miłą Panią z pierogów ogólnie praca jest bardzo fajna idzie pożartować ale i trzeba zrobić to co ma sie zrobić Kasa też ok

majka

@jaho mnie abrdziej zastanwia jak to wyglada u nich z praktykami bo widze ze szukaja do działu B+R we Wrocławiu bo napsiali ze musaza to jednak być tudenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym ale i dosiwadczenie mozna zdobyc

kas

Virtu. Hmm praca. Co do samej firmy to ok. Tylko ludzie tak zwani brygadzisci w szczególności jeden z aspiracja do stanowiska kierowniczego pan G. Na blanszowniku wiadomo o kogo chodzi. Praca z tym człowiekiem katastrofa. Sam jest nie kompetentny i sie nie nadaje i zwala winę na pracowników. Tak byle żeby kierownictwo sie nie skaplo ale pracuje na szkodę firmy

aaa

A ja bym chciala wiedziec na czym polega dokladnie ta praca. chcialam zalozyc dzialanosc, aby pakowac takie jedzenie i ciekawi mnie jak to odbywa sie w tej firmie. Czy jedzenie gotowane jest i pakowane na miejscu? Wie ktos cos na temat produkcji?

MateuszX

@coma , jesli robisz dzien w dzien to samo to przydalo by sie z kims chociaz pogadac

MateuszX

Nie polecam, wyzysk i beznadziejna atmosfera

zaiteresowana

po ile godzin się pracuje u was? jak wygląda grafik?

Lol

Bylam, widzialam i zrezygnowalam. Najlepiej zebys w drugim dniu mial takie ruchy jak Panie co robia tam po 8-10 lat. (usunięte przez administratora). Szału nie ma.

virtuozanka

Robie w Virtu juz 3 rok nie jest az tak tragicznie jesli chodzi o sama prace ale jesli chodzi o ludzi kierowniczki i smieszne kacapki to jest mega problem polowa zakladu to ma cos nie tak z glowa mianowicie mam na mysli glownie zielone berety Ale przyjdzie taki dzien ze zamkna ten syf i pokoncza swoje kariery zielone berety i gdzie pojda do roboty ?Wtedy dac je do pola kopac ziekniaki po 12 h tak jak nam kaza po 12 godzin robic kopac ziemniaki i niech stoja nad nimi osoby z batem i po plecach niech wala hahaha

Olimp

Mi się najtrudniej współpracuje z Ukraińcami na produkcji, przeboleje niskie zarobki i monotonną pracę ale ich nie strawie na dłuższą mete w Virtu !!!

Olimp

Mi się najtrudniej wspólpracuje z Ukraińcami przeboleje monotonną pracę i niskie zarobki ale oni zabierają nam miejsca pracy !!!

pink

Szukam Roksany, zaczęłaś wczoraj tj 30.11.2015 prace od 14:00 na zapiekankach, przedstawialiśmy się sobie pod koniec dniówki. Jak jesteś wolna, proszę odezwij się tutaj.

Di

Hej, widzę że szukają teraz kogoś na stanowisko młodszego technologa. Zakres obszerny, ktoś się orientuje jakie wynagrodzenie proponują? •Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych receptur, •Walidacja i optymalizacja procesów na hali produkcyjnej, •Udział we wdrażaniu urządzeń produkcyjnych, •Kontrola procesu od surowca po wyrób gotowy, •Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz instrukcji stanowiskowych maszyn i urządzeń, •Organizowanie paneli degustacyjnych, •Szkolenie pracowników w zakresie technologii i receptur,

Qwer

Tu pisza ludzie o Virtu produkcji krokietow i pierogow a nie o agencji ..

anna_b

Zgadzam się z tą opinią. Firma Virtu daje możliwość zdobycia pierwszych szlifów w gastronomii, co na dzisiejszym rynku pracy jest bardzo pożądane.

gregor

Dokładnie, dlatego mają tyle gwiazdek jeśli chodzi o opinie. A spotkałem tu już parę takich firm, agencji które tak robią a inni się na to chwytają bo jaka super firma czy agencja pracy.

stages

Jest tak, jak właśnie napisały te 2 osoby powyżej.

Qwer

Najgorsza robota, zarobki porazka, (usunięte przez administratora)

nn

no nikt sie nie zwalnia bo kazdemu praca potrzebna bo jesli chodzi o zarobki to jest ok ale po jakims czasie ludzie psychicznie nie wytrzymuja tej atmosfery i tego traktowania (usunięte przez administratora)A przyjecia sa caly czas

Virtu

Witamy serdecznie, Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Produkcji. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie produkcja, pakowanie i przygotowanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych. WYMAGANIA: - gotowość do pracy na hali produkcyjnej - umiejętność pracy w zespole - zdolności manualne - mile widziana książeczka sanepidowska Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego CV prosimy przesyłać do siedziby firmy: Virtu Sp. z o.o. Sp.k Ul. Łośnicka 35 42-400 Zawiercie lub na e-mail rekrutacja@virtu.com.pl tel: 32 67 036 16

Rafi
@Virtu 23.09.2015 08:18

Witam,pierogi macie bardzo smaczne,cena równierz dobra,dziękuję i pozdrawiam pracowników produkcji.

Adam

Czy w virtu pracuje sie w sobote i niedziele?

nn

ale nie powinno tak byc wlasnie bo wtedy jest atmosfera nie miła bo nie wiadomo co do kogo powiedziec

kk

wszyscy kierownicy mają rodziny i każdy gdzieś pracuje, żona z mężem na pokrewnym stanowisku, w każdym zakładzie tak jest

Zostaw opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtu Production Sp. z o.o.