Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Raf

Witam .jakie warunki panują w firmie czy umowa zlecenie czy umowa o pracę ,wypłata na czas ?mam doświadczenie na magazynie chciałbym coś zmienić z obecnej pracy niech ktoś napisze z pracowników czy warto spróbować ,bo różne opinie słyszałem z góry dziękuję .

Mirosław
@Raf

Jakie opinie słyszałeś o pracy w firmie Virtu Production? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytanie, to chciałbym, abyś napisał, co takiego wiesz o tym pracodawcy. Również nie mam doświadczeń związanych z tym miejscem pracy, dlatego każda informacja będzie cenna.

Pierożek

Daj znać co i jak. Powodzenia :)

Urszula

Na stronie internetowej firmy Virtu Production znalazłam kilka ofert pracy. Obecnie poszukuje się pracowników w charakterze magazyniera, pracownika produkcji - pakowacza, pracownika budowlanego, operatora maszyny pakującej oraz elektromechanika. Znajdziecie je tutaj: http://virtu.com.pl/page/kariera,275/ . Co o nich sądzicie? Czy któraś z tych ofert zainteresowała kogoś z Was?

jaka kasa? jaka umowa? ktos cos?

ziomek
@Anna

nie polecam (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem tak jak powiedział kumpel najlepiej to zebrać ludzi (usunięte przez administratora)

Witam. Przeczytałam że firma Państwa poszukuje pracownika na stanowisko - pracownik administracyjny magazynu. Proszę o informacje ile się zarobi na tym stanowisku. Chciałabym aplikować ale wiem że podczas rozmowy pada pytanie jakie wynagrodzenie chciałabym otrzymywać.

Była
@ja

Zamiast pracy administracyjnej dzwga się towar. Nie jet to lekka praca. Cały czas siedzisz na magazynie, mało to się ma do pracy biurowej

@Była

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na wspomnianym przez Ciebie stanowisku? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? Porusz tę kwestię w swojej wypowiedzi, ponieważ może ona zainteresować @ja oraz innych użytkowników obecnych na forum.

Ona

Czy dostaje się na święta Bożego Narodzenia benefity w postaci pieniędzy czy bony?

Ona
@Ona

Pierw pokaż czy umiesz pracować

@Ona

Co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Czy wspomniane profity i ewentualne premie są tylko dla wybranej grupy pracowników? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie wymagania należy spełnić, żeby kwalifikować się do ich otrzymania w Virtu Production.

Pracowniktejirmy
@Ona

Oczywiście dostajesz benefit w formie karty podarunkowej na kwotę (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)zł. Kwota ta przyprawia każdego pracownika o zawrót głowy, ponieważ nie wie na co ją przeznaczyć. Wnoszę o taki benefit świąteczny dla prezesa, niech kupi coś rodzinie na przykład.

napiszcie proszę jaka stawka i czy umowa o pracę dzięki!

Zawiercie

Witam czy pracownicy dostają jakieś benefity na świeta Bożego Narodzenia??

pracownk888

Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie i szczerze jeśli ktoś chcę pracować to wcale nie jest tak źle. Na początku nadzorowała nade mną jedna osoba, która tłumaczyła mi powoli co i jak, wprowadzając mnie w całą 'politykę' firmy. Na resztę pracowników z danej zmiany także mogłam liczyć. Jeśli chodzi o kierownictwo też nie było na co narzekać, zazwyczaj szli mi na rękę. Zarobki, nie wiem jak na innych stanowiskach ale ja byłam zadowolona, zawsze wypłata + premia wpływała na konto terminowo . Jedynie jeśli chodzi o kadry tam załatwić coś było ciężko, lepiej sprawę było kierować do np. kierownika zmiany . Zwolniłam się ze względu na 3 zmiany, które na dłuższy okres nie pozwalały mi realizować innych planów. Ogólnie polecam ten zakład pracy .

Bogdan
@pracownk888

Czy wynagrodzenie i warunki zatrudnienia zmieniały się wraz ze stażem pracy w Virtu Production? Zachęcam Ciebie także do napisania, od czego zależała ewentualna premia w firmie. Warto poruszyć te kwestie, gdyż niektórym użytkownikom pomoże ona w podjęciu decyzji o ewentualnej aplikacji do niej.

Arkadiusz

Panie Jerzy to nie prawda, praca na linii produkcyjnej w Virtu jest przyjemna i godna polecenia. Pracuje rok i nie zamierzam odchodzić. A co do przerwy i odbijania się to taki jest regulamin w wiekszości zakładów i podpisał go pan przy podpisaniu umowy...

@Arkadiusz

Nawet w innych obozach pracy w okolicy nie ma czegoś takiego... Czy w czasach kiedy to firmy szukają pracowników warto marnować czas na pracę w tak niemiłej atmosferze i w dodatku za głodową pensję? W sąsiedniej Dąbrowie Górniczej w każdym zakładzie produkcyjnym płacą kilkaset złotych więcej na rękę...

Arkadiusz
@Jerzy

Panie Jerzy, wolne żarty... To może wszyscy zrezygnujmy z pracy i jedźmy opalać się na Bahamy. Chwila, tylko za co?

@Arkadiusz

A czy ja napisałem, że mamy nie pracować? Chodzi mi o to, że jest w okolicy wiele ciekawszych alternatyw. Za dużo większe pieniądze i w lepszej atmosferze.

Lolek
@Jerzy

Panie Jerzy zapraszam do firmy Brembo na dział odlewnia można tam zarobić 2100-2200

@Lolek

Akurat pracowałem w Brembo na odlewni i mimo cięzkiej pracy nikt nie kazał mi odbijać się przy wyjściu i wejściu na hale niczym więzeń, kartą. Poza tym obecnie w Brembo na odlewni zarabia się bez nadgodzin 2600 netto.

ANAWA
@Lolek

PANIE LOLEK ALE ILE NADGODZIN TEGO CZLOWIEKU NIE PISZESZ

Mimi
@Jerzy

(usunięte przez administratora)ty chyba nie znasz realiów pracy na Zawierciu,tu narzekasz to idź do Villa Verde,gdzie mówią,że praca po 8 godzin a wychodzisz po 11,13 bez zapłaty i odbioru. Spróbuj tam,gdzie kłamstwo pogania kłamstwo za psie pieniądze,gdzie pupilki kierowniczki mają widoczne względy i dopiero opiniuj. Inne miejsce po 8zl na godzinę ,gdzie musisz zasłużyć sobie na wypłatę albo bar,gdzie robisz wszystko,a twoja wypłata jest tajemnica zawodowa.

Natalia

@krokiet k/g, rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy Virtu? Czy poziom organizacyjny i wysokość zarobków były głównymi powodami Twojej decyzji? Czy próbowałeś negocjować swoje wynagrodzenie? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy.

Musia
@Natalia

Chyba nie w tej firmie. Tu nie docenia się w ogóle pracownikow z doswiadczeniem - dodaje się im jedynie obowiązków co nie jest równoznaczne ze zmianą wynagrodzenia.

ktos
@Musia

niestety to prawda.

Kandydatka

@Natalia, to była rekrutacja na stanowisko biurowe. Na początek umowa na okres próbny, standardowo 3 miesiące. Benefity typu zniżki na produkty firmy i wejściówki na basen w Łazach.

Musia
@Kandydatka

benefitu przysługują również w okresie próbnym - tylko czy o benefity chodzi kiedy szukasz pracy ??? możliwość zakupu produktów - jak lubisz codziennie jeść gotowe jedzenie to się opłaca - ceny towarów bardzo korzystne, a basen - 2h/ miesiąc - dużo ??? Ważne jest chyba jednak wynagrodzenie podstawowe, jakie uzyskach po okresie próbnym - to ustal na początek ...

ktos
@Kandydatka

w jakim dziale jeśli można spytać?

Tymon

Virtu Production to świetna firma i jeśli komuś nie odpowiada praca to powinien ją zmienić !!!

Gogol

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Natalia

@Kandydatka Rozumiem, serdecznie dziękuję za odpowiedź. Wspomniałaś, że na początku jest trzy miesięczny okres próbny. Czy możesz powiedzieć, jaką formę zatrudnienia wtedy oferuje firma Virtu Production takiemu pracownikowi? Ponadto, orientujesz się może, czy podczas okresu próbnego opisane przez Ciebie benefity przysługują już pracownikowi? Gdybyś mogła jeszcze rozwiać te wątpliwości, to będę zobowiązana.

Natalia

@Kandydatka Dziękuję za wypowiedź. Chciałabym spytać o to, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Ponadto, jakbyś mogła napisać, na jakie stanowisko aplikowałaś to będzie super. Oczywiście, nie pytam o takie kwestie jak wynagrodzenie, gdyż to kwestia indywidualna. Chodzi mi o pozostałe warunki.

Kandydatka

Dzień dobry, Uczestniczyłam ostatnio w procesie rekrutacyjnym firmy Virtu i jestem mile zaskoczona. Bardzo profesjonalne podejście do kandydata, merytoryczna rozmowa i przyjazne nastawienie. Chociaż w efekcie procesu nie została podjęta współpraca, zdecydowanie pozytywnie oceniam sam proces rekrutacji. Mam nadzieję, że inni lokalni pracodawcy będą brali przykład z Virtu przynajmniej w tym aspekcie.

Natalia

@Ola, czy możesz doprecyzować swój wpis na temat firmy Virtu Production? Dla niektórych osób może być on nie do końca zrozumiały. Czy chciałaś napisać, że w ostatnim czasie wynagrodzenia w firmie wzrosły? Czy praca w tej firmie to praca zmianowa, a pracownik ma wpływ na kształt grafiku? Czy wiesz coś na ten temat?

Natalia

@Ola, Twoje wypowiedzi są dosyć lakoniczne, mogłabyś je rozwinąć? Dlaczego wypowiadasz się negatywnie o firmie? Opisz proszę swoje doświadczenia. Jakie wady dostrzegasz? Wspominasz też o częstych zwolnieniach, pracownicy odchodzą sami, czy dostają wypowiedzenie? Z czego wynika rotacja?

kierowca

Virtu jest ok jeżdżę tam dwa lata I jakoś nie słyszałem żeby magazyniezy narzekali. I żadne sie nie zwalnia

...$
@kierowca

a w jakiej firmie pracujesz , mają nowe auto ? , ja myślę aby robić karierę na magazyniera w nowym zakładzie ,auto jest ważne czyli serwisowane kółka wymieni serwis ?,trust your intuition listen to your inner voice.

ANAWA
@...$

chyba jestes jakims przydupaczem

Pradawny
@kierowca

Magazynierzy nie narzekaja jak sami uciekaja bo chca ich zniszczyc jak i reszte zakładu warunki sa tragiczne naprawy maszyn i osprzetu tragedia . nie dbaja o nikogo chyba ze o własne interesy .pozdrawiam

Ola
@kierowca

Moze pracujesz w innym virtu bo tu na okroglo ktos zwalnia i magazyniezy tez

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.