Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Apokalipto

Nie warto przychodzić do Virtu

Ponczek

Witam, jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu

Ponczek

Witam, jak wygląda paraca w utrzymaniu ruchy

Amsterdam

Praca w virtu obecnie stała się ciężka i uciążliwa. Jest duże parcie na nowości, cały czas są duże zamówienia, produkcja ledwo się wyrabia, pakowalnia tym bardziej. Panuje nerwowa atmosfera, ludzie są źle traktowani, obecnie dużo osób rezygnuje z pracy, nawet stara doświadczona gwardia. Na zakładzie jest gorąco (Trzeba przemieszczać się między zimnymi chłodniami) ciasno, wszystko jest upychane gdzie się da, na nic nie ma właściwego i przeznaczonego miejsca bo jest wszystkiego za dużo. Nikt nie porusza ważnej kwestii, a mianowicie tego że nocna zmiana w Virtu startuje w niedziele, a 6 nocek to obecnie standard, często też jest 6 ranek w tygodniu. Kiedyś było lepiej w tym zakładzie...

Rafał
@Amsterdam

Witam. Ajak wygląda praca na magazynie?

Rufus
@Amsterdam

A jeżeli chodzi o pracę na magazynie? Jakie opinie?

barek
@Rufus

Nerwówka i zapiernicz, chociaż tyle że magazynierzy trzymają się razem i atmosfera jest dość przyjemna, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora)

Natalia

@Slotrozumiem, że jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Możesz powiedzieć o niej coś więcej? Coś Cię podczas niej zaskoczyło? Co możesz doradzić osobom, które obecnie są w trakcie procesu rekrutacyjnego do firmy?

W czwartek pozdrawiam

Slot

Witam Poproszę o informację na temat pracy PH Virtu Zostałem zaproszony na rozmowy. Jak przebiega rekrutacja jakieś dziwne pytania scenki itp. Jak atmosfera w firmie jaka kaska warunki narzędzia. Dziękuje i pozdrawiam

Były
@Slot

A kiedy ma Pan tą rozmowę?

slot
@Były

I jak możesz pomóc?

Slot

Witam. Czy ktoś się może orientuje na temat pracy Przedstawiciela Handlowego. Jak przebiega rozmowa warunki narzędzie itp. Pozdrawiam

Slot

Witam. Czy ktoś się może orientuje na temat pracy przedstawiciela handlowego. Jak przebiega rozmowa warunki narzędzie itp. Pozdrawiam

Slot

Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa PH w tej firmie? Warunki narzędzia atmosfera kasa. Na co można liczyć? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Dziękuję i pozdrawiam

viki

to czemu ludzie uciekaja jak tak dobrze

Pietja

A smoki tam były? Polacy tacy są albo mściwi albo wiecznie niezadowoleni. Dla mnie to praca konkret, umowa jasna przejrzysta, wiem na czym stoję, co jest moim obowiązkiem. Pracuje 8 h wychodze i sie mam dobrze. I o to chodzi. Pierogow moglo by byc mniej ale daje rade xd

Margaret W

Ludzie wy jestescie dziwni przeciez kazdy wie ze praca na produkcji jest ciezka. ale jak sie chce z czegos utrzymac, to cos robic trzeba. zarobki w virtu sa ok. nigdy nie mialam problemu z kadrami, robie swoja robote dobrze wiec wszyscy sa zadowoleni. praca jak na razie mi odpowiada i nie bede jej zmieniac

luk

A jak wygląda praca na magazynie bo bardzo często poszukują nowych?

Katarzyna

czy w Virtu pracuje się w niedzielę ?? chodzi mi o pracę na produkcji ??

koko

od zawsze wiadomo że do roboty idzie się robić a nie szukać znajomości od tego są kawiarnie do tego wiadomo że w każdej firmie jest pełno (usunięte przez administratora) w i podpieprzaczy a co do zarobków Polakowi zawsze będzie mało i tyle w tym temacie

bebebebe

od 1350 do 2300 zależy na jaki dział się trafi

ads

Witam - interesują mnie obecne zarobki w virtu !

Artemizja231

Witam pracuje w firmie ponad 14 lat i jak czytam te opinie to jestem w szoku piszecie małe zarobki to jest nie prawda oczywiście zawsze by się chciało więc odbijanie przy bramkach one przede wszystkim służą do odbicia kiedy zaczynasz pracę i kiedy kończy się a nie do odliczania czasu na przerwie wiadomo że przerwa jest 15 min ale nigdy tyle nie trwa a co do kierowniczkek i brygadzistow wykonują tylko swoje obowiązki to one odpowiadają za produkcję, za jakość, za czystość za bezpieczeństwo pracy i dlatego nie wszystkim się to podoba. A tak naprawdę jak ktoś chce pracować to będzie oczywiście nigdzie nie ma idealnie ale nie mogę się zgodzić z twierdzeniem że jest to obóz pracy bo kto chce to pracuje a komu nie odpowiada to odchodzi i taka osoba nie napisze ze nie dała rady tylko obwinia wszystko i wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.