Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Ania w

Mam pytanie jaki system pracy u was jest? Czterobrygadówka czy trzy zmiany po tygodniu? A jak weekendy, wolne?

Ania w

Jaki system zmianowy u was jest? Czterobrygadówka czy normalnie cały tydzień jedna zmiana? A weekendy są pracujące? Proszę o odpowiedź.

Beata

Mam pytanie czy jest klimatyzacja na hali produkcji jak w normalnym zakładzie?

Lidka
@Beata

Bea czego się wygłupiasz masz z mopsu 3000 zł co miesiąc i paczki dla małej po co ci się grzebać w pierogach siedż na d. zajrzyj do mnie na przeciwko pogadamy popijemy będzie dobrze jak na hucie

Sąsiad
@Lidka

Aż tyle to chyba nie dają.

Lidka
@Sąsiad

O to byś się zdziwił akurat na to pieniądze są a Beti zna się lepiej jak te w urzędzie

Mam pytanie jak się pracuje w dziale jakości i jak wygląda praca bo jest ogłoszenie na internę ie i się zastanawiam? A prowadzone są rekrutację czy wszystko wstrzymane?

@1111

Przyjmują na produkcję to może i do działu jakości. Złóż cv

Internauta

Czy na waszym zakładzie są normy do wyrobienia tak jak na niektórych (nie będę wymieniał nazwy) zakładach.? Jak się pracuje na pakowaniu bo jestem zainteresowany aplikowanie na takie stanowisko.

ProtoLogic

Bardzo przepraszam za tyle wpisów niepotrzebnych. Pisząc na początku nic się nie wyświetlało więc próbowałem kilkukrotnych prób a czas miałem jedynie w nocy. Teraz zauważyłem, że administrator bądź system dopuścił tyle prób zaaplikowania mojego pytania. Jeszcze raz przepraszam...

ProtoLogic

Witam! Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie w Virtu. Otóż, czy ktoś z magazynierów mógłby napisać jak się pracuje, czy pracuje się cały rok bez przestojów, czy można pracować nadgodziny i jak są wypłacane? Obecnie pracuję na magazynie wysokiego składowania z uprawnieniami UDT. Dziękuję wszystkim za wszelkie informacje oraz komentarze. Pozdrawiam!

ProtoLogic

Witam! Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie w Virtu. Otóż, czy ktoś z magazynierów mógłby napisać jak się pracuje, czy pracuje się cały rok bez przestojów, czy można pracować nadgodziny i jak są wypłacane? Obecnie pracuję na magazynie wysokiego składowania z uprawnieniami UDT. Dziękuję z góry wszystkim za wszelkie informacje oraz komentarze. Pozdrawiam!

Zawierciak

Witam, na jakie stawki może liczyć nowo przyjęty pracownik? Jak wygląda praca, ile razy w tygodniu? Czy weekendy też się pracuje? Obecnie zarabiam około 2400/2600 na rękę, lecz nie pracuje w Zawierciu. Chciałbym wiedzieć czy w Virtu zarabia się podobnie, bo chciałbym pracować na miejscu. Dziękuję, pozdrawiam.

miiron

rzetelny i uczciwy pracodawca. Pieniądze zawsze o czasie na koncie, stawki też w porządku. Firma ciągle się rozwija i szuka nowych ludzi do pracy, osoby, które już są w zespole mogą liczyć na rozwój scieżki zawodowej i awans.

Teresa
@miiron

To super. Właśnie szukają pracownika produkcji. Myślisz, że dość drobna kobieta da sobie radę z przygotowywaniem i pakowaniem wyrobów Virtu?

DALLA

polecam Vfirmę Virtu! Pracowałam tu przez prawie rok. Komfortowe warunki pracy, umowa, niezła pensja. Na plus dobra atmosfera wśród załogi.

Bol
@DALLA

Fajne opinie twoja i karolajny. Obie wstawione w podobnym czasie ,obie pozytywne i obydwie już nie pracujecie w tej fajnej ,przyjaznej i dobrze płatnej pracy . Dziwne ,niezła ściema.

Karolajna

pracowałam w VIRTU przez prawie rok. Było okej, uczciwe stawki, fajna atmosfera.

Widzę że jest ogloszenie na stanowisko handlowca na rynek niemiecki. Jaka panuje atmosfera w biurze? Warto aplikować?

lex
@Marek

Lepiej poszukaj czegoś innego, moja rada???

Pierożek

Jaka temperatura jest na produkcji?

Stefan
@Pierożek

Twoje pytanie związane jest z rozważaniem ewentualnego zatrudnienia w firmie Virtu Production? Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisku pracownika produkcji, dlatego zastanawia mnie, czy planujesz aplikować na to stanowisko? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Pierożek
@Stefan

Tak, rozważm ofertę pracy w firmie Virtu i bardzo mnie interesuje czy jest na hali zimno :)

Helena
@Pierożek

To fantastycznie! Virtu Production oferuje bowiem osobom na tym stanowisku bardzo atrakcyjne warunki, bo chociażby: pracę w systemie 3- zmianowym; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz, co szczególnie ważne, atrakcyjny pakiet socjalny. Tu znajdziesz szczegóły dotyczące oferty: http://virtu.com.pl/article/job_offer,72/ Z uwagi na produkty, które wytwarza ta firma należy sądzić, iż temperatura na hali musi być dosyć niska, ale musi to zweryfikować osoba, która tam aktualnie pracuje. Daj nam znać, jak już się zdecydujesz na podjęcie tam pracy.

pracownik07
@Pierożek

Na produkcji ciepło i duża wilgotność. Na pakowalni i magazynie ze względu na żywność stała ok 4 stopni.

@pracownik07

Pracownicy pracujący w firmie Virtu Production są w Twojej ocenie odpowiednio zabezpieczeni przed działaniem warunków, które obowiązują na magazynie? Skoro jest tak niska temperatura, to chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na odpowiednią odzież ochronną? Odpowiedz, proszę.

Nie ma szans
@Pierożek

Duża pot leje się z każdego

Danuta
@Nie ma szans

A zatem trochę niepokojące jest to, że pracownicy Virtu Production pracują w nieodpowiednich warunkach. Należałoby w takim przypadku jak najszybciej odpowiednio zareagować. Czy rozmawialiście wspólnie - jako pracownicy - bezpośrednio z samym Dyrektorem tego przedsiębiorstwa? Chyba wypadałoby zacząć działania od właśnie takiego kroku. Jak sądzisz?

fhhjjjjj
@Pierożek

nie jest upał istna majorka

@Pierożek

Teraz aktualnie jest ok bo temperatury za oknem niskie ale latem istna sauna i tropikalny deszczyk z sufitu gratis

andrew
@pracownik07

Tak 4 stopnie ,a nie zapomniałeś przypadkiem o chłodni -23 stopnie , i pozostałych 4 halach przy produkcyjnych o temperaturze -6 stopni o jeszcze zapomniałbym o myciu karcherem tych mroźni raz w tygodniu

Zbigniew
@andrew

Czy praca w takich temperaturach jak podałeś sprawia, że dostaje się dodatki finansowe? Ktoś wcześniej wspominał o odzieży ochronnej. Czy dział BHP pilnuje, żeby wszyscy pracownicy ją nosili?

Vika

Jaki jest stosunek do innych ludzi pracujących w fabryce? (usunięte przez administratora)

@Vika

Hm dużo by mówić w skrócie niektórzy brygadzisci uwielbiają (usunięte przez administratora) szczególnie chłopów... Paranoja w tym zakładzie. Jedynie (usunięte przez administratora) po kanałach na to wszystko!

Joanna
@Tychy

Szukam właśnie jakiegoś info o pracy w Virtu Production. Twoja opinia jest trochę mało pomocna, szkoda, że nie napisałeś nic konkretnego. A w jakim systemie pracujecie?

@Joanna

System trzy zmianowy, robota ciężka ale da się robić atmosfera jest do bani może przez kilka osób pracujących w zakładzie. Gdyby nie one było by fajnie, co mogę powiedzieć może masz pytania to śmiało pytaj

Joanna
@Tychy

Rozumiem - dzięki wielkie za odpowiedź. Wspomniałeś, że praca w Virtu jest trudna, co mnie jakoś nie odstrasza. A co z zarobkami? Czy są one właśnie adekwatne do tej pracy?

Mark

Jak to wszystko wygląda? ?

Mark

Planuje aplikować na stanowisko Pracownik Produkcji. 1. Jaka odległość z dworca w Zawierciu do zakładu pracy? Jak bardzo daleko? 2. Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? 3. Jakie wynagrodzenie pracy? Dziękuję

Mark

Planuje aplikować na stanowisko Pracownik Produkcji do Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie 1. Jaka odległość z dworca w Zawierciu do zakładu pracy? Jak bardzo daleko? 2. Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? 3. Jakie wynagrodzenie pracy? Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.