Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Toode

Poszukaj w: Auchan, Carrefoure, Real. Biedronka (marka własna) Żabka, Makro, Selgros,LeClerc, Aldik i wielu innych małych i lokalnych...

siasia

A jak przebiega sama rozmowa kwalifikacyjna??

Juha

filip z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie pracowałeś w tej firmie wiec skad u Ciebie takie zaznajomienie z nią i jej sytuacją na rynku?

Nika

filip zatrudnij się tam, przekonaj i może w tedy uwierzysz. Co ma ich wieloletnia tradycja do pracowników, którzy pracują tam na najniższych warunkach, przynajmniej nie na takich jakie powinny być przy wykonywaniu takiej pracy na 3zmiany.

kikiki

pracowałem tam ale odeszłem nie liczą się z ludźmi niby dają prermie ale za byłe co ja później odbierają. Trochę więcej szacunku!!!

vixen

Wolne wekendy ha ha dobre nie przypominam sobie takich i nie ma tak ze przychodzisz bo chcesz ale musisz zero gadania

qwerty

ani jednej negatywnej opinii? i ta ocena ktorej nie widac... dziwne

KASIA

A JAK NA PRODUKCJI DLA OSOBY POCZĄTKUJĄCEJ?

ktosik

Praca sama w sobie nie jest zła poza tym idzie się do wszystkiego przyzwyczaić i mieć chęci do pracy..Kasa na czas zarobki jak dla mnie osobiście bardzo dobre czego chcieć więcej :) Pracować i tyle .Jeśli chodzi o kierowniczki czy ja wiem są nawet spoko nie ma co zależy też które brygadzistki też są spoko choć jest jeden wyjątek ale cóż robota jak robota do wszystkiego idzie się przyzwyczaić .

nowa

Witam, proszę o informację co należy do obowiązków na stanowisku Kontroler jakości i jakie są zarobki. Proszę pilnie o odp

nowy

Witam, Proszę o opinie na temat panującej atmosfery w tej firmie. Zależy mi w szczególności na informacji o pracy w biurze. Poszukują teraz do działu personalnego.

zuza

Byłam na rozmowie, Technolog - Kontroler Jakości, nie polecam, kasa grubo poniżej średniej jaka jest na tych stanowiskach. Konkurencja daje o wile więcej.

Witam wszystkich praca jest ok fakt trzeba sie narobić bo za darmo nic nie ma ,co do kasy tez jest wszystko ok na czas i w miare dobre zarobki tylko jest problem z niektórymi kierowniczkami bo myślą ze mogą wszystko jak maja inny czepek na głowie (usunięte przez administratora)

gos

Witam, Też jestem Ciekawa jak wygląd praca w dziale jakośći. Jeśli ktoś wie to proszę o informację

potencjalny

Witajcie ;) ostatnio zauważyłem ze firma potrzebuje Technologa/Kontrolera Jakości, proszę dajcie znać jak się się pracuje w Jakości?? Czy poprzednicy zostali zwolnieni i stąd te wakaty? Z góry dzięki

ktoś

Ja powiem tak: Praca jest zajebista jeśli ktoś się do niej nadaje, pracowałam na pakowalni . Jest ciężko trzeba wszystko robić BARDZO szybko. Nie narzekałam na pracę tam. Chciałam pracować dalej. Niestety przyjęłam się w listopadzie "okres świąteczny" do końca grudnia umowa. Nie ukrywam, że byłam zła gdy nie przedłużyłi mi umowy. Jednej osobie przedłużyłi z 8 nowych. Ale praca i kasa bez zarzutów.

weronka

po prostu super

edzia

byłam na rozmowie 20 września i powiedzieli ze 1600

nowy

Witam. Jakie zarobki w virtu?

wwtt

witajcie czy warto pracować w dziale eksport? szukają pracowników? fajny zespoł eksportu?

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.