Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

sławekk

w Ełku i Giżycku impel stoi do 10 stycznia, potem wchodzi civis .Odwołanie Impelu nic nie da.

Co to ten civis?

Co to jest?taka firemka może wygrac tylko przez damping.

Nigdy w civisie!

Civis ta firma włoska.pytałem chłopaków .to są młoty.mundury 4 tyś idą. NIEPOLECAM

Tony

Ludzie pisza prawde. Obiecywanie zlotych gor i propaganda jakie to inne firmy sa najgorsze.Podobno strasza karami jak ktos chce podziekowac od jutra na zleceniu.Widac po dworcach ze rotacja duza.

Arbuz
@Tony

zlecenie czy też nie to jednak żaden pracodawca nie chce być robiony w wała. Jak masz w umowie (o ile ją już masz) jakiś okres wypowiedzenia to jesteś zobowiązany przez ten czas pracować. Jeżeli z dnia na dzień rzucasz robotę to nie tylko w Civisie ale wszędzie spodziewaj się jakieś kary. Mogą dać ale nie muszą. Np za nie przystąpienie do służby. Takie życie.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Gazior

Witam, U nas w regionie Szczecin/Stargard jest Impel do końca stycznia. Czy wiecie co będzie dalej?

Prew
@Gazior

U nas w lubuskim podobnie. Jak się dowiedzieliśmy podobno Impel odwołał się do Kolegium odnośnie przetargu i czeka na rozstrzygnięcie i możliwe że będzie nowy przetarg ale my na dole dowiemy się jak ostatni

Bu bu
@Gazior

Civis

Gazior
@Bu bu

Co Civis? Civis niby dał rażącą niską stawkę na dworce. W pierwszym tygodniu stycznia mamy dowiedzieć się czy zostaniemy

Tiger

Witajcie. U nas też na dworzec wchodzi Civis za Impla, który jak mówił kierowniak zabrał z sobą swoich dobrych ludzi (przydupasy jedne) Mnie nie wzioł ale ja i tak bym został na dworcu,bo dla mnie to drugi dom.Tu mnie wszyscy znają i lubią i ja dobrze wykonywać swoją robote o czym panie z Wc mi zawsze mówią. Myślę, ze w tej formie będzie się dobrze robiło, bo mają kapitał włoski więc i kase mają. Ja tam mogę robić na zlecenie i mieć płacone nawet 9 pln na godzinę, a wypłatę odbierać na raty w pobliskiej pizzerni. Teraz mam szanse się naprawde wykazać i nawet zostać dowódzcom zmiany, a nie jak w Implu, że ci co przyszli później nawet żadzili, a ja kilka lat robię w ochronie i cały czas na dworcu wieć znam tu każda dziura i każdego lumpa. Dobrze ze pogonili tego Impla z dwrców,a jest Civis tu można przynajmniej być kimś.Pozdrawiam wszystkich Civisów.

argument

Niech tu wejdzie inna firma, blagam... Takiego bajzlu jeszcze nie bylo...

Tommy Gunnn
@argument

I oni chcą wejść na Gdańsk Główny:)) Tragifarsa której z dziką przyjemnością się przyjrzę.

Jarek

Pracowalem w tej firmie dwa miesiace w lecie we Wroclawiu na pkp, brak umundurowania, brak umow, radiostacje nadaja sie na smietnik. Wszyscy moi znajomi odchodza po wygranym przetargu bo obiecano im wyzsze stawki i umowy. Nie wierzycie przekonajcie sie po odejsciu obetna wam jeszcze kase. Ta firma to najgorsz dno. I zycze jej wszystkiego najgorszego w nowym roku i w nastepnych latach.

Jurek

Robimy juz miesiąc nadal nie ma umów nie ma umundurowania i nic nie ma a kary od pkp juz maja byc za braki wszystkiego tak jest w woj Śląskim,ja juz mam inna firme i odchodze powodzenia zycze tym co zostali pieniadze beda szukac na seszelach chyba.

Gwiazdorek

Pewnego dnia z kolegami patrzymy, kto takim pięknym wozem podjechał na dworzec,a to był koordynator Civis co ma w d*pie dolary.Chłopaki baju baju, dziś ubiór,a jutro umowy i tak od trzech miesięcy. Wesołych Świąt wszystkim pracownikom.

ruda tanczy jak szalona
@Gwiazdorek

U nas taki i dodac nalezy taki co lubi penery i mlode d*py oprocz tych dolarow

Koordynator

Zatrudnimy kwalifikowanych pracowników ochrony na okres świąteczny w dniach 25/26/31-12-201 7 w celu uzupełnienia ochrony obiektu,możliwa dalsza współpraca. Wymagamy: Ksero wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,aktualne orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne i własne umundurowanie na czas świąt.W przypadku nawiązania dłuższej współpracy wydamy własne umundurowanie. Oferujemy: Przez okres świąteczny 20 zł. netto za roboczo godzinę w przypadku nawiązania dłuższej współpracy 13 zł. netto za godzinę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt : Zbigniew 570 786 616 ,lub CV na e mail. Katowice

Kurt
@Koordynator

Zweryfikowal to ktos? Ja sie nie dodzwonilem

Odan

Ja juz podziekowalem tej firmie szkoda nerwow ale chlop wydzwanie bo w swieta niema kto robic

Tarnow

@Odan

To masz tego samego koordynatora Odon co ja Rzeszów też nie mam mundurów ani umów

KiedysWCivisie
@Odan

I co zeszliscie czy jak zwykle skonczylo sie na gadaniu?

Pan

Na dworcach powinna jakaś duża firma być Solid, Konsalnet

@Pan

Byle nie Konsalnet same (usunięte przez administratora) tam pracuja

@anonymous

pracowałem pod Konsalnetem na śląskim dworcu nie mieliśmy żadnych uwag - do tej pory mam kontakt z ich koordynatorem

Hahahaha
@Mirek

to wątpliwej moralności musi byc ten koordynator. panienkom sie obmacywc daje??? Młodym i żonatym? Menedzer kochanki do pracy sobie sprowadza????

@Hahahaha

co to ma do mojej wypowiedzi??

Hahaha
@Mirek

Z kim przystajesz takim sie stajesz konsalneciku

Odan

My nadal bez umów i umundurowania. Zostało wysłane pismo do PiP a teraz daliśmy ultimatum jak do jutra nie będzie umów to schodzimy z dworca. Mówimy STOP tej firmie

Odan jakie miasto?

@Odan

I jak umowy i mundury sa ? Jakie województwo ?

Rocky

A we Wrocławiu nie ma chętnych na koordynatora na DG nikt nie chce się ścierać z łysy mi kretynem z którego szydzi cała Polska

Rafi
@Rocky

Chyba z łysym w liczbie poj. takim chudym sfrustrowanym małym człowieczkiem z pod Wrocławia, no nie dziwie się nikt nie lubi czubów.

Lark

Pieniadze byly z opoznieniem. Pracownik powinien miec na koncie kase 15 i przelewy robi sie 13-14.Znam juz z innych firm bajki o bledach zlych ksiegowych.Bez jaj...

Kasa na czas była więc poduchy Impel cisza i nie pisać bzetow jeśli ktoś chce pracować to pracę ma

Drako

Kasa 3 dni po terminie wpłyneła dzisiaj. Pieprzysz jak byś się szmat nażarł .

Vvyg

Przestancie klamac

hyzo

LUDZIE, pomyslcie troche, ze ci wszyscy "koordynatorzy" to podpucha Impela!!!! albo innych firm co stracila dworce!!! my dostalismy od Civisa wszystko, kompletne NOWE umundurowanie, mamy spoko kooordynatora i za miesiac pierwsze wyplaty! jak przy kasie bedzie wszystko ok, to nie ma co narzekac!!! robota jak w kazdej innej firmie i nie dajcie sie zwiesc ze ktos kto podpisze sie "koordynator" jest kims z Civisa!

@hyzo

Obyś się nie przeliczył z tymi wypłatami. Jeszcze za Listopad nie wypłacili.

@Tik Tak

wyobraz sobie ze w poprzedniej firmie na dworcu pkp mielismy wieksze problemy z wyplatami. pamietajcie ze 15.12 to piatek i banki mogly nie zaksiegowac wam przelewow. w impelu jak pracowalem zawsze bylo po termnie, to samo w securitas!! co firma to obyczaj

@hyzo

W jakim województwie dostałeś wypłate z civis 15 grudnia ?

@Drako

nie napisalem ze dostalem, czytaj ze zrozumieniem. odnosilo sie to do waszych postow "ze jest 15 grudnia a nie ma wyplaty". 15 grudnia byl w piatek, przelewy pewnie puscili rano i dojda na poniedzialek lub wtorek - kazda agencja ochrony tak robi. no i to ze wasze banki mogly nie zaksiegowac ich jeszcze w piatek popoludniu.

@hyzo

Wyobraź sobie że pracowałem w Impelu. Przelewy zawszedo były w terminie,a często nawet dzień dwa przed. Więc nie opowiadaj bzdur. 15 wypada w piątek to niech robią przelewy w czwartek.

@Tik Tak

to zadzwon do nich i im powiedz zeby tak robili. tez nie opowiadaj bzdur, kazdy ma jakies doswiadczenia z innymi firmami ochrony. a jak tak tesknisz za impelem to dlaczego przegrali przetarg i nie sa w stanie zapewnic pracy ludziom z dworca??!! jak ci nie odpowiada civis to tu nie pracuj, proste. tylko pochwal sie jak w poniedzialek dostaniesz wyplate i zadzwon do swojego banku zeby ksiegowali przelewy z civisa dzien wczesniej!!

@hyzo

Zacytuj fragment w którym napisałem że tęsknię za Impelem. To raz. Dwa. Popracujesz dłużej w Civisie,będziesz miał kolejny bagaż doświadczeń.Oby pozytywnych.

@hyzo

Gadasz bzdury, większość ochrony z dworca nie dostała wypłaty w piątek bo nawet przelewy NIE zostały zrobione. Do tych osób przelewy będą robione w poniedziałek. A to jest przegięcie pały. Pieniądze mają być zgodnie z umową do 15-go na koncie pracownika i ani dnia później. Księgowania nie mają nic do rzeczy.

hyzo to debil nie sluchajcie
@hyzo

Wal sie, kiedyś bylam u Impela i płacili zgodnie z umowa i stawką, chociaz na zlecenie. Teraz tutaj nie płacą a jak płacą to nie wiem do którego bo od miesięcy nie widzę umowy - odkad pracuje!!! Sam jesteś konkurencja civisa wal sie i przestań bzdury wpisywać.

Lca
@Drako

Proste do 15 ani dnia dłużej a ci co tak chwalą firme to mają chyba placone zato

@Lca

kasy nadal nie ma

@hyzo

pomyślę ,że jesteś podpuchą Civis-a. gdzie na śląsku to umundurowanie a jak będzie wypłata to uwierzę bo raczej jestem "niewierny Tomasz"

Koordynator

Masz robolu pracowac.nie podoba się to szukaj innnej pracy .

@Koordynator

trochę szacunku dla ludzi którzy pracują na Twoją wypłatę "koordynatorze"

były
@Koordynator

panie qżwa koordynator, jesteś d e b i l e m

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.