Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Rocky

Uwaga uwaga dla Wrocławia i okolic, łysy szczur znowu atakuje szczególnie małe dworce, ten cymbał zwany również w różnych kręgach 'ornitologiem' z uwagi na przyjemność szpiegowania przez lornetkę namiętnie robi ludziom pod górkę.Zalecana ostrożność i spostrzegawczość.Pozdrawiam ekipę małych dworców , głównego też.

benek

zgadza sie dla normalnych ludzi tu nie ma miejsca bo za grudzien nawet chlopaki nie maja składek emerytalnych zaplaconych lepiej isc gdziekolwiek indziej bo i tak najnizsza krajową dają

Ta firma to jest totalne dno dobra moze tylko dla emerytów milicjantów kturym na składkach zusowskich niezalezy tylko na kasie nawet jak ich oszukaja o pare zlotych to i tak beda robic

Jaś

Ludzie przestańcie wierzyć do końca w to co piszą nieudacznicy i pracownicy którzy w dworcu widzieli cały świat Sam mowi Ja tu sobie bede nawet za 9 zł pracował a teraz lament i płacz

@Jaś

Jaś, uważaj by nie powiedzieli na Ciebie żeś głupi Jaś bo ten tekst na to wskazuje. Chcesz napisać coś mądrego to najpierw zastanów się co a potem pisz. My znamy tą firmę z bezpośrednio kontaktu z autopsji i doskonale wiemy już po kilku pierwszych miesiącach pracy co to za firma więc nie podważaj tej opinii tylko dlatego, że przyjąłeś się dwa dni temu.

Nu pagadi
@Wiktor

To czas sie zwolnić i znaleść cos innego dziwny ludku A nie narzekać i siedzieć

@Nu pagadi

Tak się składa dziwny kolego, ale chyba nie z dworca bo byś inaczej gadał, więc tak się składa, że wielu ludzi zrezygnowało z pracy w tej firmie. U nas w Pomorskiem też, dlatego ciągle szukają jeleni na delegacje, ciągle wożą z dworca na dworzec, płacą za hotele, za wyżywienie i co? coraz mniej chętnych na takie wypady. W tej chwili w Gdańsku w Słupsku, Olsztynie, Inowrocławiu mają niepełne załogi, ludzie robią po 24/24 ryzykując karami i dla kogo, dla zakłamanego CIVIS-u i Giovanniego? Kolego, zatrudnij się na jakimkolwiek dworcu, popracuj miesiąc, dwa i wówczas pogadamy o ile tyle wytrzymasz. Więc może nim zaczniesz lizać CIVIS-owi zastanów się dobrze co piszesz i czy chociaż wiesz co piszesz bo śmiem twierdzić, że nie znasz nawet elementarnej prawdy o CIVIS-ie.

Razar
@Wiktor

Wiktorze ja Ciebie uświadomie, koleś Nu pagadi tydzień temu zwolnił się z dworca z całą ekipą 6 osobową. On i jego koleżka w związku z tym że nie mogą sobie poszukać innej roboty wrócili z podkulonym ogonem na dworzec w Pile. Rano zeszli z 24h. To są konfidenci i tchórze. Sprzedali pozostałych 4 pracowników ochrony. Wiedzą jak jest w tej firmie a i tak wrócili i bronią jej. Mało tego ten nu pagadi zanim wrócił wysłał pisma ze skargami przeciwko tej firmie do zus i pip, rozpoczęły się kontrole a on podłożył świnie firmie i do niej wrócił. To sobie pomyśl co z niego za człowiek. On nie wie co robi i co pisze. Prędze czy później własna firma C wywali jego i tego drugiego słabego psychicznie kolege. To są dwa przydupasy szefowej rejonu Piły i okolicy. Trzymają ich tylko dlatego bo nikt nie chce teraz przyjść do pracy na dworzec i robić z tymi cieciami....

@Razar

No, to jesteśmy w domu, prawda Nu pagadi? lepiej nie zabieraj głosu bo szkoda dla Ciebie merytorycznej /rozumiesz to słowo?/ dyskusji. Liż CIVIS-owi.

Doman
@Razar

Czyli tacy typowi " ochroniarze polscy".Ciecie, tchorze, lizydupy i parobki bez pojecia o sensie zawodu podejrzewam

Italianal
@Wiktor

Wiadomo było od początku co to za ptaszyny, więc po kiego grzyba pisać teraz o "kontakcie z autopsji" Chcącemu nie dzieje się krzywda,volenti non fit iniuria, jak mawiali starożytni Civisowie.

polonista
@Italianal

Kolego, kontakt nie jest z autopsji, mówienie o bezpośrednim kontakcie to znaczy mówienie o poznaniu kogoś lub czegoś bliżej, osobiście, właśnie z autopsji. Nie ma takiego czegoś jak kontakt z autopsji.

Italianal
@polonista

Pretensje do kolegi Wiktora, któremu odpowiadałem, używając cudzysłowu kolego "polonisto". Nie ucz, bośmy uczeni. Vive valeque

polonista

logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Rozum

13 zł na Gdańsk mają ludzi po Impel nikogo nie biorą ciekawe gdzie znajdą tamci ludzie po Impel robotę chyba że na sklepie

Tommy Gunnn
@Rozum

Tak, w księgarni. Wpadnij tam po słownik poprawnej polszczyzny.

Faotariana
@Rozum

Ani IMPEL ani Civis nie przekazuja sobie ludzi pracowales w Impel wchodzi Civis z automatu jestes zwolniony i na odwrot.

pracownik ochronny

U nas też luzy siedzimy sobie przez 12 H oglądamy filmy gadamy urzadzilismy się na fulll pełen luzzz w poprzednich firmach rygor i pełno narzekań

PRACOWNIK
@pracownik ochronny

Tak sobie siedż i siedż a lata pracy będziesz szukał do emerytury.POWODZENIA.

Korzystajacy z dworca
@pracownik ochronny

W Malborku to jest tylko jeden ochroniarz a bezdomnych ze 30-stu..

Faotariana
@Korzystajacy z dworca

Prawda jeden P.O to za mało na Malbork.Na zmianie powinny być co najmniej dwie osoby.Ludzie mają pretensje że się nie interweniuje narazaj zdrowie i życie za parę złotych.Druga sprawa Straż miejska I Policja z Malborka robią ochronie kręcia robotę informuje ich o ich prawach itd.

pan z Tworek

A ja tam jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Dzięki wysokiej stawce, terminowej wypłacie, pracy w zgranej ekipie i z "ludzkimi" przełożonymi praca jest przyjemnością i daje satysfakcję. Dzięki wysokiej pensji mam okazję realizować swoje prywatne zamierzenia. Ogólnie jest ok i mam nadzieję na długoletnią współpracę. A wszystkim skrytokrytykom - mówię stanowcze NIE!!!

Wks

A pani dyrektor (usunięte przez administratora)brak słów chyba tylko na romanse przychodzi moze ktos cos wie w tym temacie

Gazior

Ja pracowałem za czasów Impela na dworcu w Stargardzie. Teraz jak jest nowa firma to nie pracuję. Moich dwóch znajomych pracuje bez wpisu a trzeci dziacek ma wpis. Wypłaty były na czas, jedynie był problem bo koordynator pomylił ilość godzin. Niby odrazu przyjechał i uzupełnił. Takie stawki jak obiecali to wypłacili.

Italiano Ekspediento

PITów ni ma i nie będzie. Giovanni Wspaniały, Wielki Włoch zdenerwował się na wszystkich niedobrych panów i panie ochroniarzy ukarał brakiem PITów, niepełbymi wypłatami płaconymi nie na czas i niepotrzebnymi nerwami. Czekajta do us....śmierci i się nie doczekata. Mata teraz wspaniałą firmę - trzeba było się nie zatrudniać i od początku czytać komentarze tych co firmę znają.

Mark
@Italiano Ekspediento

I tak pojda dorabiac do 300 h tam, nawet jak zaplaca 10 zl/h. Ludzie na normalnym poziomie maja prace lepsza

Alfa Romeo Spaghetti Bolognese
@Italiano Ekspediento

Może wyślą pity, tak jak wypłaty wysyłają - z kilkudniowym opóźnieniem. W tej firmie wszystko jest z opóźnieniem a najbardziej to opóżniony chyba jest prezes Giorgio Brutini czy Bruno Banani albo Francesco Napolitano. Ch...mu w (usunięte przez administratora)

Igorek

A jak jest w Lodzi i okolicach,wyplaty sa na czas?Jakie sa stawki?

Johny

Ze źródła wiem, że za pare dni ogłoszą upadłość spółki z powodu zbyt dużych kar i kontroli. Wypłaty tylko na kilka obiektów reszta (np Katowice z powodu jakiegoś "buntu") obiektów nic nie dostanie.

$$$$
@Johny

A skad masz takie informacje?

On

I zapewne nie dostaniemy zadnych pitow od nich,masakra.

Eryk

Czy ktos otrzymal pit z tej firmy?

Robson
@Eryk

No właśnie też czekam, banda oszustów i nierobów, do dziś nie mam, a dodzwonić się graniczy z cudem

Buonanoche
@Eryk

Podobno wystarczy bilet na pociag pokazac w skarbowce

Buonanoche
@Eryk

Paragon za mieso mielone z lidla wystarczy zaniesc do skarbowki

Pracownik ochrony dworca PKP

Czy ktoś wie, za co i jakie kary dostała firma CIVIS na dworcach PKP. Proszę o informację.

zen
@Pracownik ochrony dworca PKP

Tego oficjalnie się nie dowiesz bo jest to objęte swego rodzaju tajemnicą handlową. Nieoficjalnie to były kary za zatrudnianie ludzi bez uprawnień, za brak ludzi na zmianie, niepełne zmiany, za brak lub niepełne wyposażenie pracowników ochrony i jeszcze kilka innych powodów.

Pracownik ochrony dworca PKP
@zen

Dzięki, @zen. Dużo jest roznych ogólnych informacji. Natomiast Twoja odpowiedź - przybliza z jaką ,,firma" mamy doczynienia.

zen
@Pracownik ochrony dworca PKP

Cieszę się, że mogłem być pomocny, pozdrawiam.

CmykBzyk
@zen

To czego ta "firma" jeszcze szukan na dworcach? Kolejnych kar? Przecież to jest dziadostwo, Włosi myślą, że będą mieli darmowcyh pracowników i miliony na nich zarobią? Jakim to trzeba być dusigroszem żeby brać obiekty, które są skazane na niepowodzenie, bo za takie stawki nikt normalny nie będzie tam pracował. Niech tak dalej sobie myślą, to pójdą z torbami - i dobrze.

ByłyWro
@CmykBzyk

Kolego, wloska firma a polski zarzad to dużo zalezy kto jest na miejscu

Reks
@ByłyWro

Firma jest włoska. Spółka polska a zarząd cały włoski. Mają ludzi gdzieś. Wymyślają swoje prawo które nie obowiązuje w Polsce. Biorą obiekty za stawke do której muszą dokładać a później te różnice ściągają z pracowników.

mac
@Pracownik ochrony dworca PKP

U mnie za brak przyjazdu grupy, bo nie mają z nikim podpisanej umowy, he,he

BylyWro
@mac

Jakby bezpiecznik byl ogarniety to by robil wezwanie grupy co 24h :)

Robson
@Pracownik ochrony dworca PKP

Civis dostaje kary od pkp za samą debilną nazwe firmy, CIVIS=kara, i super.

Max

Czemu w firmie nikt nie odbiera tel.,dzwonie juz od tygodnia.Nie dostalem pitu.

Al Bano i Romina Power
@Max

I nie dostaniesz. W firmie nikt nie odbierze telefonu bo od pracowników nie odbierają. Jak chcesz coś załatwić to przyjedź do biura osobiście.

pwn

Zgadza sie bo to są same emeryty sb on za 6 zł bedzie robił i mu pasuje w domu nie musi siedziec na wóde ma i papierosy i wszystko mu zwisa

sancho panczo
@pwn

esbecy mają obniżone emerytury i będą ochraniać państwowe firmy i dalej mogą być agentami w dodatku tanimi. Mają po 80 lat i będą zasuwać po 400 godzin. zakazać dorabiania emerytom

Rai uno

Kto chetny na sluzbe we wrzesni u? Wyplata w Watykanie na placu sw Piotra wskazana modlitwa do sw Antoniego przed wyplata.

PkPnieSzanujeLudziPracownikow

Czy ktos widzial zalacznik do umowy nr 1? Tam sa kary wypisane co za co.

Marcin to debil
@PkPnieSzanujeLudziPracownikow

ja i kolega otrzymaliśmy umowy z podrobionymi podpisami - co to (usunięte przez administratora) za firma? Musze jeszcze skladki zweryfikować i do zusu isc

Pasta

Dostał już ktoś PIT-a? Tylko mi nie mówcie że zagraniczna firma nie musi wystawiać pit. Nie musi tego robić firma która nie ma w Polsce oddziału czy przedstawiciela(?). Zakładam że firma ochraniająca strategiczne dla państwa obiekty ma siedzibę w Polsce. Szczęśliwcy posiadający umowy o pracę mają zresztą na nich adres siedziby. Tak więc wychodzi że PIT nam się należy a koniec miesiąca coraz bliżej. Koordynator nabrał wody w usta i na ten temat nic nie chce mówić (jak i na kilka innych tematów). Gdy do środy nie dostanę PIT-a to na początku marca z niekłamaną przyjemnością udam się do mojego US.

Troll
@Pasta

Ja z kumplami czekam na to samo i 1 marca odwiedzimy US. Firma krzak i tyle....

mirek
@Troll

wysyłają PIT-y , ale do końca miesiąca chyba nie zdążą od 1.03 można składać w US pit warunkowy z dopiskiem że firma nie dostarczyła PIT-11 ale dotyczy to tych , którzy mają inne dochody te osoby które pracowały tylko w tej firmie mogą zgłosić brak podstawy do złożenia zeznania

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.