Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Rezon

To jutro wieczorem fala hejtu bo nie ma wyplaty? A koordynatorzy " rozmawialem z gora, wszystkie pieniadze poszly, wina waszych bankow". W poniedzialek 15.

Omen
@Rezon

Kasa ma być 15-go na koncie. Nie zwalaj winy na banki. Miesiąc temu nie puścili wypłat nawet 15-go nie wyszły z konta firmowego.

Rezon
@Omen

Napisalem z sarkazmem ze koordynatorzy beda zwalali na banki. A najpierw bajki o kasie przed weekendem.

Omen

A to spoko

gybbvff

ja mam w umowie , że wypłata do 15 go

BDB

Kiedy przejęcie Bydgoszczy i Inowrocławia ?

goły jak ś. Turecki
@BDB

Przejęcie dzisiaj o północy, a umundurowania nadal brak.

@BDB

Dzisiaj 10.przejęcie Inowrocławia i Bydgoszczy.Totalna porażka ,brak rzeczy,każą chodzić w swoich prywatnych w Bydgoszczy zostało tylko siedmiu ćmoków w Inowrocławiu nie został nikt.Totalny (usunięte przez administratora)

@BDB

Jaś totalnie goły tylko skarpetki zostały

Flak
@PRACOWNIK

Kto był na przejęciu dworców i co oferował ?

Gorzów
@Flak

W lubuskim był koordynator i dyrektor tak byli zdesperowani że jeden proponował stawkę 15 zł i umowa zlecenie a drugi po dwóch godzinach już mówił o umowie o pracę... Jak sam powiedział całe lubuskie nie przeszło do nich

swój
@Gorzów

HahahahaHa za takie marne grosze to niech sobie sami pracują

@PRACOWNIK

Kto był na przejęciu dworców w Bydgoszczy i Inowrocławiu ?

swoj
@Gorzów

Nie ma co się dziwić. W dzisiejszych czasach nikt Nie chce zarabiać 11 zl jakby mieli podejście do ludzi i konkrety to mieliby ludzi do pracy a z tego co widać to brak szacunku do ludzi nawet 15 zl na zlecenie to żaden rarytas. A na tym obiekcie jak dworzec to powinni dawać umowy o pracę..dziś takie czasy ze każdy idzie gdzie płacą lepszy hajs i szanują pracowników to nie te czasy co kiedyś ze ludzie brali co popadnie.

chetoss
@swoj

Zgadzam się. Ochrona To jeden z zawodów, którego się nie docenia. Brak szacunku do ludzi i niskie stawki. Tym samym nie zatrzymają ludzi przy sobie każdy idzie gdzie lepiej płacą

@BDB

Na przejęciu w Inowrocławiu,była kobieta prawdopodobnie jest to koordynator.

Gumowe_ucho

Witam, czy ktos wie na jak dlugo Civis ma kontrakt w wojewodzwie małopolskim? U nas 11 netto a przy umowie bez zus to 12 netto.

@Gumowe_ucho

Kontrakt jest na 2 lata. Nie ma takiego czegoś jak umowa bez zusu.

odpowiadacz

tja na dwa lata do 30 Września 2018 roku a nie na dwa lata

@odpowiadacz

Miało tak być. Pkp zmieniło decyzje dogadali sie z firmą za dobrą niską cene i bedzie 2 lata.

odpowiadacz
@BDB

nie, w SIWZ w tym przetargu jest taki zapis "Realizacja Umowy rozpocznie się nie wcześniej niż 5 dni od dnia zawarcia Umowy. O terminie rozpoczęcia realizacji wykonawca zostanie poinformowany w dniu podpisania U mowy. Strony mogą ustalić wcześniejszy termin rozpoczęcia realizacji usługi . Zamawiający w ymaga, aby Zamówienie było wykonywane do dnia 30 września 2018 r . do godz. 15.00 o jakimkolwiek dogadywaniu się nie może być mowy w Sierpniu 2018 kolejny przetarg a tutaj masz SIWZ do tego przetargu http://pkpsa.pl/pkpsa/przetargi/pliki/przetarg-14525/2.-siwz.pdf

Gienek
@odpowiadacz

Oczywiście że tak jest w przetargu ale bedzie od października dalej civis bo ma być tanio a żadna inna firma nie da niższej ceny. Takie realia.

Goblin
@BDB

Na niektórych obiektach raczej max dwa dni bo ludzi nie mają hehe

GONZO
@Gumowe_ucho

Tak ale ZUS do stawki minimalnego wynagrodzenia tj.2100 brutto jest obligatoryjny.

burt

Jak na firmę z Włoch to stawki mają mizerne, wołają o pomstę do nieba. Jak chcą utrzymać obecnych pracownikow to niech wysila się bardziej. Życzę powodzenia.

silis
@burt

Za tę stawkę to już nawet sprzątaczka z Ukrainy nie chce robić.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Lubuskie15 zł brutto

Zobaczysz 15 zł jak swinia niebo

Żabka

W lubuskim nikt nie zostaje, mają przejąć o 12 w nocy i najlepsze jest to że dwa dworce zostaną bez ochrony do rana... Bezdomni na pewno się ucieszą haha

konstanty
@Żabka

Żałosne. ..

for menn
@konstanty

Dzizys lowzos jes szi dys. ..:)

Gumiak
@for menn

Kiedy byłem małym chłopcem hej, ojciec tak do mnie rzekł, synu nie za dawaj się z civisem bo to (usunięte przez administratora)

150 lat cyvisa.żałosne.polska

Civis to Syn.włoska firma 150 lat na rynku czyli w 2 wojnie św byli po stronie Niemiec i nas mordowali.Monte Casino..civis do Włoch.I .niemoc tam szukać dworcow

Glowny cala prawda wr

Pracownik .Kłamstwa i Kłamstwa we wro jest 11 zl i zlecenie.Pan dyr chcę kłamać i koordynatorzy?.Prawda jest takA.klamiecie a do impela niedorastacie do paznokci a zwłaszcza wrocek.

Glowny

We wro mamy 15 na rękę na glownym

Ufo
@Glowny

Chyba 11zł netto jak wszędzie .

Byly Wro
@Ufo

PO na głównym ma 12,dowodca 15

Xmen

Kujawsko- pomorskie czy macie nowego koordynatora w civis na dworcach ?

@Xmen

Tak.Na Bydgoszcz i Inowrocław,jest kobieta.

@PRACOWNIK

A jakie warunki pracy przedstawia ? Wporzo jest dla pracowników ?

@Xmen

Ale co dziwne w Bydgoszczy i Inowrocławiu nie mają ludzi.W Bydgoszczy na Dworcu Typu Premium,ludzie wartościowi odeszli do Impela a kilka ćmoków zostało.Jak ktoś będzie przejazdem to sam może sprawdzić.

Uk@sh
@PRACOWNIK

Podobno ma dojeżdżać pociągiem z Piły. Civis stara się dla niej o zniżkę na bilet miesięczny PKP.

Taxi Bydgoszcz
@PRACOWNIK

Wielkie brawa dla Ina, że nikt nie zdecydował się zostać i dla Bydg za to, że konkretni ludzie zdecydowali się pozostać w Impelu

@Taxi Bydgoszcz

Nowa koordynator wszystko połapie na obydwu miastach i bedzie się z was śmiała.

Faja
@Uk@sh

Mówisz że nie bedzie miała samochodu służbowego ?

@Xmen

Ta osoba nic nie połapie,ludzi brak bo za tą kasę i umowę to frajerzy będą pracować.

Beko

Ludzie zawsze tak gadają a później wracają na dworce do roboty.

Sytuacja na rynku pracy się zmienia. Ale jak zauważyłem choć wiele branż cierpi na bark rąk do pracy to w Impelu zawsze jest sznureczek chętnych. Może to właśnie kwestia lepszych warunków

Forever
@Adam

Co tu dużo mówić : -umowa o pracę -dobre stawki godzinowe -umundurowanie dostępne -grafik do dogadania -wypłata na czas -możliwość uczestniczenia w strzelaniu na strzelnicy + zapewne przy dogadaniu się z szefem ochrony istnieje możliwość zrobienia pozwolenia na broń -możliwość zmiany obiektu lub awansu Zapewne znalazło by się coś jeszcze lecz podsumowując, jest to jedna z najlepszych firm ochroniarskich na polskim rynku.

pastello

W woj. Lubuskim też są od 10 stycznia i też umowa zlecenie za 11 zl. Brak słów.

Dar

Jeśli chcecie pracować w Impelowi droga otwarta nikt was na siłę nie będzie trzymał tylko gdzie Impel zaoferuje wam pracę jak tracą sporo obiektów w Woj Pomorskim osoby które chcą pracować mamy miejsca też dla nich pewne wynagrodzenie stawka w zależności od dworca jeśli chcesz pracować odezwij się do firmy Civis Polska by przekazano ci numer do koordynatora rejonu

Uk@ash
@Dar

Dziwnym trafem w kujawsko-pomorskim Impel ma JW na kolejne lata, więc praca jest i to za stawki od 13pln do 18 pln. i oczywiście umowy o pracę, a nie śmieciówki. Oprócz Jednostek Impel wygrał także kilka dużych przetargów na duże zakłady przemysłowe.

Witam. Civis od 10 stycznia,też wchodzi w Bydgoszczy.Inowrocławiu oczywiście same umowy zlecenia a odwołanie Impela nic nie pomogło.

kierowca drezyny

Brawa dla Inowrocławia. Nie został nikt,olali Civisa. W Bydgoszczy zostało kilka osób,ale podobno same leszcze więc dworzec premium jest praktycznie bez ochrony.

RAMZES
@kierowca drezyny

Tak.Inowrocław totalnie olał Civis za 11 zł.Odeszli wszyscy. Koordynatorem ma być,prawdopodobnie kobieta.Brak odzieży,umowy zlecenie oczywiście na dwie firmy.

Gazior

U nas (Szczecin, Stargard) Civis wchodzi w czwartek rano :) Zostaje tylko jeden dziadek na etat i drugi który bierze tylko kilka służb.

marek

Rokuś ma racje na duzych dworcach jest niewesoło ale plus taki ze masz partnera do pomocy tylko zalezy jakiego? a na małych dworcach jestes sam jak palec z zadnej strony nie ma pomocy ani policji ani strazy miejskiej a zule tez przychodza i ruzne smyki takze nie jest tak fajnie dlatego podstawa to umowa o prace w takiej pracy i dobre wynagrodzenie bo jak w łeb dostaniesz to siedzisz w domu lub w szpitalu i nic niemasz zadnego chorobowego niemówiac o uszczerbku na zdrowiu.

@marek

Od dwóch lat są opłacane wszystkie składki zus od najniższej krajowej jeżeli jesteś zatrudniony na zlecenie i jest też opcja opłacania dobrowolnej składki chorobowej. Nie ma tylko urlopu. Więc jak coś sie stanie dostajesz chorobowe i odszkodowanie jeżeli masz ubezpieczenie prywatne. A stracić zdrowie i życie można tak samo na umowie o prace i zleceniu. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd jeżeli nie znasz przepisów.

@Drako

Do Drako.Jeżeli jesteś zatrudniony na umowę prawno -cywilną to płacąc składkę chorobową sam,możesz dopiero chorować po 90 dniach.

Drako

Nie znasz przepisów. Zadzwoniłem do zusu potwierdzili że jeżeli nie masz więcej niż 30 dni przerwy w płaceniu składki chorobowej to nie obowiązuje 90 dni karencji. Dzwońcie do urzędów a nie powtarzacie same plotki i bzdury.

@Drako

Tak ale składka musi być opłacana minimum 90 dni.i płacisz ją z swoich pienieniędzy z zlecenia.

Drako

Tłumaczyłem wyżej że nie obowiązuje karencja 90 dni na chorobowe jeżeli zmieniasz prace i masz ciągłość płacenia składek chorobowych. Jeżeli ktoś wcześniej nie pilnował skladek to jest głupek i niech teraz nie płacze że musi czekać 90 dni.

Pracownik.
@Drako

Osoba która pracuje na zlecenie,musi mieć łącznie 90 dni,opłacenia składki chorobowej,łącznie i nieprzerwanie czy to w Impelu czy też w Civis. Musi odpowiednio to zaznaczyć w protokole.

Xmen

W kujawsko-pomorskim jest nowy koordynator ?

Nie dla Civisa wroclaw

Civisvto syf bez kompetencji.nie chcemy Was.dajcie nam godnie zarabiać w impelu.Żądamy!

buahahaha
@Nie dla Civisa wroclaw

to idzcie do impela na jakies obiekty. a nieeeee zapomnialem, impel sie wypial na was jak stracil dworce :) hahahaha

Edek z krainy Kredek
@buahahaha

Impel się nie wypiął....zabrał tylko najlepszych ludzi na inne obiekty. Lemingi miały propozycję na inne obiekty,ale część została i "uwierzyła" Syfisowi

Igor

Jak jest tak źle to dlaczego nie zmienicie pracy?

Mark
@Igor

Mozliwe ze ludziom zalezy na pracy akurat na dworcu i woleli by inna firme.0

Zbik w

Od (usunięte przez administratora) sie od civisa ja pracuje prawie 3 lata i nie na rzekam firma jest wyplacalna co do grosika mi sie zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.