Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Toyota

Marudzicie jak stare baby (przepraszam stare baby). Może i Civis nie jest idealny ale i inne firmy mają różne grzeszki. Pracowałem na dworcu prawie dwa lata. Odszedłem na miesiąc przed przyjściem Civisa. Moje odejście nie było spowodowane przyjściem nowej firmy a moim przejściem do innej pracy w ochronie. Jak było w firmie posiadającej ponoć niezłą renomę? Ano tak że zatrudniała do pracy na dworcach ludzi bez wpisu na listę, w dni gdy wymagana była służba 2 ochroniarzy to i tak służbę na dworcu pełnił jeden. Drugi był wpisany na dworzec ale jednocześnie jeździł w GI. Czysta fikcja ale oczywiście w książce wszystko się zgadzało. Wypłaty były różnie liczone i każdy sam musiał dokładnie pilnować tego co mu się należy bo "zapodzianie" się 12 lub 24 godzin było czymś normalnym. Mundury??? Po kilku miesiącach i nie zawsze pasujące. Można by jeszcze dodać to i owo ale to i tak nie ma już teraz sensu. Wiem od kumpli którzy zostali na dworcu że na początku faktycznie był chaos ale po miesiącu sytuacja została ogarnięta i dzisiaj pracują w normalnych warunkach. Powiedzcie też jaka firma przejęłaby setki dworców i ogarnęła wszystko na 100% w miesiąc? Tak więc nie piszcie bzdur a jak uważacie się za prawdziwych profesjonalistów to zmieńcie pracę. Co was trzyma w tej firmie??? Że mało płacą? Poszukajcie firmy która da wam więcej. To przecież takie proste. Chyba że ktoś umie tylko hejtować na portalu ale w realu wiele nie potrafi.

@Toyota

I dobrze prawisz trzeba dymać CIVIS.

Arni

Na DG we Wrocławiu jest tragedia z ludźmi , sprzętem i mundurami że o umowach nie wspomnę.Ukazało się kolejne ogłoszenie ale chyba tylko desperat przyszedłby do pracy na takim obiekcie za 12 zł.na umowę zlecenie której nie można się doprosić i tragicznym zapleczu gospodarczym (brak miejsca do odpoczynku, jedzenia i szafek ubraniowych).ŻENADA

Jogi
@Arni

Jak nie ma socjala ? Byłem niedawno we Wrocławiu jako pasażer i jest miejsce socjalne dla ochrony. Nawet opisane na drzwiach "ochrona". W Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Szczecinie wszędzie są specjalne pomieszczenia socjalne dla ochrony.

BylyWro
@Jogi

Tylko ze tam jest jedno pomieszczenie dla monitoringu i kibel

Jogi
@BylyWro

No to źle ? Jest biurko, krzesło to można zjeść. Na 90% dworców nie ma wcale żadnego pomieszczenia a pracownicy ochrony jedzą i odpoczywają na poczekalni na ławkach jak bezdomni.

BylyWro
@Jogi

Mają to na co się zgadzają.

18 netto

My we wro dostaliśmy 18 na rękę tylko nikomu nie możemy mówić.cisza

@18 netto

Bzdura,wirtualna,

Tak trzymac

Piep warszawska.sami za taką kasę zapierniczajcie.Wrocław wali wawe

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
dworcowy

I co to będzie dalej na tych dworcach

@dworcowy

Pracujemy

Wloch

Piszcie do gazet telewizji .to musi się skonczyc

@Wloch

Nie do gazet tylko w Zusie jest specjalna komórka,która się tym zajmuje i to starczy.

Impel rules.nie chcemy civiss

Dajcie nam godnie żyć.nie chcemy civis!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miecii
@Impel rules.nie chcemy civiss

A kto Ci broni godnie zyc? Idz na kase do biedronki.

ezo
@Impel rules.nie chcemy civiss

No to dawaj się przenoś do impela oni cały czas suzkają w różnych miejscach

cheetoosss

A ilu jest ochroniarzy na dworcu w Gorzowie, Kostrzynie n/O, Zielonej Górze, Żarach?

Na zmianie,Gorzów 2 reszta po 1 . Przynajmniej powinno tak być

@cheetoosss

W Gorzów i Kostrzyn od 11.01.2018 stan ochrony 0...

zenon
@Tik tak

Dziś biegał na dworcu w Gorzowie facet w laczkach i szlafroku

mnich
@Tik tak

Lekarzy nie ma, sędziów nie ma .ochrony na dworcu nie ma, a czy ktoś w ogóle jest...Jeszcze trochę i zostanie sam rząd i posłowie.

lalaka
@Tik tak

Tak, to prawda w Gorzowie na dworcu nie ma ani jednego ochroniarza.

patron gorzowa
@Tik tak

Od momentu przejęcia ochrony na dworcu przez Civis, na Gorzowie faktycznie nie ma ochrony. Wszyscy poprzedni pracownicy uciekli.

@patron gorzowa

U nas to samo. Został jeden,otwiera i zamyka. Przez cały dzień zero ochrony

@zenon

Może to nowe umundurowanie civisa haha....

@lalaka

No właśnie i nikt się tym nie interesuje...

zenon

Incognito:)pełna profesja

Malian
@patron gorzowa

Co ty mistrzy piszesz. Ochrona jest. Sprawdz najpierw i nie pisz bzdur impotencie z Impela

Malian
@cheetoosss

W gorzowie po 2 na zmaine i w kostrzynie po 1 na zmiane. Czyli tak jak powinno byc.

@Malian

Buahhha..... Ochrona, jaka ochrona? Widocznie coś Ci się prze widziało....

patron gorzowa
@Malian

NIE MA OCHRONY!!!! GŁĄBIE KAPUŚCIANY

osmyk

konkurencja robi wszystko by zgnoić firmę.Doradzają niektórzy by olać civis itd. W starych załogach , była obdarzona ekipą .Teraz , ci co zaczynają przygodę z ochroną mają szansę na pracę by najmniej .Wcześniej były utworzone grupy i zero szans było na pracę .

@osmyk

Pracy jest pełno tylko nikt nie chce za tyle pracować :). Poza tym, widzę, co się dzieje u mnie na dworcu. Ochroniarze, którzy tu byli lata i przeszli kilka firm po przetargach, odeszli. I nawet nikt nowy, pomimo ogłoszeń i spotkań z koordynatorem i nawet dyrektorem, nie decyduje się na pracę w ochronie. Więc, myśląc logicznie - coś jest chyba nie tak.

Kiras
@osmyk

Nikt nie gnoi firmy. Firma gnoi się sama. Nie płacą na czas. Wypłata ma być 15-go na koncie pracownika. Do tego brak mundurów. Więc o czym my tu gadamy. Samo dno.

kasa
@Kiras

Zapomniales dodac brak jakichkokwiek umow i tym samym mozliwosci dostania np. dofinansowania lub kredytu...

@osmyk

Nikt tej firmy nie gnoi,tylko piszą prawdę obiektywną,nie dają pracownikowi umowy o pracę,wynagrodzenie po terminie,brak rzeczy do pracy,brak wiedzy na temat zakresu obowiązków,nowi pracownicy nie wiedzą co do ich obowiązków należy.I to jest prawda.

osmyk
@osmyk

praca jest ,ale nie wszędzie.Zależy jaki region.

NIE ma składek zus i zdrowotnej tez pozostał tylko pip i SKARBÓWKA FIRMA kłamie ze uzusowili nas smiech na sali

daj kasę za pracę lobuzie

Kasa okrojona dość dużo .O co chodzi?oddajcie kase

Spiku
@daj kasę za pracę lobuzie

W jakim województwie te problemy i jak okrojona ?

ochroniarze

@@@@BRAK WYPLAT-SKLADEK-PRACOWNIKÓW @@@@@TO SIE MUSI SKOŃCZYĆ! !!! TVN 24!!!!!!!!!!TVN24!!!!!TVN24!!!!!!!

Zlodz..

Składek nie ma

Grom

Jak tam wypłaty dzisiaj ? Są czy nie ? Pytam wszystkie województwa.

Podkarpacie dostało po 16.00 pierwszą transze

Czyli dalej problemy .

Czekamy do 19.00

@anonymous

Co planujecie o 19:00 zejście z dworców ?

Włoch
@Grom

Malopolskie .Sa wyplaty ale tylko polowa , albo stawka o zlotowke mniej za godzine.sa tez umowy bez skladek moze byc problem isc do lekarza na nfz .o jakiej pierwszej transzy mowicie?

LUBUSKIE. @@@&
@Włoch

To się nadaje tylko do telewizji.!!!!!Nie dajcie się robić w balona.

Frank

Chłopaki ilu jest fizycznie pracowników ochrony na zmianie na dworcu Poznań Główny i Poznań zachodni ?

@Frank

2+1 główny zachodni 2

dzis 15 styczen a tu nie ma kasy ani nie jestesmy zgłoszeni w zusie ani nie ma składki zdrowotnej odprowadzonej a pracujemy od 1 grudnia dzien sadu nadchodzi czekamy do wieczora

Jordan
@pracownik

Ja pracuje od kilku miesięcy, od samego początku jestem zarejestrowany w zusie łacznie ze składką chorobową dobrowolną i kasa jest na koncie.

jurek

Na Śląsku na dworcach ludzie nie mają opłaconych składek do zus i ubezpieczenie zdrowotne przekonałem sie na własnej skórze wczoraj poszedłem do lekarza a tu okazało sie ze składki nie ma, a pracujemy juz od 01 Grudnia a tu nic nie ma do tej pory co za (usunięte przez administratora) ta firma ,skończy sie to wszystko zle zostaje tylko PIP.

Gorzów Wielkopolski
@jurek

To ciekawe czy będziecie mieć wypłatę. . Dlatego od nas nikt nie przechodzi do Civis.

Dylan
@jurek

Co ty bredzisz człowieku jeżeli pracujesz od 1 grudnia 2017 to pierwsze składki firma musi zapłacić za miesiąc grudzień po wypłacie czyli po 15 stycznia. Poczytaj przepisy. Widać że kompletnie nic nie wiesz. Jak żyje i pracuje 18 lat to składki zawsze opłaca się po wypłacie za miesiąc poprzedni.

@Dylan

Nieprawda!!! Poczytaj przepisy człowieku A później wypowiadaj się na forum.

sifgfg
@Gorzów Wielkopolski

Wypłatę? Możliwe, ze będą ja mieć.

Sami swoi
@Gorzów Wielkopolski

Dokładnie, lubuskie nie przechodzi...

@kłos

Co ty bredzisz mam podgląd na swoje konto internetowe zus co miesią od lat. Jak firma zatrudnia pracownika w grudniu to rejestruje go w zusie i skarbówce. Wypłata za grudzień jest 15 stycznia. Składki opłacane są po wypłacie. Od 18 lat pracuje i wydrukowałem sobie zestawienie sładek ze wszysrkich lat. Zawsze były płacone za miesiąc wstecz przepracowany. Idiote rób z siebie a nie z ludzi na forum. Nie znasz przepisów więc (usunięte przez administratora) nie zawracaj na forum.

@Cyku

Popracuj kolejne 18 lat to może nauczysz się przepisów. A te wydruki z Zusu To sobie powies na ścianie .

@jurek

Gosciu ty głupoty gadasz byłem wczoraj u lekarza i nie ma składki zdrowotnej lekarz mnie moze przyjac tylko prywatnie nieopłacili nam składek wogule niekturzy niewiedza bo nie byli ani w zusie ani u lekarza dopiero sie zdziwia jak zapłacą a ty chyba jakis wafel jestes syfisa napewno emeryt esbek

@kłos

A ty taki cwaniak jesteś tylko przez internet czy w życiu prywatnym też ty pseudo ochraniaczu ? Siedzisz na jakiejś portierni emerycie rencisto z grupą inwalidzką i kozaka rżniesz.

@anonymous

Od kiedy ty pracujesz w tej firmie że chcesz mieć składki zapłacone ? Bo jeżeli od grudnia to zapomnij że w tej chwili będą składki. Zarejestrowany jesteś w zusie a składki zapłacą po 15 stycznia po wypłacie. Każda firma tak płaci. Ty idź do zusu i obejrzyj składki z kilku lat i zobacz jak są płacone a nie powtarzasz plotki po kimś.

@jurek

Z doświadczenia prowadzenia własnej firmy mogę powiedzieć że składki za miesiąc np. grudzień są opłacane w styczniu itd. Wszedzie tak jest. Pozdrawiam.

Cyku

Chłopie przecież to nie są ochroniarze tylko ochraniacze. Oni powtarzają jak małpa jeden po drugim brednie i plotki. Siedzą na portierniach , grają w gry na komórkach a żaden nie zadzwoni do zusu albo nie przeczyta przepisów co jak z czym. Dzisiaj w internecie jest wszystko ale trzeba umieć czytać i posiadać mózg. Tłumacze tym kilku cymbalistom że przacuje 18 lat. Mam od wielu lat podgląd na swoje składki. Pracowałem w swoim wyuczonym zawodzie kilka lat i teraz od wielu lat w ochronie. Zawsze pilnuje składek. Widze w jaki sposób są opłacane. Ale możesz mówić to do tych pustostanów nic nie dociera. Pozdro Kolego.

@Gorzów Wielkopolski

Z jakiego powodu interesujesz się civis ,będąc pracownikiem innej firmy?

@anonymous

żaden lekarz nie odmówi przyjęcia, gdy nie bedzie zgodnosci w ewuś to piszesz oświadczenie a nie od razu płacić

PRACOWNIK
@marta

Tak ale tylko w zagrożeniu zdrowia i życia.

@jurek

Jurek to nie wiesz co zrobić,skierować pismo do ZUS-Dział Kontroli,daj Mi adres miejsccwego ZUSu to ja skieruję pismo do Działu Kontroli.

@Cyku

Biedny frustracie weź poczytaj przepisy lepiej.

zal
@marta

Zostawię To bezkomentarza.

@PRACOWNIK

nie prawda , proszę mi uwierzyć nie raz miałam takie przypadki , że było coś nie tak.Oczywiscie nie w firmie civis bo tu nie pracuje .I zawsze zostałam przyjęta do lekarza .

Kornik
@kłos

Frustrat to ciebie zrobił i zapomniał ubić przy porodzie. Nawet wcześniej masz komentarz kolesia który prowadził firme. Tam opisuje jak sie płaci składki. Jesteś ochraniaczem pustostanem i cymbalistom. Przez takich cieci z grupami inwalidzkimi jak ty którzy nawet czytać nie potrafią jest (usunięte przez administratora) w ochronie.

@Kornik

Masz te cechy widzę. .

Jurek
@Kornik

Frustrat to ty jest cieciu nieznasz sie na przepisach do nie becz firma ma do 7 dni od podpisania umowy zgłosic pracownika do zusu a składka ma czas wpłacic do 15 przyszłego miesiaca i co dzis termin mija .

zbik

Gdzieniegdzie nie ma ochrony. ......pusto...

Ghb
@zbik

Gdzie nie ma ochrony ?

W lubuskim.....

@Ghb

Na lubuskie mają problem z ludźmi A raczej z ich brakiem.

chetoosss
@Ghb

Kwestia czasu aż znajdą ludzi.

brif
@zbik

W innych województwach też mają luki. Nie tylko w woj lubuskim

@chetoosss

Czasu to oni nie mają, dworce bez ochrony nie mogą zostać.... Po za tym inne firmy mają problemy żeby znaleźć ludzi a co dopiero taka firma "krzak"

@chetoosss

Jak się coś przejmuje to się ma ludzi gotowych do pracy. A dworce ochrone muszą mieć skoro sa otwarte praktycznie cały czas i są środkami transportu

Pracownik A ze spelnionymi wszystkimi wymaganiami stara się o pracę, osoba B niezwiazana z w/w firmą go nie lubi i sprawia, że pracownik A tej pracy nie dostaje. No cóż.. to wiele o tej "firmie" mówi.

Bezdomny kumpel

A skunks jeszcze pracuje na wro ?

Partyzant
@Bezdomny kumpel

Ponoć buja się w Wlkp. Oby jak najdłużej. Wreszcie można oddychać swobodnie

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.