Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Rozum

Wynagrodzenie nie będzie się zgadzało obiecywał stawki inne a przy wypłacie mniej ludzie odchodzą już koordynatorzy odeszli bo mają dość brak umundurowania brak szkoleń kara za kara nakładają bezpieczniki po kolejnej wypłacie kolejni odejdą bo kasa się nie będzie zgadzala arogancja że strony dyrektorów

Nie odprowadzają skladek

Nie dla civisa

@Nie odprowadzają skladek

Proszę zobaczyć jak są zatwierdzone umowy zlecenie,tzn.jakie są pieczątki na papierze.

Toyota to dyr lub kordynstor

Civis to syf..d.pracowałem w impelu i tam wracam.Tak chcą mnie spowrotem. A dyr niech nie kłamie ze civis to ok firma.mega porażka dworcowa K...wa.Tak to prawda

kreon
@Toyota to dyr lub kordynstor

no impel daje rade to prawda. ostatnio do nich trafilem i zostane na dluzej cos czuje

ISENGRIM FAOTARIANA
@Toyota to dyr lub kordynstor

(usunięte przez administratora) to IMPEL zawsze brakowało do całości kasy paru złotych 30 albo 40.Jak tak było na paru obiektach to mieli drugą wypłatę.Fakt Civis są problemy ale nie od razu Rzym zbudowano.

Świadek

Elbląg Ochrona Dworca Brak Podstawowego Umundurowania Jeden Pracownik Chodzi w Swoich Prywatnych ciuchach . Drugi zaś ma Prawie Pełne umundurowanie prócz czapki i butów i rękawiczek a trzeci dostał tylko kurtkę od firmy civis nie dość że ciasna to i reszta ciuchów prywatne . Brak Słów.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Świadek

A Pan K za bardzo Was nie męczy bo w M to jest tragedia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
nowy

W civisie są problemy z wyplatami? Jak wygląda sprawa z składkami i stawkami rbg????

@nowy

Cześć ,,nowy", stawka godz. przedstawia się następująco: 1. Dworce Premium (16 w Polsce) - 12 zł (netto), 2. Pozostałe dworce 11 zł (netto), to są stawki oficjalne. Inne informacje znajdziesz na tej stronie (sprawdzone i niesprawdzone). W ogloszenia internetowych jakie zamieszczaja koordynatorzy firmy, stawki są różne i przedstawiają się następująco: 1. Wrocław 12 zł (netto). 2. Wegliniec 12 i 11 zł (netto). 12 zł- kwalifikowany, 11 zł niekwalifikowany. 3. Zielona Góra- 11 zł (netto) + premie. 4. W-wa Wschodnia - 14 zł (netto). 5. Gdańsk- 15 (brutt). Odnośnie odprowadzania składek, to mogę stwierdzić na swoim przykładzie, że nie ma z tym problemów- firma jest rzetelna.

@Kołodziej

fajnie dzięki

OK - ,,nowy"

@Kołodziej

dostalem propozycje pracy w civis na terenie dworca ale stawka jest nieco zawyzona ...sadzac po Twoim opisie. Tylko tak sie zastanawiam czy zaryzykowac..jeszcze te opinie.

Mocny dworcowy

Katowice- 13,50 i 13 netto ,reszta dworców od 11-stu do 12,50

@nowy

,,nowy" moja propozycja jest następująca: powinieneś skontaktować się osobiście z osobami które już pracują na dworcu na którym masz propozycję pracy. Bedziesz miał prawdopodobnie informację wiarygodna. Ewentualnie sprawdź jak firma oglasza sie w intetnecie w Twoim rejonie (jakie proponuje stawki). Pozdrawiam, ,,Kołodziej".

Taksówkarz

Witam serdecznie. Nie będę chwalił firmy Civis której nie znam ani firmy Impel gdyż nie o to mi się rozchodzi a o sytuację, która nastała np. w Bydgoszczy pomijając Inowrocław gdzie jak się dowiedziałem nikt nie został w firmie, która owy obiekt przejeła... Mianowicie nie jestem pracownikiem ochrony i tak jak powyżej wspomniałem nie będę skreślał na wstępie firmy Civis. Przebywam na dworcu w Bydgoszczy co jakiś czas (oczywiście nie w ramach noclegowych), rozmawiam niekiedy z pracownikami ochrony i najgorsze jest to, że wszyscy pracownicy, którzy wykonywali swoją pracę bezbłędnie po prostu odeszli. Widziałem już nie raz jak osoby bezdomne czy też pod wpływem alkoholu mogą zatruć życie ochronie jak i innym pasażerom, również widywałem nie raz jak ochrona podejmuje interwencje czy udzielali pierwszej pomocy potrzebującym. Dlatego też ciężko mi wyobrazić sobie czy pracownicy, którzy zostaną poradzą sobie z tak dużym obiektem a jak wiadomo na owym dworcu ma powstać McDonald więc można wyobrazić sobie co może się tam wyrabiać szczególnie w weekendy nocą. Nie chcę skreślac nikogo na starcie po prostu szkoda mi tych pracowników, którzy odeszli bo znali się na swojej pracy. Co do firmy Civis Polska słyszałem różne pogłoski ale nic konkretnego miejmy nadzieję, że ta firma poradzi sobie z obiektami i równie dobrze pracownicy postaraj się w miarę wykonywać swoją pracę. Pozdrawiam.

@Taksówkarz

Co do firmy Civis,wszystko co jest napisane to prawda,dają tylko umowę zlecenie,nie dają rzeczy od razu do pracy,wynagrodzenie jest spóżnione i najniższe z możliwych,brak wiedzy na temat ochrony.

Gpd

Wynagrodzenie najniższe z możliwych to na zleceniu 9,80zł netto. A oni dają od 11-13zł netto więc po co kłamiesz jak widać że jest więcej.

@Gpd

Zaraz ci odpowiem.od 1 stycznia jest 13,70 brutto,to daje netto ponad 10 zł.Natomiast powyżej kwoty 2100 bruto płacimy tylko podatek i składkę zdrowotną i to daje 11,40 netto.

Gpd
@PRACOWNIK

13,70zł brutto to 9,72zł netto . Najniższa krajowa 2100zł brutto a 1530zł netto. Ani grosza więcej ani mniej.

@Gpd

Nie ma takiego pojęcia,używamy słownictwa minimalne wynagrodzenie i wszystkie kwoty podajemy brutto a nie netto.I ta kwota netto tj.1530 zł.co ją podałeś może być różna.

Dino
@PRACOWNIK

Jeżeli masz umowe o prace z minimalnym wynagrodzeniem 2100zł brutto i przepracujesz godziny etatowe bez nadgodzin to dostaniesz 1530zł netto. Więc nie ma takiego czegoś jak różna wypłata.

nic sobie nie robie
@Dino

W Dino płacą 2,5tys ,nie wiem po co się zalisz i meczysz.

Dino
@nic sobie nie robie

Ja napisałem że pracuje w Dino ? To nie wal tekstów z (usunięte przez administratora) rycerzyku.

@Taksówkarz

Ja pracuję w Impelu w Białymstoku. Pilnuję Dartów na bocznicy. Ma umowę o pracę za nad godziny zlecenie. Złego słowa nie powiem. 10 wypłata 15 nadgodziny. Niestety przegrali i Civis bierze od marca. Ten facet który przyszedł on zielonego pojęcia niema. Mają dać tylko zlecenie . Bóg zapłać. Ja jestem emerytem mundurowym. Młodym. Dam se rade.

ochrona

Pracowałem w róznych firmach i jeszcze takiego bałaganu i braku kompetencji i olewatorstwa nie widzilem brak umów brak umundurowania brak składek co to za firma jest jak niemoga sobie poradzic to po co startuja do przetargu na dworce,takze zgadzam sie z ta opinia dlaczego mamy sie zwalniac niech oni sie zwolnia walczyc o swoje i tyle sa odpowiednie instytucje w Polsce a te stawki na zlecenie 11 zl to smiech na sali sprzataczka ma wiecej

@ochrona

W województwie kujawsko-pomorskim a dokładnie w Bydgoszczy i Inowrocławiu,nie odprowadzają składek ZUS,można sprawdzić osobiście w Zusie.

Fryku
@PRACOWNIK

A jakie składki mają zapłacić. Pracownicy w Bydgoszczy i Inowrocławiu są przyjęci od 10 stycznia. Pierwszą wypłate dostaną 15-go lutego. Firma ma obowiązek zapłacić składki do 15-go każdego miesiąca czyli najbliższą w lutym za przepracowany styczeń. Poczytajcie przepisy . Każda firma tak płaci za miesiąc wstecz.

Syf

Koordynator lub dyr pisze że jest ok .żenada pokaż pof. .dyrek.

@Syf

zabawne myslisz,ze koordynator ma czas na czytanie i pisanie na forach bzdur lub dyrektor.Jestem zwykłym pracownikiem ochrony,który widział co dzieje się na obiektach ,gdy przetarg wygrywa inna firma.I tu nie chodzi o civis.Zastraszanie,groźby ,jak się przejdzie do konkurencji .Chore to.Firmom ,które przegrały własnie o to chodzi,zeby nowa firma nie znalazła pracowników bo liczą na to ,że zostanie poprzednia firma.Przerabiany miałam już ten problem.

Koniec civisa

Nie ma składek (usunięte przez administratora) .proponuję bunt.walić ten syf.Oddać resztę kasy!

Fuzi
@Koniec civisa

Składki płacą od kilku miesięcy jak tu pracuje. Więc nie wiem w czym problem.

py-sa

Ci co nie chcieli być w Civis,po co piszecie te komentarze.Ja pracuję na małym dworcu ,no może nie aż tak małym.Mam kompletne ubranie i umowę.Wsystko jest OK.

@py-sa

Jaką masz umowę,na pewno tzw,śmieciówkę,Idż do pracy na duży dworzec to pogadamy.

@PRACOWNIK

A czy ktoś każe , ci pracować na dworcu .Znajdź pracę na umowę o pracę i nie będzie problemu.

cdr
@py-sa

Nie u wszystkich jest ok.

@py-sa

Trzeba zwalczac takich zleceniodawcow jak Civis a nie sie zwalniac.

TY sie kolego nie ciesz najpierw idz do zusu czy masz składki odprowadzone i ubezpieczenie zdrowotne ? bo z tego co wiem ludzie nie maja do tej pory a pracuja juz drugi miesiac a ta umowa smieciowa to co ci daje masz tam peczatke wlasciciela lub osobe upowazniona przez własciciela czy tylko civisa pieczątke i ksiegowej ? to wtakim razie mozesz sobie wyzucic taka umowe do kosza pozdrawiam

Zorro
@pracownik

Pracuje 3 miesiące mam składki wszystkie odprowadzone łącznie z dobrowolną chorobową i na umowie jest pieczątka i podpis pełnomocnika i firmy. Także wszystko gra .

@pracownik

to,ze KPO nie znaczy ,że nie kumaty.Umowa jest z pieczątko os upoważnionej,składki w zusie są .Własnie byłam u lekarza,jestem ubezpieczona.Powiem jedno...Stara załoga firmy Impel ,tam gdzie pracuję to banda......robią wszystko po złości dla koordynatora..widziałam na własne oczy...i słyszałam.To nie logo CIVIS jest problemem ,lecz ludzie z poprzedniej firmy

@pracownik

A u nas na Sląsku nie ma składek zusowskich jeszcze opłaconych ani zdrowotnych robimy od 01 grudnia 2017r

@pracownik

Jeszcze jedno u nas na umowie widnieje pieczątka civis polska bez zadnego upowaznnienia

pracownikk

Trójmiasto wziął impel?

Turysta
@pracownikk

W Gdyni widzialem ludzi z logo civis

@Turysta

Gdynie jeszcze ma civis ale jest ogłoszenie o prace dodane w czwartek. Szukają kwalifikowanych pracowników ochrony na dworce Gdańsk Wrzeszcz, Rumia, Gdynia i Wejcherowo. Ogłoszenie dodał Impel.

Elemele
@Turysta

Wszystkie te dworce mają już Civis ochronę :)

@pracownikk

To macie trochę spokoju bo Bydgoszcz i Inowrocław cały czas ma nieudolna firma CIVIS.To jest porażka i skandal.

Wrocław ma dość civisa

Oddać godność ludziom za godne wynagrodzenie.dyr do dymisji

Jack
@Wrocław ma dość civisa

Co się dzieje we Wrocławiu ?

Fonsi

W kujawsko-pomorskim wszystko dobrze po przejęciu dworców ? Bydgoszcz i Inowrocław radzi sobie ?

@Fonsi

Nie ściemniaj w Inowrocławiu pracuję jeden pracownik i się zmienia co 12 godzin z panią koordynator która dojeżdża za Bydgoszczy do pracy,aktualnie nie posiada nawet podpisanej umowy zlecenia.

Fonsi
@anonymous

Rycerzu to nie było stwierdzenie że jest dobrze tylko zadałem pytanie jak jest z dworcem w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Ale to co odpowiedziałeś to jest bardzo ciekawe. Naprawde tak jest że służby trzaska koordynatorka ? Hahaha

Tolek Banan
@Fonsi

W Bydgoszczy na dworcu dzień w dzień te same twarze z ochrony. Chyba nie zatrudnili nikogo. Podobno chodzą w swoich prywatnych ciuchach. Bezdomni mają raj. Nikt ich nie wyrzuca, bo się chyba ich boją.

@Fonsi

A dzisiaj ta pani koordynatorka zwerbował do pracy swojego męża w Inowrocławiu.

Baron
@GONZO

Męża ? A jak ma na imie ? Przemysław ? Szczupły facet ?

Nie jestem robotem

To nie jest jej mąż

Azbest
@GONZO

A co to znaczy zwerbowała do pracy w Inowrocławiu ?

@Azbest

Zwerbować to znaczy podobnie jak tzw.rekrutacja pracownika.

@Fonsi

Bydgoszcz i Inowrocław nie radzą sobie brak umów,brak rzeczy,brak ludzi totalny nieład.Nowi pracownicy nie wiedzą co mają robić.Koordynator-brak kompetencji i wiedzy,

laczek

W województwie Lubuskim zaproponowali stawkę 15 zl netto plus premie świąteczne oraz obecnosciowe. Także my zostajemy Z nimi.

Gappa
@laczek

To robić etat 168h i styknie.

Goblin
@laczek

Tylko nie zapomnijcie odliczyć od tego kar za brudne buty hehe

gil
@Goblin

...I za wygięte podeszwy

Tommy Gunnn
@laczek

Oczywiście macie to na papierze ? :))

@laczek

Totalna bzdura z tą stawką.Nie dajcie się manipulować.

@laczek

Civis pamiętaj na żadnym dworcu PKP w całej Polsce nie da Ci 15 zł,netto,to jest ściema totalna.

Snake

Co słychać na dworcach W Bydgoszczy, Inowrocławiu, Gorzowie Wlkp. , Kostrzyniu i Stargardzie ?

sphinks
@Snake

Na Gorzowie nie wiadomo. Cisza.

patron Gorzowa
@Snake

W Gorzowie w dalszym ciągu nie ma ochrony, jak długo zamierza jeszcze tak być.

Jogi
@patron Gorzowa

Jak nie ma skoro chłopaki z konkurencyjnej firmy dorabiają na dworcu w Gorzowie Wlkp. ? Mam potwierdzenie z tej firmy.

@Jogi

To zapraszam na dworzec..do Gorzowa i proszę mi pokazać rozmieszczone punkty i ochronę w kamizelkach stojąca na dworcu???? Bo jakoś o 11 tego nie widzialem

@Jogi

Wystarczy zapytać w kasie To będziesz miał swoje potwierdzenie.

Jogi
@patron gorzowa

Sok potwierdza że jest ochrona. Numer do kasy biletowej masz ?

@Jogi

W Internecie znajdziesz numer do kas A ochrony na dworcu nie ma.

Co tutaj się dzieje?
@Jogi

Kolega wyżej ma rację ochroniarzy na dworcu brak chyba że masz na myśli tego, który chodzi w swoich prywatnych ciuchach? ?? I udaje ze pracuje.. prawda jest taka ze docelowo nie Ma składu na zmianie tak jak jest to zapisane w umowie. Brak punktów brak ochrony w kamizelkach nikt Na dworcu nie stoi nikt nie pilnuje. A wystarczy zapytać kasy i konduktra.

obojętny
@Snake

Z relacji osób, które pracują na dworcu w Gorzowie Wlkp. Oraz Kostrzyn n/O nie ma nikogo kto przypomina ochronę dworca.

mnich
@Jogi

Jak niżej na forum było pisane na dworcu nie widać ochrony i to jest fakt. Może nie mogą znaleźć ochroniarzy do pracy ale niech nie piszą ze ochrona jest i to jeszcze z innych firm. Jak ktoś zna branże to wie o co chodzi.

zalamany
@Snake

W Bydgoszczy też kiepsko.

@Snake

W Stargardzie Civis wszedł 11.01 o 00:00. Ja w 14.01 (niedziela) pojechałem odebrać swoje ciuchy z Impela. Bo kolega przechowywał mi w Stargardzie. Bo byłem osobą dojeżdżająca ze Szczecina. Wchodzę na poczekalnię (w Stargardzie jest bardzo mała) 13 bezdomnych śpiących, pijących alkohol, zachowujących się głośno. Panie z Kas jak i sklepików mówią, że od momentu Civisa widzieli tylko 11.01 ochronę na zmianie dziennej. Potem już nie było nikogo. Dzwoniłem dwa razy na SOK ( po drugim telefonie zostałem poinformowany, że patrol jest w drodze na dworzec ). W tym samym dniu doszła mnie wiadomość, że do Tego czasu nie było w ogóle ochrony no nie ma ludzi. Brak słów, ja myślę że z czasem Impel wróci na dworce. Ostatnio znajomy mi piszę, że był ochroniarz ale w czasie służby odszedł pisząc kartkę "Odchodzę, zwalniam się" - najprawdopodobniej przerosła go sytuacja na dworcu.

@Gazior

taka sama sytuacja jest na dworcu w gw

@Snake

W Bydgoszczy i Inowrocławiu,totalny rozgardiasz.Brak umów,nie wiadomo za jaką konkretną stawkę się pracuje.Brak ludzi,nowi pracownicy nie wiedzą jaki mają zakres obowiązków bo pani koordynator ich nie przeszkoliła bo sama nie ma wiedzy na ten temat.

@patron gorzowa

A Ty pracowałeś w Impelu (Patron Gorzowa)?

Nie

@Gazior

pracuje na terenie dworca i widzę co jest pięć

@patron gorzowa

Zastanawiam się dlaczego toleruję to PKP i jestem ciekaw do kiedy przetarg

Też mnie to zastanawia

Raku

Umowa pkp-firma ważna jest do 30.09.2018

@Snake

W Bydgoszczy i Inowrocławiu,brak ludzi,brak umów nie wiadomo za co pracujemy.Totalny bałagan.Civis to totalna porażka.

nie ma sensu

Na naszym dworcu też źle nie ma umów brak umundurowania brak wszystkiego. Nawet nie wiadomo jaką stawką wyjdzie przy wypłacie.

Mały

Panowie jak to jest z tymi dworcami w Gdanskim wreszcie ponoc Civis przejal ochrone a tu patrze dzisiaj jest oferta pracy na tych dworcach ale z IMPELA co to sie stało?

GKHSM
@Mały

Może nie mieli kim obsadzić i się poddali i przejął impel.

Rocky
@GKHSM

Mogło tak być bo jest takie ogłoszenie na trójmiasto. Dodali w czwartek.

ochrona

panowie dlaczego nikt tych spraw niezgłasza do pipu lub do tvn tylko na forum narzeka ruszcie (usunięte przez administratora) i tyle a nie biadolic lub zmienic firme

zaniepokojony

W Bydgoszczy nadal chodzimy w prywatnych ciuchach. Przyjęli 2 osoby. Podobno poszły już maile o kary. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem zostając. Poczekam do wypłaty i chyba trzeba będzie szukać pracy w innej firmie.

@zaniepokojony

Jaka jest stawka netto w Bydgoszczy.

zaniepokojony
@PRACOWNIK

Obiecali nam 13 pln na rękę, ale jak będzie zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.