Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Pomorzanin

A nie jest tak że jak masz umowę o pracę w innej firmie do masz 1zl więcej?żeby się składki nie dublowaly?

Pomorzanin.

Ja czekam do 15go Jak bedzie wyplata to OK.umowe o prace mam w innej firmie wiec moze byc nawet bez zusu.Zobaczymy.pozdrawiam wszystkich.

wielkopolanin
@Pomorzanin.

tej, jo tysz.

Tony

Podobno wylatuja z Gdyni we wrzesniu.Brak ludzi, kary. Info z dyrekcji Pkp, mam rodzine tam

Kolo
@Tony

We wrześniu to umowa im sie konczy wiec zadna niespodzianka ze wylecą.

Witam serdecznie Czy jest ktoś kto od grudnia pracuje w firmie ochrony civis na dworcu PKP.....chodzi i czy jeśli takie osoby są to czy w styczniu dostały na czas wypłaty

Trybal
@Michał

Wypłaty nie były na czas ani w grudniu ani w styczniu. Składek zus też nie ma opłaconych .

Trybal......dziękuję za odpowiedź

@Trybal

Trybal.....a czy wogole były wypłaty??

pracownikkkkkkkkkk
@Michał

Były Ale okrojone A oboecywane stawki to skandal nic nie mają z rzeczywistością wspólnego

@pracownikkkkkkkkkk

Wiem z pewnych na 100% zrodel o obiecywaniu 14-16 zl/h do reki . Nastepnie innemu kandydatowi oferowano "po cichu" 12 na reke, gdzie w umowie mialo byc 11.Koordynatorzy bardzo mocno klamia i to zniecheca ludzi do pracy w Civis

Trybal
@Michał

Wypłaty były co do grosza ale po czasie .

@Trybal

Dziękiza odpowiedź Mniejmy taka nadzieje ze kasa będzie jak nawet miało by to się o dzień/dwa przeciągnąć.

lpm
@Michał

wypłaty byly na czas zobaczymy w tym miesiacu jak bedzie,a po za tym brak składek zusowskich do tej pory pracuje od grudnia 2017 tylko jest zgloszenie to jest jakas kpina

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dolny slask

Civis nigdy nie miał swojej grupy na dworcach.korzysta z podwykonawców.zusu też nie płaci.poszliśmy to do odpowied instytucji.

Doman

Slyszalem ze koordynatorzy tej firmy obiecuja stawki z kosmosu zeby znalezc pracownika. Nastepnie jest 11-12 na reke. Pracownicy bez wpisu maja wyzsze lub rowne stawki na obiektach.

Tommy Gunnn
@Doman

Pracownicy bez wpisu ? Tonący brzydko się chwyta :)) I to podobno nie pierwszy raz.

OMERTA COSA NOSTRA SICILIANO
@Doman

Na ktory dworzec przyjmuja bez wpisu na liste kwalifikowanych pracownikow ochrony? Czy cos wiadomo o tym ze beda ladowane kary dla pracownikow?

@OMERTA COSA NOSTRA SICILIANO

Chodzilo mi o to ze stawki sa takie jak dla ludzi bez wpisu gdzie indziej. Nie ze gdzies na dworce tak przyjmuja

@Doman

Masz,rację stawki są po 11 zł i po 12 zł.Wypłacane na zlecenie zawsze po terminie.

FCB
@Doman

U nas od 10 stycznia na PKP jest 3 koordynator A jak dziś z nim rozmawiałem czy będzie na dworcu odpowiedział że nie ponieważ nie dostał od firmy karty na paliwo.....więc mam się łudzić że 15 będzie wypłacana koncie??poprostu 16 stycznia u nas obiekt pozostaje bez ochrony.

POLO
@FCB

Mam pytanie takie z ciekawości na jakim dworcu macie 3 koordynatora ,bo my w Wielkopolskim tez od stycznia mamy 3 koordynatora i jest zakręcony jak ogórek. Co sie mu zada pytanie to kreci i zaraz ucieka.

@POLO

Polo U nas kolejny koordynator na dworcu zmienił się w Lęborku....niedługo 15 czas wyplat....i będziemy mądrzejsi co dalej.....chcemy pracować ale jeśli firma od miesiąca nie potrafi zorganizować kompletu ubrań i osobiście swojej prywatne ubrania muszę koledze pożyczać to coś nie tak....

ochronia

Ta firma to jedno wielkie dziadostwo BRAK SKLADEK W ZUS OKROJONE WYPLATY KOORDYNATOR MOWI ZE 15 ZL ZA ZLECENIR A PRZY WYPLACIE DOSAJESZ 4,50 MNIEJ LEPIRJ SPI....C Z TEGO DZIADOSTWA

@ochronia

ty chyba chory jestes, wyplata na czas zgodnie ze stawka netto, a ubezpieczony jestem od poczatku umowy :) macie d....y a nie koordynatorow i daliscie sobie wejsc na glowe. kozak w necie, p...a w swiecie

Frygu
@psych

Chory jesteś ty. Od trzech miesięcy pracuje i wyplaty nie były na czas. Zarejestrowani jesteśmy w zusie a składki nie zapłacone.

@Frygu

to nie pracuj tu skoro wyplaty nie byly na czas. poszukaj nowych ogloszen i nowej firmy. ja mam skladki odprowadzone - info potwierdzone z zusu, na papierze. SKONCZYLO SIE WAM BYLI IMPELOWCY PICIE WODKI PODCZAS PRACY HAHA I TERAZ SIE SKARZYCIE ZE SKLADKI, ZE WYPLATY. prawda jest taka ze was kontroluja i dostajecie kary za promile we krwi podczas pracy pijaki i nieroby!!!!!!

pracownikkkkkkk
@psych

Wypłaty po terminie i brak składek TO WSZYSTKO PRAWDA!!!!

@pracownikkkkkkk

JAK PIJECIE NA DWORCACH W CZASIE PRACY I NIE WYCHODZICIE JAK COS SIE DZIEJE TO SIE NIE DZIWCIE ZE WAM PIENIADZE WYSYLAJA DZIEN DWA PO TERMINIE!!! jaka praca taka placa!!! potraficie tylko lezec i chlac chamy i nieroby z impela!!!!!!!!!!!!!!!! szukajcie nowej pracy i butelek pustych to sprzedacie!!!! KIEDY PKP ZROBI PORZADEK NA DWORCACH Z PIJAKAMI

Frygu
@psych

Ty to jesteś jednak typowy kozaczek internetowy. W realu pogadaj z tymi ochroniarzami których tak gnoisz. Po tym co piszesz pokazujesz że jesteś typowym cymbałem leczącym się w AA.

fruter

Czy PKP -zrobi z tym porządek?

Poprawka ,,KPO zatrudnia na umowę zlecenie". Za błąd przepraszam, @kołodziej

Pan ochraniacz

Witam Czy w firmie Civis jest szansa na umowe o prace czy to bajki aby przyciagnac pracownika

Oskubany Pracownik
@Pan ochraniacz

Kolego już Ci odpowiadam umowy o pracę w Civis nie będzie bo koordynatorzy i dyrektorzy kłamią , najpierw mówią że umowa będzie , a potem po miesiącu okazuje się że nie będzie . Tak samo robią z umowami zlecenie wpisują 11 zł netto , a suma powinna być pisana brutto. Byłem z tą umowa w Inspekcji Pracy i powiedzieli mi że tą niby umowe mam wrzucić do kosza bo jest niezgodna z przepisami. Nadmieniam jeszcze sprawdżcie sobie w ZUS czy jesteście opłaceni , bo ja nie mam opłacone nic. Koledzy też poszli sprawdzić i też nie mają nawet na , na kasie też oszukują mi brakowało 70 zł i do dzisiejszego dnia kasy mi nie zwrócili. ŻENADA UCIEKAĆ Z TEJ FIRMY CIVIS BO TYLKO SOBIE MOŻNA KŁOPOTÓW NAROBIĆ ! A GDZIE TU MYŚLEĆ O EMERYTURZE JAK SKŁADEK NIE ODPROWADZAJĄ .

@Pan ochraniacz

Nie wierz w to, to jest bzdura totalna.

Oszukany Pracownik

To nie bzdura to jest wszystko na fakcie i udokumentowane. Pewnie jesteś na wysokim stołku w CIVIS , MASZ UMOWE O PRACE I BAJERUJESZ LUDZI. Jeszcze raz pisze w umowie nie może być wpisana stawka netto tylko brutto !

FCB
@Pan ochraniacz

Nam na PKP w Lęborku obiecali 3 osobom umowę o pracę po to tylko żeby zatrzymać pracowników Chłopacy zostali na PKP od10 stycznia a chodzą w butach i spodniach pożyczone umowy nawet na zlecenie nie ma do ubezpieczenia zdrowotnego nikt nie jest zgłoszony.....i jak na szpilach czekamy do 15 czy wpłata będzie...

colo

cweluchy sie nie wypowiadac co zasłysza na temat civis

SIA

Chory kraj, chore warunki, chore stawki... Chyba robie jakas licencje za granica w ochronie i wypierd... stad.

@SIA

Tak no przeciez to sie zupelnie zadnej logiki nie trzyma. Skoro pracownik z wpisem jest wart tyle co bez to ma nas ktos za uposledzonych umyslowo?

Wro...Poz.

To firma mega kogucik. Niekompetentne trumnie które biorą kasę za...... Pozbędziemy się niedługo tej firemki i pracowników niekomoetentnych.tak was!!!! Wreszcie wrócą normalne stawki na dworcach.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Wro...Poz.

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

on

Impel za drogo chciał dlatego przegrał dworce teraz się mści i wypisuje głupoty

@on

Impel nie chcial dworcow. Juz jigdy nie wystartuja. Zreszta, dworzrc tez nie chce Impela.

Faotariana
@on

IMPEL dworca ma w D....e w cal6m pomorskim zostal wyrzucony - patrz przegrał przetargi tak8 wielki obiekt w Gdańsku jak Oliwia Bizness Center.Przeciez to kupa kasy przegrali nie starają się.A tak podsumowując zawsze kręcili lody z wyplatami ludziom zawsze brakowalo 20 30 zł z wypłaty.Jak to było u nas to o.k ale jakby to było na 20 obiektach.

To prawda że koordynatorzy odeszli bo mieli dużo na bani i walczyli o ludzi w Pomorskim jest źle ludzie szukają roboty najprawdopodobnie nie będą mieli kim pracować stawki maja być mniejsze na razie zwykle Dworce 12 a teraz ma byc 11 przestrzegam koordynatorzy nowi Administrator dworca każdego ich zje więc jest to na przetrwanie dlatego na trójmiasto szukamy lepszej roboty

Tommy Gunnn

Nie przesadzaj, "administratorzy dworców " nie parają się ludożerstwem :))

Koszalin PKP.

Witam w civisie wynagrodzenie dają 10 czy 15 każdego miesiąca ?

Brodacz
@Koszalin PKP.

15-go z umowy zlecenia. Ale nie płacą na czas. Od 1-3 dni przesuwają kase .

Nowy x

Jakie stawki civis proponuje na Łódź i okolice?

Santana

Dlaczego skoro Civis wygrał przetarg na wszystkie dworce, to Warszawę Wschodnia ochrania Konsalnet? 4.02.2018 - Był Konsalnet

Santana

Nie wschodnia, a Centralną

@Santana

Cześć, ,,Santana", sytuacja wygląda następująco PKP podzieliło przetarg na 8 zadań (ósemka to między innymi W-wa Centralna i Śródmieście). Civis przystąpił tylko do przetargu na zadania 1-6 (które wygrał). Natomiast wspomniane zadanie 8 wygrał Konsalnet i w związku z powyższym ochrania dworce wskazane w zadaniu. Więcej na temat powyższego przetargu na odrone dworcow można znaleźć na stronie internetowej PKP (przetarg nr 007065 z dnia 07.10.2017). Pozdrawiam, ,,Kołodziej"

@Santana

Cześć, ,,Santana" sprawa przedstawia się następująco, PKP przetarg ochrony dworcow podzieliła na 8 zadań. Civis złożył ofertę tylko na zadania 1-6 (które wygrał). Zadanie 8 dotyczyło między innym dworcow W-wa Centralna i Śródmieście i to zadanie wygrał Konsalnet. Szczegóły z przetargu są do wglądu n stronie internetowej przetargów PKP (przetarg nr 007065 z dnia 07.10.2017). Pozdrawiam, ,,Kołodziej"

Civis

Oszczędności PKP w redukcji etatów ochroniarzy na dworcach już przynoszą efekty. W nocy z 18.01 na 19.01 na dworcu w Malborku pobito ciężko pracownika ochrony. Był sam, a ich trzech. Trzeba zaznaczyć, że ochroniarz nie był agresywny. Zwrócił tylko uwagę na ich nieodpowiednie zachowanie na dworcu. Przypominamy, że kwalifikowany pracownik ochrony na służbie wg. prawa karnego jest funkcjonariuszem publicznym i każda napaść na w/w powinna być traktowana jak napaść na inne służby mundurowe. Ale jak to się ma do rzeczywistości, to sami wiecie. Nawet policjanci nie wiedzą o tym, i gały wywalajà, jak się o tym mówi!!! Takie mają kształcenie.

GONZO
@Civis

Co ty porównujesz.pracownika ochrony który jest sam na dworcu PKP w nocy z funkcjonariuszami policji,którzy mają większe uprawnienia,większą wiedzę prawną i nie mogą w pojedynek pełnić służby.Zakaz obligatoryjny.A pracownik ochrony jest to gościu do bicia.

alezwasameby
@GONZO

Ale jemu chodzi o ochronę prawną funkcjonariusza publicznego jak ktoś da w gębe nauczycielce na lekcji to też odpowiada z tego paragrafu

Gryps
@Civis

Ochrona prawna tak jak w przypadku funkcjonariusza publicznego dotyczy tylko pracowników ochrony na obiektach podlegających obowiązkowej ochronie. Np. Muzea, lotniska, porty morskie. Dworce kolejowe nie podlegają takiej ustawie.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Civis

Było trochę inaczej ale to nie jest rozmowa na forum.Fakt w Malborku na dworcu jest Dzika Północ jak ktoś nie pracował w tym miejscu to nie wie specyficzne miejsce co najmniej dwóch ludzi powinno być w nocy.

@Civis

W pojedynke to mozesz tylko sie schowac i zadzwonic po Policje a kolej to sobie moze głupoty gadac ze w umowie mamy interweniowac sami ale wiadomo jak w kraju dziła policjia i staraz miejska jak zwykle spychówka do bezdomnych niechcą przyjezdzac bo nie ma z nich kasy takrze te stawki powinny byc większe na dworcach a civis daje takie jak ludziom bez uprawnien i na dodatek zlecenie. ,na stałe nie warto robic chyba ze sie jest emerytem milicyjnym itp i sie zlewa wszystko dookola.

Happy

W kuj-pom. Jest ok.Takiego luziku jeszcze nigdy nie bylo ????.

Roki
@Happy

Mówisz że w Bydgoszczy i Inowrocławiu jest wszystko ok ?

PRACOWNIK
@Happy

Luz jak luz a składek ZUS brak i jest OK.wynagrodzenie w terminie brak i jest OK.

Happy
@Roki

Nikt nas nie sprawdza i nie kontroluje.Wiec jest ok.Mam tylkonadzieje ze z wyplata nie bedzie problemu tak jak inni tu pisza.Stawka obiecana 13 netto

@Happy

Cześć, ,,Happ" co do stawek godzinowych to w dniu 01.02 opisałem ,,nowemu" ile wynoszą. Podana przez Ciebie kwota nie chcę być złym prorokiem, jest chyba nierealna. Chyba, że taka widnieje w umowie zleceniu, o ile ją masz. Pozdrawiam, Kołodziej

ochronić
@Kołodziej

To jak jest faktycznie z tymi stawkami bo nam np obiecali 15 zl za H .

@ochronić

Cześć, ,,ochronic" oficjalne stawki przypomnę są następujące: 1. Dworce Premium (16 w Polsce) - 12 zł (netto). 2. Pozostałe dworce - 11 zł (netto). Oprócz tego w ogloszeniach koordynatorzy podaja, rozne inne stawki np. 14 zł (netto) W-wa Wschodnia. Na tej stronie znajdziesz również kwoty podawane przez pracownikow pracujacych w różnych regionach Polski (od 11 zł do 14 zł - netto). Pozdrawiam, Kołodziej

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.