Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Ponton

Civis, Sifis chyba Syfilis dziady kalwaryjskie z umów się nie wywiązują gdzie moja wypłata darmozjady ?

oky

kasy nie ma jak narazie

XXX

Nie ma wypłaty to na nocnej zmianie nie zaczynamy służby. Co wy na to??? Firma nie wypłaca kasy to Nie Pracujemy! Widzę że wdeplem w g.... Trzeba szukać pracy.

Dar

Nie ma kady

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Determinator

Ktoś coś już wiadomo many jest czy nie ma ?

Dar

Nie będzie kasy na czas i tak do roboty przyjdziecie bo macie okres wypowiedzenia to już 15 godzina i by nikt nie miał kasy

@Dar

Pieprzysz głupoty. Firma nie wywiązuje się z umowy zlecenia, wypłaty nie ma, wychodzisz do domu i koniec pracy. Nie ćpaj więcej bo ci szkodzi.

Dyrektor Bolek
@Dar

Jest takie coś mądrą cz*bie jak l4 i mogą w du*e pocałować na tym wypowiedzeniu :))

Rezon

Jesli ktos chce zaplacic to dzien wczesniej wysyla.Ostatnio mialem 15- go o 8 rano

zła zmiana

Mam ktoś już kasę na koncie. Kuźwa ostatnie księgowanie o 16 tej więc mają jeszcze 3 godziny. Ja pierdzielę,chyba się wpieprzyłem w niezłe (usunięte przez administratora) Jak dzisiaj nie będzie siana to trzeba będzie się zapożyczyć, bo bank za spłatą raty nie będzie czekał i naliczy odsetki. Co robić?

yolo
@zła zmiana

rzeczywiscie, niezle (usunięte przez administratora) tez mam kredyt i splate 15-ego :) jak wejdzie wyplata 16 i bank dopiero wtedy pobierze ci pieniadze, to nie naliczy ci zadnych odsetek. chyba ze masz w providencie, to co innego :) nie uwierze w to ze nie mieliscie w innych firmach takich sytuacji, z lekkim opoznieniem wyplaty :) brawo wy, narzekacze. zmiencie prace jak nie pasuje.

Pan ochraniacz
@yolo

Ja w poprzednich swoich firmach kasiorke zawsze mialem na czas

Tajfun
@Pan ochraniacz

Bum bum bum zróbta w centrali szum.

Bez nazwy.

Tu nie chodzi o dzien czy dwa.umowa mowi jasno do 15go a nie pozniej. Jutro piatek czyli Jak nic nie wplynie to bedzie dopiero w poniedzialek 19go czyli odsetki murowane w banku.nikt nie dal znac o wyplatach w calym kraju to znaczy ze bedzie opoznienie.chora firma I chory nasz zawod jest.prawdopodobienstwo ze ktos ma wyplate,jest Juz bardzo niskie.

Były Pracownik

Ale mam z was beke

Determinator

Jak nie będzie wjezdzamy na Warszawke do Cypisa i siano ma być.

Rezon

Ma juz ktos wyplate?

@Rezon

Po pierwszym księgowaniu wypłaty brak.

Lębork.....wypłaty nie ma jeszcze

Dobrze poinformowany
@Rezon

Wypłata? Jaka kurna wypłata, cieszcie się, że macie pracę. Wypłaty im się zachciewa, patrzcie ich, za nieróbstwo.. Najpierw zapracujcie na kary nakładane na nasza firmę przez PKP a potem pytajcie o wypłaty

Marcin.

Pomorskie brak kasy.ostatnie księgowanie u mnie o.17ej.czekamy

Pomorskie kolejny koordynator co się dzieje

Wawa

Robol ma pracować a dyrekcja się bawić.

Gonzo
@Wawa

Masz racje.robic i nie. Dyskutowac a jak sie nie podoba to wont.

Super stawka wroclaw

Civisowskie robolepracować i milczeć bo Was zwolniony.I tak macie super kasę.

Yankes

Podobno lecą obniżki stawek za 1h. Koordynatorzy jezdżą i informują że wchodzi to od 1 marca. Ktoś coś wie na ten temat ?

@Yankes

Przecież na dworcach mają już minimalną stawkę to jest 13,70 brutto nie ma już z czego brać.Acha np.w Bydgoszczy i Inowrocławiu nie odprowadzają składek ZUS,sprawdzić w Zusie, oraz nie dają rzeczy do pracy i to są oszczędności.

@PRACOWNIK

Najniża obecnie stawka na zlecenie to 13,70zł brutto. A netto 9,74zł. Więc nie dają najniższej bo stawki na dworcach zaczynają się od 11,00-13,00zł netto. Czyli jest z czego zjechać w dół niestety. Tylko pytanie czy będą mieli komu obniżyć jak dworce będą bez ochrony.

@Yankes

Powoli 13.70 britto to jest okolo 10.29 netto.ale powyzej 2100 brutto.odprowadzamy tylko podatek i skladke zdrowotna i to daje okolo 11.50.netto.

Yankes

Jeszcze powtarzam stawka 13,70zł brutto to 9,74zł netto po odjęciu podatku i składki emerytalnej, rentowej i zdrowotnej. Od ponad dwóch lat odprowadzamy wszystko na zleceniu tak jak przy umowie o prace tylko składka chorobowa jest dobrowolna i bardzo ważna. Kwoty podane ze źródła zus. Ale wystarczy wpisać w google i to samo wyskakuje. Podawajcie pewne informacje a nie plotki.

Kołodziej

Informacja w sprawie stawki godzinowej i formy zatrudnienia na umowę clecenie. ADRESACI - obecni i przysli uczestnicy foruum. Jaka są stawki godzinowe na wszystkich obiektach przyjętych przez CIVIS, pisałem na forum w dniu 3 lutego. Wynikają one między innymi z punktów wymogu przetargu, jakie określiła PKP. Jezeli w umowie jest zapis ,,wynagrodzenie za pracę jest równe lub przekracza minimalną stawkę godzinowa". Przypomnę, ze przedmiotowa stawka godzinowa w roku 2018 wynosi 13,7 (brutto) co daje w przybliżeniu ok. 11 zł (netto). Takie stawki godz. firma proponuje na wszystkich dworcach, za wyjątkiem dworcow Premium (12 zł netto). I tak jest w rzeczywistosci, co potwierdzaja wpisy na forum innych osob. Jezeli chodzi o formę zatrudnienia, to firma korzysta również z zapisow z cytowanej umowy. PKP zastrzegalo, że na umowę o pracę maja być zatrudnieniu koordynatorzy. Więc CIVIS nie ma potrzeby zatrudniania KPO na umowę o pracę i prawdopodobnie zatrudnia wszystkich KPO na umowę o pracę. Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników dworcow PKP, @Kołodziej

sirre

JEDNYM SLOWEM OSZUKALI NAS tymi stawkami i tyle

@sirre

Cześć@sirre, jeżeli miałeś obiecana stawkę wyższą niż 11 (netto), a pracujesz jednak za 11 to TAK. Ktoś Ciebie i prawdopodobnie inne osoby (co do stawki) wprowadził w błąd. Wszystkim przyszłym pracownikom proponuje, żeby w pierwszej kolejności (co do kwoty stawki) kontaktować się osobiscie z pracownikami ktorzy już od paru miesiecy pracują na danym obiekcie. Stawka raczej, nie może byc wyższa, niż ta jaką PKP określiła w SWIZ. Pozdrawiam, @Kołodziej

OSZUKANY
@Kołodziej

Kołodziej przestań wypisywać te bzdury na forum i mieszać ludziom w głowie. Cały czas siedzisz na tym forum i nic nie robisz tylko się wtrącasz , . Napisz że jesteś przy----sem firmy CIVIS i tak Ci każą tę nieprawdę pisać. Koledzy doznałem doświadczenia na własnej skórze jak zostałem oszukany bez umowy , brak zgłoszenia w ZUS , odprowadzenia składek zdrowotnych i okrojona wypłata ! UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY CIVIS NIM BĘDZIE ZA PÓŻNO ! JA JUŻ SWOJE PRZESZEDŁEM. Pozdrawiam i nie słuchajcie tego KOŁODZIEJA .

Dragon

Minimalna stawka brutto na umowe zlecenie to brutto 13,70zł a netto 9,74zł

@OSZUKANY

Cześć @OSZUKANY, nie chcę z tobą polemizować i podawać nieprawde. Co do pisania ,,bzdur" to wskaz taki fragment. Piszę tylko o stawkach i formie zatrudnienia, żeby nie było wiecej osób takich jak Ty - które uważać się będą za pokrzywdzonych. Jestem szeregowym pracownikiem i nie czuję się oszukany co do stawki, uprzedzam tylko innych, że stawki powyzej 11 zł (netto), są raczej nierealne. Czy w ten sposb pisze ktoś, kto według Ciebie jest ,,przy---sem". Ja również zostałem oszukany przez firmę tylko w innym zakresie. Mam nadzieję, że zatrudniając się w innej firmie skorzystasz z moich rad - sprawdzając na miejscu u osób pracujących ile zarabiają. I prosze nie obrazaj innnych, bo ja Ciebie nie obrazalem. Pozdrawiam, @Kołodziej

Arex2
@Kołodziej

Z tego co ja wiem to umowy o pracę dostają wybrańcy a wiem bo kolega dostał

@Kołodziej

Ale.Jeżeli czas i miejsce jest wyznaczone i jest nadzór wykonywanej pracy to wyczerpuje ona znamiona umowy o pracę.Podstawa Prawna art.22@1 KP,

@PRACOWNIK

Dzięki, @PRACOWNIK za przesłaną informację. Słyszałem o tym, tylko nie wiem - jak to się ma do umów zleceń podpisanych z Civis-em. Pozdrawiam, Kołodziej

@Kołodziej

Ok.Wystarczy to tylko na pismie zglosic do PIP.Jak nie wiesz to daj mi namiary ja za ciebie to zrobie.

Dzięki, @Pracownik. Pozdrawiam, @Kołodziej

@Kołodziej

Nie pozdrawiaj tylko zapoznaj się z art.22@1KP.I czy go rozumiesz.

@PRACOWNIK

Opowiedziałem z grzeczności. Napisz, czy zacytowany przepis ma zastosowanie w przypadku umowy z Civis-em. I jakie zapisy z umowy o tym świadczą. @Kołodziej

TEDE

Pytanie z innej beczki. Podajcie czy macie w razie czego możliwość wezwania grupy interwencyjnej? Jeśli macie to z jakich firm jest GI bo z tego co wiem CIVIS nie ma swoich grup!!! Na małych dworcach jesteśmy sami więc może okazać się,że zostajesz sam skazany na siebie.

Leon
@TEDE

Od listopada w tej firmie/ wielkopolskie/. W grudniu z jedno czy dwudniowym opóźnieniem wypłata, w styczniu OK. Natomiast brak składek za grudzień na dzień 18.01.br.jak sprawdziłem w ZUS-ie pomimo zgłszenia do ubezp. społecznego. Do dziś papcci nie ddosstałem, jedna kmizelka na wszysstkich i tak jak już tu zauważono brak rupy i pilot antynapadowy nawet nie ma połączenia z monitorungie. Pierwszą wypłatę miałem po 12 a drugą po 11/h. Istny (usunięte przez administratora)

Leon
@Leon

A i jeszcze umowy zlecenia nie dostałem do ręki.

@TEDE

Na małych dworcach PKP nie ma żadnej grupy interwencyjnej,oraz koordynatorzy swoimi prywatnymi samochodami jeżdżą i zamykają małe dworce które nie pracują całą dobę.

Pomorzanin

No to super.jednego mniej będę mieli pracownika.szkoda doświadczenia na dworcach.mi koordynator mówił że 12zl na rękę jak masz umowę o pracę gdzie indziej.plakac nie będę.szkoda tych godzin ale dużo ich nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.