Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

KiedysWCivisie

Ja z impela dostałem przelew z umowy o prace 7ego a ze zlecenia 14 a wy jak tam? ;)

Zatrudnimy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na terenie Katowic oraz aglomeracji,praca na terenie dworców PKP. Oferujemy: 1. Umowa cywilnoprawna ( czyli umowa zlecenie ) 2. Stawka godzinowa od 11 zł. netto do 12 zł. netto w zależności od statusu dworca. Nie wymagamy orzeczenia o niepełnosprawności. Osoby które są zainteresowane ofertą proszę proszę o przesyłanie CV na e mail lub kontakt telefoniczny: Zbyszek 570 786 616

@Marek

Dobre sobie nie wymagamy orzeczenia o niepełnosprawności -nawet nie mogą zatrudnić niepełnosprawnych bo to PKP w przetargu zabronilo

@Marek

Nie płacą!!! (usunięte przez administratora)

Uciekam

Porazka

Co jest nie tak ?

Uciekam

brak wyplat umow

@Uciekam

Z jakiego województwa jesteś ?

@Drako

wlkpp lubuskie (usunięte przez administratora)

marek

co wy piszecie ze na małych dworcach daja 11 ale umowa zlecenie jest a zubrzycki tez tyle samo dawal i ci co chcieli mieli umowe o prace wiec co jest lepsze zlecenie czy umowa.A tak wogule pozdrawiam Katowice kture byly takie oporne a zgodzili sie na mniejsze stawki

Mirek
@marek

nie do końca tak było- nas nie poinformowano o takiej możliwości a kto to zrobił to wiemy dokładnie

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Dariuii

Każdy może podać się za każdego...dobre.to ja darrrrt czy ktośinny .Olek

Lca

Gdzie. Sa wyplaty nie ma bo mają ludzi za nic do pip trzeba zgłosić

kordynejtor
@Lca

ja zglaszam to kpina

Xxxxx

Witam. Mam pytanko dla pracowników Ochrony Firmy CIVIS. Czy już wiecie i się na to zgadzacie, że firma z dniem pierwszego grudnia będzie dawać umowy śmieciowe - zlecenie . Jeżeli jesteśmy pracownikami kwalifikowanymi ochrony to znaczy że jesteśmy śmieciami ! Jak można pracować na dworcach i chronić pasażerów i porządku narażając swoje życie na umowę śmieciową ? Może mi ktoś napisać co się stało z umowami o prace ? No chyba jest w tej firmie coś nie tak.

@Xxxxx

Umowy o pracę zniknęły ponieważ pkp w przetargu nie postawiło firmą takiego wymogu jak wcześniej. A wiadomo że każda firma jak ma wybór woli dać umowe zlecenie. Teraz kiedy umowy zlecenie są z pełnymi składkami zus to różnica jest tylko taka między umową o prace a zleceniem że nie ma płatnego urlopu. A tak to nie ma żadnych różnic. O swoje prawa walczysz tak samo w sądzie pracy jak i w cywilnym. Plusem umowy zlecenie jest to że można wynegocjować wyższą stawke za godzine pracy i odejść z dnia na dzień bez wypowiedzenia.

wzdd
@Drako

O swoje prawa na umowe-zlecenie nie można walczyć w sadzie gdyż nie jesteś pracownikiem i nie chroni cię kodeks pracy! To jak nie ma żadnej różnicy to po co zostały zmienione umowy o prace na umowe zlecenie ? No chyba jest jakiś powód ?

@wzdd

Na umowie zlecenie można walczyć w sądzie cywilnym. Obowiązują przepisy kodeksu cywilnego. Jeżeli masz umowę zlecenie, grafiki , świadków , kopie książki służb to wygrasz w sądzie bez problemu. A umowy o prace zmienili na zlecenie po to żeby nie płacić urlopu, dodatku nocnego,składki chorobowej bo reszte składek płacą, czyli oszczędności. Ale składke chorobową można płacić samemu dobrowolnie. Druga sprawa nie nie muszą dawać wypowiedzenia i mogą zwolnić pracownika z dnia na dzień. Kolejna sprawa jeżeli masz umowę zlecenia i wykonujesz pracę systematycznie co miesiąc przez dłuższy czas i wyrabiasz minimum 168h możesz zgłosić do inspekcji pracy i zusu. Instytucje nakarzą pracodowacy zmiane umowy zlecenia na umowę o pracę. Wszystko da sie załatwić wystarczy poczytać przepisy.

Ddddd
@Drako

Troszeczkę jesteś w błędzie , jeżeli jestem ze Śląska ,to firma zabezpieczyła się w umowie -zlecenie , że wszystkie sprawy sporne można walczyć w sądzie cywilnym ale w Warszawie ! Życzę powodzenia którzy chcieli by o coś walczyć.

@Ddddd

Jest możliwość złożyć pozew grupowy przez internet albo pocztą , tak samo dokumenty wysłać do sądu. Adwokat na miejscu reprezentuje pozywających. Nie trzeba jeździć specjalnie.

Ddddd
@Drako

Mam pytanko . Adwokat będzie nas reprezentował za darmo to znaczy za czapkę śliwek!

@Ddddd

Koszta rozłożone na kilkudziesięciu pracownikó albo nawet kilkuset z całej Polski to jakieś grosze. Gadacie tak jabyście robili za 50gr na godzine . Nie chce sie wam walczyć o swoje. To zwykłe lenistwo.

Byly
@Xxxxx

Wy jesteście genialni, zatrudniac się w firmie z mysla o procesowaniu sie. Nie umiecie sie postawic tylko fantazjujecie chyba sam się jajeczka skurczyły na mrozie

Ćma
@Drako

Jak nie wiesz o co chodzi z tym 50 g , to się nie oddzywaj ! Nie interesuje nas rozkładanie pieniędzy na wszystkich pracowników tylko tylko ile kwalifikowany pracownik powinien dostać na godzine !

@Ćma

Ty nie powinieneś dostać pracy wcale bo nie umiesz nawet czytać. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem w komentarzach i zobacz o czym tam była rozmowa. Ja pisze o konkretnym temacie a ty wyskakujesz z jakimś głupim komentarzem w którym nie ma wcale żadnego sensu. Naucz sie czytać, poczytaj o przepisach co może pracownik na umowie zlecenie a nie powtarzasz jak małpa plotki od innych .

ćma
@Drako

Jestem prawnikiem i chyba lepiej się znam niż ty na przepisach ćmoku !

@ćma

Nie bede sie zniżać do twojego poziomu inteligencji i kultury. Prawnik który nie umie czytać. Widać jakich mamy w kraju uczonych ludzi, tylko na papierze. Papier i pusta kariera. I brak szacunku do drugiego człowieka co pokazałeś w tym komentarzu. Idź do szkoły i naucz sie czytać. Jeżeli zdecydowałeś się odpisać na moje komentarze to czytaj ze zrozumieniem. A jak nie czytasz tylko oglądasz obrazki to weź sobie komiks obejrzyj a nie bierz się za komentowanie na forum. Nie rozumiesz co napisałem w komentarzach poproś kolegów może "prokuratorów" żeby ci wytłumaczyli. To że jesteś prawnikiem nie oznacza że wiesz wszystko.Tylko ty tak myślisz ale się mylisz. A ochrona to nie twój zawód więc nie wiesz na ten temat nic oprócz tego że prawnicy doradzają pracodawcom jak dymać pracowników na każdym kroku. Tyle jest pożytku w tym kraju z ludzi uczonych.

@Xxxxx

Firma Impel odwołała się i CIVIS w grudniu jeszcze nie wchodzi.

@Xxxxx

Masz rację,pisać skargi do PIP i powoływać się na art.22@1KP. Nie bać się,skarga może być z zastrzeżeniem-anonimowa.

Fan

Na Małych dworcach 11 zł na rękę ale w Pomorskim i Wielkopolskim wejdą później bo Impelowi się odwołał

@Fan

A wie ktoś co się dzieje w lubuskim. Bo Impel dalej działa i pilnujemy. A Vobis milczy

@Prew

Sorry miało być civis milczy.

ZZZZZZZ

A JAKA UMOWA O PRACE CZY ZLECENIE

stick
@Prew

Na lubuskie nie weszli

mars
@stick

...nikt nie chce całe życie pracować za 11 zl na śmieciowe więc dlatego nie weszli na lubuskie. ...

@mars

My w lubuskim trzymajmy się razem i jak nie przyjmujemy propozycji Civic to dalej pracować będziemy dla Impel a tą firmę znamy. Co nam grozi. Jeżeli jest brak pracowników to Civic nie wejdzie

@Fan

Informuję,że w województwie Kujawsko-Pomorskim firma Civis od 1 grudnia 2017r,też nie weszła. Impel się odwołał.

zadowolonytroche

powiecie mi jak wygląda sprawa wypłat przy umowie zlecenie na dwie spółki? z jednej jest wypłata za ile godzin przepracowanych? i czy trzymają tego terminu 15-stego każdego następnego miesiąca?

Zadowolony
@zadowolonytroche

Jestem z firmą od dwóch lat, nie spóźnili się ani razu zawsze 15 jest na koncie, moim zdaniem wiarygodna firma ile przepracujesz tyle masz zgodnie z umową

@Zadowolony

dlaczego klamiesz? jest 15, godzina po 18, przelewu brak. umow tak samo. pojdzie zgloszenie do PiP.

Rocky
@Zadowolony

Masz swoją solidną firmę 15 kasy nie ma a makarony mają cie w (usunięte przez administratora) hahaha syfon firma

@anonymous

właśnie d o 15 ,jest 15 .12. 2017, godzina 20:32 a wypłaty jak nie ma tak nie ma........nadmieniam że w umowie jest wypłata jest do 15 każdego miesiąca....zgłaszam do PIP...

koordynator
@anonymous

Wypłata? Jaka wypłata, cieszcie się, że macie pracę

@koordynator

TY , Koordynator zapominasz że gdy nas zabraknie to i Ty pójdziesz na zieloną łączkę, a z twoich wpisów podejrzewam ze wykształcenie raczej znikome.....

Rocky
@koordynator

widzę pedale że nieźle makaron obciągasz

@koordynator

Panie koordynatorze, ty się ciesz,że masz pracę i nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.Bo te czasy się już skończyły i trochę szacunku bo dzisiaj jesteś a jutro cię już nie ma.

Koordynator

Na Śląsku wszystkie dworce dostały podwyżki oprócz Katowic tam zabraliśmy ochronie złotówke

JA

A dlaczego zabraliści?

@JA

Żeby zrównać ich zarobki z innymi dworcami premium

@Koordynator

koordynator brawo Ty ,,,tak dalej i sam będziesz stał za tą stawkę

Brak wyołaty

Dzisiaj 15 godz 19;40 a wypłaty brak

Noobel

Nie ma wyplaty !!

@Noobel

Z jakiego województwa jesteś ?

Noobel

Drako

Jak z wypłatami dzisiaj ?

ten magazynier sztablarz bez uprawnien na widlowe????

kordynejtor
@anonymous

kary, kary i jeszcze raz kary . obniżają stawki, brak ludzi bo kary trzeba zapłacić i tak w kolo Macieju .

marek

Co ty gadasz drako to co mam sam sobie płacic składke zdrowotną a co z z urlopem , z tego co widze tobie to pasuje i własnie przez takich ludzi nie daja umów o prace.Ta firma to smiech na sali nawet nie ma z kim rozmawiac o tych sprawach olewaja ludzi po całosci, lepiej isc do innej firmy na umowe o prace.

@marek

Nie składke zdrowotną tylko chorobową opłaca się samemu. Wszystkie inne składki opłaca każda firma od najniższej krajowej kiedy jesteś zatrudniony na zlecenie. A urlop odzyskam dostając na zleceniu wyższą stawke niż na umowie o prace więc finansowo nie traci się nic i lata pracy też lecą i składki na emeryture. Oczywiście że chciałbym mieć umowe o prace ale chcąc pracować na dworcu nie ma w tej chwili wyjścia i trzeba zgodzić się na zlecenie. To pkp w przetargu nie wpisało wymogu umowy o prace dla pracowników ochrony. Wpisali to tylko na dworzec Warszawa Centralna i Kraków. A reszta pracowników na pozostałych dworcach to co gorsi ludzie są ? Takie mamy czasy że firma jak nie musi to nie da umowy o prace. Ale dzięki temu że są od dwóch lat zmienione przepisy nic nie trace na zleceniu więc pracuje bo nie mam z tego tytułu żadnej straty a pracuje na obiekcie który mi pasuje. I nie mówie tu o firmie civis tylko o każdej agencji ochrony bo wszyscy tak robią jak nie są do tego zmuszeni ( mowa o umowie o prace) nie ma klient wymogu i nie przeskoczymy tego. Więc nie przeze mnie tylko przez przepisy tak jest.

@Drako

Baju baju będziesz w raju. Przykladowe roznice: 1. chorobowe -okres karencji to 90 dni na zleceniu, 2. na umowe o prace co 3 niedziela musi byc wolna a na zlecenie jak sie uprą to ci 52 niedziele w roku wstawią 3.wyrzadzenie szkody -trzykrotnosc zarobków z umowy o pracę a na zleceniu-bez limitu czyli możesz spłacać do śmierci 4. Śmierć bliskich- na umowę o pracę masz dzień wolny a na zlecenie nie masz wolnego. 5.zaleganie z wypłatą -na umowę o pracę masz darmowy sąd pracy a na zleceniu bulisz za sad cywilny.6. Kary- na umowę o pracę muszą zostawić na przeżycie a na zleceniu możesz cały miesiąc robić i nie zobaczyć kasy.7 termin wypłaty-na umowę o pracę to max do 10, na zlecenie może to być i 25. Także kwestia urlopu to tylko czubek góry.

Trojmiasto
@Drako

Impel na Trójmieście dawal umowy o prace wiec widac mozna bez nacisku pkp

@Trojmiasto

Bez nacisku pkp ? To przeczytaj treść przetargów sprzed kilku lat do tyłu gdzie pkp wymagało umowy o prace a gdzie nie. Kolejna sprawa to dworce premium. W najnowszym przetargu pkp też wymaga umów o prace tylko na wybranych dworcach.

@KA

Ty poczytaj przepisy podzwoń troche po urzędach a wtedy pisz na forum. Wprowadzasz ludzi w błąd. Ja od ponad 10 lat biore dane z urzędów i ustawy a nie z plotek jak ty. Po 1- Karencja 90 dni dotyczy tylko osób które miały przerwe dłuższą niż 30 dni w opłacaniu składki chorobowej. Jeżeli jest ciągłość w płaceniu składek możesz iść na chorobowe już po tygodniu pracy w nowej firmie na umowie zlecenie. Dzwoniłem do zusu dwa tygodnie temu więc dane aktualne. 2- jak długo pracuje na zleceniach i moi znajomi w tej branży żadna firma nie zmuszała nas do pracy we wszystkie weekendy. Grafik zawsze robimy sami i dogadujemy się między sobą. To ludzie sami robią sobie problemy bo nie ma zgranej ekipy na obiekcie. 3- wyrządzenie szkody tak jak przy umowie o prace płacisz składke ubezpieczenia OC na zleceniu. Więc jeżeli wyrządzisz szkode to masz ubezpieczenie. Składka minimalna to 10zł. Tyle samo miałem przy umowie o prace. 4- śmierć bliskich tak jak wyżej dogadujesz się z kolegami, jeżeli koledzy robią problem to zmień kolegów. Druga sprawa na zleceniu dzień wcześniej zgłaszasz kierownikowi że nie przyjdziesz do pracy i nie musisz przychodzić. Na forum ściemniasz a kierownikowi nie potrafisz ? 5- zaleganie z wypłatą to problem na umowie o prace i zleceniu jeżeli firma jest dziwna. Zgadza się że na umowie o prace jest sąd pracy darmowy ale na zleceniu składa się pozew zbiorowy min. 10 osób. Koszt to 2% wartości sporu. Indywidualnie 5%. To są grosze do opłacenia- więcej ludzie wydają na papierosy alkohol i inne pierdoły z których nie ma korzyści ale tego nikt nie widzi. Czas odzyskania kasy taki sam w sądzie pracy jak i w sądzie cywilnym. 6- kary umowne, podpisując umowe zlecenie godzisz się na te kary. Nikt do podpisania tego nie zmusza. Jest dużo innej pracy na umowie o prace. Druga sprawa to jeżeli robisz swoje żadnej kary nie dostaniesz. Nie znam czegoś takiego jak kara ani moi kumple z którymi pracuje od lat. Robić swoje trzeba w każdej pracy. Na umowie o prace też wywalą pracownika dyscyplinarnie i nawalą w papiery. Wszędzie trzeba pracować nie ma nic za darmo. 7- termin wypłaty na umowie o prace to 1-szy, 5-ty, 10-ty, 30,ty. Na zleceniu najczęściej 15-ty, 20-ty, 25,ty. Jak dla mnie czy wypłata jest od 10 do 10-tego czy od 25-tego do 25-tego to miesiąc ma 30/31 dni. Chyba że w twoim świecie miesiąc trwa dłużej. Na zleceniu nie ma urlopu, ale sprawa do załatwienia. Zawsze na zleceniu można dogadać się o wyższą stawke za godzine i urlop się odzyska nawet z nawiązką. Także polecam poczytać ustawy, przepisy , podzwonić po urzędach bo to nic nie boli a i czasu pracując w tej branży jest dużo siedząc na obiekcie żeby to zrobić. A tak to powtarzasz plotki, straszysz ludzi i wprowadzasz w błąd. Ostatnie czasy kiedy umowa zlecenie była umową śmieciową bez składek i praw to grudzień 2015 roku. Możecie się obrażać chłopaki ale mnie nie interesują plotki tylko przepisy i prawo bo to jest dla nas. Jak jesteś inteligentny to użyjesz tego bo to ułatwia życie. PS. jeszcze raz zaznaczam że chciałbym mieć tylko umowe o prace ale nie zawsze da rade to załatwić w tej branży. A jeżeli nie ma strasznych strat na zleceniu to da się pracować. Tak jak przy umowie o prace i zleceniu pracuje się do pierwszej zaległej wypłaty. Później nie czeka się tylko zmienia prace i walczy o swoje w sądzie.

PRIV
@Drako

Daro mam do ciebie pytania jak mozesz podaj w jakiej firmie pracujesz może właśnie w CIVIS. Bo ja też pracuje na umowe zlecenie i dogadujemy się z kolegami co do wolnego w danym miesiącu i firma sama opłaca nam składkę chorobową oczywiście za nasz ą zgodą. Tak że masz racje nawet na Zlecenie opłacać można wszystkie składki jedyny problem jest brak płatnych urlopów bo nie płatnych bieżesz kiedy chcesz. Ale to jest ujma wszystkich firm ochroniarskich.

@Drako

Brawo Drako dobrze, że przyznałeś mi rację bo umowa zlecenie to dno i wyzysk choć zawsze to lepiej niż dzieło czy brak umowy a jak sam przyznajesz najlepsza i najbardziej pożądana to jest umowa o pracę. Drako napisał: "Grafik zawsze robimy sami i dogadujemy się między sobą" super, że tak masz, ale nie wszędzie jest tak pięknie, czasem robi go ktoś inny /np. na obiektach gdzie jest 50 ochroniarzy/ a wtedy nie można wesprzeć się żadnym przepisem chyba nie zaprzeczysz? Drako napisał: "jeżeli koledzy robią problem to zmień kolegów" - dobre :) popieram tylko nie wszędzie można mieć na to wpływ, zazwyczaj tak się przyjęło że współpracowników to dobiera pracodawca, tak myślę że to chyba taka niepisana świecka tradycja :), choć pewnie bardzo by się chciało samemu sobie wybierać. Drako napisał: "płacisz składkę ubezpieczenia OC na zleceniu. Więc jeżeli wyrządzisz szkodę to masz ubezpieczenie" - pewnie, że lepiej opłacić ubezpieczenie od wszystkiego. Kluczowe tu jest tylko słowo opłacać w tym zdaniu. Można jeszcze mieszkać w bunkrze i owinąć się folią bąbelkową, będzie trochę niewygodnie ale co tam ;) Drako napisał: "podpisując umowe zlecenie godzisz się na te kary. Nikt do podpisania tego nie zmusza." - tu się nie zgodzę, bo zazwyczaj zmusza przyzwyczajenie, gdyż wielu ludzi przyzwyczaiło się do codziennego jedzenia i za nic nie chcą z tego zrezygnować no i dlatego potem w ciemno różne rzeczy podpisują ;) a tak serio to nie wszędzie rynek pracy jest taki jak go opisują we Wiadomościach. Drako napisał: "Chyba że w twoim świecie miesiąc trwa dłużej" Spokojnie, jeśli jeszcze tego nie wiesz to w całej Polsce trwa tyle samo, serio, naprawdę, więc i u mnie też :) A tak na serio pewnie, że jak już ciągiem pracujesz to nie ma to aż takiego znaczenia czy to 10-ty czy 25-ty ale na początku pracy ma ogromne zwłaszcza jeśli masz długoterminowe kredyty. Drako napisał: "Zawsze na zleceniu można dogadać się o wyższą stawke za godzine i urlop się odzyska nawet z nawiązką" - brawo TY. Proponuję przykładowe wyliczenie. W 2018 jest 2008 godzin pracy na pełnym etacie umowy o pracę (w tym 26 dni urlopu) x 13,70 zł/godz. =27.509,60 zł/rok jeśli mam na urlopie nie stracić to tą kwotę muszę zarobić przy obniżonym wymiarze czasu (bo na zleceniu urlop to de facto urlop bezpłatny) czyli 27.509,60 : 1800 godzin = 15,28 zł/godzinę czyli stawka musiałaby wzrosnąć z 13,70 na 15,28 żeby nie stracić. Zawsze można rozmawiać z pracodawcą, prosić, błagać, grozić ale jaki będzie tego skutek nie przewidzisz. "wprowadzasz w błąd" - tu już ostro pojechałeś, bo nigdzie w całym moim tekście nie było błędu. Ważne żeby taki pracownik wiedział z czym się wiąże zawarcie umowy zlecenia zamiast umowy o pracę, bo jak sam zauważyłeś nie każdy zna obowiązujące w tym zakresie przepisy a potem zdziwienie i szok że to nie to samo. A podsumowując Drako napisał: "A jeżeli nie ma strasznych strat na zleceniu to da się pracować" - 100% racji i zawsze to zależy od podejścia, współpracowników i pracodawcy bo w każdej pracy spędzamy ogromną część swojego życia i póki wszystko gra to nie ma to aż takiego znaczenia jaka to umowa, można się dogadać, ale jak coś nie zagra, to po to są właśnie przepisy żeby nam pomóc, ochronić, rozstrzygnąć i w przypadku umowy o pracę po prostu chronią bardziej, szerzej i taniej niż w przypadku zlecenia. Dlatego mam nadzieję, że kiedyś nadejdą czasy, że umowa zlecenie odejdzie do lamusa.

@KA

Życzę tego Tobie sobie i wszystkim pracownikom ????

Wszystkie portale chyba juz zawalone tymi durnymi ogloszeniami z CIVIS typu przyjmiemy do pracy to trzeba bylo zamiescic tutaj te wypociny i brednie z palaca wysane ale coz jeleni nie brakuje a civis kocha jelenie Haaaaaaa !!!!!!!!

ec wro

Za danie...moznana zostać dyr.prawda?

Koordynator

Najważniejsze że Śląsk został przejęty. Chłopaki w Katowicach zgodzili się na niższe pensję i jest dobrze. A kary no cóż ... tak już jest w ochronie :) .

Pln

Będziesz robil na kary

Zabrze

Pamiętajcie się .co wy robicie?szukajcie innej pracy bo ta firma to syf

Rokuś

Jak ktoś będzie pracował za 11 zł. na dworcu czy to małym gdzie jest zdany tylko na siebie czy za 12 zł. na dworcu głównym gdzie żuli i ćpunów jest opór to znaczy że albo jest głupi albo nie szanuje samego siebie bo firma civis nie szanuje swoich ludzi kręci ich na każdym kroku z kasą, mundurami itp.Wiem to z ałtopsji , już się wyleczyłem z tej firemki włoskich cwaniaczków. Wroclove.

BylyWro
@Rokuś

Tak wlasnie jest, można nie miec oplaconych skladek za co firma zarobi no ale wazne ze koordynator fajny bo przyniesie puszke redbulla za 5zl na nocce. Nawet mi nie żal tych ludzi co sie tak daja, moze zaczna wam dawac jeszcze wazelinke zeby nie pieklo jak was (usunięte przez administratora)

@Rokuś

A jak bedziesz pracował za 30zł za godzine to rzeczywiście żule i ćpuny nie będą dla Ciebie zagrożeniem. W dzisiejszych czasach prędzej za nic na ulicy zarobisz w pysk niż w tej pracy. Wymyślacie. Każdy wie że dzisiaj większość ochroniarzy nie pracuje tylko ściemnia więc sami sobie zapracowali na to że są olewani z każdej strony. Nawet nie próbujcie mi wmawiać że jest inaczej. Ponad 10 lat pracy w tym zawodzie na różnych stanowiskach i różnych obiektach zweryfikowały wszystko. Ani kwalifikowani ani nie kwalifikowani dzisiaj nie próbują traktować roboty poważnie. Wiecznie tylko gadanie "po co ja mam być nadgorliwy" . Służba to taki zawód. Jak ktoś tego nie rozumie to może iść do fabryki na taśme. A tam przez 12h nawet do kibla nie bedzie miał czasu wyjść. A po pracy bedzie wydymany jak koń po westernie.

RC
@Drako

Drako według ciebie najlepiej żeby ochroniarz pracował za 3 zł i miał jeszcze właśne ubranie bo co on robi siedzi i pirdzi w stołek . Penie jesteś jakimś koordynatorem lub może włascicielem jakieś firmy może nawet pracujesz w Civis dziwnym trafem bronisz firmy ochroniarskie i twierdzisz że sam pracowałes i zarabiałeś krocie. Za każdą prace nie ważne co by było robione należy się pensja nawet nam ochroniarzą. A kwalifikacja też nasz kosztowała. Więc delikatnie mówiąc w.l się i nie wpisuj pierdoł.

@RC

I tu się rycerzu mylisz. Nigdy nie byłem koordynatorem ani właścicielem firmy. Ani też nie jestem emerytem, rencistą ani nie mam grupy. Jestem od ponad 10 lat tylko zwykłym cieciem z uprawnieniami i płacą mi tak jak pracuje ( czyli jestem służbistą) i zarabiam wystarczająco dobrze. Wiadomo że zawsze może być więcej. Ale żeby zarabiać dobrze to trzeba się najpierw wykazać. A obserwuje rynek i robote znam z życia i widze jak bardzo w naszej branży ludzie się " starają". Większość ochroniarzy nie robi nic i dlatego płacą marnie. Większość sama sobie na takie traktowanie zasłużyła. Więc polecam być służbistą, robić swoje i wziąść się wreszcie do roboty. Także to ty wypisujesz pierdoły i żądasz kasy za nic. Obudźcie się wreszcie rycerze z ochrony. A i polecam sporo czytać przepisy prawa bo to w tej branży pomaga unikać problemów.

RC
@Drako

Prez 20 lat pracy w ochronie i posiadając wszystkie możliwe uprawnienia i zjadając zęby na tej pracy widziałem różnych służbistów a takich jak ty to niekiedy z krzykiem i ich płaczem firmy zwalniały ale ty może jesteś tzw donosicielem i za to ci płacą dobry człowieku. Jak masz rodzine na utrzymaniu i pracujesz w miesiacu 200 godzin i na róznych imprezach nie tylko wiejskie festyny ale i mecze ekstraklasy nie tylko jako ochroniarz ale i dowódca odcinka nie mów że jest ci dobrze z tym co masz bo tak mówi tylko kierownik lub jego człowiek na obiekcie

@RC

Podstawowa cecha ochroniarza to zachować spokój. Kultura obowiązuje. Ale widze że ty nie posiadasz tej cechy. Widać to po twoich wypowiedziach. Nie wiesz z kim piszesz a obrażasz. Zachowujesz sie jak rozwydrzony dzieciak rycerzu. Jeżeli dla ciebie służbista to donosiciel to masz mylne pojęcie o życiu. Nie znasz znaczenia słowa "służbista" . Jak dla mnie jest to wykonywanie swoich obiowiązków zgodnie z prawem i bez marudzenia że nie zrobie tego i tamtego bo mało zarabiam i bede plaszczył (usunięte przez administratora) w fotelu. Ty nie powinieneś wykonywać zawodu ochroniarza bo nie potrafisz panować nad nerwami i nie umiesz czytać. Nie rozumiesz co napisałem i przekręcasz to na swoje. Naucz sie kultury a później pisz na jakimkolwiek forum. Pewnie i tak nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Współczuje typowej cieciowej inteligencji i mylisz się jeżeli myślisz że jak masz wszystkie uprawnienia jesteś najmądrzejszy na tym forum. A i pewnie nie raz zwolnili ciebie z roboty za ten chamski pysk. Ja za wykonywanie obowiązków jeszcze z nikąd nie wyleciałem. A i dla twojej wiadomości to nie jest mój jedyny zawód który w życiu wykonuje. Pewnie dlatego więcej wiem o życiu niż ty. Przez te 20 lat zatrzymałeś sie w swoim malutkim ochroniarskim świecie. Ogarnij się rycerzu i pisz na temat a nie obrażasz ludzi na forach.

GI i SUFO
@RC

No faktycznie doświadczenie w laniu po RYJU !! A gdzie wiadomości o SUFO WSO i itp........ nie masz pojęcia !

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.