Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Bernadetta

Niezłe bzdury!!! Jak można takie rzeczy wypisywać. Gdyby faktycznie tak było to odpowiednie służby by się tym zajęły... Istnieje jeszcze coś takiego jak senepid. Zamiast gryzmolic takie farmazony na jakimś forum, zgłoś to tam gdzie trzeba

Janek

Proszę nie oczerniać personelu, wędliny są swierzi e i mięso też ,a personel bardzo miły ,niech pani zastanowi się co pisze skoro gorycz niezadowolenia z życia, przelewa do internetu, ucałuje pani pieska

Leszek 401

Każdy narzeka ...po co pracujecie w zm lukow ? Zwolnijcie się i do kopalni albo tartaku ,będzie lepiej :)

@Leszek 401

Jegomość nosi teczkę ,lub drzwi otwara komuś warznemu skoro się tak mondrzy.

klient

Panie z sklepu firmowego 181 Adamów są wzorem do naśladowania . Niech inne placówki biorą z nich przykład i wcielają w życie. Są bardzo pomocne przy kupowaniu, udzielają rad

karolina

Także polecam ten sklep

@klient

Byłam przejazdem w Adamowie i zrobiłam zakupy w sklepie mięsnym Łuków. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. POLECAM

Alina

Polecam sklep Adamów Bardzo miło jest tam robić zakupy

Viola
@klient

A ja polecam sklep firmowy 729 Gdańsk???? tam to dopiero są mega ekspedientki, pozdrawiam serdecznie panią kierownik ????

Była Klientka
@klient

Nie polecam sklepu w Lublinie przy ul. Bursztynowa no chyba, że będziecie obsługiwani przez inną Panią niż kierowniczka sklepu. Pani ta uważa się chyba za pępek świata potrafi być bardzo nie miła i pyskata no chyba że obsługuje swoich znajomków Nie wsponę,że jak waży wędliny to waży z papierem do pakowania a chyba waga powinna być wyzerowana.

@klient

Bardzo bawią mnie te opisy rzekomych opinii od klienta. Nie potrafią podać ulicy na której mieści się sklep ale numer wewnęczny sklepu znają ???? to dopiero niesamowite. POZDRAWIAM.

Carna
@Alina

A ja polecam sklep 23 super załoga

@Carna

Ja polecam sklep w Lublinie 24 Pani Ewa boska kobieta, pozdrawiam i zapraszam na zakupy

Zła

W głowie mi się nie mieści że firma która ma tylu pracowników nie posiada funduszu socjalnego. Dziwne kwoty na umowach, wymagania wywalone w kosmos żenada. A teraz jeszcze mail że jak nam się nie podoba to możemy składać wypowiedzenia. Ciekawa tylko jestem kto wtedy będzie pracował? Czy wielkie panie regionalne albo pan p staną za lada i będą sprzedawać ten chłam - myślę że nie. O pracownika trzeba dbać a nie go straszyć i traktować jak niewolnika z obozu. Zastanówcie się państwo szefostwo co robicie bo doceniony pracownik to dobry pracownik. Stare porzekadło mówi że z niewolnika nie ma pracownika

@Zła

Proponuję otworzyć swój własny biznes i traktować ludzi z takim szacunkiem i płacą, o której właśnie Pani pisze. Chętnie będę pracowała u Pani

Zla
@Jowita Jeszcze Pracownica

Tu nie chodzi o to aby otwierać swój biznes tylko o to aby nasz pracodawca nas szanował . Ale widzę że Pani ma dobre profity od firmy że tak zaciekle broni Pani jej dobrego imienia.

@Zla

Pracuje jak każdy inny, staram się swoją pracę wykonywać jak należy. Większość tutaj, to chyba żyje w przeświadczeniu że co tu zrobić aby nic nie robić a zarobić. Sorry ludzie ale za nicnierobienie to chyba nigdzie nie płacą. Większość z Was to chyba lalunie z długimi pazurami co by najchętniej posiedziały na zapleczu na paleniu fajek, wertowaniu FB i wystawianiu negatywnych opinii. Wtedy to najlepsza zabawa. Znalazły się tu pewnie trzy kumochy, które są bardzo niezadowolone i smarują ta firmę ile wlezie. A potem przez takie trzy kumochy opinia jest jaka jest. Weźcie się baby za robotę, albo dajcie spokój. Bo są ludzie którym się dobrze pracuje w tej firmie i nie narzekają. Jeśli nie potraficie się dostosować do zasad jakie panują w tej firmie, lub do poleceń KR no to cóż... Droga wolna.

marysia
@Jowita Jeszcze Pracownica

Po twoich wypowiedziach mam wrażenie że pracujesz w pokoju obok z panem 'p. Na pewno nie za najniższą płacę.Inaczej pisałaś w marcu, albo udawałaś.Nie wiesz z jakim wyprzedzeniem można robić przeceny i nie wiesz jak wygląda praca w sklepie z dwuosobową obsługą.Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

@marysia

Że niby w czym nie pomagam???? W obsmarowaniu firmy??? Doskonale wiem jak wygląda praca za lada, bo sama jestem ekspedientka. W moim rejonie są sklepy dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Są kierowniczki na tych sklepach i ekspedientki. A Pan P to też pracownik który wykonuje czyjeś polecenia. Rzecz jasna że każdy chciałby więcej zarabiać, więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

@Jowita Jeszcze Pracownica

Wykonujesz swoją pracę jak najlepiej ,biegasz i sprawdzasz ceny konkurencji, namawiasz ludzi na targety nawet jak nie mają na to ochoty , sprzedajesz wszystko w datach , mięsko masz świeżutkie, nie masz naprawdę powodów do narzekań to siedź cicho i niech ta chwila trwa naprawdę jak najdłużej bo wiesz ja pracuje w sklepie w którym jest bardzo dobra kierowniczka rotację towaru też mamy dajemy rade nawet z zamrażarką bardzo się szanujemy i atmosfera jest bardzo dobra żadna z nas pracy się nie boi i dbamy o sklep i jego klienta (bo jest najwazniejszy ) ,mamy bardzo dobre rozliczenia jeśli chodzi o inwetaryzację , żadne z nas lalunie ale z całego serca NIE POLECAM pracy w firmie ZM ŁUKÓW a dlaetgo że tutaj ludziom na sklepach nikt pracy nie ułatwia wręcz przeciwnie utrudnia a i trzeba mieć nerwy ze stali zeby wytrzymać te wszystkie zarządzenia i naprawdę dwoić i troić żeby zmieścić się w ubytkach a moze napisz jak to robisz to będziemy wiedzialy wszystkie zainteresowne pracujące i przyszłe pracownice .

@Jowita Jeszcze Pracownica

Pracuje Pani w firmie Łuków jest Pani zachwycona i zmieniłaby Pani pracę no dziwne bardzo

@Jowita Jeszcze Pracownica

Z ciekawości cofnęłam się do Pani wcześniejszych wpisów , dziwne , ale jeszcze miesiąc temu narzekała Pani bardzo na firmę ,że podwyżek nie ma ,że zrobili niedziele pracującą itp.A nagle taka zmiana ????A nick też dziwnie brzmi ..Jeszcze pracownica...powinna go Pani zmienić ,skoro jest Pani usatysfakcjonowana pracą w tej firmie.Poza tym uważam , że każdy ma prawo wypowiedzenia się i proszę nie układać nam życia, w obronie firmy.Pozdrawiam Panią i życzę miłego dnia :)

Marysia
@Jowita Jeszcze Pracownica

To ty obsmarowujesz swoje koleżanki po fachu, nie wiedząc nic o nich.A firma sama wystawia sobie wizytówkę takim traktowaniem pracowników.Zobacz że pod twoimi wpisami jest więcej negatywnych potwierdzeń niż trzy "kumochy"

@Marysia

A ja mam w nosie ile jest negatywnych potwierdzeń. Też mam super kierowniczkę, też mamy miodzio atmosferę, tęż wychodzimy super na inwentaryzacji, też mamy pusta zamrażarkę, też uwielbiamy swoich klientów i włazimy im w (usunięte przez administratora) ale... Jak tu któraś napisała że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, więc po zmieniać?!! Tutaj przynajmniej wiem czego się spodziewać a w nowej firmie tego nie wiem. Więc po głębszym zastanowieniu stwierdziłam, że jednak zostanę. Owszem, chciałam zmienić pracę, ale dzięki mojej najwspanialszej kierowniczce, cud kobiecie, poprostu już nie chce. Nie zamieniłabym już teraz tej firmy na żadną inną.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..

Mi tam się pracuję zaj.......ie od 17 lat.

sara

pracowałam w różnych firmach ale ta jest najgorsza żałuję najwieksza pomyłka ludzi traktują okropnie sam musisz zwracać pieniądze za nieudane lub nie przemyślane zakupy klientow inwentaryzacja to jakaś pomyłka kwoty z kosmosu wciska się ludziom star mięso z zamrażarki na zapleczu które leży miesiącami 3 kategoria najgorszy (usunięte przez administratora) pan p i te panie kierowniczki to jakiś koszmar ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie codziennie sanepid i inspekcja pracy powodzenia.

@sara

Dokładnie sama prawda, z tym mięsem to porażka, trzeba sprzedać stare mięso żeby można było wyciągnąć nowe, a za nim to się stanie to to świeże jest już śmierdzące, masakra, ciągłe czepianie się, zakazy, nakazy, tragedia... Nie polecam

@sara

Pracuje w tej firmie ponad 5 lat. Starym, śmierdzącym mięsem to handluje sklep którym kierowniczka nie potrafi zażądać czyli zamawia na umur i towar lerzy przez kilka dni w chłodni i sobie nabiera mocy. Nie mówię że się nie zdaży, owszem. Ale nikt mi niepowiem że to wina leży już w dostawie, uważam że kierownik takiego sklepu nie potrafi rozsądnie zamawiać. Słyszałam o takich sklepach kierowniczka zamawia masę towaru a puźniej całą załoga musi za to odpowiadać. W takiej sytuacji żal mi ekspediętek które mają bezmyślną szefową. A jeśli chodzi o klimat w pracy to myślę że to jak w totku,, chybił trafił,,

renia
@Jolanta ????

Ten wpis to jakaś prowokacja.W załodze trzyosobowej lub dwu nie ma szefowych,jest osoba która ma dwa razy więcej obowiązków za taką samą zapłatę.Zamówienia robi każda. Są wrzutki bez wiedzy personelu.Jakość mięsa też woła o pomstę.P.s. słownik ortograficzny się kłania.

@Jolanta ????

Ja pracuję w tej firmie trochę dłużej, no ale to nie ważne. Zgadzam się z Twoja opinia. Mam (usunięte przez administratora) kierowniczkę, mięso zawsze świeże, i nigdy w życiu nie płaciłam manka.

sara
@renia

Żadna prowokacja ta cała firma to ściema pracowałam w wielu firmach i w żadnej nie płaciłam kosmicznych sum za ubytki ani nie zwracałam z własnej kieszeni za nie przemyślane zakupy klientów ale dzięki Bogu już tu nie pracuje za takie traktowanie ludzi przewiduje inspekcję pracy i sanepid co miesiąc A do tego materiał filmowy w TVN już niedługo polecam program uwag niech sobie nie myślą że sa bezkarni A ludzi traktują jak jeleni koniec z niwolnictwem.

@renia

Nie to nie prowokacja. Nie o to mi chodziło. Moim zdaniem jak ktoś dba to tak ma,Jeśli chodzi o firmę też nie jesteśmy zadowoleni z tego że traktują nas jak roboty wielofunkcyjne chociaż tak samo jak większość z nas mamy kręgosłupy zniszczone. Wiem tagże że nic niezyskamy bo ta firma ma gdzieś pracowników i jak nie my to kto inny przyjdzie na nasze miejsce i niełudzmy się że będzie inaczej, nie w tej firmie tu się nic nie zmieni. Zwracasz uwagę na mój błąd! To dowodzi tylko temu ż nikt z nas nie jest idealny. Pozdrawiam.

Zła

Z tego co zaobserwowałam to jest tu więcej niż 3 negatywne opinie a osoby które je wyraziły nazywać leniami (usunięte przez administratora) i wymalowanymi lalami jest bardzo krzywdzące. Wszyscy pracujemy aby nasi klienci byli zadowoleni. Ale tylko oni są zadowoleni. Wiem że nigdy nie dogodzi się regionalnym, panu p, bo im jest zawsze mało. Mam wrażenie że za osobami które tak bronią dobrego imienia firmy stoją osobiście panie kierowniczki regionalne

Leszek 401

Praca stabilna ,w porównaniu z innymi firmami wokół...nie zamienił bym he he ,jak kiedyś śpiewał Tomek lipa lipnicki....Na luzie ,

Magda 555
@Leszek 401

Chyba niektóre panie nie pracowały w innych firmach i dlatego tak narzekają. Czytając te wpisy zastanawiam się czy w tej samej firmie pracujemy.

Leszek401
@Magda 555

Nie ma co narzekać, ja jestem sceptykiem ogólnie he he i jakoś wytrzymuje, są gorsze miejsca pracy na tym skrawku ziemi lubelskiej ,

@Magda 555

Czym się tak zachwycasz co ? Ciekawa jestem . Wiesz ja znam zasady panujące w tej firmie i naprawde i z całego serca NIE POLECAM oczywiście wszędzie sa wymagania ale nie w każdej firmie ekspedientki traktują jak bezmózgie . Te emaile które wysyłaja to co jest Twoim zdaniem koleżanko bo moim to jest mobing może nie bezpośredni ale owszem latanie po sklepach i sprawdzanie cen konkurencji a co by było jak by ktoś wpadł pod samochód np albo zlamał noge w godzinach pracy przed sklepem konkurencji a moze po godzinach ma to robić no trochę to dziwne ze taka firma z tradycjami i nie ma ludzi którzy zajmują się ustalaniem cen a nie ekspedientki mają chodzic po sklepach i spisywać ceny konkurencji może lepiej by to zrobili KR bo ich przynajmniej nie znaja na danych regionach

Pracująca
@Leszek 401

Stabilna dziś pracujecie we trzy od nastepnego miesiąca we dwie a potem to juz po jednej dacie radę remanent tez sie martwcie tu nerwy tam stres i przyszłość nie pewna bardzo stabilna ha ha ha

Leszek401

Tylko iż placa różnie, w kilku firmach pracowalem,to wiem jak finansowanie pracowników wygląda hi hi hi

Kkk
@Pracująca

Te hihi i haha. To tylko jedna osoba mogła napisać. Pozdrawiam Dział Sieci. Hihi haha

Dorotka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracuje w tej firmie 1,5 roku i cóż mogę powiedzieć.... umowe na cały etat mam, w sobotę pracuje do 15, niedzielę wolne, grafik stabilny, pensja na czas, najniższa krajowa ale gdzie zarobią więcej? W markecie? Za 200 zł więcej miałam 3/4 etatu bez możliwości na więcej, gdzie po roku nawet kuroniowki nie dostałam, praca fizyczna bez porównania, ukryci klienci, zmiana grafika z dnia na dzień. Polecam spróbować. Pracuje z fajna kierowniczka, pracujemy we dwie, dobrze się rozliczamy, kiedy potrzebuje wolnego zawsze możemy na siebie liczyć. Raz jedna postoi raz druga caly dzien, potem odbierzemy nadgodziny. Grunt to dogadywać się między sobą. Nie wiem jaka u was panuje atmosfera na sklepie, ja ze swojej strony polecam.

Dorotka

Słyszałam że w Biedronce szukają pracowników, napisz wypowiedzenie i skladaj cv. Po co narzekać, robić wyrzuty każdemu dookoła. Masz jakieś pretensje do mnie, do kazdego kto wyrazi swoja opinie, wypowiadam się bo mi akurat odpowiada ta praca, a jestem taka sama pracownica jak i Ty. Nie czuje się gorsza od Ciebie więc po co atakujesz. Ja pracowałam w Biedronce, nie pasowała mi tam praca to się zwolnilam i zatrudnilam tutaj. Każdy chciałby zarabiać więcej, ja też, ale porównując pracę tam i tu jest mi lżej po prostu. Tobie radzę to samo, z niewolnika nie ma pracownika.

Zuzka
@Dorotka

Ja tylko wyrażam szczerą opinię o pracodawcy bo chyba o to tutaj chodzi prawda. A Dziękuję za dobrą radę skorzystam na pewno .

@Dorotka

Ja też jestem zadowolona z pracy w tej firmie... Póki co. I tak jak mówisz, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Jeśli najniższa jest taka to każdy musi ja mieć jako chociażby minimum. Co Pani opowiada.

Przygnębiona

Na rękę dostajemy minimalną , ale na umowie jest np.2100 zasadniczej plus prowizją wyrównanie do minimalnej....nie wiem czy ktokolwiek z pracujących w sklepach firmowych ma 2600 wpisane w umowę ,,z tego co słyszałam to nie mają

Leszek 401

Każdy narzeka ,a mimo to masa ludzi dla senatora pracuje .....:)

Przygnębiona

Kochany pracodawco ,a co z obiecanymi bonami za okres 1-15 kwiecień ? Jest już 24 a dalej nic nie dostałyśmy...halo, ale to nic dziwnego w tej firmie , wycisnąć z pracownika co się da , a teraz pozwalniać , gdzie się da.A co? Niech pracują , niech się zarzynają .....bez normalnego odpoczynku...Smutne ...i to jest firma z tradycjami..haha

@Przygnębiona

Z tymi bonami to przeginaja

Aniteczka
@Przygnębiona

Miałam podjąc prce w tej firmie ale po przeczytaniu opini to ja z góry Dziękuję bardzo haha bo praca w takim stresie mnie nie interesuje

Myślę że bony będą. Tylko trzeba pewnie rozliczyć miesiąc. Dostaniemy pewnie przy wypłacie albo przed. Uzbrójmy się w cierpliwość.

Iga

Tu nikt nie dba o pracownika, a kierowniczki reg to czysta porażka, po co one jeżdżą jak wściekłe po sklepach narażać nas.... A co one w tych sklepach robią? Wiszą na telefonach i plotkują obogadujac innych kier. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Stawia ultimatum że albo przejdzie się na inny sklep albo do widzenia. Tak właśnie postąpiono ze mną ponieważ kończy mi się umowa. Ze względu na to że w obecnej sytuacji ciężko o pracę zgodziłam się przejść na inny sklep jednak pan P się rozmyślił i nie przedłużył mi umowy . Drogi były już moj pracodawco jeśli dalej będziesz tak traktował pracowników to przyjdzie taki dzień że będziesz musiał sam założyć fartuch i stanąć za ladą, wtedy może zrozumiesz na czym polega nasza ciężka praca. Radzę abyś zastanowił się nad swoim postępowaniem bo tracisz ludzi którzy naprawę byli firmie oddani. (usunięte przez administratora)

sklepowa

Ten pan "p" nie jest pracodawcą, to jest zwykły pracownik w zakładach, tylko w większą pensją. Prawdziwy pracodawca pozwala na takie traktowanie ludzi.Ale przyjdzie czas że pana 'p' też ochrona wyprowadzi z zakładu.Tak było, jest i będzie.Pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych pracowników Zakładów Mięsnych Łuków,życzę zdrowia.

@sklepowa

Może w końcu góra się obudzi i przejrzy na oczy póki nie jest za późno bo już nie ma chętnych do pracy w sklepach a jak ci co są odejdą bedzie po firmie a szkoda

@sklepowa

Święta prawda.... Przyjdzie czas... w życiu tak to już jest, że dobro wraca ale ZŁO wraca że zdwojoną siłą.

Xxx

Powinni się na górze zastanowić kogo zatrudniają i czy warto ich zatrudniać bo jak czytam opinie to zastraszony pracownik np.zwolnieniem czy czymś innym.ma wszystko w nosie i odejdzie bo nikt w stresie jeszcze w obecnej sytuacji nie będzie pracował,w raczej chodzi o to aby pracownicy z chęcią przychodzili bo wtedy i więcej się chce

Sklepowa

(usunięte przez administratora) ma ludzi od wszystkiego więc nie musi nic robić. Żenadą jest to, że tacy ludzie pracują... Dla niektórych nie liczy się jakość, wygląd ani dobra atmosfera w pracy tylko czy np cenowki są wydrukowane i towary obce tak jak od tego miałby wrosnąć obrót.

@sklepowa

Tak to prawda pan,, p,, i kierowniczki regionalne nic nie warte pomiatają pracownikami długo by pisać nią ich temat ale tak w życiu jest karma wraca. Uważajcie kierownicy karma wraca

Zdziwiona

(usunięte przez administratora) Byłam zainteresowana pracą w tej Firmie ale po tym, co poczytałam nie zaniosłam tan Cv. (usunięte przez administratora) Słowo do pracodawcy który najwidoczniej bacznie śledzi co tu się dzieję, może by tak więcej czasu Pan/Pani poświeciła na sprawy istotne a nie ma inwigilacje tego forum, niestety to razi po oczach i opinie w moim mniemaniu sami sobie Państwo już wystawiliście. Do Administratora zaś taka uwaga, że jeżeli to forum ma być obiektywne i służyć osobom poszukującym pracy, to może tak baczniej się przyglądać temu jakie wpisy i dlaczego są zgłaszane do usunięcia. Jestem rozczarowana jedną i drugą postawą. Pracownikom zaś życzę odwagi w podięciu właściwej decyzji, czasami warto zaryzykować i poszukać szczęścia gdzie indziej. Powodzenia.

Sara

Ta cała firma to jakaś ściama sami (usunięte przez administratora)razem z całym panem (usunięte przez administratora)na czele i niedouczonymi pseudo kierowniczkami pracowałam kilku firmach ale nigdzie nie musiałam oddawać pieniędzy za nieudane lub nie przemyślane zakupy klientow i te (usunięte przez administratora) inwentaryzację na kosmiczne kwoty ale jeszcze będzie tak że codziennie będzie u was na sanepid i inspekcja pracy bo dobrze mieć kogoś kto tam pracuje nigdy nie byłam msciwa ale czas najwyższy koniec z traktowaniem ludzi jak śmieci(usunięte przez administratora)

@Sara

Dobrze napisane.... Można by było dużo rzeczy napisać ku przestrodze ale po co jak i tak będzie to usunięte.

Wiadomo kiedy dadzą drugie bony bo do 15 kwietnia miało być kolejne 250 zl

Przygnębiona

Szanowny pracodawco,gdzie są nasze obiecane bony?Pracowałyśmy i wciąż pracujemy , narażając swoje zdrowie .Czy jesteś w stanie chociaż raz wywiązać się z obietnic dawanych swoim pracownikom?

@Przygnębiona

Wątpliwe że bony dadzą przed świętami s powinni

@Przygnębiona

Będą będą, środa czwartek... Mam przynajmniej taką nadzieję, że zdążę kupić garnek na święta hahaha

Jolanta
@Przygnębiona

Bony dotarły,ale z najnowszych wiadomości...Napewno podwyżek nie będzie .Taka doceniająca nas wiadomość Dziękujemy to nas napewno podbuduje..

@Jolanta

Też o tym słyszałam, no niestety... Żal

@Jolanta

Oczywiście że podwyżki nie przecież firma nie zarabia jest kryzys a to bedzie jaka płaca taka praca każdy będzie miał w (usunięte przez administratora)

@Jolanta

Posypią się teraz opieki chorobowe bo po co się narażać ,,wszystkie firmy dokładają w sklpam ludziom pieniądze ze chodzą i pracują i mają firmy zysk nasza oczywiście nie

@Jowita Jeszcze Pracownica

Czekałam, czekałam i się doczekałam. Podwyżek nie będzie. Poczekam aż to całe szaleństwo z wirusem się skończy i zacznę szukać pracy gdzie indziej, gdziekolwiek płacą może niewiele więcej ale zawsze a poza tym w innych branżach lrzejsza praca, socjal przyzwoity a tutaj na początku dają bony a teraz dygaj w tym największym zagrożeniu bez motywacji chociaż ta ich motywacja nanic się zda przy tym zagrożeniu Zawsze można pujść na l4. Bo robi się już niewesoło. Dziewczyny uważajcie na siebie pamiętajcie że wasze zdrowie jest najważniejsze. Pozdrowionka.

@Jolanta ????

Teraz wszystko zwala się na kryzys. A kryzysu nie było i podwyżek też nie było. Po tym całym szaleństwie, firmy będą szukać pracowników, etatów przybędzie. Więc może i racja, czas na zmiany. Trzeba iść z postępem. Ja z Łukowem ślubu nie brałam

Lola
@Przygnębiona

O kierowcach zapomnieli a oni terz mają kontakt z paniami bo musza ważyć towar

Lola
@Lola

To teraz niech same dźwigają z pod drzwi towar a kierowcy w autach będą czekać

To co ta firma "pożal się Boże "robi z pracownikami woła o pomstę do nieba ,przecież prawo jest jedno i wszystkich obowiązuje jednakowo ,ale my jesteśmy gorszego sortu my mamy pracować i cicho siedzieć a podwyżka jaką podwyżka dobrze że jeszcze nas trzymają .

Jowita Jeszcze Pracownica

Wiadomośc z ostatniej chwili!!!!! Niedziela handlowa. Poprostu bosko. Nie dość że pracujemy w skrajnych warunkach, w nerwach przed wirusem, to jeszcze taka informacja!!!! I za co??? Za te nędzne grosze? Za brak poszanowania? Nawet na paczkę świąteczna nie można liczyć. Żenada

Roxi
@Jowita Jeszcze Pracownica

Bo przecież będą normalne,prawdziwe Święta to musi być też i niedziela handlowa!

@Jowita Jeszcze Pracownica

Za mało się narażamy ..no to dowalić jeszcze 8 godzin w niedziele, a co!!!Przecież dali po jednej pleksie , czują że wypełnili obowiązek ochrony pracownika , to teraz tyrajcie w podzięce!!!!!A obiecane bony to co?Po świętach dadzą na wyroby z krótkimi terminami , jak kiedyś....hahahah. FIRMA Z TRADYCJAMI -TRAGEDIA!!!

@Przygnębiona

Mam nadzieję że bony dotrą w tym tygodniu przynajmniej tak byłoby najlepiej brak.paczek na święta to chociaż zakupy by można na święta jakieś zrobić za bony ,chociaż mogli by dać pracownikom chociaż paczki małe ,do tych bonów

@Jowita Jeszcze Pracownica

Naprawdę? Nie no nie wierzę czy oni są normalni? Raczej nie... Jak można tak traktować pracowników,tragedia na pewno ludzie będą walić drzwiami i oknami za mięsem.. To będą troszkę inne święta niż zwykle więc po co ten wyzysk? Współczuję wszystkim pracownicom... ????

@Jowita Jeszcze Pracownica

A utargu jak w niedzielę po prostu szal

@Renia

No szkoda gadać hahaha takiego obrotu to my dawno nie miałyśmy

K.r.

Niedziela handlowa.PORAŻKA! Jak można liczyć na obrót w niedzielę w dobie koronowirusa jeśli władza nawołuje do zostania w domu.To nie markiety!!! Zresztą w moim mieście nigdy nie było klientów w niedzielę handlową.Ja zauważyłam też pozytywną stronę tej decyzji. Pracodawca zadbał o NAS. Można było odpocząć w pracy od obowiązków domowych. Gratuluję.

Zuzka
@Renia

Ten utarg niedzielny to tylko pokazał że firma się nie liczy z ludźmi bo w obecnej sytuacji to powinno się pracownika szanować, dbać o jego zdrowie i zeby nie narażał swojego życia i zycia swojej rodziny utarg nawet nie 10 % codziennego a ludzie wysiedzieć swoje musieli ..... a to nie prawda że na miejsce kazdego są chętni , ogloszenia na olx są wystawione a chętnych nie widać.....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.