Zakłady Mięsne Łuków S.A.

Opinie o Zakłady Mięsne Łuków S.A.

rycho

Stokłosa .Złodziejska firma .Pracownicy płacący za manka nie wynikające z przyczyn pracowników.Masowa ilość zwożonych towarów do sklepów,potem zepsuty towar zamrażany a koniec jeśli nie zejdzie towar to manko . Brak kamer w sklepach.Za towar który zostanie skradziony przez klienta oczywiście rośnie manko. Nie polecam pracy .Przed zwolnieniem pracownika jest robiona inwentura a potem niby manko,po to tylko żeby jeszcze oskubać tego zwykłego za przeproszeniem ,,robola,,Przy okazji pozdrawiam zwolenników.

Iwona

@Antypaniusia jesteś pracownikiem czy klientem ZM Łmeat-Łuków S.A.? Skąd wiesz, że tamten użytkownik kłamie? Może warto by jakiś pracownik się odniósł do tej sytuacji i napisał prawdę jak jest w tych sklepach. A przy okazji napisał o samej pracy w firmie.

Mama 111

A ile sie zarabia jako sprzedawać w tym zakładzie i czy sa jakies bony czy paczki na święta

Ela
@Mama 111

Nie ma nic! Zarabiasz najniższą krajową,na święta dopiero co dostałam wiadomość że nie dostaniemy nic. Czas zmienić pracę

Mama 111
@Mama 111

Chyba sa śmieszni parkować za takie pieniądze i narobisz sie jak głupi ja dopiero zaczynam pracowac pod ta marka poczekam do wypłat

Życzliwy
@Ela

Były talony i było miło pracować,sklepy miały obrotu i bez tych głupich kontroli regionalnych..A teraz tylko nakazy,zakazy i więcej wymagają A kasa taka że płakać się chce..

Iwona

@Lukowianka a czemu pracownicy się godzą na sprzedawanie przeterminowanego jedzenia w sklepie ZM Łmeat-Łuków S.A.? Czy nie ma żadnej kontroli jakości tych produktów?

Lukowianka
@Iwona

pracownicy godzą się bo nie mogą tego na zakład oddać...to ma być sprzedane i już. To jest ukrywane przed kierownikiem. W chłodni między innymi produktami. Kiedyś jeździli ochroniarz co sprawdzali daty produktów ale już dawno nikogo nie bylo. Manka są prawie zawsze co drugi miesiąc masz zabrane z konta 300-400 zł. To co jest w lodowkach na wierzchu i ma zerwana kartkę z data to już jest po terminie...kurczaki już sine na sklep przyjeżdżają a Ty sie martw i to sprzedaj. A mięso mielone niby wierzę to jest na miejscu mielone że starego mięsa zagrożonego. Bo na sklepie niby nie ma maszynki do mielenia dla klienta ale stare końcówki schabu kurczaka kartkówki wszystko jest mielone i sprzedawane bod inny kod na kasie i kupujesz mięso mielone a tu na parafianie coś innego w tej cenie. A no i żeby się zgadzało to co drugi klient ma doliczane 5 g więcej bo tak to Wogole by brakowało na remanecie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Mięsne Łuków S.A..
Klient

Nie polecam sklepu firmowego w Lublinie na ul. GŁĘBOKIEJ pod względem personelu...Jest okropny,Panie są pyskate,bezczelne,i robią łaskę że stoją za ladą,a Pani kierownik sklepu bardzo nie przyjemna,zgorzkniała i również nie podoba mi się jej obsługa,często widać jak siedzi na zapleczu a jedna Pani obsługuje,a kolejka się powiększa...czasem stając w kolejce można wiele zauważyć..

Zadowolona klientka
@Klient

Jestem stałą klientką sklepu na GŁĘBOKIEJ i nie zgadzam się z taką opinią . Dziś robiłam zakupy i zostałam jak zwykle obsłużona przez sympatyczną panią , która zawsze zaproponuje coś nowego lub poinformuje o promocji. W przeciągu ostatnich dni nie było w pracy dwóch pracownic które już nie są tak kompetentne , a gdy byłam na zakupach przed zamknięciem to nie można było kupić mielonego mięsa ani wędliny w plasterkach. Na pewno będę tam robić zakupy bo personel dba aby towar był świeży a klient zadowolony, Polecam ten sklep

Sprzedawca
@Zadowolona klientka

Już bez przesady żeby robić zakupy 5 minut przed zamknięciem, panie też chcą wyjść do domu i pomieszkać trochę a nie przyjdzie Wielka dama i jeszcze wymyśli sobie mielone na sam koniec dnia, sprzątania jest tyle że czasem godziny zbraknie więc drodzy klienci pomyśleć trzeba trochę zanim wejdziesz na zakupy 17:55.

saguaro
@Sprzedawca

Jak ktoś pracuję do 17-stej to cieszy sie że zdąży przed zamknięciem sklepu

Lukowianka

Witam jestem pracownikiem jednego że sklepów firmowych.... Uważajcie i Mowcie to innym po nowym roku wszystkie te ładne promocje to były towary po terminie.... Kierownik reg. (usunięte przez administratora) się zna potrafi tylko straszyć pracowników że premie zabierze bo coś tam bo coś tam. Kierownik sklepu własne pieniądze wykłada na czas Remanent aby sie zgadzało to czeski film jest i czy kiedyś ktoś tym die zajmie?

Iwona

@wolny skoro tak uważasz to może napisz jakie są te warunki pracy, jakie jest wynagrodzenie i jaka jest atmosfera w firmie ZM Łmeat-Łuków S.A.? A z obrażaniem wstrzymaj się, bo zabrania takie słowa kierować regulamin forum. A co ma ambicja do tego co wymieniłeś w komentarzu?

wolny

Te zakłady to dno jesli chodzi o warunki pracy wynarodzdnie i atmosfere . Na stanowiskach kierowniczych sa same ciemne masy. Jezeli ktos ma troche ambicji to powinien omijac zaklad wielkim łukiem.

Iwona

Słuchajcie nie ma co gdybać ile kto zarabia, bo zarobki to bardzo indywidualna kwestia. Zależy to między innymi od wykształcenia, kwalifikacji, doświadczenia. Dlatego uważam, że każdemu może zostać inna stawka zaproponowana, więc nie ma sensu poruszać tego tematu na forum. Najlepiej iść na rekrutację i dowiedzieć się ile nam jest w stanie firma ZM Łmeat-Łuków S.A. zaproponować.

Ile zarabiają ubojowcy w tej firmie przy uboju bydła ?? proszę o odp

DDdd
@Nowy

2500 - 2700

@DDdd

przy takich ilościach bydła dziennie tylko tyle ?? słyszałem że mają po 4 tys

Iwona

@Sprzedawca rozumiem, że to może spowodować więcej pracy sprzedawcy, ale jednak jak to się mówi w usługach: klient nasz pan! Dlatego uważam, że odmówienie klientce sprzedaży produktu w godzinach otwarcia sklepu może powodować u niego straty. Czy szef ZM Łmeat-Łuków S.A. wie o takich praktykach?

Stefan

Sklep na Obozowej w Warszawie. Mięso luzem zawsze sine. Nie widziałem kupujących. Wędliny nie są eksponowane w taki sposób aby była widoczna data przydatności do spożycia. Obeschnięte części nie są odkrawane(plasterek) a do tego do zakupów cichaczem dokładają skrawki. Miałem jutro zrobić zadymę ale po przeczytaniu komentarzy widzę.że to taka polityka tej firmy. Uprzedzę sąsiadów no i przy każdym zakupie sprawdzę zawartość opakowania, a jutro uprzedzę miłą ekspedientkę co się stanie jak powtórzy swój przekręt

Iwona

@Mira gdyby coś poszło do przodu z Twoją sprawą to proszę informuj na bieżąco nas na forum. Czy to był jednorazowy przypadek z tą wędliną po terminie? Czy jakiś inny pracownik też miał taką sytuację? To ważne dla klientów i potencjalny pracowników ZM Łmeat-Łuków S.A.

Mira

Witam. Ja napisałam pismo przez kancelarię adwokacką i czekam na odpowiedz. Nie mam zamiaru płacić ja tego nie zjadłam i nie ukradłam .To oni jako firma są nie fer ,dając towar na sklep z tak krótką datą. I jeszcze to osocze w mięsie.A najlepsze jest to jak zgłarzałam problem z wędliną która jest już po terminie żeby ją zabrali to usłyszałam że mam to sprzedać .Jak powiedziałam , że nie będę sprzedawała do usłyszałam że do puki pracuję dla zakładów to mam to robić.

piotr

Mam same nie miłe wspomnienia z tym sklepem a głównie z kierowniczka która jest wyjątkowo nie grzeczna,traktuje klienta jak intruza!! Sprawia wrażenie jak by była z prlu albo gorzej wędliny dobre ale obsługa tej pani fatalna radzę zmienić kierownika bo jest zły wizytówka firmy

Iwona

Czyli jest jedna receptura na kilka zakładów ze Śmiłowia? Czym jest to spowodowane? Od czego zależy to? Czemu technolodzy z Łukowa nie mogą tworzyć swojej w Łukowie? I czemu te receptury się różnią?Możesz nam wszystkim o tym opowiedzieć.

Iwona

@Informacja niestety nie wiem o związkach zawodowych. A możesz powiedzieć co dzieje się okropnego w ZM Łmeat-Łuków S.A.? Aktualnie szukają sprzedawcy (http://www.zmlukow.pl/kariera/), więc osoby aplikujące będą na pewno ciekawe.

Były klijent

Wędliny wszystkie takie same w smaku a parówki Extra -niebieskie to jakaś smakowa masakra. Niewiele pozostało z dawnych wędlin.

@Były klijent

odnośnie parówek jak i wędlin to produkcja powinna byś w Łukowie według receptury osiągniętych przez technologów w Łukowie a nie w Śmiłowie przez tamtejszych technologów. Zakłady Łuków produkują ok. 5-10 asortymentów wędlin reszta przyjeżdża ze Śmiłowa o smaku wiurowotrawiastym

Pracownik byly

Nie polecam,jeden wielki syf. Wędliny i mięso z dwu dyniowym terminem,trzeba kompinować żeby to sprzedać a żeby przecenić towar to trzeba prosić kier.regionalne które nie chętnie pozwalają obniżyć cene,one są miłe jak coś chcą od pracownika,wrzuty na sklepy to u nich norma,nigdy nie dostanie się tyle towaru co się zamawiało. Na zakład w Łukowie powinien zajechać sanepid i ta oborę zamknąć żeby nie truli dalej ludzi.

Informacja

Czy są zwiazki zawodowe w tej firmie? Potrzebuję pomocy i kontaktu. Dla mnie to okropne co dzieje się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Łuków S.A. - Łuków

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Łuków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Łuków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Łuków S.A.