Model Opakowania Sp. z o.o.

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o.

Tyska

Witam. Czy trwa jakas rekrutacja do pracy. Na ile zmian się tu pracę ? na 2? Pozdrawiam.

@Tyska

Tak, do firmy cały czas szukają pracowników. Praca jest trzyzmianowa, również w soboty.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Czarek

Tak, do firmy cały czas są przyjęcia, wystarczy poszukać w internecie ,,praca czosnów''

Jednym słowem bziadostwo! w Nowej Soli to samo, nie polecam nikomu. Chyba że ktoś nie ma ambicji to niech klepie te kartony z ludźmi którzy nie są na poziomie.

Rafał

Szef widząc jak ktoś piwko wypił potrafił podstawic policję no i po prawo jazdach. A szefostwo itd nie wiem po co ale żyją prywatnym życiem swoich pracowników. Wiem bo pracowałem tam 16 lat do 2016r. Obecny szef ma jakieś powiązania ze służbami i jak będzie chciał to cię wrzuci na bęben

@Rafał

Rafał masz rację kierownictwo i szefostwo żyje prywatnym życiem pracowników ale to tylko dzięki ludziom , którzy interesują się nie swoim życiem i cuda opowiadają do kierowników.

Zenon
@Rafał

O jakich powiązaniach piszesz ze służbami...żona policjantka a reszta to jego wyobraznia...chce się chłopak czymś wyroznic

Niki

Bardzo niepokojące sytuacje opisujecie. To powinniście zgłosić do kierownictwa a nie na forum!

Rafał
@Niki

A co da kierownictwo jak szefostwo służbami się zasłania, a jak ktoś coś powie będzie zastraszany

Novy świerzak

Pracuję od jakiegoś czasu praca jak każda inna , atmosfera nie każdemu odpowiadać może , zarobki na poziomie słabe +, ale co mnie najbardziej przeraża ,to to że operatorzy wózków jeżdżą pod wpływem alkoholu , szczególnie na nocach nie wiem jak jest w weekendy , ale z takim zjawiskiem nie spotkałem się jeszcze nigdzie , a kierownictwo nic z tym nie robi , żadnej kontroli , mijam gościa w łazience godzina 3 w nocy, a od niego wali jak z wytwórni napojów spirytusowych. szok!!!

Fafaga
@Novy świerzak

Kobitki też potrafią sobie strzelić na rozluźnienie.

@Novy świerzak

To są jakieś pomuwienia pracuje na noce i wcale się z niczym takim nie spotkałem możę sam walisz świerzak i to od ciebie tak waliło

Szczery
@Novy świerzak

No to zacznijmy od integracji jeden detektor złapał pracownika za jaja afera na całą firme! Nie zwolnili go bo to detektor przeciez! Swiezak dostaje podstawy tyle co pracownik z wieloletnim doświadczeniem choć nic nie potrafi! Do tego kobiety na ręcznych potrafią tylko obgadywac i w (usunięte przez administratora) wchodzić kierownictwo pan od PHP swierzak teraz widzi że coś jest nie tak bo wiosna idzie i będą ludzie szukać pracy a jak na magazynie było mniej niż 0 to nic nie mówił bo mu zabronili! I bał się że go zwolnią! Operatorzy maszyn działają pod presją nie wykonasz tego to po premi zepsujesz to,no to 3 miesiące premi nie masz! Kierownicy oglądają monitoring jak telewizję i tylko patrzą jak komuś jakieś pieniądze zabrać. Ale jak BHP jedzie z zaopatrzeniowcem rybki oglądać albo żeby chińczyka zjeść to spoko.

07 zgłoś się

Nie dość że wszysty wszystko podpi......ją to podobno wózkowi jeżdżą bez uprawnień

07 zgłoś się

Każdy widzi wszystkich a nie siebie i sam jest nie lepszy

Krysia Tuchałowa

Myślę że spożywanie alkoholu nie jest tak dużym problemem jak spożywanie innego rodzaju substancji i nie tylko przez wózkowych. Akurat skojarzył mi się jeden wózkowy który strasznie lubi ubliżać innym (często słyszę na stołówce) a jego śmiech, no cóż. Ja bym porównała do. Rżenie koni czy świński kaszel. A to na pewno nie jest reakcja na piwko lub dwa czy nawet tzw setka

Dron
@Krysia Tuchałowa

Każdy widzi innych ale na siebie nikt nie spojży w takich zakładach tak jest i będzie nikt tego nie zmieni

@Novy świerzak czy Wasi przełożeni w firmie Model Opakowania nie widzą, że operatorzy wózków jeżdżą pod wpływem alkoholu? Jeżeli nie to skoro Wy to widzicie to powinniście o takich sytuacjach im mówić. Musicie dopilnować, by takie sytuacje się nie powtarzały, bo te osoby zagrażają sobie i Wam.

Novy świerzak
@Marta

Od tego jest kadra kierownicza raz na pół roku robią nalot z alkomatem i myślą że będzie ok co do informowania o takich sytuacjach to już nie raz się przekonałem że coś mówisz niby w tajemnicy a i tak wszyscy zaraz wiedzą kto a ja nie chcę mieć problemów typu dostać wp.....ol po pracy albo mieć porysowany samochód

Pozytywna ????

Atmosfera jak w każdym większym przedsiębiorstwie. Można odstawać od klanów, to nic złego pozostawać sobą ;) Fakt jest taki, że jeżeli człowiek chce pracować, nie będzie zwracał uwagi na to czy przynależy do jednego czy drugiego klanu. Przyjdzie, zrobi co ma zrobić i kończy zmianę, i tak w kółko... Pracuję tu już ponad rok i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że przedłużą umowę ze mną, bo nie chciałabym zmieniać pracy. To jest miejsce, w którym się odnajduję mimo, że w zakładzie jest niewiele osób, które darzę sympatią.

Bambo

Niektórzy odchodzą i wracaja :) to chyba nie jest źle

@Bambo

No tak tylko wracają te osoby które przesiadują u kierowników i z du.... strzelają

Stary

Wstyd się przyznać że za wiele lat pracy ma się takie zarobki rzadzacy powinni się zastanowić nad tym co robią nowo przyjęte osoby dostają dużo więcej a odpowiedź szefostwa bo oni za takie pieniądze nie przyjdą tylko że to my mamy doświadczenie i wieloletni staż pracy może w końcu dotrze to do odpowiednich ludzi

@stary skoro była możliwość uzyskania podwyżek, to w takim razie może jest szansa, żeby wprowadzono pracownikom firmy Model Opakowania premie? Może o tym porozmawiajcie?

@Stary czyli Twoim zdaniem jeżeli się nie podlizujesz to nie możesz uzyskać np. podwyżki? A próbowaliście normalną rozmowę przeprowadzić z szefem Model Opakowania na temat wysokości waszych pensji? Może wystarczyło zapytać lub przedstawić dobrze sprawę by coś zmienić?

@Marta

A z kim tu rozmawiać pensje podwyższane tylko do najniższej krajowej więc o czym i z kim mowa a narobić się trzeba i to ostro i nikt tego nie docenia co widać po zarobkach

-Zadowolony

Pracuje w tej firmie prawie 10 lat w zakładzie w Czosnowie, a są tam również pracownicy którzy pracują jeszcze dłużej więc może nie jest tak źle? Osoby zaangażowane, myślące i kreatywne dadzą sobie radę bez problemu, a osoby narzekające, roszczeniowe i pretensjonalne zawsze będą wylewały żale i to chyba bez względu na firmę w której dane będzie im pracować. Moim zdaniem jest ok. Pozdrawiam

@-Zadowolony

@-Zadowolony

Ja mam dużo większy staż i chyba to co piszesz wcale nie jest prawdą .

BRUNATNY

chciała bym starać się o pracę w tej firmie proszę o rzetelną informację.

x-men

poziom tej dyskusji bardzo klarownie pokazuje jaka jest atmosfera w firmie Model i jaki jest stosunek jednego pracownika do drugiego, szczególnie wtedy kiedy ma on odwagę mieć inne zdanie. Szkoda, że ten cyrk odbywa się na oczach i za przyzwoleniem szanownego kierownictwa. Zero szacunku, otwartości czy zrozumienia drugiego człowieka. Albo dołączysz do kliki, podporządkujesz się i będziesz tacy jak oni albo będziesz w drugim, gorszym sorcie. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE :))

zadowolony
@x-men

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i opinie, rozumiem że Ty należysz do osób którym się w Modelu nie podoba, natomiast ja mam zupełnie na odwrót. Nie czuję się członkiem jak to nazwałeś "kliki", natomiast atmosferę, klimat w pracy, tworzą ludzie i ja jako pracownik tej firmy również czuję się za to odpowiedzialny. Dodatkowo, uważam że rynek pracy jest na tyle duży, że na pewno każdy z nas ma szansę znaleźć sobie coś odpowiedniego. Jestem również ciekaw co takiego trzyma Cię w tej pracy, skoro jesteś tak bardzo niezadowolony ?

@x-men

Szczera prawda zarobki bardzo słabe dlatego wszyscy się zwalniają pracują pracownicy z wieloletnim starzem których nikt nie szanuje i nie umie docenić .Są i tacy co tylko przesiaduja u kierowników trujac im za przeproszeniem (usunięte przez administratora) i podpieprzajac innych.

Lustrzany
@Stary

Święta prawda, albo liżesz tyłek albo idąc do pracy masz uczucie jakbyś szedł na szafot.

@SKA dokładnie takie są tendencje w Polsce, że nie chwali się jak coś się podoba. Czy w takim razie Wy @SKA, @-Zadowolony możecie powiedzieć dlaczego jesteście zadowoleni z firmy Model Opakowania? Polecacie ją osobom szukającym pracy?

SKA

Proponuję to z nim skonfrontować. Numer nie trudno znaleźć dzwoniąc do firmy. Atmosfera w Model Opakowania należy do jednej z lepszych jakie widziałem. Fora są pełne osób negatywnych. Z reguły społeczeństwo nie chwali tylko gania. Taki urok. Maslov tworząc piramidę nie przypadkiem przynależność umieścił na trzecim poziomie. Osoba, która nie przynależy do grupy często ma kompleks osobowościowy. Myślę, że takim jesteś przypadkiem były pracowniku Model Opakowania...

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o.