Opinie o Fashion Trends Group w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fashion Trends Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fashion Trends Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion Trends Group w Skawina

Zadowolony

Witam, Co do pracy w YesSporcie - nie rozumiem ludzi, którzy wypisują tutaj takie rzeczy. Nie każdemu podpasuje drugi człowiek - rzecz normalna. Mi osobiście pracowało się tam dobrze. Wypłata także była adekwatna do wypełnianych przeze mnie obowiązków. Mogę polecić ten sklep.

Macarena

Ogólnie rzecz biorąc w firmie pracowało się sympatycznie, atmosfera którą tworzą tam zatrudnieni ludzie naprawdę jest nieoceniona! Z Mojego punktu widzenia polecam przez duże "P"

Magdalena

Pracodawca ok, kasa też ok. Ludzie pracujący tam boscy. Polecam

MMAFighter

Sklep w Krk mega zaopatrzony, przyszedłem wybrać buty na zimę po pierwszych opadach śniegu a tu miła niespodzianka w postaci bogatego wyboru. Na dodatek dostałem kartę stałego klienta! Pozytyw ;)

Rozmowę kwalifikacyjną w Fashion Trends Group masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Country Sales Manager?
logo firmy Serwisant rowerowy
zadowolny klient

kupilem buty 04.12 o 14:30 a 05.12 o 11:30 mialem je juz na nogach. Takze jestem mega szczesliwy i napewno od dzisiaj jestem stalym kleintem sklepow yessport!!!!

Anonimowa

Krótki epizod w firmie YesSport, bo trafiłam na inną propozycję pracy, ale super wrażenia po kilkunastu dniach tam spędzonych, a ekipa tam pracująca jest nie do podrobienia!

Grzeczny Maciej

Nie zgodzę się z opinią poprzedników, pracowałem w tej firmie ponad rok czasu - pieniądze ekstra, godziny pracy też ok. Szef bardzo w porządku, inny pracownicy do tańca i do różańca:) Pozdrawiam

janek

zgodze sie z poprzednikiem

potwierdzam.

Zadowolona

Witam, Po pół roku buty, które kupiłam synowi uległy rozklejeniu! Co prawda była to niestety wina mojego syna i użytkowania butów przez niego. Oddałam buty na gwarancję ku mojemu miłemu zdziwieniu dostałam bez żadnych problemów dostałam nową parę butów. Szczerze POLECAM SKLEP YESSPORT każdemu !!!

lubiacaspokoj

Pracowałam w tej firmie i tez nie polecam !

aaa

Jeśli zastanawiasz się czy zacząć tam robotę lub może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną to chcę powiedzieć, że nie warto szkoda czasu i nerwów.(usunięte przez administratora).Współpracownicy w porządku ,(usunięte przez administratora) specyficzny jedna rzecz która mu nie spasuje i wylatuje się z dnia na dzień.Praca dla ludzi o mocnych nerwach dla których ta praca jest przystankiem w karierze.

wit22

praca super, zarobki jeszcze lepsze, super atmosfera i mozna sie duzo nauczyc. A szef to naprawde super koles, polecam

Karolek

Witam, co do pracy w yessporcie to mogę powiedzieć że zarobki były w sam raz, godziny pracy też były ok.(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion Trends Group - Skawina

• Jak się pracuje w Fashion Trends Group?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion Trends Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fashion Trends Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fashion Trends Group
2.7/5 Na podstawie 65 ocen.

Fashion Trends Group