Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

to ja

Chciałbym sie zapytać czy są przyjecia na magazyniera, bo mam blisko do tjx-a z poleskiej, i moglbym tam pracowac.

luiza

Co do CHORYCH NORM CZYTAJCIE Art.83 Przesłanki ustalania norm pracy § 1. Normy pracy, stanowiące miernik nakładu pracy, jej wydajności i jakości, mogą być stosowane, jeżeli jest to uzasadnione rodzajem pracy. § 2. Normy pracy są ustalane z uwzględnieniem osiągniętego poziomu techniki i organizacji pracy. Normy pracy mogą być zmieniane w miarę wdrażania technicznych i organizacyjnych usprawnień zapewniających wzrost wydajności pracy. § 3. Przekraczanie norm pracy nie stanowi podstawy do ich zmiany, jeżeli jest ono wynikiem zwiększonego osobistego wkładu pracy pracownika lub jego sprawności zawodowej. § 4. O zmianie normy pracy pracownicy powinni być zawiadomieni co najmniej na 2 tygodnie przed wprowadzeniem nowej normy.

obserwator

ktos - 2012-10-20 17:21:25 Ooooo, wpisy o godzinie 9....a pewnie na lewym zwolnionku sie siedzi w domciu i wylewa zale jak to ciezko....i wlasnie dlatego mamy ciezko, przez takich jak tyTakie jest właśnie podejście kadry zarządzającej do pracowników niższego szczebla. Zwolnienie lekarskie??? Z pewnością lewe a po powrocie te żenujące gadki, \"Co możemy dla ciebie zrobić, żebyś więcej nie chorował -a???\" Troska o człowieka czy siłę roboczą???

oddani pracownicy

[usunięte przez administratora] Szefostwo, które gnoi ludzi na każdym kroku. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Wymuszanie nadgodzin, rycie psychiki, traktowanie pracowników jak najgorsze ścierwo. Firma, w której szefostwo zajmuje się tylko tym, żeby\\\"udowodnić\\\" Ci, że pracujesz za wolno, że jesteś nic nie wart. Gdzie szefostwo jest wybierane tylko pod tym względem, że byli w Anglii na tym samym stanowisku co inni pracownicy, a mieli fuksa, bo siedziba otwierała się tutaj w Polsce. Ludzie, którzy nie mają nawet matury, a uważają się za nadzwyczajnych geniuszy. Firma, w której o urlop musisz się prosić kilka miesięcy wcześniej, a i tak go nie dostaniesz. Firma, w której podczas Twojej pracy inni podwykonawcy malują jakimiś farbami, olejami, a ludzie to wdychają i potem idą na l4 z powodu zatrucia chemicznego. Firma, w której na pracowników nawet na 5 dniowe l4 nasyłani są urzędnicy z ZUS. Firma, w której nie działają kible, nie ma gdzie umyć rąk. Firma, w której mówią Ci, kiedy chcesz urlop z powodu pogrzebu najbliższego \\\"A nie da się tego przełożyć?\\\". Gdzie przymuszają do nadgodzin 5 minut przed końcem pracy, a gdy cwaniaki nie mają roboty, to wysyłają na urlopy przymusowe z Twojego własnego limitu, chociaż tego nie chcesz. Firma, w której jeszcze nie dawno musiałeś wypisywać się, gdy wychodzisz do kibla czy do biura. Firma, w której szefów określa się mianem (usunięte przez administratora) anych menadżerów, którzy mają się za niewiadomo kogo i zapraszają Cię na rozmowę za każdym razem, kiedy masz inne zdanie od nich. Nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi. Najgorsze hujstwo, jakie może być. Trzeba nasłać PIP :D Firma, w której latem jest tak gorąco, że koszulka klei Ci się do ciała, a szef mówi Ci \\\"W smażalni ryb mają jeszcze gorzej\\\", a zimą zamieniasz się w sopel lodu. GÓWNO!!!!

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ktos

Witam wszystkich pracujących na magazynie w tjx ul.Kiełczowska.Ja pracuję tam juz dłużej i zapewniam,że nie dlatego bo są kokosy,ale dlatego tzw.zasiedzenie.Na poczatku kiedy zaczynałem był prawdziwy socjal premia uznaniowa którą otrzymywalismy wszyscy,zapierdziel był zawsze straszny ale normy mniejsze.Teraz to nie jest masakra,teraz to dramat moje koleżanki pracują takim tempem że gdybym miał żone to bym dał jej zakaz pracowania w tej firmie.Dział odzieżowy ciężki,dział odzieży dla dzieci ciężki,ale dział przemysłowy no ludzie kłaniam się wam wszystkim i podziwiam to co sie tam dzieje to dopiero tam ludzie są dopiero nikim.Ale moi drodzy nie ma co narzekać bo czyja to wina naszego państwa,a przede wszystkim nasza,nasza moi drodzy stoimy na zebraniach jak te kołaki oni nas szmacą a my co klaszczemy im brawa jak te przygłupy bo nam premie dali no oczywiście na która nikt sobie nie zapracował.Nasi drodzy przełożeni trochę więcej szacunku,bo to dzięki nam macie premię za którą zbudowaliście sobie domy ,bo to dzięki nam wasze dzieci mają opiekunki kiedy wy siedzicie w pracy i no to dzięki naszej ciężkiej pracy macie te wyższe stanowiska i dalej awansujecie tylko dzięki nam.A CO DO NOWYCH PRACOWNIKÓW LUDZIE NIE WARTO NAPRAWDĘ NIE WARTO!!!!!!!

Wszytko wyjaśnia jesteś w tej całej szajce co trzyma władze wiec jakim prawem masz mieć źle? coś za coś...

A ja mysle ze firma jest ok ! jestem lizaca (usunięte przez administratora) ke pracowniczka i nie mam zle ! Jestem w ( RODZINIE )

Piszesz ze wypłata na czas a to jakaś łaska?? To ich obowiązek Ci zapłacić w terminie i tu nie jest nic nadzwyczajnego w tym co piszesz.Tam nie ma możliwości sie obijać i leserować bo byś paru dni nie przepracował. kolejna sprawa piszesz praca 7-15? zobaczymy w przyszłości jak to sie zmieni.Co to kierownictwa racja jedna wielka rodzina i konfidenci. Co do nadgodzin masz racje przesadzają i nie liczą sie z tym ze masz jakieś plany czy obowiązki dla nich firma to życie, po prostu tym żyją. Potrafia Cie nawet zmusić do tego żebyś został dając do podpisania dokument ze odmawiasz nadgodzin a to juz zastraszanie jest grożąc konsekwencjami. Po co ta cała lista tygodniowa zapisów na nadgodziny jak i tak musisz zostać i nie masz na to wpływu. Z takim systemem pracy jeszcze sie nie spotkałem zmuszając ludzi.

Kocham TJX

Nie polecam odradzam jedno slowo dramat menagerowie banda (usunięte przez administratora) na niczym sie nie znaja nie potrafia zarzadzac ludzmi zmuszaja do nadgodzin a maja takie preteksty ze masakra i ten ronczkowski co za gosc poprostu dno !!!!

nowy

witam, dostalem oferte pracy w tjx, jako magazynier, czy mozeciee powiedziec na ile pieniazkow mozna liczyc na poczatku??

Robol

Pracuje normalnie,wcale nie leseruje ani się nie opierniczam,ale mimo wszystko myśle ,że te ich normy sa za wysokie.Najbardziej wkurza mnie jednak to gdy o 14.30 dowiaduje sie ,ze mam zostać 2 lub 3 godziny dłuzej,rozumiem ,ze bywaja nadgodziny ale do cholery wypadałoby człowieka wczesniej poinformowac ,kazdy ma swoje zycie i plany po pracy.Firma beznadziejna,ludzie przebiegli i złosliwi a kierownictwo to jedna wielka klika rodzinna.Nie polecam nikomu.A jesli chodzi o wczesniej wspominany socjal to zgadzam sie całkowicie ,ze to przegiecie aby w tak duzej firmie go nie było.

nie leser

No tak, jak sie od pracy oczekuje duzo (zgodnie z zasada czy sie stoi czy sie lezy) nie dajac nic z siebie, to nie dziwne sa takie opinie. Ja jestem zupelnie innego zdania i jesli pracuje sie normalnie, ma sie troche pod sufitem i nie nastawia tylko na leserowanie to nie jest zle. Trzeba wyrobic tempo pracy, ale to jak wszedzie. Praca od 7 do 15, czasami soboty, placa na czas. Pracuje tu juz dluzej i jest ok!

Zniesmaczona - 2012-09-18 23:08:02 Pracuję od miesiąca w TJX we wrocławiu na ul.Kiełczowskiej,jesli o mnie chodzi to jakis dramat,normy do wyrobienia kosmiczne,człowiek tylko na przerwie chodzi do kibla bo sie boi ,ze zasranej normy nie wyrobi jak w czasie pracy pójdzie do wc.Tak byłam zadowolona jak mnie tam przyjeli a okazało sie ,ze to małe Chiny.Oczekuja ,ze człowiek zamieni sie w robota.Jestem pewna ,ze w Anglii czy Irlandi takich norm nie maja bo zaden irol ani angol by tak nie zapieprzał,no chyba ,ze tam tez samych Polaków i Ukraińców przyjmuja.Liczyłam ,ze będzie jakis fajny socjal a to sie wielkie (usunięte przez administratora) okazuje.Szukam nowej pracy.Masz racje tez pracuje tam od około miesiąca i to co ta sie wyrabia przechodzi ludzkie pojęcia a konfidentów to więcej niż normalnych ludzi tam. Ścigają za wszytko i najlepiej jak by człowiek chodził na czworaka i to będzie źle nadal.Szkolenie jakie przeprowadzają w pierwsze 2 dni to jest bajka a to co zastajemy na hali to jedno wielkie rozczarowanie.... Człowiek jest dla nich nikim i niczym tylko masz zapier....dalac i nawet sie nie odzywać.

Zniesmaczona

Dana
@Zniesmaczona

Pracuje w Tkmaxx w anglii 70 procent polakow I imigrantow z europy wschodniej .. normy na dziale ubran dzieciecych .. spodnie bez taga 130, ciuchy bez taga na wieszakach 200, kurtki z tagiem 90, male prace ponizej 68 sztuk jak tagujesz 68 na h, bez taga 75. Jakie wy macie normy? Zarobki jak na magazyn nie zle powyzej 9 funtow.. social tez dobry.. normy da sie wyrobic tragedii nie ma chociaz o traktowaniu pracownika mozna ksiazke napisac ale to zalezy na kogo trafisz

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX