Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

rekrutant

Jeśli chcesz się dostać do firmy to złóżcie cv, czekajcie na telefon. etap rekrutacji składa się z trzech części pierwsza test matematyczny(usunięte przez administratora)

Kierownik

Witam. Czytam Państwa komentarze z niepokojem. Proszę opisać, co rozumiecie przez traktowanie Was w nieodpowiedni sposób ? Pracuję w innej firmie na stanowisku kierowniczym (ok 50 osób), mam kontakt ze wszystkimi pracownikami. Co chcielibyście zmienić w podejściu kierownictwa do Waszej osoby ? Tylko proszę o rzetelne komentarze. Nie wierzę, że kierownictwo tej firmy nie czyta komentarzy. Z tego, co widzę, to problemem jest głównie podejście liderów. Czy są to na prawdę ludzie tak mało kompetentni ? Co do samych komentarzy. Moderator strony nie zajmuje się ich usuwaniem z własnej inicjatywy. Wprowadza zmiany tylko i wyłącznie na wyraźny wniosek osoby urażonej, czy też wymienionej z nazwiska. Wygląda więc na to, że Państwa komentarze nie trafiają w próżnię, tylko są na bieżąco analizowane. Polecam więc pracownikom wpisywanie prawdziwych i konkretnych informacji zamiast szkalowania innych. Amazon ? :) Tam dopiero mają normy ;) zamówienia zbiera się na czas. Firmy takie jak LG, i inne Koreańskie kołchozy płacą najniższą krajową, a sposób traktowania pracowników również pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam.

Jonathan Ross

Dyplomy dla "champions" rozdane szkoda tylko ze malo kto wie z "gory" jakim kosztem. Stm - dyplom za overy I shorty ktore zostaja wrzucane do toltow I zaraz zamykane. Rowniez na ncc. Champion! Apparel za kablowanie na kolegow. Champion! Jak sie patrzy:)

była
@Jonathan Ross

Amazon to bajka w porównaniu z TJX

Ola

nie wiecie ile mają przyjąć osób w maju?

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ola

nie wiecie ile mają przyjąć osób w maju?

nikt

Spokojnie niedlugo AMAZON was wszystkich przyjmie z otwartymi rekami.Cierpliwości

amazonfan
@nikt

spokojnie, poczytaj w necie, idz do amazona, a dopiero dostaniesz w d....... trawa zawsze bardziej zielona, gdzie nas nie ma

nick

zagląda tu ktoś z pracowników? hallo czekamy na odp :)

nick

tez chciala bym wiedziec...

mikunia88

Czy wiadomo coś na temat przyjęć na jakie są działy i czy wogóle są?

nick

gdzie zlozyc cv? biuro tam jest?

@nick

Biura oczywiście są, ale CV składa się na recepcji. Stamtąd trafią ona do działu HR.

nick

Jakies wiesci co do przyjec?

@nick

Mają być na wiosnę.

Robota nie jest najgorsza, a robić trzeba wszędzie. Najważniejsze, że wypłata jest na czas i dają jeszcze jakieś bonusy. Jedyne co wkurza to awanse. Jak nie masz jakichś układów ze swoim menadżerem lub kogoś po rodzinie to o awansie można zapomnieć.

chetna

a mogla byś się wypowiedzieć w kwestii wynagrodzenia? z góry dziękuję :) pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!!

waaarrrr
@chetna

Wynagrodzenie jest na poziome 2000 na reke, do tego bony swiateczne i dofinansowanie wakacji, a praca jak praca wszedzie trzeba po prostu robic, im mniej sie interesujesz sprawami nie zwiazanymi z Twoim stanowiskiem tym lepiej dla wszystkich. nadgodziny płatne - wszytsko na czas, co chyba najwazniejsze w tych czasach

nick

Działów jest kilka, tak naprawdę to nie wiadomo gdzie trafisz mysle ze zalezy to od kierownikow dzialow, jak sie spodobasz to Cie zatrudnia. Ticekowanie to tak naprawde metkowanie produktów jest to praca ktora wykonuja w wiekszosci kobiety w tym magazynie. Stoisz przy stoliku i naklejasz lub przyczepiasz ceny nic skomplikowanego tylko musisz szybko przebierac raczkami bo normy sa mocno przegiete. A co do traktowania pracownikow to juz wystarczajaco opini sie pojawilo tak wiec zastanow sie czy warto ja podziekowalam...

chetna

właśnie to jest moje pytanie, jakie są działy i co oznaczają? (coś słyszałam ale nie wiem czy to prawdziwe informacje). Aplikacji jeszcze nie złożyłam ale mam zamiar zaraz po nowym roku. Jak miała byś jakieś informacje to podziel się :) do zobaczenia być może! Powodzenia i Pozdraiam :)

chetna

slyszalam cos ze jest tam dzial ticketow i jeszcze cos podobnego, jak to wyglada od strony pracownika? Dziekuje :)

chetna

witam, interesuje mnie praca w tej firmie. czy widnieje jakas szansa na rekrutacje? czy ja jako szara osoba bez znajomosci mam szanse sie dostac? jakie sa wymagania? z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

@chetna

Najlepiej złożyć CV i poczekać na kontakt. Podobno na wiosnę mają być jakieś przyjęcia.

Do Plastusia - Rąsi, Szacunku to Ty do ludzi nie masz i nikt do Ciebie go tez nie będzie miał. Pomiatasz ludźmi i straszysz ich w pracy. Ale to prędzej czy później będzie musiało sie skończyć.

Do moderatora

Daj se siana za kasowanie komentarzy

Nick 2

Szkoda, że nazwiska pokasowali.Byłoby przynajmniej wiadomo o kim mowa.

nick 3
@Nick 2

zawsze można używać jednego magicznego sposobu (usunięte przez administratora)i pozdrawiam zainteresowanych

@nick 3

O widzisz:) Dokładnie ten zakochany w sobie plastuś, który chciał siebie klonować bo myśli ze jest taki doskonały.

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX