Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Kola

Witam, czy ktoś może mi napisać jak się pracuje dla Action w Echt, a zwłaszcza chodzi mi o pracę jako order - picker. Jestem dziewczyną i zastanawiam się, czy sobie poradzę tam. Czy są godziny i jakie są mniej więcej zarobki dla osób poza wiekówką?

Ciekawa123

Witam mam pytanie pracuje ktoś z tej agencji w DSV w Venray przy skręcaniu maszynek do sortowania pieniędzy? Chciałabym sie dowiedzieć jakie warunki mieszkaniowe są i czy praca jest w porządku. Pozdrawiam

praca

przeczytaj opinie o kazdej z mozliwych agencji pracy i kazda ma 90% negatywnych opinii...ale dziwnym trafem 200-300 tys polakow w wiekszosci bez znajomosci albo ze słaba znajomosciaangielskiego jezdzi tam i zarabia jakies pieniadze a opinie tylko negatywne....Ja tez byłem 4 razy w Holandii,3 x zbiory, 1x szklarnia ....przez inna agencje i zawsze srednio odkładalem 300 euro tygodniowo, na jedzenie 20-30 euro bo zywiłem sie w Lidlu a mieso brałem z polski a że nie mam tylka jak szafa 3 drzwiowa i nie jestem grubasem,który tylko futruje to wiecej nie musiałem wydawac, nie pale nie pije alko, nie jaram, nie cpam i na dziki nie chodze wiec trzy stówy moglem odlozyc a wyplaty byly rozne bo przy 40h dostalem 286 ale przy 51 h bylo 390e - srednio trzysta. Wazne, ze za rower czy dojazd autem nie brali kasy. Duzo bylo osob ktore pojchaly tam totalnie nieprzygotowane albo byly mowiac wprost...debilami, i teraz taki imbecyl gdzies z zachodniopomorskich PGRów pojedzie do pracy a cale zycie siedział pod sklepem "u Boguski" i chlał mamroty to nie bedzie pracował i nie wytrzyma, pozniejwchodzi tutaj i wypisuje swoje zale....bo skoro kilka lat ktos pracował przez dana agencje tzn ze kilka lat bylo fajnie. Ale byly osoby,ktore nie mialy szczescia i w tygodniu przepracowaly 2-3 dni, albo rzucali go do 4 prac w tygodniu....ktos mial wypadek w pierwszy dzien pracy,noga zlamana a koordynator zagencji powiedzial mu, ze ma wrcac do polski bo oni takich jak on nie potrebuja...To sa realia agencji pracy. Ja o tym pisze bo sie z tym spotkalem , chcesz wierz, nie chcesz nie musisz mi wierzyć. Wiem jedno....ze gdybym mial pracowac w polsce za1600 zł netto wolalbym jechac do Holandii bo tam to 1 tys euro miesiecznie mozna odlozyc bez problemu a jesli tydzien czasu nie maszpracy albo siedisz w mieszkaniu i mas robote 2 dni to szukasz czegos innego, ogarniasz inna robote,pakujesz sie i jedzieszdo innej agencji....

krycha
@praca

chyba coś Ci się pomyliło, przy kazdej agencji jest ocena ogólna. jakoś inne agencje pomimo równiez negatywnych komentarzy posiadają i po 5 gwiazdek a tutaj co ? z ledwością 3 ! To mówi samo za siebie.

idzpraca
@krycha

tak , mowi to o tym ze inni placa go work za edytowanie komentarzy i ocen

Joanna'D'arc

Każdy powinien wiedzieć, że przed każdą pracą trzeba dokładnie przeczytać umowę i to bez względnie. W każdej firmie pracują ludzie którzy różnie podchodzą do swoich obowiązków. Tym bardziej trzeba uważać przy wyjeździe z kraju.

Taaaaaa
@Joanna'D'arc

Taaaa tylko ja dostalem umowe z Eu People po przyjezdzie jak wiekszosc moich znajomych

brednie

Tak.Wszyscy dostajemy umowe w jezyku rumunskim do podpisania.Podpisujemy nie wiedzac co :)

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

mef

chyba zartujesz, niezla sciema

Normalny

Akurat normę wyrabiałem ponad 110 % Tylko w tych warunkach mieszkaniowych co oferujecie to bym nawet psa nie trzymał Z ratlerka zrobiłby się nie hejter a pitbull Ludzie to nie bydło

Jakubas

Czy tylko negatywne opinie można pisać? Forum jest dla każdego, jak sie komuś nie chce pracować albo coś nie wyszło to zaraz złość na wszystkich się wylewa???

mar
@Jakubas

Wpisy na forum piszą jak widzę osoby które nie widzą nawet jak firma się dokładnie nazywa. To jest pracownik czy hejter?

crazy

podobno maja jakas fajna oferte kolo Tilburga

Eu dalejl napiera

Hahahaaha i znowu to samo :-) Polowa agnecji ma dobre opinie, ale nie EU. Chyba ze odpowiadaja Wam te bialoruskie standardy ;-)

MARIUSZ

Upewniłem się co do agencji EU Polska czytając wasze wpisy. Wcześniej już słyszałem o nich dobre opinie. Podpowiedzcie mi jakie mieszkania organizują przy wyjeździe do Tilburga? Będę wdzięczny za pomoc

hi, hi

Sorry, nie po 5, ale i po 10 komentarzy dziennie

ziuta

praca pracą ale trzeba by na święta zjechać :), agencja spoko, godziny na razie są, oby tak dalej....

Meg An

Polecam w 100%

niunia

Witam jesteśmy parą dostaliśmy propozycje pracy orchideach w firmie So natural chciałem zapytać ile godzin pracuje się w tygodniu jak warunki mieszkaniowe? z góry dziękuje

MARICN

Czy ktos prsciwal w Helmont prxy kontroli jakosci pudelek???

Gosc

Widzę, że mają sporo ofert pracy, jeśli chodzi o zagranicę to gdzie mają roboty?

MichauUu

Mam pytanie jakie roboty na agencja w holandiii, gdyż oferta jest bardzo lakoniczna i dotyczy pracownika logistyki a to stanowczo za mało informacji. Czy takie wyjazdy z eupeople są opłacalne? Jakie mają mieszkania do dyspozycji pracowników? Co z językiem?

justaimareczek

my sobie Action akurat chwalimy, przygarnęli nas dosłownie z bruku kiedy inna agencja nas wystawiła , pracę dostaliśmy w ciągu 1 dnia! mieszkamy w 6 na domku po 2 na pokoju! Przymusu nie ma , jak ktoś chce to może wynająć własny kąt, tylko po co jak mamy blisko do pracy i do sklepu .To co zarobimy jest nasze,żadnych dodatkowych opłat ! Kumpel miał źle wypłatę policzoną i w jeden dzień po zgłoszeniu przyszło wyrównanie - trzeba się tylko upomnieć- tam tez ludzie pracują a nie roboty, błędy zdarzają się w Holandii, Polsce i wszędzie na świecie.Trzeba iść i wyjaśnić, komunikacja to podstawa

godzinysa?
@justaimareczek

jak praca jako operator, ile godzin ?

Tomek Katowice

Witam. Dostałem wraz z żoną ofertę pracy w Holandii do Rossmana. Jeszcze mamy tydzień żeby się nad tym zastanowić. Czy ktoś tam pracuje obecnie i może napisać cokolwiek na temat pracy jak i warunków oraz kasy ?

match
@Tomek Katowice

mieszkania w porządku , szczególnie na Hoogenweld , porządek jest

marcialove

ttak wiec wspolpraca z firma ep z ktoro wspolpracuje w maarssen z chlopakiem do dzis bez zadnych problemow gdy przyjechalismy na miejsce bylismy zaskoczeni warunki mieszkaniowe superr praca okazala sie bardzo fajna ludzie dookola takrze jestesmy zadowoleni zostajemy tu na stale aaaa i co najlepsze szef pozwolil nam nawet na zamieszkanie z pieskiem polecam firme bez zarzutow rzadnych

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.