Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

KRYSTOF

ZALEZY JAK TRAFISZ, JAK ZNASZ JEZYK I ROBOTE TO SZANSE SA ZE BEDZIE OK, JAK NIE TO TRAFISZ DO JAKIEJS MARNEJ FIRMY Z DZI DOWSKIMI WARUNKAMI, KWESTIA GDZIE TRAFISZ, BO CI CO MAJA DOBRZE NIE WCHODZA NA FORUM I NIE PISZA ZE DANA FIRMA TO NIEWYPAL. GOOD LUCK PEOPLE!

KRYSTOF

Tomek Katowice

Witam. Dostałem wraz z żoną ofertę pracy w Holandii do Rossmana. Jeszcze mamy tydzień żeby się nad tym zastanowić. Czy ktoś tam pracuje obecnie i może napisać cokolwiek na temat pracy jak i warunków oraz kasy ?

mampytanie

Witam :) czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy przy pakowaniu czekolady w Sliedrecht? Za każdą odpowiedź z góry dziękuję :) pozdrawiam :)

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

verzen

szukajà jak wszyscy inni,to jest ich robota-POŚREDNICZYĆ. pytanie totalnie z (usunięte przez administratora) całkiem jakby zapytać czemu w piekarni jest codziennie chleb,no czemu?

MaKarA

eu jako agencja sprawdza się, choć do ideału trochę brakuje.

marion
@MaKarA

jedna z niewielu uczciwych agencji !

Krzysiek

Cześć, pracuję dla eupeople od 2 lat , na zmiany wiec dochodzą mi dodatki zmianowe plus dostaję extra € 5,00 za zabieranie ludzi do pracy , czasami tego dodatku mam €70/€100 miesięcznie . Część pieniędzy inwestuje , coś wysyłam do Polski , trochę zwiedzam w wolnym czasie , powoli ale systematycznie :)) Na początku byłem na hotelu, teraz od ponad roku mieszkam na domku , dbamy o niego i mieszka się dobrze , mamy polski sklep więc jest możliwość szybkich zakupów - prawie jak w Żabce za rogiem :)) Ludzie na domku przyjechali pracować i zarabiać i tego się trzymają - dlatego też szczęśliwie mieszka nam się dobrze . Koordynatorów każdy z nas przerobił kilku i zawsze można było się dogadać, zamienić zmianę , zapisać na nadgodziny , wyjechać na urlop - po prostu normalnie żyć i pracować . Życzę Wam dużo szczęścia i takich fajnych ludzi na jakich ja trafiłem w eupeople Pozdro Krzychu

Mala

pracowalam u nich w tamtym roku, po sezonie nie bylo godzin to sie zwolnilam. teraz sie za czyms rozgladam w okolicy Venray-Venlo, ale na razie nie maja ofert, jakby cos bylo to chetnie skorzystam. agencja sprawdzona, nie ma obaw, ze oszukaja z wyplatami czy cos.

Gosik
@Mala

Ja bylam w Holandii przez nich i nie narzekam.Zle nie placa(tylko osoby ponizej 23 roku zycia maja nizsze stawki)zakwaterowanie spoko,zwrot kosztow za benzyne,idzie dogadac sie z koordynatorem i wogole jest niezle,ale to oczywiscie zalezy jak kto trafi.Mi sie udalo i niedlugo planuje ponowny wyjazd.

Magdalena Knosol,Marek Filipcz

Nazywam się (usunięte przez administratora) i od ponad roku współpracuję z Państwa firmą. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług pośredników pracy, gdyż nie miałam do nich zaufania. Po poznaniu EU people zmieniłam zdanie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż firma z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się poszukiwaniem pracy dla dwóch całkiem nieznanych osób. Dopiero teraz mogę podziękować osobiście, gdyż mam przerwę w pracy. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osoba doceniającą zalety EU people. Bardzo dziękuję za poświęcenie nam dużej ilości czasu, okazaną pomoc nie tylko w załatwianiu pracy, ale również w trakcie jej trwania. Dużo zdrowia i dalszych sukcesów, liczymy na dalszą owocną współpracę.

MiA1b

Zaryzykowalismy z Action.Dzisiaj zaczynaliśmy team 1B – i musze powiedzieć ze cos tu jest nie tak.Przyjechalismy na susteren we wtorek – domek z druga para K&A –wiec już wiemy ze atmosfera będzie ok. Umowy i rowery załatwione z Piotrkiem – dzieki ! Johen na magazynie tez pomagal i tlumaczyl , także na prawde nie rozumiemy opinii które tutaj sa wypisane.Czytalismy je wcześniej,ale ze bylismy akurat w Holandji to czemu nie zaryzykować – oplacalo się. Okazuje się ze wszystkie pomyje wylewane tutaj na forum pisane były przez typowych hejterow. Jak ktoś przyjechał sobie imprezować to niech siedzi w Polsce z rodzicami :)))

jasko
@MiA1b

jasko
@MiA1b

ryzykowalismy z Action.Dzisiaj zaczynaliśmy team 1B – i musze powiedzieć ze cos tu jest nie tak.Przyjechalismy na susteren we... Moja dziewczyna pracowala i zle nie bylo placili na czas i wedlug przepisow tylko jak nie masz wlasnego auta to rowerem musisz dojezdzac,a pracowala przez eu

A jakie są solarisach przy 40 godzinach tygodniowo?

myszki2

Jedzie ktos 18-twgo z Wrocławia?

Marcinek
@myszki2

Jadę do xpo tilburg do magazynu odzieżowego 17 grudnia ktoś tez jedzie? Wyjazd z gliwic :)

doholandii

Czy pracował ktoś za granicą przez agencje Jobbörse? Proszę o jakieś opinie na ich temat.

jurijG

Witam może ktos cos powiedziec o pracy w Venlo na magazynie odzieżowym jako KOMISJONER, ORDER PICKER ?? na czym ta praca polega w jakich godzinach sie pracuje oraz cos o warunkach mieszkankiowych jak daleko do pracy dojezdzac itp itd

Tomasz

Widziałem ofertę pracy przy zieleni miejskiej w Holandii. Czy już ktoś był na takiej robocie? Czy przy tym można zarobić w miarę przyzwoicie? Czy są wymagania językowe? Słyszałem o agencji, że jest dobra i zdecydowałem się na taką robotę. Może jest coś lepszego?

martula23

Witam ja z chlopakiem wyjechalismy do greenpck z eu na 3 miesiace . Praca ogolnie nie byla zla . Trafilismy na fajny czas kiedy byly nadgodziny wiec pracowalismy po 450h i na tydzien dalo sie zarobic ok.320e pod odciagnieciu mieszkania ubezpieczenia i 30e za obiad wiec nas takie zarobki zadawalały . W pracy norma ale bylo mozna ja na luzie wyrobic . warunki mieszkaniowe b, dobre trafilismy na hotel my jako para mielismy fajny pokoik z lazienka wiec to tez byl fajny plus , my trafilismy dobrze ale nie wiem jak jest gdzie indziej z tej firmy .

M.Hendrikus

Moja przygoda z firmą Eu PEoeple rozpoczęła się 1,5 roku temu kiedy to postanowiłem popracować za granicą w Holandii. Pierwsze wrażenia – ok.trafiłem na domek gdzie mieszkali rózni ludzie wiadomo, imprezy, popijawy itp. Kwestia przyzwyczajenia, warunki mieszkaniowe w miare. W pracy trzeba robić szybko i dokładnie, tak jak jest najlepiej dla pracodawcy. W moim przypadku jednak magazyn który był obsługiwany przez agencje już prawie nie korzysta z jej usług jeśli chodzi o pozyskiwanie pracowników. Bardzo dobrze dla mnie, wszystko teraz zależy tylko od mojego głownego pracodawcy a agencja tylko pośredniczy przez co prawie nie musze z nimi nic załatwiać. Ogólnie Holandia to miejsce gdzie trzeba się narobić i dużo kombinować by się utrzymać, również potrzeba mieć sporo szczęścia, natomiast jak już przejdziesz przez te pierwsze problemy potem jest już z górki jak ze wszystkim:)

EU People? - Never again

Mi EU People przypomina filmy Barei tzn. w Polsce rekrutacja prawie jak do Oxfordu. Na miejscu trafia sie do parku ktory rzadzi sie swoimi prawami, szczegolnie po zmroku. Pan Piotr wg mnie nieogar na maksa. Jego dewiza to: "nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem". Biuro z Eindhoven: olewka, arogancja i zarozumiałosć. Wlasciciele Susteren traktuja Polakow jako zło konieczne, ale kase maja za domki z Polakow bardzo dużą. Warunki zblizone do obozow dla Syryjczyków i Libijczyków. Ogolnie zero szacunku. Panie i panowie z biur w Polsce moga miec mylne wyobrazenia o tym jak to wyglada w Holandii na miejscu. Zapraszamy, pomieszkajcie tam z m-c, dwa na parku. Agencja w Holandii traktuje ludzi przedmiotowo, zamiast podmiotowo. W razie awantury na parku w oczach holenderskiej pseudo ochrony łatwo stać się z ofiary napaści sprawcą. Wszystko jest tam robione na odwal. EU wychodzi z zalozenia, ze jak komus bedzie zalezec to zostanie mimo tego całego bałaganu, lekcewazenia, przeludnienia, brudu, pleśni, braku kontaktu, niepewnosci i braku bezpieczenstwa itd. Nikt tu nie mysli o warunkach rodem z Sheratona, ale tez nie chce byc traktowany jak obozowe bydło.

ewaw
@EU People? - Never again

Zawsze mozna wynająć cos samemu, prywatnie i za dużo mniejsze pieniążki. Po pol roku na mieszkaniu z dziwnymi ludźmi szybko się wyprowadzilam. I nie jest to duży problem jeśli sie tylko chce, bezkonfliktowemu pracownikowi zawsze pójdą na rękę. Ja nie miałam z niczym problemów, czy z dojazdem z prywatnego mieszkania czy nawet jeszcze na firmowym gdy poprosiłam o przeprowadzkę

Ad

Agencja jakich wiele, są dużo lepsze

Eu People o sobie lubi pisac

Największe nasilenie biurowych postów z agencji EU People- widać to gołym okiem. Atut ze kasa sie zgadza jest zadnym atutem, bo musi sie zgadzac inaczej holenderskie urzedy zmiotłyby EU People z powierzchni ziemi. Moim zdaniem i tak powinny ją zmieść

LukeSkywalker
@Eu People o sobie lubi pisac

Taka agencja jak EU People Polska obsługuje tak dużo osób , że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

TrOjAn
@Eu People o sobie lubi pisac

Pracowałem z agencją już nie jeden raz. Jestem zadowolony i sądzę, że jeszcze skorzystam, polecam

Widzisz
@Eu People o sobie lubi pisac

bo problem w tym, że każdy woli odejść niż coś zgłaszać do holenderskiej inspekcji pracy. Z tego co wiem od znajomych to inspekcja reaguje zawsze, ale trzeba to zgłaszać. Także EU można zgłosić i mam nadzieję, że tak się stanie. Skończy się pisanie samemu sobie postów, bo tej agencji nie będzie na rynku i bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.