Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Weronika

Witam mógłby ktoś napisać jak wygląda sytuacja w Action w Echt jako order picker tzn ile godzin tygodniowo?? , warunki mieszkalne ?? oraz coś o pracy?? z góry dziękuje pozdrawiam

@Marek, a w jakim charakterze chciałbyś pracować? Kontaktowałeś się już z firmą EU-People Polska w sprawie podjęcia współpracy? @przyszły, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Życzę powodzenia! @Aleksandra, planujesz w przyszłości powrócić do współpracy z EU-People Polska?

Aleksandra
@Karolina

Oczywiście, że tak! :) Wraz z chłopakiem rozmawialiśmy z naszym Formanem i za pół roku wracamy! :) bo wiadomo, że wcześniej nie ds rafy, takie zasady:(

przyszły pracownik

Witam, mam pytanie jak wygląda praca w Acion przez firme EU-People? czy sie opłaca wyjechac, bardzo bym prosiła o szczere wypowiedzi, zamieszkac mam z narzeczonym na Hommelweg 2 6114 RT Susteren,Holandia. Tak szczeze czy napisał by mi ktos czy jest tam ok, jak z tymi rowerami serio trzeba płacic po 1 euro dziennie, czy sa jeszcze jakies dodatkowe koszty?, czy te rowery maja przerzutki, warunki mieszkalne tak dla parki w pokoju bysmy byli sami?, pozdrawiam i czekam na szczere wypowiedzi z góry dziekujemy :)

Malagot
@przyszły pracownik

Pracujemy z chlopakiem w Actionie kilka miesiecy. Praca ok, typowy picking. Pieniazki na koncie sa. Zarobki wporzadku. Na Susteren zalezy jak trafisz. My akurat mieszkamy ze spoko ekipa wiec nie narzekamy. A domki? Jak dbasz tak masz. Jestesmy sami w pokoju. Nie ma opcji zeby wam dali kogos do pokoju. Pary mieszkaja z innymi na domku, ale pokoj maja swoj. Nie wiem jak z rowerami, bo jezdzimy autem. Powodzenia

asdfas
@przyszły pracownik

Nie wiem jak wyglądała kwestia rowerów, jeździliśmy autem do innej pracy. Domki generalnie ok. W naszym brakowało internetu, a załatwić coś w tej "recepcji" jest niemożliwe będąc polakiem, dla którego to jest mieszkanie agencyjne. Generalnie niemili ludzie, zbywają na każdym kroku. Auta z polskimi rejestracjami zostały wyrzucone z parkingu na pole poza obszar parku. Dobrze wspominam mieszkanie w tym miejscu, poza wymienionymi wyżej minusami.

@przyszły pracownik, rozumiem, że jesteście już w trakcie nawiązywania współpracy z EU-People Polska? Jak wygląda kwestia formalności, czy są one zawiłe? W jakim charakterze będziecie pracować w Holandii? Czy ktoś z Was także niedawno podjął współpracę z EU-People Polska?

przyszły
@Karolina

nie jeszcze nie podjełam pracy, i nie wyjechałam, czekam na jakies konkretne opinie czy wszytko w porządku będzie ?

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie EU-People Polska? Na stronie GoWork są zamieszczone ogłoszenia o pracę ( https://www.gowork.pl/praca/eu-people-polska-sp.-z-o.o.;pr). Jakie są warunki mieszkaniowe? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować (na przykład: zakwaterowanie, dojazd do pracy)? Na jaki okres podpisuje się umowę i czy umowa gwarantuje stałe wynagrodzenie, czy jest uzależniona od liczby przepracowanych faktycznie godzin? Jak przedstawia się kwestia znajomości języka? Co warto wiedzieć przed podjęciem pracy?

Blondi

Ja pracuje w Cevie Heerlen jako order piker jest fajnie, wczesniej pracowalam w Cevie w Venray, nie porownywalnie lepiej tutaj. Norma do wyrobienia nawet przy malych orderach.

Olek

Podpowiedzcie czy można załapać się na jakąś dobrą pracę?

wera

negatywne opinie nadal zablokowane ?

@Ann, jakie są warunki mieszkaniowe w domkach, dodatkowe koszty zakwaterowania? Czy na domkach obowiązuje jakiś wewnętrzny regulamin korzystania z mieszkania, czego można oczekiwać oraz co jest wymagane przez właściciela? Rasizm to dość poważne oskarżenie, co jest powodem takiej opinii? Możesz napisać nam coś więcej?

Witek

Słyszalem sporo dobrego o agencji. jakie załatwiają mieszkania ktoś mógłby cos napisać.

Ann
@Witek

Zakwaterowanie obecnie na domkach 10osobowych... Na parku w którym pracują rasisci. Nie polecam

Kola

Witam, czy ktoś może mi napisać jak się pracuje dla Action w Echt, a zwłaszcza chodzi mi o pracę jako order - picker. Jestem dziewczyną i zastanawiam się, czy sobie poradzę tam. Czy są godziny i jakie są mniej więcej zarobki dla osób poza wiekówką?

Karola
@Kola

Jeśli chodzi o pracę w w Action, to sama praca nie jest zła, towary nie są ciężkie, atmosfera też fajna. Niestety stawka jest mała (10 e) i cały czas jednakowa. Nie ma dodatków za pracę powyżej 8 godzin, ani za soboty. W sobotę często pracuje się po 10-11 godzin, w tygodniu pracownicy z EU People maja obowiązek zostawać do 17, czyli pracować po 10 godzin. Brak dodatków za nadgodziny to okradanie nas z naszych pieniędzy. Duża rotacja pracowników, wysoka norma do wyrobienia. Jest duża szansa na kontrakt, bo cały czas jest za mało pracowników. Na kontrakcie nie zmienia się nic, ani stawka, ani godziny pracy. Action jest dobry na chwilę, ale osoby ambitne powinny wybrać inne miejsce pracy.

Obecnie firma EU-People Polska poszukuje pracowników na stanowiska: magazynier, operator linii produkcyjnej, pracownik logistyki, operator wózka widłowego. Na stronie GoWork pod linkiem znajdziecie wszystkie oferty https://www.gowork.pl/praca/eu-people-polska-sp.-z-o.o.;pr. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Podzielcie się z użytkownikami swoją opinią. Zapewne wasze informacje będą cenne dla osób aplikujących do firmy.

witam,właśnie jak wyglada u nich rekrutacja,zakwaterowanie i dojazd do pracy?opłaty itp

taśma
@anonymous

Wszystko na najwyższym poziomie. Nie tylko europejskim ale i światowym. To najlepsza agencja pracy na świecie. A Ci którzy tego nie rozumieją i nie potrafią docenić jak świetna jest to agencja zostaja potraktowani jak banda nieudaczników a wszystkie ich merytoryczne aczkolwiek dezawuujące dobre imię tej super firmy są na bieżąco usuwane z tego forum. Życzę powodzenia!

@taśma

wymagają zaświadczenia o niekaralności?kwatera to hotele czy domki i jak z dojazdem-rower,auto?ile za transport i domek:)dzięki

EU-People Polska
@anonymous

Witamy! Podczas rekrutacji dopasowujemy oferte do doswiadczenia i umiejetnosci kandydata. Nalezy miec przygotowane aktualne CV. Oferujemy zakwaterowania na parkach, w kilkuosobowych domkach lub zwyklych domach. Dojazd rowerami lub autami sluzbowymi. O szczegoly mozna dopytac dzwoniac bezposrednio do naszego biura lub przyjsc osobiscie. Zapraszamy!

Olka
@EU-People Polska

zaświadczenie o niekaralności wymagane?

@EU-People Polska

zaświadzcenie o niekaralnosci potrzebne?

Bolek

Wymaga

Zainteresowana

Czy agencja posiada również prace dla kobiet?

kasia basia

Ja tam jestem zadowolona z pracy, z agencji tez. Mam prace, nawet fajna na orderpcicku, zakwaterowanie jest ok. Nie narzekam.

Maadison
@kasia basia

domki czy hotele?

Andzia

ogólnie maja hotele czy domy?

Ammandel

jak wygłada zakwaterowanie w tym biurze?hotele czy domki?żeby podpisać umowe to trzeba jechać do biura czy przyjada sami z umowa np w pierwszy dzień pracy?jak wypłacane sa godzin-idzie cos w tzw rezerwe czy wszystko płacą?

Igor

Podpowiedzcie cos o pracy w dziale logistyki. Taką ofertę ostatnio widziałem.

Parnassus

Przerobiłem z nimi 3 firmy. Jedna spoko, potem chciałem tam wrócić, ale już tam nie wysyłali. Poszedłem do drugiej - fakt, niewypał, ale na szczęście mieli inna to bez problemu zaproponowali przeniesienie. Trochę zamieszania przy tym było i stresu, ale nie wywalili mnie z dnia na dzien tylko zaproponowali alternatywe - to na plus. Dopóki się nie przejadę, zawsze będę najpierw do nich dzwonić;)

Kola

Ewela

O co Ci chodzi, Anka? To Twoje prawdziwe imię chociaz? Pracuje przez EU-People w Actionie już dluzszy czas. Żadna agencja nie była tak w porządku jak oni. Pilnuja, zebym nie musiala pracować z konfliktowymi ludźmi, którzy zawsze maja jakiś problem (jak Ty?) Pieniadze na czas, bonusy na czas, koszty zakwaterowania i ubezpieczenia najniższe z 3 polskich agencji, które tu są. Są naprawdę mili. Wiec przestań tak narzekać. Ci, którzy nie potrafią się dostosować do zasad, są z tego rozliczani i tak powinno być, żeby chronić mnie i innych przed takimi idiotami. A jeśli masz racje, idz do prawnika, załatwi to za Ciebie, ale bardzo wątpię, żeby cos było u nich nie tak. I albo się zamknij, albo pisz we wlanym imieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.