Opinie o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EU-People Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EU-People Polska Sp. z o.o. w Opole

Jak długo czeka się na przedstawienie ofert pracy przez EU-People Polska od pierwszego zgłoszenia się do firmy? Czy szybciej jest skorzystać z ofert zamieszczonych na stronie internetowej firmy? Widziałam kilka (https://eu-people.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ ) - ciekawa jestem, czy na którąś z nich polecacie aplikować.

Witam. Ile godzin dziennie się pracuje? Da rade 1500e zarobić w tym Action czy nie ma takiej możliwości? Normę można łatwo zrobić czy trzeba biegać? Jaki jest czas dla nowego pracownika aby zaczął ronić normy? Dzięki

@Marek

Norme wyrobisz w idealnych warunkach. Nie da rady zarobic 1500 eur. Bo juz nie ma pojecia nadgodzin. Ludzi za duzo, konczysz zamówienia duzo wczesniej niz na planie. Przed swietami wiecej pracy a nawet w nd ale w tygodniu trudno o przekroczenie 40 h, bo tygodniu reserve lub day off, zarobki od 1100 eur /m

@Anonimus

A czy ta kwota 1500 euro, o której piszecie, to jakaś kwota wynagrodzenia obiecana przed wyjazdem do pracy za pośrednictwem EU-People Polska? Jestem też ciekawa, jak wygląda właśnie podejmowanie współpracy z tą firmą i czy szybko przedstawiane są oferty pracy.

Zadłużony

Cześć. Czy byłby ktoś tak życzliwy i mógłby napisać więcej ba temat wynagrodzeń w Action w Echt jako order picker? Chodzi mi o ilość godzin w tygodniu oraz ile wynoszą średnio tygodniowki? Z góry dzięki

@Zadłużony

Dołączam się do pytania :) kiedy masz wyjazd? :)

@Zadłużony

Bardzo polecam! Pracowałam tam miesiąc temu, jednak ze względu na problemy zdrowotne byłam zmuszona wrócić. Co do godzin - pracuje się 5 dni w tygodniu, wiadomo soboty dla chętnych. Są tam 2 zmiany i wygląda to tak, że tydzień na popołudnie i dwa na rano i tak w kółko. Na rano zarabia się mniej o ok 50 euro jakoś. Ogólnie z 300 Euro nie schodzisz. Mają super domki dla ludzi, w pracy bardzo miła atmosfera. Także jeśli jest okazja JEDZ! Mam nadzieję, że pomogłam.:)

Jihn
@Aleksandra

Aleksandra, czy możesz napisać ile godzin dziennie się pracuje? Te 300 euro liczysz z sobotami czy bez? Da rade 1500e zarobić w tym Action czy nie ma takiej możliwości? Normę można łatwo zrobić czy trzeba biegać? Jaki jest czas dla nowego pracownika aby zaczął ronić normy? Dzięki

@Jihn

Przeważnie 9h, w tym są odliczanie dwie przerwy po 30minut. Czasami jednak na popołudniowkach mówią w głośniki, że trzeba zostać np. 2h dłużej, ślę to rzadko. 300e bez soboty a ponad 330 popoludniowki bez sobot. Hmm.. Wątpię, ale nie jestem Pewna! Może u można jakoś. Normy - 8tyg mamy na wyrobienie, co 2tyg chodzi za nami Norman i sprawdza postępy etc. No ma to jak pamiętam 130pikow na godzinę. Czy łatwo.. Zależy, biegać nie trzeba ale wiadomo tępo ważne.

Olo
@Aleksandra

Dzięki @Aleksandra za odpowiedz. Czy soboty są dla chętnych czyli przychodzi ten co chce? Powiem w piątek ze chce pracować w sobotę i mnie wezmą, tak to wygląda?

@Olo

To znaczy to jest tak, że pierwszy tydzień pracy sobota jest konieczna, poźniej musisz sprawdzać na pleningu czy masz pracującą czy nie, a jeśli chcesz dodatkowo to tak, zgłaszasz swojemu formanowi - przełożonemu, że chcesz isc i on Ci mowi czy jest szansa czy maja wystarczajaco pikerów na dana sobote.

Gg
@Jihn

Teraz w pazdzierniku niecałe 1200 nie da rady przy takiej małej ilości godzin. Day offy i soboty bez dodatków. Dodatki zmianowe po 20 słabizna

@Gg

@Gg, rozumiem, że kwota, którą podajesz, to w euro, tak? Od czego zależy ta niewielka ilość godzin, o której wspominasz? Mam nadzieję, że to jakaś przejściowa sytuacja i niebawem pracy oferowanej przez EU-People Polska będzie więcej!

Robotnik
@Aleksandra

Trochę się zmieniło od twojego pobytu tutaj. Aktualnie jeśli uda się tobie przepracować 5 dni po 8h to jesteś wielkim szczęściarzem. Ludzie maja po 3-4 dni pracy. Jesteś w planingu do 15:15 a o 13 słyszysz ze koniec. Norma nie jest aż tak łatwa do osiągnięcia. Trzeba na prawdę mocno (usunięte przez administratora) żeby mieć chociaż te 100 pozycji. Fajnie ale bardziej sezonowo gdzie towaru się sprzedaje najwiecej.

@Jihn

Nie da rady obcinaja godziny

@Karolina

Od bardzo duzej ilosci ludzi,polityka actiona, nikt tu dobrze nie zarobi bo pracujesz do skonczenia orderow a czesto zdarza sie ze konczysz duzo wczesniej niz na planie. Pracujace niedziele a w tygodniu siedzisz czesto na reserve. Rzadko aby przekroczycz 40h/tyd.

@Aleksandra

Soboty sa juz obowiazkowe bo w tygodniu na rano jest sie zaplanowanym. W sumie nie polecam chyba zeby na szybko troszke zarobic . Jak ktoś dojezdza swoim autem to koszt paliwa przewyższa dodatek za transport. Domki w sumie sa ok. Malo godzin . Polityka wyzysku, niestety brak dodatkow w sob. Niedziele pracujace ale tygodniu wolne dni chyba tu sie nie zarobi 1500eur. Ok. 1200 lub mniej netto.

Jokia

Szkoda ze portal daje mozliwosc publikowania tylko pozytyne opinie przez pracownikow eu people.

@Jokia

@Jokia, dlaczego tak uważasz? Na każdą opinię jest miejsce na forum, zarówno pozytywną, jak i negatywną, zależy nam jednak przede wszystkim na tym, aby napisana była w sposób merytoryczny i kulturalny. Wypowiedzi obrażające kogoś lub zawierające dane osobowe nie będą akceptowane na forum.

Order picker

niema zadnego spotkania telefon po napisaniu maila`

czy jest pan swiadomy swojej decyzji ?

@Michal, czy takie "kontrole czystości" często się zdarzały? Czy przy podejmowaniu pracy byliście w jakiś sposób informowani, że będą mieć miejsce, a także o wszelakich karach? Napisz proszę jeszcze kilka słów na ten temat. @Natalie, a wyjeżdżałaś już do pracy z EU-People Polska? Napisz na forum, jeśli się zdecydujesz.

@Karolina

@Karolina - niestety moje komentarze są usuwane ..

@Michał

@Michał, jeśli jakieś Twoje wypowiedzi zostały usunięte z forum, to zrobił to administrator po stwierdzeniu ich niezgodności z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ). O czym pisałeś? Najwidoczniej naruszyłeś go w którymś punkcie. Przypomnę o najważniejszych zasadach: nie publikujemy danych osobowych osób trzecich, piszemy w kulturalnym i nieobrażającym nikogo tonie, zamieszczamy rzeczowe i merytoryczne opinie.

Natalie

Jakie obecnie panuja warunki na parku w Susteren?Czy mozna zaryzykować?

@Domino, a czy firma pośrednicząca, w tym przypadku EU-People Polska, nie udzieliła Ci takich informacji? Myślę, że warto dopytać u źródła o tak istotną kwestię. Może jednak któraś z osób pracujących w tym miejscu wcześniej będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi - trzymam kciuki! Czy ktoś z Was wyjechał ostatnio do pracy za granicę z firmą EU-People Polska z Opola?

Domino

Hej, dostałem ofertę pracy w magazynie w Aalsmeer. Interesuje mnie jedna kwestia, mianowicie jakie są tam zarobki? Ile wychodzi tej tygodniówki?

@No problemo., rozumiem, że praca w miejscu, o które pytasz to praca, do której dostać się można poprzez EU-People Polska, tak? Współpracowałeś już wcześniej z tą firmą? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z EU-People Polska z Opola? Jak oceniacie kontakt z tą firmą?

No problemo.

Bardzo prosze o szczere info nt.pracy w Action Echte i obecnej sytuacji z godzinami oraz zakwaterowaniem w Susteren.Czy ciezko o norme na wozkach bocznych?Prosze pomocnych ludzi o informacje.

@Pracownik, mam nadzieję, że inni użytkownicy forum udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi na Twoje pytania! Mogłabym zapytać, jak przebiega proces współpracy z firmą EU-People Polska? Rozumiem, że sam się do niej zgłosiłeś i przedstawiłeś swoje preferencje dotyczące pracy, a później dostałeś oferty, tak? Napisz coś na ten temat!

Witam Czy ktoś mi może coś więcej powiedzieć na temat pracy przy odzieży HM przez tą firmę otrzymałem ofertę pracy i chciała bym się zapytać jak warunki i zakwaterowanie

@Piotr, rozumiem, że chciałbyś podjąć pracę za pośrednictwem EU-People Polska, tak? Kontaktowałeś się już z tą firmą? @Ania, dziękuję za podzielenie się na forum swoją opinią na temat pracy oferowanej przez EU-People Polska. Mogłabyś napisać, jak wygląda proces podjęcia współpracy z tą firmą oraz jakie jest oferowane zakwaterowanie i dojazd do docelowego miejsca pracy?

Witam Czy pracuje ktoś na magazynie w alsmere i może powiedzieć jak wygląda sprawa z godzinami wypłata i praca.

Karola

Podwyżka co roku... tak, ok 20 centów na godzinę jak ocena pracy wyjdzie na plus. Są firmy, które dają euro więcej po przepracowaniu 26 tyg. W soboty kończy się najwcześniej o 14, więc jakie 6,5 godziny? Często trzeba zostać do 17, a zdarzało się, że i do 18. Nie ma możliwości wyjsc wcześniej, mimo, że na grafiku jest podana godzina 15. Nie ma dodatków za nadgodziny, są standardowe dodatki za pracę po godzinie 20, ale jak ktoś pracuje w tygodniu np 45 godzin, to nie jest płacone więcej - a powinno. Szanse na awans są, dostaja je osoby, które wyrabiają wysoką normę. Norma wynosi 125 artykułów na godzinę. Ludzie biegają jak szczury, żeby zrobić 150-170, wtedy są docenieni i mają 100 e miesiecznie więcej do wyplaty. Jakby Action wprowadził obowiązkowe narkotesty to 40% straciłoby prace ;) Norma jest podnoszona co rok, w 2014 było do wyrobienia 110 art/ godz, więc o czymś to świadczy ;)

Misia
@Karola

Karola, cos sciemniasz, najpierw piszesz, ze podwyzek nie ma, a teraz ze jednak sa. Po twoim pierwszym komentarzu to sie zastanawialam czy jechac do Actiona, ale teraz to juz wiem, ze nie ma sie co zastanawiac, tylko jechac. A ze godzin jest duzo to nawet dobrze, lepsze to niz codziennie czekac laskawie na prace.

@Karola

Zrobił się (usunięte przez administratora) , polacy już za bardzo nie chcą pracować , więc jest mnustwo(usunięte przez administratora) jeżdzących wózkami jak wariaci , nie ma komu pracowac wiec cisną o norme jak tylko moga , w tej pracy jesteś tylko numerkiem cos sie nie spodoba wylatujesz z dnia na dzien. Zasówac musisz bo np (usunięte przez administratora) nie robia normy to Ty musisz na nich zasówac po 150 , a jak Ci sie trafi dziła pranie i sprzatanie albo gospodarstwo i zapasdy to wcale nie jest to lekka praca , takze radze sie 10 razy zastanowic nim sie zdecydujesz na taka prace .

@Gbb33, a za co były "odciągane" pieniądze? Rozumiem, że pewnie za zakwaterowanie i dojazd do pracy. Czy coś jeszcze? Długo byłaś związana z EU-People Polska? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z tą firmą? Jak ją oceniacie? Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy!

@TOMEK, piszesz z perspektywy kontrahenta czy pracownika firmy EU-People Polska? Przypominam, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców. Jeśli chciałbyś napisać coś o warunkach oferowanych przez EU-People Polska - zachęcam. Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Czy osoby podejmujące się współpracy z tą firmą mogą liczyć na pomoc innych pracowników?

Gbb33
@Karolina

Na początku było bardzo fajnie, później się zaczęło coś chorego... wypłaty dostawałam po 100€ więcej pieniędzy odciągali niz dawali. Warunki są okej i wszystkich gdyby nie to że zabierają tyle pieniędzy nie wiadomo za co. Gdy się wyprowadzaliśmy z chłopakiem z domku to było czysto wszystko wyszorowane poukładane pomyte, a odciągnęli za domek 89€ to normlanie za mieszkanie plus jeszcze zabrali 50€ nie wiadomo za co, ze co ze się wyprowadziliśmy, ze zrezygnowaliśmy bo takie pieniądze ? Nie polecam tej firmy ze względu na pieniądze.

TOMEK

FIRMA BARDZO UCZCIWA, POLECAM

@Weronika, a zdecydowałaś się już podjąć tę pracę? Rozumiem, że kontaktowałaś się już z EU-People Polska. Jak oceniasz współpracę z tą firmą? Jakie widzicie plusy i minusy podjęcia pracy z EU-People Polska? Chętnie dowiem się, jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdu do docelowego miejsca pracy.

@Aleksandra, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Oznacza to, że współpracę można podjąć raz na pół roku, tak? @Olo, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy poprzez EU-People Polska. Zdecydujesz się na podjęcie współpracy? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w EU-People Polska?

@Karolina

@Karolina Niee. To jest tak, że dostajesz umowę chyba na 9 miesięcy jak się nie mylę, ale po zakończeniu umowy lub jak zrezygnuje z wcześniej musisz mieć pół roku przerwy przed kolejnym podjęciem pracy w danej firmie. Takie mają zasady

Zostaw merytoryczną opinię o EU-People Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EU-People Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EU-People Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 34 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EU-People Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EU-People Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EU-People Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.

EU-People Polska Sp. z o.o.