Opinie o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MDM Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MDM Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

morfeusz

XXX a tobie sie dobrze pracuje?.a kasa to jest bez komentarza

matrix

dziecinne to jest podejscie firmy w stosunku do pracowników(tych z hali rzecz jasna)

welder

gruby nikt na sile nikogo nie wypycha.szkoda tylko ze za takie ekspedycje kasa ciulowa

gruby

welder tam sa tacy co nie mają rodzin, żon i dzieci tylko szmal sie liczy ale koniec już bliski kazdego to czeka i wszystko zostawią i poco to bez sensu dziwne życie hotel praca praca hotel czasem sklep i tak 3miesiące non stop dziwne a gdzie źycie bo to nie to !!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MDM Polska Sp. z o. o.? Czy kandydat na stanowisko Kierowca Bolt/Uber/Freenow, LICENCJA i samochód powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
welder

na świeta to sie jedzie do rodziny a nie tyrac na budowe :P

pispo

a co sądzicie o wyjazdach na święta i nowy rok. warto pojechać? czy szukają po prostu idiotów którzy za nie wiadomo jaką stawkę będą tyrać za tych którzy będą się w tym momencie dobrze bawić z rodzinami?

bon prix

Sprytny napisal prawde tak jest a w chattanoodze (usunięte przez administratora) na kolkach zamieszanie ogólne nocki dniowki mieszaja ludzmi niema dni wolnych non stop robota bylem tam dobra rada nie wybierajcie sie tam

przyjaciel bem

Zanim przyjdziesz pracować do Bobrówki to musisz zdać sobie sprawę, ze spotkasz takiego głupiego dyrektora,który nic nie robi tylko DOKUCZA ludziom.Ten nieudacznik miał być zwolniony,tylko szuka guza.Pracownicy są już na niego tak źli,że wkrótce ktoś się znajdzie i zrobi z tym porządek.

welder

szkoda sie pchac na wyjazd za tak smieszna stawkę

Sprytny

Porażka pracujesz po 12 godz dziennie bez dnia wolnego nic tylko praca praca chociaż ciężko to nazwać praca w USA chopaki pracują po 350 godz w miesiącu przez trzy miesiące a gdzie jakiś odpoczynek na budowie sami młodzi co nic nie potrafią ale ok żeby mieli jeszcze chęci a ich brak starsi odchodzą bo szkoda nerwów i nikt nie będzie robił na innych w ekipie jeszcze raz szkoda nerwów zdrowia

Jan Kowalski

Ta firma to wyzysk człowieka przez człowieka,zarobki niskie.Atmosfera jak w obozie, a wszystko przez MŚCIWEGO dyrektora który roboty nie zna a chodzi i SZPIEGUJE.Tego typa nie widzę na tym stanowisku.Pracuje przez układy.

dobre

dobre

śmiech

Ta mili kierownicy proszę pojechać do usa i popracować z panem mini prezesem Mietkiem Ch a zobaczycie jacy są kierownicy w mdm przez takich jak on ludzie odchodzą

jeden z MdM

Gdy spotkasz się z szefostwem i zobaczysz jacy to mili i prawdomówni ludzie to jeszcze w ten sam dzień zaczniesz pracę!

Oj boże..

Stawka w MdM jaka jest to jest . Ludzie ogólnie w porządku są . Co do Szefostwa dają taka stawkę jaka mogą dać firma się rozwija ciągle . Co do biura to ludzie są prawie wszyscy spoko , co do nie których sekretarek .. Cwaniaki takie że szkoda gadać , przez plecy robota załatwiona i zgrywa wielkiego bohatera .. Zarobki na miejscu są bardzo dobre jak na podkarpacie nie ma co narzekać . A co do głupich ocen że stawka za granicą jest mała , to patrząc na takich starych ekssportowców to szkoda słów ciągle płaczą na stawkę a wiecznie w (usunięte przez administratora) wala ..

ja nie wiem po co sie ludzie pchaja na export za takie smieszne stawki

USA padaka niby obiecują wiecej ale do (usunięte przez administratora) młodym płaca wiecej dla zachęty niż starym wyjadaczom to jest chore bratki czy słowacy czy inne firmy z europy placa z 12-15 euro a nasi od 6 do gory tyle w temacie (usunięte przez administratora) i niedziela tak samo do oporu a niby przezws do kościoła chodzi i obiecywał że u niego niedziele beda wolne młodych kierowników maja zero pojecia lumpy jedne a starym sie wydaje ze sa bogami panowie sory taki ma klimat MDM

zonki

Czy ktos kto pracowal w tej firmie na kontrakcie w USA? Czy Firma zapewnia takie warunki jak jest napisane w kontrakcie?

abc
@zonki

A jakie warunki są napisane w Twoim kontrakcie?

jogi

Zastanawiałem się,kiedy nadejdzie czas że trzeba pomyśleć o zmianach.Panowie ten czas właśnie nadszedł.Trzeba zwijać żagle bo inaczej grozi nam bezrobocie i chroniczny brak kasy.Stary monter siedzi w domu a pociot łupi kasę z rękami w kieszeniach stojąc za słupem...

nnn

placa od 6-10 zalezy jakie kto ma uklady

Zostaw merytoryczną opinię o MDM Polska Sp. z o. o. - Jarosław

• Jak się pracuje w MDM Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM Polska Sp. z o. o.?

MDM Polska Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Grunwaldzka 9
    37-500 Jarosław