Opinie o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MDM Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MDM Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

1600 i to jest wypłata jaja jakies robota po 12 godzn wyplata marna szkoda zdrowia

Irek

Jak się pracuje? Czy jest tak dobrze i rzadko tu zaglądacie?

Essa

Chłopaki jak tam w MDM coś ciekawego na kontraktach ?

@MARIO Na początku jestem zmuszona Cię upomnieć, że skoro wypowiadasz się na forum publicznym, to powinieneś przestrzegać regulaminu, w którym jest wyraźnie zaznaczone, iż należy wypowiadać się tutaj w sposób stosowny, pozbawiony wulgaryzmów. Bardzo zatem proszę, abyś tego przestrzegał. Może w takim razie zechciałbyś wypowiedzieć się kulturalnie o pracodawcy, jakim jest firma MDM Polska?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MDM Polska Sp. z o. o.? Czy kandydat na stanowisko Kierowca Bolt/Uber/Freenow, LICENCJA i samochód powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
MARIO

firma jak firma ale produkuje za dużo kierowników i nie wierzy w uczciwych ambitnych pracowników tylko w lawirantów i podpierdalaczy tych co się starają to nie zaprasza się na spotkania ,mitingi żeby się nie wybronili jak jest jakiś problem pseudo kierownik nic nie robi laury zbiera za podwładnego a jak problem to powie że jego wina a baran nic nie robi nic nie umie po robocie prosi znajomych żeby nauczyli go jak transport się zamawia ale pewnie baran trzymał dziecko prezesa do chrztu a prezes powinien wiedzieć że problem to nierealne bardzo krótkie terminy długie weekendy [ zaległe płatności (usunięte przez administratora) darmozjada ja spierdalam kwestia tygodni jawnie jestem .....TAM PISZE

@Prawda Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie MDM Polska. A może mógłbyś coś więcej napisać o tym pracodawcy - warunki współpracy, atmosfera, itp.? @olo Rozumiem, że akurat Ty masz złe doświadczenia z tym pracodawcą. Ale czy naprawdę w firmie dzieje się aż tak źle? A co z kwestią ubezpieczenia - zapewniają?

Grzegorz

Firma synerte przyjmuje i lepsze stawki dają 6.50 do 7.5

@Grzegorz

synerte duzo lepsza firma zarobisz to samo w europie a nawet wiecej niz w mdm w usa robilem 2 lata ale sa co daja lepeij

Jak oceniacie pracę z MDM Polska? Pracujecie w Polsce czy za granicą? Aktualnie na stronie tej firmy (Link - http://www.mdm-polska.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=128&Itemid=251&lang=pl) jest trochę ogłoszeń o pracę, jednak oferty nie zawierają żadnych szczegółów. Możecie powiedzieć coś o tym jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie oferuje warunki?

Matrix

Popieram kolegę. Kto pracował ten wie.

@Marta

Marto pamietaj że dobra firma nie ogłasza sie ze potrzebuje ludzi bo do dobrej firmy ciezko sie dostac pracowalem w mdm ba na codzien spotykam chlopakow bo swiat jest mały ale to co ostatnio widzialem w charleson to porazka juz nawet na mieszkaniach oszczedzaja zeby samu skladac meble itp parodia im wiecej maja tym bardzie zaluja tylko po co

@Wkurzony. Rozumiem Twoje rozżalenie. Jednak skoro jest Ci tak źle w firmie MDM Polska, to dlaczego to dlaczego od razu stamtąd nie odszedłeś? Nadmieniłeś, że firma "przetrzymuje" swoich pracowników, ale to nie jest przecież zgodne z Kodeksem Pracy. Czy zgłosiłeś to odpowiednim organom?

@Marta

widocznie nie masz pojecia niektórzy nie maja wyjscia a inni wola taka nie dole jak robienie za 2 tysie na miejscu a na marginesie mdm tak jak wiele innych firm wykorzystuje sytuacje rynku pracy sami juz sie najedli a ludzi i tak maja za nic i to prawda bo stac ich zeby godnie zaplacic tylko po co

Prawda

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie

Wkurzony.

Mają ludzi za nic. Chcieliby żeby na okrągło pracować za pół darmo. Jak się nie zgodzisz na wyjazd to przytrzymują Cię bez roboty przez kilka miesięcy. Ta firma to jedna wielka porażka. Ten kto ma rodzinę to praktycznie w roku się mało co z nią przebywa. Tragedia i tyle.

@Pudzio Rozumiem, że praca w firmie MDM Polska nie spełniła Twoich oczekiwań. Pamiętaj jednak, że wypowiadając się na forum publicznym powinieneś wypowiadać się w sposób stosowny. Jeżeli w związku z tym chciałbyś podzielić się z nami swoją merytoryczną opinią o tym pracodawcy, to śmiało. @Konrad Jesteś ich pracownikiem? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia oferowanych przez tę firmę?

załamany

jak zobaczyłem ostatni przelew to sie płakać chciało

Cycek
@załamany

A pęknięty kondomie po (usunięte przez administratora) tam jechałeś jak wiedziałeś jaką masz stawkę pewnie widziałeś tydz w kondomie na płocie i jeszcze nic nie zrozumiałeś????

Konrad

Może są jakieś szanse na wyższe wynagrodzenia?

Pudzio

Pracowałem tam i h..... im na grób zamiast krzyża .

alf

Pracujta tam za 6euro za godzinę. Wstyd. Pozdrawiam

alf

Pracujta tam za 6euro za godzinę. Pozdrawiam. Wstyd

Czy firma prowadzi rekrutacje? Warto aplikować, podpowiedzcie coś więcej

Tamj
@Zainteresowany

Zainteresowany a co chcesz robic za darmo heheh nie maja za 7e robić prosze cie przestań

prawda

analfabetów nie brakuje

Karen

Je tu jaka robota dla Mnie ponoć roboty ni mata to do lasa szyszki zbirać

Zostaw merytoryczną opinię o MDM Polska Sp. z o. o. - Jarosław

• Jak się pracuje w MDM Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM Polska Sp. z o. o.?

MDM Polska Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Grunwaldzka 9
    37-500 Jarosław