Opinie o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MDM Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MDM Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM Polska Sp. z o. o. w Jarosław

praca za darmo

pracowac przez mdm to tak jak by podpisac dokument na dobrowolne okradanie cie

Banan
@praca za darmo

W ogóle to wszędzie nędza.Nic się z u polskich biznesmenów nie zmieniło. Mimo wystającej słomy z butów trzeba dla nich pracować. Trudno ,muszę wrócic tam, mam obiecaną amerykę.Powiedzcie coś więcej na ten temat.

monter

Witam. Jestem zainteresowany praca w tej firmie. Jakie jest wynagrodzenie dla montera na terenie państw europy? Ile godzin tygodniowo? Co ile zjazd do Polski?

szarak
@monter

Wynagrodzenie w zależności jak się dogadasz. Nie ma co oszukiwać że nie dostaniesz więcej niż od 7 do 9 euro. Godziny w zależności od budowy, bywa i tak że nie ma wolnych dni i robi się 300h w miesiącu. Soboty nigdy nie są wolne. Co do zjazdów z zachodu co 3 miesiące, jeśli chodzi o europe to jak się dogadasz o ile nie będzie problemu to myślę że co 1,5, 2 miesiące.

cvcx
@monter

no nie mow ze bedziesz robil przez ta firme za granica to lepiej znajdz sobie biuro i tak wyjedz musiales bardzo upasc by jechac przez mdm

Grześ78

Ta firma to tak zwany transsystem -bis. Zalezy na jakich ludzi sie trafi na budowach. Ale wielu z nich to pociotki, smarkajacy spawacze oraz alkoholicy. Tacy w skrocie pseudo fachowcy. O dobry sprzet do pracy tez nie latwo. Kierownicy (usunięte przez administratora) Ogolnie ch...nia.

mdm to pajace

WOLNY jestes kawal zlodzieja i zakladam sie ze jestes jednym z pseldo brygadzistow w tej nie udanej firmie albo dajesz im (usunięte przez administratora) dlatego masz 15e buhaha 15 euro na 1h chyba za dzien chciales naoisac wiesz co chcesz sprzedawac prosze bardzo ale nie wchodz na forum bo tu prawde kazdy pisze a jak nie wiezysz to poczytaj

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MDM Polska Sp. z o. o.? Czy kandydat na stanowisko Kierowca Bolt/Uber/Freenow, LICENCJA i samochód powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Byl pracownik

Janek ale czego koniec????????

JANEK

A tak grzecznie bez przekleństw napiszę to koniec są tam ludzie fałszywi wscibscy pociotki szwagry zienciowie kuzyni bracia wujki itp.a każdy ma (usunięte przez administratora) na robotę bo ma znajomości !!!!!!!!

Byl pracownik

Zapomnialem Do ludzi narzekajacych na firmę mdm zwolnijcie sie a nie narzekac tyle w temacie ja juz to zrobiłem 3lata temu pora na was i nie nazekac jak wam tu zle

Byl pracownik

Co tam w mdhemie słychać. Chłopaki podobno romek juz dyrektorom nie jest buhahh a darek tak darek nie jest już mistrzem bo podobno chlopaka po szarpal jak tam marcinek pewnie dalej sprzedaje.....szkoda ze jeszcze mu nikt ryjaka nie oklepal albo dareczkowi...no a ja powiem tak zwolnilem sie z tej h...3lata temu do tej pory dorobilem sie domu dzieci i wlasnie mam nowy samochód nie zebym się chwalil ale jak bym spedzil te 3 lata w tym mdm to nawet za granica nie stac by mnie bylo na dom.....stawka 5e ja za 5 e to palcem nie kiwne szkoda mi tyko niektórych tam w mddn

XXXXX

Pewnie niektórzy nawet do pędzenia słoni też by się nie nadawali.

Grzegorz

Krzysztof pseudo władzy won z nitry

Durny monter

Lepiej w dżungli pędzić słonie

ROZRUSZNIK

TA FIRMA TO WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA, POWINNI ZAMKNĄĆ TEN BURDEL

Kamikadze

Firma zła nie płaci na czas masz wypadek w pracy lub w drodze do pracy nic nie dostaniesz nie polecam tego coś pomyłka

FUCK OFF

Tu nikt nikogo nie obraża,tylko stwierdza FAKTY

@KASZTAN BRZYSKIproszę o pozostawianie na forum merytorycznych informacji o pracy w firmie MDM Polska, a nie obrażanie innych. Radze Ci zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy podzielicie się swoją opinią na temat pracy w firmie MDM Polska?

KASZTAN BRZYSKI

MDM to znaczy MAMY DURNYCH MURZYNÓW

Biały murzyn

Powiadają że żadna praca nie hańbi ale wypłata w MDM- ie jednak jest haniebna.

Fred

Mam pytanie. Jak oceniacie pracę, warunki mieszkaniowe, płacę i wypłacalność firmy MDM jeżeli chodzi o delegację zagraniczną?

N
@Fred

Wszystko (usunięte przez administratora) polecam tą firme I

Zostaw merytoryczną opinię o MDM Polska Sp. z o. o. - Jarosław

• Jak się pracuje w MDM Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM Polska Sp. z o. o.?

MDM Polska Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Grunwaldzka 9
    37-500 Jarosław