Opinie o Senetic S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Senetic S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Senetic S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senetic S.A. w Katowice

Bolesław

Wyjątkowo źle zarządzana firma. Nie można już słuchać o tych spółkach, krajach, pseudo sukcesach, kiedy na własnym podwórku ma się (usunięte przez administratora) Firma IT od sprzedaży maseczek i chińskich testów na covid. Wstyd.

Mat

Odradzam prace w Senetic! Na tym forum mozna sporo sie dowiedziec i tak w wiekszosci jest to prawda....!!!!!!! Ja juz zmienilem, zmien i Ty. Kazdy w firmie ma ubaw z tego jak bardzo sami sobie szkodza, moderuja tu komentarze, nikt ale to nikt w tej firmie nie jest szczery - bedziesz tylko wynikiem w tabelce ktory zawsze moze byc lepszy.

Murlock

Skoro inni zaczeli to ja tez dodam cos od siebie! Kwestia wynagrodzien to tragedia, najlepiej nic by nie zmieniali a jak rzucisz wypowiedzenie to nagle znajda jakies ochlapy. Fajnie to widac po dziale HR - gdize przez ostatni rok przewinelo sie chyba z 3-4 nowych pracowikow, nikt nie chce bic glowa o sciane. Na magazynie tragiczne warunki, pelno syfu, brudu, brak klimatyzacji, brak BHP. W biurach troche lepiej, no ale to jak juz wspomnieli koledzy wyglad tego miejsca nie napawa optymizmem, a klientow to chyba odrzuca - wstyd!!!!! Ale uwaga to globalna firma majaca oddzial w 21 krajach na swiecie (gdzie oddzial jest liczony jako jedna osoba na home office:D). Po co robic z siebie taka wydmuszke, udawac zamiast skupic sie na lokalnych i okolicznych rynkach. Kolejna sprawa to podejscie do pracownika, pracujesz w handlowym - jestes slupiek w excelu (targetem), pracujesz w dziale zakupow - jestes slupiek w excelu (targetem) itd... Twoje zdanie sie nie liczy i nie bedzie liczyc, wez to pod uwage!!!! Niby to normalne bo to firma handlowa, jednak naprawde wam powiadam jest tragicznie! Tak jak kolega nizej wspominal, zrobisz 100tys marzy, to placz czemu nie 150tys? Wiekszosc doswiadczonych handlowcow juz uciekla albo do konkurencji albo jak najdalej od Senetic, bo dla nich to byl koszmar! Calkiem niedawno przes pewnej firmy mial pretensje do swoich pracownikow ze odeszli do konkurencji ze to ich wina ze firma nie istnieje, wiecie co? Historia lubi sie powtarzac - tutaj wyglada na to ze bedzie podobnie.

Greg

Tam już 6 lat temu pracownikom działu IT kazano sprzątać magazyn lub robić paczki świąteczne. Jak widać po komentarzach nadal zakres ustalonych kompetencji nie znaczy dla Prezesa nic. Dziwne, że zamiatać nam nie kazał. Zero kultury. Jak taki mądry i ma gdzieś zakres obowiązków, na który się umawiał, to żałuję, że nigdy go nie zawołałem do wyczyszczenia mojego biurka.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Statek v2

Od czerwca mamy kolejny festiwal odejscia pracownikow, tym razem i tych bardzo kluczowych.... To daje do zrozumienia ze firma nie dba o tych najlepszych,a potem zdziwnienie. Odradzam prace w tej firmie, mnie podobnie potraktowano - zero wiary w czlowieka, w pomysly, liczy sie tylko to co coach i prezes maja na mysli. Najgorsze jest to ze nic sie nie zmienia, a zarzad tego nie widzi... ze jest coraz gorzej.

@Statek v2

Szanujemy Twoje zdanie i przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Chcemy jedynie podkreślić, że w firmie pracuje bardzo dużo osób, które są z nami od wielu lat, zarówno na kluczowych stanowiskach, jak i tych specjalistycznych. Zmiana pracy na różnych etapach życia i kariery zawodowej jest czymś naturalnym i wynika z wielu czynników. Życzymy wszystkiego dobrego!

Szofer
@Senetic S.A.

Gdy pracowalem tam kilka lat temu to opinie byly duzo duzo lepsze, co sie stalo? Czyzby dzial handlowy sie rozsypal? Haha, czyli zmiany nie zawsze sa dobre a na pewno takie dla samej zmiany. Szkoda

Eks-Pracownik
@Statek v2

Według teorii każdego można zastąpić określona liczbą studentów/stażystów, tylko życie jest zupełnie inne. Koszt wyszkolenie pracownika, wiedza, relację tego nie da się kupić za żądne pieniędzy a tego nie widać w tabelkach z Excela. Poza tym kto ma szkolić, jeśli w firmie brakuje ludzi od których można się uczyć? "Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca" Norman Vincent Peale

Klejnot
@Szofer

Doskonale to widać po jakości obsługi, senetic jest jak warzywniak trzeba dużo grzebać aby wybrać co najlepsze. Współczuje pracownikom a sam znam paru, bo nasza firma ma obok siedzibę. I tak samo jak i my maja biuro w starym baraku, widać po handlowcach zniesmaczenie ta praca, a na papierosie tyko plotki kto kogo, kto odchodzi itd... skala tego jest aż żałosna. Dodatkowo wypłaty jak w PRL, kto się lepiej dogada z motywatorem... kto komu wiadomo...

@Klejnot

Hej. Serdecznie zapraszamy Cię na wycieczkę po naszym biurze i dobrą kawę. Zobaczysz, że pracujemy w bardzo dobrych warunkach . Wszystkie zdjęcia z zakładki „O firmie” na stronie Senetic.pl powstały we wnętrzach naszego biura w Katowicach. Kawa czy papieros to w każdej firmie forma chwilowego relaksu, luźnej rozmowy i nie ma co ukrywać, wymiany informacji. To jest zupełnie naturalne i niejedno badanie wykazało, że… potrzebne w każdej organizacji. Wybór własnej ścieżki kariery i tego, co jest dla nas ważne, żeby móc spełniać się zawodowo, zależy tylko i wyłącznie od nas. Pozdrawiamy!

LIE
@Senetic S.A.

Kłamstwo! Kasujecie komentarze które są merytoryczne!!!! Odpowiadacie na nasze pytania regułkami rodem z HR!!! Dlaczego nikt nie porozmawia z ludzmi, i nie ustali co jest nie tak? Dziwicie sie dlaczego tutaj pisza posty??? jedna z gorszych firm IT na slasku, nie maja planu na siebie!! Odradzam tam pracy, dialog z szefostwem wyglada tak samo jak na goworku albo gorzej!

@LIE

Wyjaśniamy kwestię skasowanego komentarza z serwisem. Tak szybko, jak zauważyliśmy jego zniknięcie, przywróciliśmy go w pierwotnej formie. Odnieśliśmy się do niego i tak ma zostać. Nikt z nas nie zlecał jego usunięcia. Każdy pracownik ma możliwość zadania pytania, czy zaadresowania swojego tematu w anonimowej ankiecie, która rozsyłana jest do pracowników przed spotkaniami z Wiceprezesem Zarządu Łukaszem Bojarem. Na tych spotkaniach Łukasz nie tylko odpowiada na pytania, ale mówi też o planach firmy na najbliższy czas. Pracownicy poprosili ostatnio, żeby podczas tych spotkań przekazywać im więcej informacji na temat rozwoju Senetica, dlatego tak się stanie. Słuchamy. Kiedy mamy do czynienia z merytoryczną uwagą, zawsze chętnie ją przyjmiemy.

Kaktus
@Senetic S.A.

Ciekawe ze firma może przywracać na goworku sama komentarz, który akurat pasuje jej przywrócić...co się na tym świecie porobiło...ciekawe czy założyciele tego serwisu mieli taka idee zakładając ten portal, żeby pracodawca mógł nim mailnipulowac. Jesli chodzi o komentarze to również nie polecam pracy w senetic. To bardzo kiepska firma, manipuluje przy premiach, stawki głodowe, jakby nie COVID to już by chyba nikogo tak nie było. Poziom zarządzania coraz gorszy, straszny brak klasy i zasad. Jakby mogli to by nikomu nie płacili. Cały czas rekrutacje są otwarte, pracownicy przychodzą i odchodzą po kilku miesiącach, w każdym już dziale.

Arbuz

Jak to czytam to czasem śmiechem parskam... Najlepsze jest to że zarząd firmy myśli że te komentarze pisze jedna osoba, no tak lajki pod nimi też daje cały czas ta sama osoba! Szczytem pazerności firmy jest wręczenie śmiesznej statuetki dla najlepszych handlowców, pracowników innych działów - i uścisk dłoni prezesów! Naprawdę jest wiele do zmiany, tak wiele że lepiej zmienić firme - motto przewodnie na fajce. Jak ktoś mnie zapyta czy polece tam prace - to powiem TAK ale nie dla wynagrodzenia tylko dla spoko osób, pomocy tam nie odmówią. Jak ktoś mnie zapyta czy polece Senetic jako sklep, to powiem lepiej uważać co się kupuje(usunięte przez administratora) niektóre produkty sa dziwnie tanie.

Hej, orientuje się ktoś czy na stanowisku specjalisty ds.obsługi klienta faktycznie potrzebny jest język angielski i jest konieczność częstego porozumiewania się w Nim ? Z góry dziękuję za odpowiedź i wszystkim dobrego dnia .

@.

Witaj, na tym stanowisku rzeczywiście jest to wymóg niezbędny. Senetic jest globalną spółką, mającą swoje oddziały niemal na całym świecie i na porządku dziennym jest kontakt z Klientami w języku angielskim zarówno mailowy jak i telefoniczny. Ponadto wszystkie nasze systemy, na których pracujemy, procesujemy zamówienia itd są w j. angielskim.

zwykły pracownik

Każdy, kto pracował w innych firmach i na swoje nieszczęście doświadczył złego traktowania w miejscu zatrudnienia doceni pracę w Senetic :) Nic więcej chyba nie trzeba mówić. Jeśli ktoś spodziewa się w pracy dostawać grubą kasę za siedzenie czekanie , aż coś się samo zrobi... cóż... ma problem :)

Rozczarowanie.....

Miała okazję pracować w tej firmie przez dłuższy czas i to co się teraz stało to jest poprostu nieprzyzwoite. (usunięte przez administratora) . -Zostajesz zatrudniony jako IT account manager a musisz niczym akwizytor sprzedawać maseczki, testy, żele. Przełożeni wymagają dzwonienia po szpitalach, klubach fitness, restauracjach... W dodatku w cenach które są nie rynkowe co jest mega nieetyczne w aktualnych czasach. -Atmosfera jest bardzo napięta, w sytuacji gdzie pytasz o pomoc a w odpowiedzi otrzymujesz tylko głupie uśmieszki. Wracając do pracy po home office to chce się wyć, dobre czasy minęły. -Wielka firma IT z aspiracjami a jak przyjdzie to będą nam kazali sprzedawać ziemniaki i odzywki, suplementy.... O przepraszam to już miało miejsce! Generalizując odradzam!!! Mam nadzieję że giodo zajmie się ta sytuacja, bo to jakaś paranoja.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Senetic S.A.?

Pierwszym krokiem zawsze jest aplikacja poprzez naszą stronę senetic.jobs lub portal pracy, na którym zamieszczona jest oferta pracy- jest to o tyle ważnie, że taka aplikacja zawiera również niezbędne zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez których nie możemy działać. Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna z członkiem naszego zespołu HR odpowiedzialnym za dany projekt rekrutacyjny. Zaznaczamy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli po wywiadzie telefonicznym obie strony są nadal zainteresowane , przechodzimy do spotkania rekrutacyjnego w siedzibie firmy lub też online. W spotkaniu takim zwykle uczestniczy osoba z HR oraz manager/ team leader danego działu, do którego poszukujemy pracownika. Na rozmowie po omówieniu doświadczenia zawodowego i oczekiwań kandydata szczegółowo odpowiadamy na wszystkie pytania , wyjaśniamy na czym polega praca na danym stanowisku, jaki jest system wynagradzania/ premiowania, opisujemy warunki zatrudnienia, benefity, mówimy o naszych firmowych wartościach. Na większość stanowisk specjalistycznych jest też do wykonania zadanie praktyczne / test do rozwiązania dopasowane do działu, rodzaju stanowiska. Mam nadzieję, że te informacje będą wystarczające. W razie dodatkowych pytań zaprasza do kontaktu z naszym działem HR.

Prawdziwy Człowiek

Miałem okazję pracować tam prawie 2 lata temu przez parę miesięcy, moje odczucia są bardzo mieszane.... Od pierwszych dni pracy dziwny nacisk ze strony przełożonej na dzwonienie po roznych firmach jak akwizytor, caly czas widoczna tablica wynikow z sprzedaża danego dnia - normalnie wyscig szczorow wielkie brawa jakies smieszne transakcje, gdzie zazwyczaj rola pracownika to forward maila i wklepanie zamowienia do systemu, generalnie kazdy sredniomyslacy moze ja wykonywac. Wiecej pomocy uzyskalem od kolegów z zespołu niz szefostwa, tam panuje totalny brak zrozumienia. Już wtedy mozna bylo wyczuc dziwna atmosfere nieszczerych usmiechow, i szydzenia z braku kompetencji. Pensja raczej zawsze na czas, z wyliczeniem premi to zawsze mega numery u kazdego + jakies durne wskazniki to juz wgl paranoja. Ogolnie duzo mozna wywnioskowac z poprzednich komentarzy bo wszystko to co jest napisane wydaje sie aktualne....

Zosia zamosia

Jestem raczej daleka zawsze od wypowiadania się na tego typu forach , ale widzac jakiś duży nacisk ze strony byłych pracownicy (uważam w wielu aspektach krzywdzący) pozwolę krótko tez się odnieść, mam długoletnie doświadczeni pracy w innych firmach, wiec w pewnym stopniu mogę odnieść sie do kilku aspektów. W Senetic pracuje ok 1,5 roku: Kwestia braku rozwoju bardzo przesadzona. Chcesz się rozwijać, interesują cię nowe zagadnienia , firma bez problemu Ci to zapewni- nie słyszałam żeby firma kiedyś odmówiła. Osobiście przez ten czas pracy tutaj nauczyłam się sporo, w międzyczasie wchodzą jakieś nowe rzeczy, wiec znowu czegoś nowego się człowiek nauczy, jeśli zdecydowałam się na role specjalisty, to nie będę narzekać , ze nie dostanę awansu na kierownika... Senetic to nie tysięczna firma gdzie możesz piać się po szczebelkach, przebierac w stanowiskach i robić korpo karierę. „Brak możliwości rozwoju” to już taki typowy slogan każdej osoby, która szybko nudzi się na swoim stanowisku i odchodzi. Ta uwaga jest bardzo mocno przesadzona. Co do kasy : nie wiem jak wyglądają zarobili na innych stanowiskach, ja nie narzekam, takiego wynagrodzenia oczekiwałam. Jakoś ciężko mi uwierzyć w to , ze ktoś zarobi najniższa krajowa, mamy tutaj jakiś stażystów czy asystentów, to może oni. To co mogę potwierdzić to na pewno spory haos, firma chce robić wiele rzeczy, próbuje, jednak nie zawsze ma to pozytywne skutki, ale pewnie gdyby nic nie robiła , to każdy by narzekał, że nuda, nic się nie dzieje. Także narzekać zawsze będziemy. Trochę też nam podupadł dział HR, może dlatego pracownicy czują się trochę niedopieszczeni. Jak ktoś wyżej napisał, wprowadzone szumnie wartości i zmiany jakie miały za tym iść coś nie wypaliły. Ludzie, atmosfera to z pewnością tez duży plus, chce się do pracy przychodzi. Brak możliwości Wypowiadania swojego zdania, swoje pomysły - wątpię, ze z twoim zdaniem nikt się nie liczy, raczej jest to kwestia tego , ze nie wszystko co zasugeruje można od razu zmienić, zastosować, wiec i widzę kolejny minus, tj. słabo rozwinięte zarządzanie procesami, projektami Podsumowując, jestem osoba racjonalna, świadomą tego, że idealnych miejsc nie ma, wiec nie uważam, aby Senetic był złym miejscem pracy, powiedziałbym, że jest „specyficzny i wyjątkowy”. Polecam

lot
@Zosia zamosia

Co masz na myśli pisząc że dział HR podupadł? Do tej pory był raczej tu chwalony i zbierał dobre noty. pozdrawiam

Edie
@Zosia zamosia

Zobaczysz jak będziesz zmieniać prace, ja musiałam zaczynać od stanowiska juniorskiego w nowej firmie ponieważ chaotyczny i rozproszony zakres obowiązków sprawił ze po kilku latach zaliczyłam zawodowy REGRES!

@lot

Dobrze powiedziane BYŁ...obecnie to z przykrością stwierdzam,jest to już tylko zespół do zatrudniania i zwalniania oraz wprowadzania jakiś mało zrozumiałych administracyjnych procedur, co w obecnych, nie ukrywam ciężkich dla pracowników czasach, chyba jest zbędne.

Sytuacja, w jakiej wszyscy funkcjonujemy i to, że przeszliśmy na pracę zdalną spowodowały, że komunikujemy się z pracownikami w innej formie, niż miałoby to miejsce, gdyby możliwe były spotkania i bezpośrednie dyskusje. Rozwój oznacza zmianę, a my przecież chcemy się rozwijać, musimy więc się zmieniać, w tym, porządkować pewne rzeczy. Pozdrawiamy zdalnie .

Run_Forest_RUN!!!

(usunięte przez administratora) Na prawde ktos wierzy ze pracownicy dodaja komentarze w stylu - 'gdyby pracownicy nie chodzili do galeri' - heh kto pracowal w tej firme ten wie o co chodzi :) no coz ten komentarz tez zniknie, pozdrawiam 'kierownictwo', mam nadzieje ze to czyta ;]

@Run_Forest_RUN!!!

Run_Forest_RUN!!! Informujemy, że jeśli usunęliśmy jakiś komentarz na tym forum, to dlatego, że był on niezgodny z prawdą. A zależy nam na budowaniu wiarygodnej opinii o nas jako pracodawcy. Obecnie niemal każdy pracownik przeszedł na zdalną pracę i wszyscy ciężko pracują, żeby firma mogła nadal sie rozwijać, gdy tylko świat poradzi sobie z pandemią. Wysyłamy Ci dużo pozytywnej energii! Tego wszyscy obecnie potrzebujemy.

Ciri
@Senetic S.A.

Której prawdy? bo są 3 - świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda. A rozbieżność jest duża w interpretacji, patrząc ile osób odeszło z firmy w 2019. Tak naprawdę tak dużo odeszło, że można byłoby całkiem fajną firmę złożyć :) i była by fajniejsza niż Senetic.

Ciri

Dodaj ile osób jest zwolnionych albo będzie zwolnionych w najblizszym czasie. W ramach teorii, że ludzi to zasoby

obietnice

Praca zdalna w czasie panującej pandemii naprawdę w Senetic działa bardzo dobrze, gorzej jednak w tym czasie z komunikacją firmową, nad czym pewnie ubolewa nie jeden dział... Firma na jednym ze spotkań, a właściwie zarząd zapowiedział, że do końca pierwszego kwartału kilka działów będzie miało przedstawione plany premiowe... Jakby nie było dziś jest ostatni dzień kwartału a obietnice się chyba rozmyły. Komunikatu o stanie rzeczy jak nie ma, tak nie było. Szkoda.

@obietnice

Dziękujemy za dobre słowo w kwestii organizacji pracy zdalnej. Jesteśmy pod wrażeniem, jak pracownicy są zaangażowani, żeby firma mogła funkcjonować w tych niezwykle trudnych warunkach. Poruszyłaś/poruszyłeś temat planów premiowych. Tak, takie plany miały być przedstawione do końca kwartału. Wiele projektów miało się odbyć w tym czasie, jednak rzeczywistość sprawiła, że musieliśmy skoncentrować nasze działania na utrzymaniu ciągłości działania biznesu i na tym, żeby nasi ludzie mieli pracę. Teraz to jest najważniejsze.

Ex

Już sam fakt, że firma kasuje tutaj sporo komentarzy świadczy o tym w jakim jest miejscu. Tragedia.

@Ex

Jeśli zostają zamieszczane opinie nieprawdziwe, nie mające pokrycia w rzeczywistych działaniach firmy i działające na jej szkodę - chcemy i czujemy się w obowiązku reagować. Obiektywne opinie szanujemy i zawsze odpowiadamy na nie merytorycznie. Zależy nam na tym, aby osoby czytające te opinie mogły zapoznać się z faktami na temat funkcjonowania firmy.

icizs
@Senetic S.A.

A kto decyduje które są prawdziwe, a które nie, a które obiektywne i wg jakich kryteriów? Jak to jest w ogóle możliwe ze pracodawca może kasować nieprzychylne mu opinie, nie obrażające nikogo tylko pokazujące pewne słabości. Przecież taka jest idea goworku, żeby każdy mógł zostawić swoją opinie. Jesli by było mnóstwo pozytywnych opini to byśmy je tutaj przecież czytali. Dla mnie to nie jest poważne.

Ex
@Senetic S.A.

Brnijcie w taka zdarta płytę. Sukces w upadku murowany.

Moja opinia

Wypowiedzi były merytoryczne, jasno wskazywały na to co się dzieje w firmie, nie rzucały obelgami ani hejtem... Firma powinna brać to na klatę i coś z tym robić a tymczasem zachowuje się jak Chinska Republika ludowa czyli pod dywan i kasujemy. Pozytywy pracy w senetic: -Przyjazna atmosfera -Blisko galeria libero Negatywy: -Stary brzydki rozpadający się budynek (stary magazyn, tynk odpada, popękane kafelki, wystające kable, schody o które można się wywrócić) -Brak jasnej wizji (ekspansjaa globalna i nic z tego nie idzie) -Brak programu rozwoju pracowników (jestes klepaczem danym to nim pozostaniesz, jestes ksiegowa to nia bedziesz, jedyna nazwa to często zmiana nazwy stanowiska w stopce) -Kiepskie pensje (zbierasz doświadczenie i po roku idziesz dalej, do firmy która Cie doceni :) ) -Przełożeni wyższego szczebla nie szanują pracowników, brak elastyczności w rozliczaniu. (Dostajesz rozliczenie premii, widzisz ze cos sie nie zgadza - to tak naprawde nikt Ci nie pomoze, bo sami nie wiedza jak to wyliczono, ciagle niedzialajace raporty, braak jasnych wskazowek) -ROTACJA (najszybciej odchodzą nowe osoby które miały coś zdziałać w firmie, a widza na jaki opór trafili) -pracujesz na starym poleasingowym sprzęcie... często 8-10 letni. -brak płatnych nadgodzinnnnn Pracowałem tam ponad 3 lata, gdybym miał ponownie wybierać to podziękowałbym.

bagabu
@Moja opinia

Dokladnie. Bardzo merytoryczna opinia, nic ująć, ale jednak coś można dodać. Między innymi to, ze w firmie panuje wszechobecny bałagan i haos min. organizacyjny -przychodzisz do pracy okazuje się ze masz innego szefa niż cie zatrudniał lub twój zakres obowiązków się różni od tego który uzgadniałes, nie mówiąc ze premia tez inna niż uzgodniona. To nie jest rozwój to jest bałagan. Non stop coś nie działa i trzeba naprawiać. Wiele osób odchodzi firmy, zaczęło się jakiś rok temu i co miesiąc zwalnia się po kilka osób, nie tylko te z większym stażem, ale również te po 3 miesiącach ludzie przychodzą i odchodzą. Non stop są otwarte te same rekrutacje. Zarobki mocno przeciętne, na podwyżki nie ma co liczyć. Widać jak fajni ludzie przychodzili i mocno się zderzali z rzeczywistością. Na również już od jakiegoś czasu nie pracuje już w Senetic i kiedyś bym polecił, ale teraz zdecydowanie odradzam.

Opinie

Jak głosi spot reklamowy GoWork, wiarygodny pracodawca nie boi się opinii. Jeszcze do wczoraj była tutaj krytyczna ale bardzo obiektywna opinia, wskazująca ns realne problemy przed, którymi stoi dzisiaj organizacja. Zupełnie nie rozumiem dlaczego została usunięta. No chyba że pracodawca chce ukryć brutalną prawdę na temat opinii jakie mają o nim pracownicy. To również czegoś dowodzi...

@Opinie

Opinia

Matko, to brzmi autentycznie jak Senetic

rudy

No bo taka prawda tu nie ma działu handlowego tylko obsługi klienta, a pracownicy klepią dane i zamówienia - więc łatwo ich zamienić na nowych. Active Calling na którym pracownicy dzwonią sobię na infolinie pizzeri byle połączenie nabić i nie mieć obciętej premii... takie są realia, sami się z tego śmieją na fajce.(usunięte przez administratora) Dużo by opowiadać ale jak widać temat ciągle aktywny. Firma nie ma pomysłu na siebie, praca w niej jest wyzwaniem przez pierwszy miesiąc potem już wszystko widać jak na tacy. Twój pomysł w tej firmie się nie liczy, bo najważniejsza jest globalna ekspansja do Nigerii czy innych dziwnych krajów - gdzie z wszystkim jest problem...... (usunięte przez administratora)

lolek

brak rozwoju, budynek w tragicznym stanie i najniższa krajowa!

@lolek

Dla osób chcących się rozwijać firma daje bardzo duże możliwości oraz narzędzia takie jak szkolenia czy platformę Udemy, z której każdy z pracowników może korzystać. Biura są w bardzo dobrym stanie, w pełni wyposażone w niezbędne do pracy sprzęty oraz wiele dodatkowych - nie będących niejednokrotnie w standardach firm. Pracownicy mają zapewnione bardzo dobre warunki pracy oraz zaplecze socjalne. Zarobki z kolei są dostosowane do poziomów stanowisk oraz doświadczenia kandydatów, w większości działów funkcjonuje system premiowy czy też bonusowy.

Run_Forest_RUN!!!

Ja pracowalem dawno temu i stwierdzic moge tylko tyle ze w koncu zaczelo wychodzic 'szydlo z worka'. Byc moze jesli nie masz kompletnie zadnego doswiadczenia to jest miejsce na 6-12 miesiecy. Potem nie ma sensu. Uklady, ukladziki. Widac, ze nadal pracuja tam ludzie ktorzy zaczynali na samym poczatku tej firmy i sa na innych zasadach - ktos juz tutaj o tym wspomnial, ze kto moze mowic na 'Ty' a kto na 'Pan'. Przerost formy nad trescia i wybujale oczekiwania/wizje.

Zostaw merytoryczną opinię o Senetic S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Senetic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Senetic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senetic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Senetic S.A.?

Kandydaci do pracy w Senetic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.