Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa

Gliwice

Opinie o Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Wyciek czy pracowałeś w Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa? Powiesz coś o warunkach pracy? Czy jest możliwość rozwoju osobistego w firmie? Po jakim czasie pracy jest szansa na podwyżkę? Jeśli w ogóle taka szansa istnieje.

Wyciek
użytkownik zarejestrowany

Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa ma się bardzo dobrze, jedna z najlepszych firm w branży z dobrymi umowami

konkret
użytkownik zarejestrowany

lepiej pytać o kontretne rzeczy ma na prwdę móięto z pozycji osoby która zna się na rzeczy. a co do enpolu to wiecie może jaka jest ich największa realizacja którą się chwalą . bo sama strona internetowa jest niestety troszke biedna ale historię z tego co wiem to firma ma bogatą. ofertę również. bo robią różne relizacje od pieców poprzez gaz.

tomek
użytkownik zarejestrowany

moim zdaniem pytanie "czy warto tam pracować?" nie jest do końca dobre, bo wydaje mi się, że można temat rozwinąć, jedna osoba powie, że nie warto, bo nie dostała podwyżki takiej jaką chciała, a poza tym wszytsko w firmie jest w porządku i o tym juz nie napisze. Więc widzicie, że wszystko zalezy od punktu widzenia.

fakt
użytkownik zarejestrowany

no faktycznie strona enpolu troszke dawno byla robion albo robila ja osoba ktora nie bardzo zna sie na rzeczy ale czy od razu strona internetowa musi okazywac jak dziala firma ? no walsnie wedlug mnie to nie pokazuje jaka to firma. napiszcie jak tam jest i w ogole czy warto tam pracowac? pozdrawiam

Julian

Jesteś żałosny, może napiszesz jak mamy odzyskać swoja forsę. A tak po za nawiasem gdzie Ci ludzie mają znaleźć pracę kiedyś jakąś kasę dostaną. Pamiętaj tonący brzytwy się chwyta. To Państwo powinno się zająć takimi Pracodawcami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inżynier...

Czy wy macie jakąkolwiek godność ????? Nie płacą = nie robię. W opisanych sytuacjach można rzucić wypowiedzeniem w trybie natychmiastowym - z winy pracodawcy. A wy tylko płakać po forach potraficie...

Jeszcze pracownik

Masz rację. (usunięte przez administratora)Oni mają za dużo kasy i wiedzą co i jak. Nie pozostaje nic tylko szukać innej pracy. Pozdrawiam wszystkich Enpolowców.

witek

MASZ RACJĘ POPIERAM W 1000 %

były pracownik

Pracowałem tam kilka lat temu, wtedy to była super firma-duże zarobki,fajna atmosfera i ten sam szef jakiś ludzki....ale niestety ten sam szef później okazał się tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora), który nie płacił pracownikom oraz innym kontrahentom - skąd ta zmiana - no widać pieniądze żądzą człowiekiem.... Nie polecam pracy ani w Enpolu ani w Węglopolu - tę firmę prowadzi syn prezesa - skończony(usunięte przez administratora)...

ee

absolutnie nie polecam. Czekam na pieniadze pół roku i mysle ze sie nie doczekam. telefony sie urywaja, caly czas ktos dzwoni i sie prosi o swoje pieniadze. ta firma to jedna wielka porażka. Juz dawno powinno jej nie byc. Weglopol to ta sama firma wiec uwaga!

byly pracownik

pracowalem tam przez ponad 2 lata rzeczywiscie z poczatku wyplaty siegaly nawet 2700 zl na miesiac za ok 200 -210godzin, niestety własciciel (usunięte przez administratora) zaczął notorycznie wszystkim pracownikom uwalac z wyplaty, luty 2010 wział mi z wyplaty 1200 zl :|, a okres ktory przepracowalem zliczajaac moje wyplaty a to co powinienem dostac to jest mi winne jakies 10 - 14 tysiecy, klimat spoko ale chore kierownictwo ta firma, jedynie majster kumaty, jeden z pracownikom konfident (usunięte przez administratora) sprzedał by kazdego za paczke fajek. Niestety pieniadze ciezko od nich wyegzekwowac(usunięte przez administratora)

Jesli masz dużą emeryturę to próbuj napewno cie przyjmą, ja czekam na wypłatę za kwiecień

bieda

Firma nie płaci pracownikom, ciagle zalega z wypłatami. Nie polecam, powiązana z firmą Węglopol (Gliwice, Ruda Śląska - to to samo) UWAZAJCIE

Zostaw opinię o Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Pracownia Projektowa